HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19349
5452
5063
1426
1599
7086
5291
11013
1687

Online 14139 užívateľov

Hry > Hellblade: Senua's Sacrifice > hodnotenie


Hellblade: Senua's Sacrifice
80%

Moje hodnotenie - Hellblade: Senua's Sacrifice

Recenzie - Hellblade: Senua's Sacrifice

Severská mytologie smíchaná se sondou do lidského šílenství poskytuje podklad ke vzniku potemnělé strhující nálady. Hra stojí na zkoumání strachu, úzkosti a na úžasné hlavní postavě, respektive výborném hereckém výkonu její představitelky. Propracovanost a hloubka bojového systému sice trochu zaostává, ale zbytek hry je netradiční požitek, který rozhodně stojí za koupi.
Hellblade: Senua’s Sacrifice je hra, akú ste ešte nehrali a úžasne ťaží z explorácie mrazivého severského sveta opradeného bohatou mytológiou a zároveň skúmania introspektívneho sveta mysle hlavnej protagonistky, ktorá musí bojovať najmä sama so sebou a psychózou, ktorou trpí. Je to naozaj silný príbehový zážitok, ktorý je ešte viac umocnený doplneným dokumentom, ktorý vám o tejto téme a tvorbe hry povie viac. Dáva do centra pozornosti spoločenský problém, pred ktorým mnohí zatvárajú oči a zároveň vám dáva možnosť vžiť sa aspoň čiastočne do kože človeka, ktorý trpí psychickými problémami. Až by som povedal, že si príbeh užijete viac ako hranie a to môže byť trošku problém. Hádanky a tiež súboje by si zaslúžili viac práce a aj variability, aby ste nimi nechceli len preplávať, ale užívali si aj tie.


Užívateľské hodnotenia - Hellblade: Senua's Sacrifice

100%bejros
+ Fantastická grafika a zvuky
+ Originálně zpracovaný psychický stav hlavní hrdinky
Jednoznačně 100%

+1 Dobré Zlé
Naozaj krásne vizuálne spracovaná hra,kde je silný príbeh hlavnej hrdinky s psych.problémami na ktoré sa vývojarský tým odvážne upnul.Tak krásne urobené ,že ste ochotný prehliadnuť tie chybičky krásy ako jednoduchosť bojov a log.úloh.Lepší bojový systém a viactvárnosť prostredia a prekážok +ich riešení tak si trufnem dať tam aj 100% :)

+1 Dobré Zlé
100%Samjo
+ Niečo nové a zaujímavé
+ Skvelá grafika
+ Puzzle + súbojový systém
+ Príbeh je lineárny ale v konečnom dôsledku to vôbec neprekáža
+ Hlavná hrdinka

+1 Dobré Zlé
Neskutočný zážitok predstavuje táto hra. Konečne po veľmi dlhom čase unikátny príbeh s hĺbkou.
+príbeh
+grafika
+3D audio
+prostredie
+myšlienka
+Hl. hrdinka
+bojový systém
-ovládanie (mohlo byť lepšie

+1 Dobré Zlé
Hellblade: Senua's Sacrifice je jedním slovem úžasná hra. Psychologický příběh je doprovázen skvělou atmosférou, k tomu zajímavé hádanky. Tahle hra si vás prostě získá.

+1 Dobré Zlé
Ninja Theory spravili netradičnú hru založenú na pochmúrnom príbehu, zvláštnych logických hádankách, zriedkavých repetívnych súbojoch a schopnej grafike. Náplň je však velmi riedka na to aby som titul považoval za plnohodnotný. V rámci medzí aké si tvorcovia určili nič nepokazili a spravili zaujímavý experiment, ale v súhrne je to pre mňa velmi málo. Verzia psychotraumy od Bloober Team v podobe hry Observer ponúka omnoho viac.

0 Dobré Zlé
100%1rdko
Táto hra je niečo výnimočné. Originálnosť tejto hry je najväčším plusom. Čo sa týka enginu a ovládania, nie je to dokonalé. Ale myšlienka hry v sebe nesie niečo, čo tu ešte nebolo a práve to, robí hru výnimočnou. Dokonalé rozprávanie príbehu a audiovizuálny zážitok je nezabudnuteľný.

0 Dobré Zlé
100%kaspar
Hellblade sice není úplně pro každého, ale příznivci žánru se mohou těšit na skvělý, výjimečný zážitek.

0 Dobré Zlé
100%Drozd9
vyborna hra bavilo ma to bolo to super hral som to stale nevedel som sa od toho odrthnut takto by mali vyzerat hry skvela praca dobre to je urobene keby vsetky vyzerali takto tak by to bolo uplne super ..

0 Dobré Zlé
+ perfektni napad
+ docela hekzy udelany storytelling
+ trvale pritomne hlasy, ktere navozuji atmosku
+ velice pekna grafika hrdinky

0 Dobré Zlé| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |