HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
18750
5448
5063
1423
1599
6935
5078
10394
1687

Online 73347 užívateľov

Hry > Legend of Grimrock > hodnotenie


Legend of Grimrock
78%

Moje hodnotenie - Legend of Grimrock

Recenzie - Legend of Grimrock

Po čertech dobré sklepní dobrodružství, které snad oživí spící žánr. Legend of Grimrock dokazuje, že nově natřené železo nestárne tak, jak by se mohlo zdát. Záběr mohl být širší a souboje komplexnější, ale první jakost v oblasti návrhu dungeonu ubíjí veškeré nedostatky k smrti.
V Legend of Grimrock by som si vedel predstaviť mnohé veci inak. Úplne vypustiť automaping (i keď sa dá v options vypnúť), vypnúť animácie pohybu, ktoré dodávajú plynulosť, ale pre absolútny old-school feeling by mohli byť eliminované. To sú však sny veterána. Legend of Grimrock je hrou zo žánru, ktorý nadovšetko milujem, je hrou zo žánru, na ktorom som vyrástol a z ktorého som vyrástol. V mojich očiach neprekoná Dungeon Mastera, Lands of Lore ani Stonekeep, tam jeho ambície nesiahajú. To však nie je dôležité, to dôležité je, že konečne niekto aj v dnešnej dobe má gule vydať dungeon a za to patrí Almost Human veľká vďaka.


Užívateľské hodnotenia - Legend of Grimrock

kto si pameta dungeon master a hral , tak vie že jeto klasika :D niekedy sa vam zakruti hlava a oči :D
je to klascka hra v staršom duchu a štile RPG tak kto ma rad same hodby a katakomby neh si to zahra a nech napiše svoj nazor :O

+2 Dobré Zlé
vobec ma to nebavilo bolo to nudne a nezazivne cakal som od toho viac som sklamany mohlo to byt aj ovela lepsie celkovo nema tato hra vobec ziadny zmysel asi by bolo lepsie keby taketo hry ani nevychadzali ..

0 Dobré Zlé
vobec ma to nebavilo bolo to nudne a nezazivne cakal som od toho viac som sklamany mohlo to byt aj ovela lepsie celkovo nema tato hra vobec ziadny zmysel asi by bolo lepsie keby taketo hry ani nevychadzali ..


0 Dobré Zlé
Dlouho již tomu co mě nějaká hra takhle chytla, naposled snad Trine 1. Nikdy sem nehrál Dungeon Mastera apod. a proto jsem k Grimrocku přistupoval trošku s odstupem. No, po chvíli už sem se v tom topil až po uši a hltat od začátku až do konce. Velmi jednoduchá hra, přesto neskutečně zábavná, logická, graficky pěkná a hlavně tajemná. Chvílema sem si připadal jak ve Spáčově chrámu :-) a ktomu ty Gothic zvuky...prostě paráda. Není snad nic co by se dalo vytkout, nebo by hru nějak sráželo v kvalitě. Okamžitě chci druhý díl ! ! !

+ Hrací doba
+ Prostředí dungeonu
+ Páky, tlačítka, šlapáky, tajné skrýše...přesnš tohle zbožnuju
+ 4 charaktery, tudíž styl hraní nenudí
+ Vývoj postav, spousty zbraní...

- snad jen občas vcelku hardcore hlavolam, kdy sem prostě musel zapátrat po návodu

0 Dobré Zlé
-: miestami umelá inteligencia, prezentácia príbehu, žiadna hudba, málo druhov zbraní a zbroje, boj, tvorba postavy
+: grafika, atmosféra, zábava, herná doba, hlavolamy, prieskum a objavovanie, boj, komunita, nepriatelia, editor
Verdikt: Mladším ročníkom hráčov asi ťažko bude hovoriť niečo Dungeon crawler alebo označenie krokovací dungeon. Legendárny herný žáner, ktorý sa snaží pripomenúť hra Legend of Grimrock s jeho pozitívami a aj negatívami. Technická stránka hry je na slušnej úrovni. Príbeh je síce prezentovaný slabo, no celková atmosféra je vďaka viacerým aspektom na vynikajúcej úrovni. Na dnešné pomery treba uznať určitú strohosť napríklad tvorby postáv a následného rozvoja. V hre niet veľa druhov zbraní a zbroje. Nepriatelia sú rôznorodí a miestami trochu tupí, ale dokážu potrápiť. Boj s nimi je zábava, no často platí opakovaná taktika úder a útek. Kobky k spokojnosti hráča poskytujú množstvo skrytých tunelov a vecí na objavovanie. Slušnú hernú dobu predlžujú diela šikovnej komunity vďaka editoru, ktorý hra obsahuje. Legend of Grimrock je ideálnym pripomenutím dávno pochovaného herného žánru.

0 Dobré Zlé
20%eaer


| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |