HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21225
5455
5063
1438
1600
7336
6061
12970
1687

Online 22051 užívateľov

Hry > The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe > hodnotenie


The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe
66%

Moje hodnotenie - The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe

Recenzie - The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe

Báječný vánoční dárek. Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň je poctivá akční hra, která nemá výraznějších chyb a je vypilovaná do posledního detailu. Umožňuje hru ve dvou a velkým plusem je přehršel česky dabovaných ukázek z filmu. Jen je trochu zavádějící, že hra je příliš těžká, než aby ji hráli i nejmenší děti, ale od 8-10 let už by jí zvládnout měli. Naopak výtečně bavit se budou dospělí. Narnie sice nepřináší žádné originální nápady a ke konci už nás dokola se opakující souboje trochu nudí, ale kéž by byly všechny hry podle filmů v takové kvalitě.
Názor na knižnú predlohu C.S. Lewisa alebo jej filmovú adaptáciu vám predkladať nebudem, prezradím vám však, čo môžete očakávať od tejto hry. V prvom rade tu nájdete kvalitne spracovaný svet Narnie a originálne herné doplnky, najmä čo sa týka tímových zručností detí. Titul sa dobre hrá vo dvojici, obtiažnosť pre jednotlivca je však pritvrdá. Hoci hra mohla byť o niečo rozsiahlejšia, bonusové misie a šarvátky v náročných úsekoch životnosť hry dostatočne predlžujú. Majitelia PC zrejme nebudú celkom spokojní ani s ovládaním. Hra Narnia je technicky vydarená, ale veľmi obtiažna, čo jej značne uberá na atraktívnosti. Napriek tomu je to však veľmi dobrý titul, hoci tak trochu pre masochistov.


Užívateľské hodnotenia - The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe

Hra ktorá je len pre malé deti so zlou grafikou,ovládaním a veľkou obtiažnosťou chcel som to pre malého brata na narodeniny a vyskúšal som si to no hrozné...Dávam len 40 percent pre to že je tu co op a vela kôl inač nič.

0 Dobré Zlé


| Späť |


| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |