HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19056
5448
5063
1423
1599
6986
5162
10704
1687

Online 23222 užívateľov

Hry > 1971 Project Helios


Žáner:Strategická
Dátum vydania:21. Apríl 2020
Stránky hry:recotech.es
Výrobca:Recotechnology
Kúpiť hru 1971 Project Helios
Kúpiť hru

Európa je izolovaná. Počet obetí sa počíta na milióny a Severná Amerika vyzerá spustošená. Vplyv meteorov spustí zaľadňovanie, čím úplne zmení klímu celej planéty. Ťahová strategická hra 1971 Project Helios ponúkne unikátny postapokalyptický svet s mnohými úlohami, ktorý sa nechal inšpirovať úspešnými hrami žánru ako je UFO či X-COM.

ĽADOVÁ PLANÉTA
Kampaň je zasadená do zamrznutého sveta, v ktorom osem ľudí (z ktorých každý má svoje vlastné problémy a záujmy) uzavrie akési dočasné spojenectvo, aby našli jednu konkrétnu osobu: dr. Margaret Blythe. Cestou na miesto, kde by sa mala nachádzať, budú cestovať a bojovať bok po boku a jeden druhého nevyhnutne spozná. Na základe strategických a osobných rozhodnutí tieto postavy dovediete k jednému z troch možných koncov.

ŤAHOVÁ STRATEGICKÁ HRA
Postapokalyptická atmosféra v zamrznutom svete sa nechala inšpirovať skutočnými prvkami založenými na druhej svetovej vojne. Stretnú sa proti sebe dva tímy po štyroch postavách, z ktorých každá má vlastné zbrane, schopnosti a inventár. Prepracovaná je správa triedy, postáv a čiat podľa skúseností a rozhodnutí hráča.

PROSTREDIE A HRATEĽNOSŤ
V každej úrovni na vás čakajú interaktívne prvky a prostredie. Hrateľnosť je napínavá s rôznymi nepriateľskými frakciami, ktoré hráča nútia znovu premyslieť a prispôsobiť stratégiu. Tešiť sa môžete na rad bonusov a tajomstiev, ukrývajúcich dodatočné informácie o svete z roku 1971 a jeho obyvateľoch.
Ďalšie videá »


1971 Project Helios - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.Diskusia o hre 1971 Project Helios Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |