HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19159
5451
5063
1425
1599
7014
5192
10808
1687

Online 55037 užívateľov

Hry > Fallout Shelter > hodnotenie


Fallout Shelter
60%

Moje hodnotenie - Fallout Shelter

Recenzie - Fallout Shelter

Život v protiatómovom bunkri nie je sranda. A v prípade Fallout Shelter to platí doslova. Hra postráda akúkoľvek hĺbku, výzvu či motiváciu stráviť pri nej viac ako dve-tri hodiny. Je to extrémna škoda, pretože simulácia bunkra v postapokalyptickom svete nie je téma, s ktorou by sme sa stretávali každý deň.


Užívateľské hodnotenia - Fallout Shelter

-: menšie bugy, postupne stereotypné úlohy, čakanie, nič extra originálne, strohá hudba, občas umelá inteligencia
+: grafika, dizajn, audio, atmosféra, zábava, zbrane a zbroj, množstvo predmetov na zbieranie, humor, budovanie krytu, herná doba, nepriatelia, vlastnosti postáv, free to play model, zmysluplné mikrotransakcie, potenciál hernej závislosti, HW nároky, menu
Verdikt: Keďže ľudstvo je tupé a vojna sa nikdy nemení, je potrebné zaliesť do krytu. Ten si možno vybudovať v hre Fallout Shelter. Pre pokračovanie ľudského druhu je potrebná elektrina, voda a jedlo a mnoho ďalšieho. Zvyšovaním počtu obyvateľov krytu sa odomykajú nové miestnosti a s nimi aj nové možnosti. Dôležitý je správny počet a pracovné zaradenie obyvateľov. Pre rozširovanie krytu majú význam expedície a plnenie úloh vo Wasteland. Všetky činnosti sú zábavné, no postupom času sa nevyhnutne začnú opakovať, čím nastáva stereotyp. Pre hráča sa tu naskytá niekoľko možností. Buď to bude nová závislosť alebo pre postupný stereotyp zatratením. Pre palec hore je kladom free to play model a nenanútené mikrotransakcie. Fallout Shelter je príkladom kvalitnej pôvodne mobilne hry na PC.

+1 Dobré Zlé
Bol som pôvodne odhodlaný túto hru dohrať až do konca, ale po 70 odohraných hodinách, kedy som zhodou okolností náhodou nachvíľku vytriezvel, som zistil, že život si môžem vziať aj zábavnejším spôsobom. Questy sú hotovými perlami pre každého nenáročného hráča. Okrem questov sa dá ešte klikať na level-up u dwellerov (usadlíkov) a vypĺňať veľavravné achievementy ako Urob 25 detí. Vault je prakticky chovná stanica. Pokiaľ ešte nie je vybudovaná rozhlasová stanica, z ktorej sa pasívne zvolávajú noví usadlíci, je potreba pripúšťať samice. Pri stave nedostatku pracovnej sily stačí na plodenie vyčleniť jednu samicu, bez okolkov sa v množiarni (ubikácii) spári s každým samcom (okrem najbližších pokrvných príbuzných). Mláďatá sú dlhú dobu úplne neužitočné a najlepšie je ich hneď po dosiahnutí reprodukčného veku pripustiť a až potom ich zaradiť do práce. Pozor, gravidné samice majú obmedzené schopnosti, nedokážu, napríklad, držať hasiaci prístroj v prípade požiaru. Prácu v reaktore, alebo dvíhanie činiek v posilňovni však zvládajú bez časových deficitov. Zhrnutie: Fallout Shelter je bezduchá odklikávačka.

0 Dobré Zlé


100%misor2| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |