HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19279
5452
5063
1426
1599
7062
5251
10939
1687

Online 17972 užívateľov

Hry > Dungeon of the Endless > hodnotenie


Dungeon of the Endless
78%

Moje hodnotenie - Dungeon of the Endless

Recenzie - Dungeon of the Endless

Náročná a skvěle vymyšlená i zmáknutá míchanice žánrů, která prověří vaše dovednosti jako málokterá jiná. Retro grafika jí navíc sluší a co se uživatelského rozhraní či ovládání týče, není Dungeon of Endless moc co vytknout. Přivítá vás umíráním, ale jakmile se s ní seznámíte, nepůjdete spát, dokud neotevřete ještě aspoň jednu místnost.


Užívateľské hodnotenia - Dungeon of the Endless

-: bugy, obtiažnosť a jej nevyváženosť, herná doba
+: grafika, audio, hudba, efekty, atmosféra, zábava, hrdinovia, nepriatelia, príbeh, zbrane, RPG prvky, mix herných žánrov, prostredie, herná doba, dizajn, ovládanie, mapa, multiplayer
Verdikt: Najprv prežijete nájazd na vašu loď, aby ste s únikový modulom to zapichli rovno 12 podlaží hlboko do komplexu plného až príliš prítulnej hávede. Vitajte v Dungein of the Endless, mixe rogue-like, RPG a tower-defense stratégie s pixel-art grafikou a skvelou hudbou. Hra je postavená je postavená na jednoduchých princípoch presunu z bodu A do bodu B a to predovšetkým špeciálneho kryštálu. Cieľom je dostať tento kryštál k výťahu v každej úrovni pre ďalší postup, čo nie je vôbec jednoduché. Jeho nositeľ kráča pomalšie a ostatní ho zatiaľ musia na tejto ceste chrániť. Dôležitým aspektom hry sú suroviny. Tie sú potrebné na stavanie, rozvoj a uzdravovanie postáv a posledný druh na výskum. Celková obtiažnosť je vysoká a smrť môže prísť naozaj nečakane už v úvode. Pomoc viacerých hráčov umožňuje multiplayer. Hra obsahuje taktiež bugy a otázkou je herná doba. V prípade dobre vyskladaného tímu to môže ísť rýchlo a ľahko, no Dungeon of the Endless má v sebe potenciál pre závislosť.

0 Dobré Zlé

| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |