HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Spolupráca / RSS
KONTAKT
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
18226
5441
5063
1423
1592
6779
4953
9866
1687

Online 35055 užívateľov

Hry > Shogun 2: Total War - Fall of the Samurai


Žáner:Strategická
Dátum vydania:23. Marec 2012
Stránky hry:www.totalwar.com/shogun2/fall-of-the-samurai
Výrobca:SEGA, Creative Assembly
Kúpiť hru Shogun 2: Total War - Fall of the Samurai
Kúpiť hru

Samostatne funkčná expanzia Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai mapuje konflikt medzi posledným Šogunátom a imperiálnou japonskou vládou. Odohráva sa v 19. storočí, 400 rokov po udalostiach pôvodnej hry. Tradičná kultúra a bojové umenie samurajov bude postavené proti moderným zbraniam a strelnému prachu. Na scéne sa objavia privandrovalci z Ameriky, Británie a Francúzska, ktorých príchod podnecuje občiansku vojnu v krajine. Zahráte si za šesť nových klanov vrátane Šogunátu a Impéria.
Alternatívne názvy
Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai; Total War: Shogun 2 - Pád samurajů

HW požiadavky Shogun 2: Total War - Fall of the Samurai
Minimálne požiadavky
  • Windows XP / Vista / 7
  • 2 GHz Intel Dual Core / 2.6 GHz Intel Single Core / AMD ekvivalent s SSE2
  • 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista / 7)
  • 256 MB, DirectX 9.0c, Shader Model 3 grafická karta
  • 32 GB miesta na disku
Odporúčané požiadavky
  • Windows XP / Vista / 7
  • Intel Core i5 CPU druhej generácie / AMD ekvivalent
  • 2 GB RAM (XP) / 4 GB RAM (Vista / 7)
  • AMD Radeon HD 5000 série / DirectX 11 ekvivalent
  • 32 GB miesta na disku
Máš slabý počítač? Pozri počítače, notebooky a komponenty za najlepšie ceny »

Ďalšie videá »


Shogun 2: Total War - Fall of the Samurai - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry
85%

Recenzie
Tiscali Games90%
Samostatně hratelný datadisk, který bere už tak vynikající původní hru a vytváří zcela jiná pravidla, na která se musíte adaptovat. Pro milovníky série je datadisk povinností, protože vytváří speciální prostředí, s jakým jste se dosud nesetkali a využívá k tomu osvědčenou kostru Shogun 2. Opět skvělá zábava na desítky hodin.
Sector.sk85%
Shogun 2 zlákal hráčov do Japonska v tej najlepšej forme a datadisk Fall of The Samurai presunul krajinu vychádzajúceho slnka do modernejšej epochy. Majitelia dvojky by mali zvážiť, či s kúpou nepočkajú na zvýhodnenú akciovú cenu, ale inak je voľba jednoznačná. Samostatne funkčná expanzia má bohatý obsah a budete sa pri nej cítiť ako Tom Cruise vo filme Posledný samuraj. Ibaže v hre nie je o víťazovi rozhodnuté a záleží len od vás, či dopustíte pád samurajov, alebo mu zabránite.


Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
kubo474799%
FotS je špičkou TW série, novinky vás ohromia. Kampaň, ktorá ponúka hru za Cisára a Šogunát je výborne vyladená, všetky jednotky sú špičkovo vyvážené. Efektívne využitie moderných jednotiek a stratégie vás dovedie k víťaztvu, hlavne proti samurajom - tradícia má svoju silu a česť. Námorné ostreľovanie budov a armád, železnica a smrtiaca zima, to vám zaručí kvalitné úspechy, ale aj potupné porážky. Nové technológie a spolupráca zo západom pomáha vybudovať silnú ekonomiku, námorníctvo...ktoré hrá dôležitú rolu. Námorná podpora počas bitky dokáže zvrátiť bitku vo váš prospech, Gattling guny a moderné delá vytvoria smrť na bojisku, pechota sa ujme svojej úlohy a to dodáva v bitke nádhernú atmosféru. Nové námorné bitky s po zuby ozbrojenými pancierovými loďami vytvoria na mori špičkové epické bitky, obrana prístavu vám bude znepríjemňovať vaše mánévre, lepšia taktika a lepšie využitie lodí víťazí. Pohľad z 1 FPS vám dodá šťavu a bojisko uvidíte na vlastné oči. Vylepšené graf. a zvuk efekty, lepšia Ai vytvoria správnu atmosféru, grafika a hudba ostala, ale MP je špičkový a ponúka FotS v tej najlepšej kvalite. FotS ponúka to, čo žiadny TW a iná hra, možno prekonal aj Rome. Jedine sa mi nepáči model poškodenia lodí, ale ináč odporúčam.
strasiak80%
Ešte lepšia hra, ešte viac skvele spracovaných a zaujímavých jednotiek, stále v skvelom grafickom ale aj technickom spracovaní spolu so skvelým príbehom. Neexistuje moment kedy sa nudíte či moment kedy sa zaseknete, skvelá dynamika hrania... trocha mi vadí GB :D, už mi to zaberá 40GB.
joker284100%
Skvelá hra ktorej sa nedá nič vytknúť . Je tam skvelá kampaň , bitky a najlepší je pohľad z vlastních očí . Grafika je tiež lepšia ako v zakladnej hre .
RedDragonSK94%
Fall of the samurai jasne naznačuje, že nič nie je večné. To platí aj o udatných samurajoch.

Ako už asi dobre vieme, Shogun 2 bola veľmi vydarená stratégia a preto prichádza datadisk, kde sa stretáva japonská kultúra so západným myslením. Vo Fall of the samurai môžete hrať za veľa klanov a každý z nich má svoje výhody aj nevýhody. Každý jeden klan za zaraďuje buď do Cisárstva, alebo Shogunátu. Shogunát si zakladá na japonskú kultúru a tradície, ktoré sa musia dodržiavať a odsudzujú západné myslenie, zatiaľ čo Cisárstvo uprednotňuje rozvoj techniky a západné myslenie. Obe tieto "frakcie" sú unikátne. Veľmi dobre tu je vyriešný obchod zo západným svetom, ktorý má výhody, ale rovnako aj nevýhody. Každé rozhodnutie, ktoré správite može mať za následok Váš úpadok, alebo rozkvet. A prečo to vravím? Je to preto, že každé rozhodnutie zasahuje do deja hry viac ako to bolo v Rome total war či Empire total war. A trúfam si povedať, že aj ako v Shogun 2. Sú tu použité aj novodobé zbrane ako napríklad pušky, delá nabijané zo zadu, obľúbené guľomety, či dokonca parníky. Samozrejme nové technológie musíte najprv vyskúmať rovnako ako civilné výskumy. No, proste v tejto hre je tak veľa možností, že to proste treba skúsiť zahrať.


všetky (14) »

Súvisiace hry Shogun 2: Total War - Otomo Clan Pack
Shogun 2: Total War - Dragon War Battle Pack
Shogun 2: Total War - Rise of the Samurai
Shogun 2: Total War - The Ikko Ikki Clan Pack
Shogun 2: Total War
Shogun: Total War - Gold Edition
Shogun: Total War - Warlord Edition
Shogun: Total War - The Mongol Invasion
Shogun: Total War

Diskusia o hre Shogun 2: Total War - Fall of the Samurai Pridať príspevok
08.04.2014 00:56 - Ja som tuto hru kupil za 10 eur. Nebol som si uplne isty, ci to bude lepsie ak...
10.03.2014 20:24 - prosm prosim o niaku radu
10.03.2014 08:26 - vsetko mi ide uplne v pohode len po kazdej bitke ma to vypne do kelu neviete c...
06.04.2013 16:51 - pada aj original to je proglem kazdej hry total war
02.11.2012 20:47 - davali ste na steame overit integritu mezipameti hry? treba dat
...
Zobraziť všetky príspevky (72)

| Hry |
© 99-2018 ABCgames.sk 
Facebook   Google+
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |