HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21061
5455
5063
1438
1600
7336
5990
12799
1687

Online 7254 užívateľov

Hry > Dawn of Magic > hodnotenie


Dawn of Magic
69%

Moje hodnotenie - Dawn of Magic

Recenzie - Dawn of Magic

Na první pohled klasické akční RPG, které překvapí několika zajímavými nápady. Ani postupná vizuální proměna hrdiny, bohatý repertoár kouzel a další příjemné momenty však nemohou zcela potlačit poněkud nudné boje, nepříliš nápaditý příběh a stagnující hratelnost.
Nie je ľahké písať pravdu o preceňovaných hrách, ktoré často nezaslúžene dostávajú vysoké známky, nie za svoje kvality, ale kvôli zvučnému menu či reklame. Nie je jednoduché obhajovať podceňované tituly, ktorým sa venuje malá pozornosť a často sú odbité nízkym hodnotením, pretože sa na ne recenzenti pozerajú príliš zbežne a povrchne. Ísť proti prúdu sa totiž nevypláca a za úprimnosť môžete byť aj zlynčovaní (našťastie v dnešnej dobe obvykle len slovami). Dawn of Magic patrí do druhej kategórie, je to hra s chybami, ale aj naozaj originálnymi nápadmi, ktorá si nezaslúži byť odbitá prízemnými známkami. Vďaka tejto hre je totiž jasné, že aj v prostoduchých „mlátičkách“ je miesto pre nové nápady a že nie každá hack and slash akcia musí byť len tuctovou kópiou titulu Diablo.


Užívateľské hodnotenia - Dawn of Magic

Na RPG tituloch milujem predovšetkým možnosť voľby, akým štýlom bojovať. Keďže ja väčšinou siaham po meči alebo luku, a názov tejto hry jasne napovedá, že do popredia sa stavia výhradne mágia, neoslovila ma tak ako iné hry svojej kategórie. Navyše hrateľnosť mi pripadala dosť ťažkopádna, zrejme práve kvôli tomu spomínanému bojovému systému.

0 Dobré Zlé
58%qwer
Dawn of Magic je asi najslabšia "diablovka", akú som kedy hral. Ako už názov hovorí, budete v nej používať hlavne mágiu. Kúziel je obrovský počet a niektoré naozaj stoja zato. Kladný verdikt bohužiaľ nemôže dostať príbeh, spracovanie, grafika a hlavne zábavnosť. Odporúčam len naozaj skalným fanúšikom "diabloviek"

0 Dobré Zlé


| Späť |


| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |