HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19509
5452
5063
1426
1599
7125
5360
11179
1687

Online 12538 užívateľov

Hry > Mafia 2: DLC Pack > hodnotenie


Mafia 2: DLC Pack
67%

Moje hodnotenie - Mafia 2: DLC Pack

Recenzie - Mafia 2: DLC Pack

Ak máme zhodnotiť expanzie samostatne, je to slušná sedmička, má to obsah, má to svoju kvalitu ale aj malé nedostatky, kde hlavne môže vadiť arkádové ladenie. Parameter na vypnutie skóre čísiel a aspoň zmenšenie zelených šipiek nad hlavami vašich cieľov mohol byť zapracovaný a suché textové briefingy pred misiami sa určite dali riešiť napríklad rýchlym rozhovorom. Tu už zrejme financie nepustili a možno práve financie sú práve to čo zdegradovalo celý potenciál Mafie 2 a rozkúskovalo ju tak ako to vidíme. Nech je ako chce, ak sa vám pôvodná hra páčila, alebo vám v nej niečo chýbalo, určite expanzie odporúčame.
Jako samostatná rozšíření jsou DLC velkým zklamáním. Jimmyho mise urážejí hráče i původní hru svou stupiditou a Joeova dobrodružství postrádají skutečné drama. Sympatické balíčky v podobě nových vozidel a oblečení pak udělají radost především tehdy, když je získáte v kompletu Extended Edition.


Užívateľské hodnotenia - Mafia 2: DLC Pack

Pekná zbierka trocha nových hier, voľnej hry a zaujímavých rozšírení k MAFIA2, tak som si tieto dodatky práve nepredstavoval, no postačí.

+5 Dobré Zlé
Nové oblečenie, autá, možnosti... Pekné rozšírenie pre skvelú hru, nič viac sa k tomu nedá napísať, jediné čo by som vytkol je cena.

0 Dobré Zlé
Dodatky a tie maličkosti k tomu tvoria DLC a DLC tvorí super vec na super hru. Takže ako už strašiak spomenul = "Ťahanie peňazí".

0 Dobré Zlé
Ak mať mafiu 2 tak Komplet ,,, Každé samo osamote by sa ani nemalo dať hodnotiť ... Toto je prostze mafia ako má byť ... keď máte už prepočúvané vitove hlášky vypočujte si trebárs jimmiho alebo joeove ... a nie nové autá a veci to je len drobnosť ... rovných 100%

0 Dobré Zlé
Katastrofa a veľké sklamanie. Jednoznačne najhoršia vec, akú som v svojom živote hral. Už nikdy na takéto DLC nenaletím.

0 Dobré Zlé
42%Tomi
Mňa na DLC packu zaujal jedine datadisk Joe´s Adventures a tie 4 menšie DLC, z ktorých mi oblečenie a autá do hry aj tak nesedeli. Jimmy prakticky uráža celú sériu Mafia 2 a je to vlastne stereotyp sám o sebe. Čiže to hodnotím ako peknú príležitosť nabalenia sa autorov... Miesto Jimmyho DLC to mohli radšej pridať ako Free Ride pre Vita.

0 Dobré Zlé
100%Magand
Jsem spokojen ale neco se musi jeste vychytat ale nic bych nezmenil fakt super ale je to nenaročná hra ale dosti navzkova.

0 Dobré Zlé
vobec ma to nebavilo bolo to nudne a nezazivne cakal som od toho viac som sklamany mohlo to byt aj ovela lepsie celkovo nema tato hra vobec ziadny zmysel asi by bolo lepsie keby taketo hry ani nevychadzali ..

0 Dobré Zlé
Tak ak mám hodnotit spolu tieto tri expanzie tak dávam 47%. Expanzie s Jimmym nestáli za veľa, jediné čo ma potešilo, že sa to dá hrať ďalej po skončení misií. Expanzia s Joem bola o 5% lepšia vďaka asi trom misiám s ukážkami ktoré boli takpovediac jedinými plnohodnotnými misiami v hre. Čo ma v hre štvalo bolo to že pekný plášt ktorý ste si kúpili v obchode vždy hyzdila tá nemožná čapica čo mal Joe na hlave. Budilo to dojem šoféra a nie mafiána. A tie 4 tematické balíčky sú v podstate absolútne na nič lebo šaty ktoré to pridá sú len v základnej hre a to mi je dosť na nič keďže tú mám davno 2 krát prejdenú no a tie autá sú v garážach aj v expanziách ale absolútne som ich nevyužil a ani mi do toho prostredia nesedeli. Čo ma fakt vytáčalo boli tie nemožné texty pred jednotlivými misiami bez žiadnej ukážky, tým pádom bola misia celá nezaujímavá. Takže by som to zhodnotil asi tak, že tieto expanzie boli narýchlo vyprodukované aby sa firma ešte stihla obohatiť na verných fanúšikoch mafie. Je to škoda, táto hra má oveľa väčší potenciál.

-8 Dobré Zlé
100%misor

100%misor2
100%eaer


| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |