Veľmi dobrá hra hral som ju u kamoša, a veľmi dobrý príbeh ako u samotnej hry
Ale bola to jednorázová inštalácia prosím link Thanks
+1 Dobré Zlé
Krátke :( Najlepšia misia bola asi tá s Chánom, mám rád tie strašidelné nástrahy v metre. Misia s Annou bola extrémne krátka, a prakticky tam zrecyklovali prostredie z pôdovnej hry, a nakoniec misia v Pavlom bola asi najdlhšia ale trochu stereotypná. Moc stealth nemusím :P
0 Dobré Zlé
Všechny tři mise jsou fajn, i když příběhu je v nich pomálu. Asi nejdelší je mise za Pavla, kde se musíte proplížit doupětem Reichu. Mise s Khanem je celkem hororová a příběhově nejsilnější, zato sniperská anabáze Anny je kratičká a neuděje se v ní vlastně vůbec nic. Celou trojici minipříběhů dohrajete i při průměrné nešikovnosti asi za hodinku, takže pokud ji nemáte jako součást Redux verze, za samostatnou koupi spíše nestojí.
0 Dobré Zlé