HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19410
5452
5063
1426
1599
7101
5315
11079
1687

Online 18878 užívateľov

Hry > How to Survive > hodnotenie


How to Survive
64%

Moje hodnotenie - How to Survive

Recenzie - How to Survive

How to Survive je spíše minimalistické RPG, které nepřináší nic nového. Fanouškům zombie tématiky se ale bude líbit, dokud je nezačne nudit opakující se prostředí, omezený soubojový systém a nevyužitý potenciál tvorby předmětů.


Užívateľské hodnotenia - How to Survive

Čo sa týka tejto hry asi som mal prehnané očakávania. Grafika pekná, veľa rozmanitých vecí ale príbeh, ovládanie ma sklamalo. Hral som to tak do polky ale dalej som to už nevydržal kvôli stereotypu . Snaď sa bude páčiť Vám :)

0 Dobré Zlé
Ako fanusik Beara Gryllsa aa serie The walking dead ma tato hra prijemne prekvapila. Prezivanie je ta na tej hre to najlepsie (vyroba zbrani,hladanie potravy ... + ako bonus zabijanie zombiikov. Jedine co by som tejto hre vytkol je to ovladanie.

0 Dobré Zlé
-: bugy, miestami kamera, zasekávanie sa aj o malé predmety, tvorba a výber postavy, nízka maximálna úroveň rozvoja postavy, postupný stereotyp, úlohy, príbeh
+: grafika, audio, efekty, základné potreby pre prežitie a ich uspokojovanie, striedanie dňa a noci, zbrane, crafting, miestami atmosféra, herná doba, dabing, RPG prvky, multiplayer, herné módy, humor, finále
Verdikt: Každý rok uzrie sveto sveta živých niekoľko titulov s nemŕtvym osadenstvom. Sporným prvkom týchto hier je ich kvalita. Herný titul How to Survive trpí viacerými nedostatkami, prekvapujúcimi prvkami a postupným stereotypom, vďaka čomu sa radí do ľahkého nadpriemeru. Je prekvapujúce, že v hre s osadenstvom v značnom rozklade vám najväčšie nebezpečenstvo hrozí približne od 20 centimetrov vysokej flóry. V situácii keď máte za chrbtom tlupu nemŕtvych a zaseknete sa práve o nejakú rastlinku... výsledok jednoznačne nepoteší. Kampaň ako taká ničím neočarí a neprináša nič originálne. Preto ju možno preskočiť ako aj tú rastlinku v reále. Hráč sa tak môže vrhnúť na klasický survival mode alebo si prizvať na žatvu kamaráta, s ktorým hra dostáva ten správny náboj. Celkovo How to Survive neoslní, no ani neurazí. Jedná sa o tuctový titul, ktorý dokáže priniesť zábavu nenáročnému publiku a fanúšikom zombie apokalypsy.

0 Dobré Zlé
H2S je na akciu zameraná hra s prvkami RPG. Obohraný dejový koncept, primitívne úlohy, žiadne herné inovácie. Koncept starej klasiky menom "Tamagotchi" dotiahnutý k maximu. Jesť, spať, zábava/hra (masaker zombíkov). Obstojná grafika, ale absencia voľnej kamery občas hru zneprehľadní. Minimum možností levelovať postavu, malá variabilita prostredia (4 ostrovy) a taktiež aj základných predmetov, či dokonca aj zombíci sú furt rovnaký a je ich málo druhov, trestuhodne odfláknutá a nevyužitá možnosť vyrábať nové predmety. Malý inventár a žiadna možnosť predmety skladovať k neskoršiemu využitiu. H2S mi z tohoto vychádza skôr ako oddychová zombie masaker hra na voľný čas, ako nejaký plnohodnotný herný titul. Ďalší dokonalý príklad, ako sa dá hra nedotiahnuť. Ale veľké plus sú "Kovac's Rules" medzi-sekvencie, ktoré svojou vtipnosťou viac, ako len excelujú a tejto naprosto priemernej hre u mňa zabezpečili 10% navyše. Nad slnko jasný príklad "budgetovky" robenej skôr pre skrátenie voľných chvíľ, ako na seriózne hranie.

0 Dobré Zlé
100%misor2| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |