HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19760
5453
5063
1426
1599
7188
5457
11448
1687

Online 40105 užívateľov

Hry > The Elder Scrolls 3: Bloodmoon > hodnotenie


The Elder Scrolls 3: Bloodmoon
87%

Moje hodnotenie - The Elder Scrolls 3: Bloodmoon

Recenzie - The Elder Scrolls 3: Bloodmoon

Bloodmoon se jedním slovem povedl a jedná se o kvalitní prodloužení Morrowindu. Nový příběh, questy, země, nepřátelé, hromada věcí k použití a k tomu skvělé grafické zpracování nebo absolutní volnost pohybu, co chcete víc? Koho bavila původní hra a je navíc majitelem Tribunalu, nemá o čem přemýšlet. Pokud nemáte ani první datadisk a rozhodujete se o koupi alespoň jednoho z nich, doporučil bych vám přeci jen Bloodmoon. Bravo, Bethesdo!


Užívateľské hodnotenia - The Elder Scrolls 3: Bloodmoon

novy rozlahly svet ktory sa v porovnani s tvorbou inych autorov moze porovnavat so samostatnou hrou, nie je co vytknut az na to ze pri TES chce clovek vzdy viac :))

+1 Dobré Zlé
Druhý oficiálny datadisk prináša celkom nové herné koncepty... Rozšírenie hráčových možností a nové vlastnosti, kúzla a schopnosti, reálie, mapy a postavy, rasy, ale aj úplne nový koncept vampirizmu a lykantropie, ktorý dramaticky mení spôsob hrania celej hry. Ako som už uviedol, spolu s Tribunalom a neoficiálnymi pluginmi sa dá vytvoriť živý a reagujúci virtuálny svet, ktorý v závislosti na vašich akciách a celkovom jednaní v hre veľmi adekvátne reaguje a vytvára naprosto unikátny herný zážitok, ktorý žiadna iná hra neponúka. Jedinou možnou alternatívou na takúto kombináciu je snáď iba piaty diel série Skyrim, ktorý sa zaslúžene stal hrou roka 2011, lebo rovnako zaslúžene bol Morrowind hrou roka 2002.

+1 Dobré Zlé
Datadisk Bloodmoon je super . V tejto vete som vyjadril svoj postoj . Je to tak , je lepší ako Tribunal , čakajú tam na vás nový NPC , brnenie , zbrane , ostrov a to najlepšie : VLKODLACI
Popis : Ostrov Solstheim sa nachádza na hranici Morrowindu a Skyrimu . Impérium tam práve zakladá novú koloniu Raven Rock , objavujú sa však zvesti o proroctve krvavého mesiaca . Proroctvo má tri fázy : 1. Tavenie ľadovcov 2. vymieranie Horkerov 3. zkrvavenie mesiaca . Na ostrove sa objavuje stále viac a viac vlkodlakov a niekdo chystá takzvanú ,,Hru Lovca,, . Túto vetu ste počuli už veľakrát a počujete ( čítate ) ju znova : Osud sveta je vo vašich rukách .. a zase ...
+ nová ( plnohodnotná ) lokácia
+ nové príšery ( vlci , medvedi , zombie nordi ... )
+ nové zbrane a brnenia
+ možnosť byť vlkodlakom
+ dva možné konce
+ finále ( hra lovca )
+ misie
+ kolonia ( east empire company )
+ možnosť vlastniť domy ( faktorov dom za E.E.C a Medovinová hala asi tak v polke príbehu )
+ zasnežený ostrov
- vysoká obtiažnosť ( síce menšia ako u tribunalu ale aj tak odporúčam aspoň level 20-25 )

Mne osobne sa Bloodmoon páčil , je to veľmi dobrý datadisk . Zaujímavý nápad s Hrou Lovca
medovinovou halou a jej funkciami ( poslať nordov na lov , doviesť medovinu ) . Taktiež skvelá možnosť byť vlkodlak a skvelé vlkodlačie funkcie . Bloodmoon je skrátka daľší skvelý datadisk do super série elder scrolls , konkrétne do morrowindu . Určite neváhajte a zahrajte si ho ...

0 Dobré Zlé
-: niektoré dlhšie úlohy, bugy
+: príbeh, atmosféra, noví nepriatelia, zbrane, hracia doba, prostredie, efekty, severania, finále, rozľahlosť ostrova a jaskýň, nové brnenie a zbrane, grafika
Verdikt: Tento datadisk je to najlepšie z celej série TES3. Krásna príroda, super atmosféra, noví nepriatelia a možnosti. Dokonca si v tomto datadisku po splnení určitých úloh, môžete nechať postaviť dom. Bloodmoon je dobrodružstvo, ktoré sa oplatí zahrať.

0 Dobré Zlé
Úžasný datadisk k skvelej hre. Rozšírenie vyniká hlavne prepracovaným príbehom a krásnou, hoc nehostinnou prírodou ostrova Solstheim. Za zmienku stoja aj niektoré, vcelku originálne príšery (najlepšie je prvé stretnutie so Spriggan :)). A hoci nerád vidím 100% hodnotenia musím ho predsa len dať. Povinnosť pre fanúšika TES3.

-1 Dobré Zlé
100%C_LOC
Výborný datadisk k eśte lepšej hre. je tu kopa nových vecí,úloh,príšer a dosť veľký ostrov na dalšie strávené hodiny u počitača.Najlepšie tu je asi hranie za vlkolaka.

-1 Dobré Zlé


100%misor2


| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |