HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21225
5455
5063
1438
1600
7336
6061
12970
1687

Online 22786 užívateľov

Hry > Hearts of Iron 2 > hodnotenie


Hearts of Iron 2
78%

Moje hodnotenie - Hearts of Iron 2

Recenzie - Hearts of Iron 2

Hearts of Iron 2 je velmi originální strategie z druhé světové války, která svým zaměřením může oslovit široké spektrum hráčů, od historických nadšenců či zkušených stratégů až po začátečníky hledající něco neotřelého. Je jen nutno odpustit jí slabší zpracování a nižší kvalitu prvních verzí bez patchů.
Hearts of Iron 2 je stratégia so širokými taktickými možnosťami. Prezentuje sa prepracovaným historickým, politickým a technologickým vývojom spoločnosti v období druhej svetovej vojny. Nanešťastie je to na úkor celkovej hrateľnosti a titul sa stáva dosť zložitou záležitosťou. V podstate sa jedná o akýsi vojnový manažment a nie o klasickú vojnovú hru. Určite to nie je zlý titul, ale svojim poňatím značne neatraktívny pre väčšinu bežných počítačových hráčov. Hardcore stratégovia a nadšenci druhej svetovej vojny si to určite užijú plnými dúškami.


Užívateľské hodnotenia - Hearts of Iron 2

Hearts of Iron 2 je vážne unikátna stratégia. Tetno druh by mali hrať len HardCore hráči calofduťákov to baviť nebude. No ale bol som prekvapený, čo my hra ponúkla. WW II v jedinečnom spracovaní. Páči sa my druh boja. Konečne je primárna taktika, či už diplomatická alebo vojenská. Diplomacia je perfetkne spracovaná, ponúka mnoho možností. ďalej tu máme výzkum, obchod atď. Pri tejto hre som sa zapotil a je paráda, keď náckovia v roku 1941 sú až v Rusku a v 1944 sú Rusi u náckov. Čiže dejová línia je výborná. Navyše výber štátov je výnimočný a obrovský a tiež aj je dosť územií. Klentová hra. Každý stratég by ju mal skúsiť.

0 Dobré Zlé
100%sekin

100%kaspar


| Späť |


| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |