HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19128
5449
5063
1423
1599
6993
5177
10772
1687

Online 32481 užívateľov

Hry > Day of Defeat > hodnotenie


Day of Defeat
78%

Moje hodnotenie - Day of Defeat

Recenzie - Day of Defeat

Day of Defeat je nesporně výborná válečná hra, která se směle může řadit k tomu nej, co bylo dosud v tomto žánru vytvořeno. Bohužel se o novinkách a úpravách nedá zdaleka říct, že jsou všechny krokem kupředu, některé jsou diskutabilní a mnohé jiné naopak hru kazí a směrují od jejího primárního záměru. Do hodnocení zahrnuji hru tak, jak se mi nyní jeví, včetně chyb, u nichž doufám, že budou brzy vyladěny a modlím se za to, aby zvítězil rozum nad komercí. Pak budu hru hodnotil ještě podstatně výš, neboť její potenciál na to má.


Užívateľské hodnotenia - Day of Defeat

-: bugy, boti, obmedzené grafické nastavenia, sporná účinnosť zbraní, divný pohyb, len dva režimy hry
+: grafika, mapy, zábava, atmosféra, komunikácia, hracia doba, počet typov vojakov, engine, tímová hra, armády, efekty, komunita
Verdikt: Day of Deteat bol tak ako kedysi Counter-Strike iba módom pre legendárny Half-Life. Potom ako sa okolo tohto módu vytvorila silná komunita, sa rozhodli autori, teda Valve postaviť na základoch pôvodného módu plnú hru. Hra samotná sa dočkala viacerých noviniek oproti pôvodnému dielu. Dôležitým aspektom hry sú zbrane. Pri nich sa objavuje prvá a negatívna zmena. Ich spornú účinnosť si možno všimnúť hneď po pár minútach hrania. DoD sa prikláňal skôr k simulácii, ale v tejto verzii pôsobí ako komerčný CS. Negatívami sú aj systémové bugy a absencia oficiálnych botov. Herné režimy sú len dva, ale tento fakt napráva kvantita a kvalita máp. Mapy sú veľké a pekne vymodelované. O zábavu sa hráč nemusí báť. Serverov je dostatok a hráčov taktiež vďaka silnej komunite. Napriek tomu, že nie všetci fanúšikovia DoD sú nadšení zo zmien, ktoré sa objavili oproti pôvodnému módu, sa jedná kvalitný kúsok od Valve.

0 Dobré Zlé
Niečo podobne ako cs ale trocha staršie..Ale jeto dobra hra a este ju stale hram.Aj ked ju hram dlšlie tak ma to prestane bavit ale skuste ju oplati sa.

-4 Dobré Zlé
Tak je to síce stara hra ani ma velmi nedachla ale musim uznat že na MP je velmi dobre je tam treba aj timovu spolupracu ak ste oblubenci hir kde si musite pomahat doporučujem vam túto hru alebo day of defeat source

-4 Dobré Zlé60%BixS


| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |