Frostpunk | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20354
5454
5063
1435
1599
7279
5675
12063
1687

Online 969 užívateľov

Frostpunk


Žáner:Akčná, Simulátor, Strategická
Dátum vydania:24. Apríl 2018
Stránky hry:www.frostpunkgame.com
Výrobca:11 bit studios
Kúpiť hru Frostpunk
Kúpiť hru

V mrazivej steampunkovej survival hre Frostpunk budete čeliť naozaj drsným podmienkam. Pozriete sa do pravdepodobne posledného mesta na zamrznutej Zemi a pokúsite sa zabezpečiť prežitie ľudstva v podobe komunity, ktorá je okolo vás. Postavte sa do čela vedenia mestskej infraštruktúry a pripravte sa robiť rýchle rozhodnutia, ktoré otestujú Vaše morálne zásady.

ZMRZNUTÝ SVET
V úplne zmrznutom svete hry Frostpunk ľudia vložia všetku svoju energiu do vytvorenia technológie poháňanej parou, aby sa chránili pred zdrvujúcim chladom. Vládca mesta má za úlohu riadiť ako obyvateľov, tak mestskú infraštruktúru. Vodca je neustále vystavovaný výzvam, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutia. Tu sa optimalizácia a manažment zdrojov často stretáva s empatiou a ohľaduplným rozhodovaním. Ďalšou dôležitou úlohou vodcu je tiež preskúmavanie okolitého sveta, čo je jediná cesta k pochopeniu jeho histórie a súčasného stavu.

NA STRANE ZÁKONA
Spoločnosť je skupina ľudí podobného presvedčenia, ktorí dodržiavajú rovnaké pravidlá. Zavádzanie zákonov a zvykov bude kritickým faktorom formujúcim vašu spoločnosť. Povolíte detskú prácu? Ako sa rozhodnete jednať s chorými a ranenými? Frostpunk okrem vašich taktických schopností preverí tiež vašu morálku. Svet neukrýva len kúsky minulosti, ale aj potencionálne prostriedky pre zabezpečenie budúcnosti pre váš ľud.
HW požiadavky Frostpunk
Minimálne požiadavky
 • 64-bit Windows 7 / 8 / 10
 • 3.2 GHz Dual Core CPU
 • 2 GB, NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R7 370
 • 4 GB RAM
 • 8 GB HDD
 • DirectX 11
Odporúčané požiadavky
 • 64-bit Windows 7 / 8 / 10
 • 3.2 GHz Quad Core CPU
 • 4 GB, NVIDIA GeForce 970 / AMD Radeon RX 580
 • 8 GB RAM
 • 8 GB HDD
 • DirectX 11

Ďalšie videá »


Frostpunk - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry
81%

Recenzie
Sector.sk80%
rostpunk vás v úvode uchváti a keď zistíte, čo a ako vlastne funguje, skutočne sa do toho zažeriete. V neskoršej fáze už ale cítiť, že hra vyložila všetky tromfy a tvorcom sa minuli nápady. Po strmom vzostupe v prvých hodinách sa zrazu ocitnete vo fáze, keď už len opakujete naučené procesy a vytráca sa náboj. Nie je tu ani dramatický dej, ktorý by vás udržoval v napätí. Krivka zábavy teda poklesne, ale neprepadá sa do roviny priemernosti. Frostpunk jednoznačne zanechá hlboký dojem, ale súčasne môžete mať pocit, že sa s hrou dalo urobiť ešte trochu viac a vývojári z nej nevyťažili všetko, čo sa dalo.
Tiscali Games80%
Mrazivě drsná strategie, jakou jste ještě nehráli. Víc než rozhodnutí co postavit vás budou trápit rozhodnutí, jakou část lidství obětovat. Grog s sebou!


Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
Trimax80%
Skvělá hra, velmi originální.
První průchod hrou je silným zážitkem, ale znovuhratelnost je nízká.
player-Veteran85%
85% Frostpunku putuje zaslúžene. Je to skvelá hra. Ponúka mnohé skvelé herné mechanizmy(kniha zákonov napr.), atmosféru nevídanú a aj skvelú hratelnosť a aj grafiku. Plus atmosféra ovládanie,interaface a aj spracovanie okolia si zaslúžia pochvalu. I keď neponúka dovôd zahrať si to znova a aj fakt že hra nie je extra dlhá tiež zamrzí ale i tak sa tvorcom This war of mine a prapodivnej (reverse) tower defense hry Anomaly podarilo vytvoriť dobrú a kvalitnú hru a Frostpunk vám jednoznačne odporúčam.

ďalšie plusy: audio, scenáre sú skvelé, kopa možností rozhodovať(a niektoré sú fakt ťažké)
mikeflame95%
Skutočne skvelá originálna realtime stratégia prinášajúca mnoho originálnych prvkov. Prináša silný príbeh a zážitok z alternatívnej minulosti. Hlavný príbeh je ďalej rozširovaný a dopĺňaný parádnymi scenármi. Úvod do každého scenára je spracovaný veľmi pútavo a koniec (s rekapituláciou priebehu a vyhodnotením scenára) je spracovaný úchvatným spôsobom aký som doteraz v žiadnej hre nevidel. Hra má atmosféru, ktorá by sa dala krájať (drsnú a mrazivú), vtiahne vás a nepustí a po dohratí vo vás zanechá hlboký dojem. Štve ma iba jedna vec, a to že pokračovanie Frostpunk 2 má byť iba na špehovací Windows 10, ten najhorší systém v histórii Microsoftu (stále v kútiku duše dúfam, že vývojári hry majú rozum a spravia hru bežiacu aj na Windows 7).


všetky (16) »

Súvisiace hry Frostpunk 2
Frostpunk: On The Edge
Frostpunk: The Last Autumn
Frostpunk: The Rifts

Diskusia o hre Frostpunk Pridať príspevok
17.07.2018 19:23 - http://www.stiahnito.sk/frostpunk-cz-gog-full-pc-game-part1-rar/68779189
Zobraziť všetky príspevky (1) »

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |