HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19484
5452
5063
1426
1599
7125
5347
11151
1687

Online 89458 užívateľov

Humankind


Žáner:Strategická
Dátum vydania:17. August 2021
Stránky hry:humankind.game
Výrobca:SEGA, Amplitude Studios
Kúpiť hru Humankind
Kúpiť hru

Civilizačná ťahová stratégia Humankind vám umožní od základov prepísať ľudské dejiny. Skombinuje 60 historických kultúr od doby bronzovej až po modernú éru. Môžete začať v Egypte, vyvinúť sa do Rimanov alebo Vikingov, pričom každá kultúra prináša vlastné špeciálne hrateľnostné prvky.

Predstavte si, že máte možnosť prepísať celý príbeh ľudských dejín. Ako by vyzeralo smerovanie ľudského druhu podľa vás? To je otázka, ktorá stojí v stredobode ambicióznej ťahovej stratégie Humankind, kde bude vašou úlohou viesť ľud od neolitickej éry až po moderný vek a vytvoriť tak úplne unikátnu civilizáciu.

JEDEN MILIÓN CIVILIZÁCIÍ
Vytvorte si svoju vlastnú unikátnu civilizáciu kombinovaním viac ako 60 odlišných historických kultúr. Spôsob, akým sa rozhodnete postupovať, je len na vás. Každá z kultúr prináša vlastnú hernú rovinu, ktorá vedie k takmer nekonečnému množstvu výsledkov.

VIAC NEŽ HISTÓRIA - JE TO VÁŠ PRÍBEH
Staňte sa svedkami a čeľte skutočným historickým udalostiam, vykonávajte význačné vedecké objavy a navštívte tie najrozmanitejšie divy sveta. Spoluvytvárajte vieru svojho ľudu a konfrontujte ostatných hráčov. Každé rozhodnutie, ktoré urobíte, ovplyvní ďalšie smerovanie herného príbehu.

V OČIACH ĎALŠEJ GENERÁCIE
Na ceste závisí viac, než na cieli. Známosť je novou a určujúcou podmienkou víťazstva. Každý veľký čin a každé morálne rozhodnutie, ktoré urobíte, každá bitka, ktorú vyhráte, sa bude podieľať na budovaní vašej slávy a zanechá dlhotrvajúci dopad na celý svet.

TAKTICKÝ SVET
Predveďte svoje taktické schopnosti a ovládnite orientáciu v teréne, stavbu miest a vojnové konflikty. Zvoľte si pre svoje mesto vyvýšené miesto a zaistite tak, aby bolo ťažké jeho dobytie. Privolajte svojich spojencov, keď potrebujete pomoc a premeňte tak epické bitky vo svetovú vojnu so všetkým!
Ďalšie videá »


Humankind - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.Diskusia o hre Humankind Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |