The Callisto Protocol | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21211
5455
5063
1438
1600
7336
6058
12961
1687

Online 12401 užívateľov

The Callisto Protocol


Žáner:Akčná
Dátum vydania:2. December 2022
Stránky hry:www.callistothegame.com
Výrobca:Skybound Games, KRAFTON, Striking Distance Studios
Kúpiť hru The Callisto Protocol
Kúpiť hru

V príbehovej survival hororovej hre z pohľadu tretej osoby The Callisto Protocol, zasadenej tristo rokov do budúcnosti, sa ako Jacob Lee ocitnete k vlastnej smole vo väznici s najvyššou ostrahou Black Iron Prison, vybudovanej na Jupiterovom mesiaci Callisto. Keď sa tunajší väzni začnú náhle premieňať na odporné stvorenia, vypukne v celom zariadení chaos. Aby prežil, bude si Jacob musieť prebojovať cestu do bezpečia, uniknúť z väznice Black Iron Prison a pri tom odhaliť temné a znepokojivé tajomstvá pochované pod povrchom Callisto. S pomocou unikátneho mixu súbojov na blízko a na diaľku bude Jacob musieť prispôsobovať svoju taktiku rýchlo sa vyvíjajúcim stvoreniam a zároveň prehľadávať okolie v snahe odomknúť nové zbrane, vybavenie a schopnosti nevyhnutné na to, aby dokázal čeliť vzrastajúcej hrozbe a uniknúť hrôzam tohto mŕtveho Jupiterovho mesiaca.

POSTAVTE SA NEKONEČNEJ ZÁPLAVE HRÔZ
The Callisto Protocol je survival horor novej generácie od Glena Schofielda, autora kultového survival hororu Dead Space. Nervydrásajúcou atmosférou, napätím a brutalitou prelínajúcimi sa s desivými okamihmi bezmocnosti a ľudstva vás The Callisto Protocol vtiahne do strhujúceho príbehu, v ktorom sa za každým rohom skrýva nevýslovná hrôza.

TAJOMSTVO UNITED JUPITER COMPANY
V hre The Callisto Protocol, zasadenej na mŕtvy Jupiterov mesiac Callisto v roku 2320, sa ako Jacob Lee nedobrovoľne ocitáte vo väznici Black Iron Prison. Keď náhla vlna násilia uvrhne zariadenie do víru chaosu, bude sa Jacob musieť postaviť čelom svojim najhorším obavám, aby dokázal nielen poraziť krvilačné stvorenia sliediace mu v pätách, ale aj odhaliť temné tajomstvá mocné United Jupiter Company.

OVLÁDNITE BRUTÁLNE TAKTICKÉ SÚBOJE
The Callisto Protocol vás nabáda k tomu, aby ste majstrovsky ovládli unikátny mix súbojov na blízko a na diaľku, vrátane jedinečnej gravitačnej zbrane kedysi používanej tunajšími dozorcami na udržiavanie poriadku vo väznici. Nezostane vám než postaviť sa vašim groteskným protivníkom nepríjemne zblízka, starostlivo im usekávať alebo ustreľovať končatiny všetkého druhu a byť vynaliezaví pri používaní čohokoľvek, čo vám príde do rúk, aby ste prežili všetky stretnutia, z ktorých akékoľvek sa vám môže stať osudným.

OSAMELOSŤ JUPITEROVA MRTVÉHO MESIACA
História Callisto, jedného z najnepriateľskejších a najizolovanejších miest v celom známom vesmíre, hrá v Jacobovom zúfalom boji o prežitie zásadnú úlohu. Budete sa musieť vysporiadať nielen s hrôzami väznice Black Iron Prison, ale aj so stovky rokov starými tajomstvami ťažiacimi Jupiterov dávno mŕtvy mesiac - ako nad povrchom, tak pod ním.
HW požiadavky The Callisto Protocol
Minimálne požiadavky
 • 64-bit Windows 10 / 11
 • Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
 • NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580
 • 8 GB RAM
 • 75 GB HDD
 • DirectX 11
Odporúčané požiadavky
 • 64-bit Windows 10 / 11
 • Intel Core i7-8700 / AMD Ryzen 5 3600
 • NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 5700
 • 16 GB RAM
 • 75 GB SSD
 • DirectX 12

Ďalšie videá »


The Callisto Protocol - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry
68%

Recenzie
Sector.sk80%
Máme tu veľmi kontroverzný titul. Je neobyčajný, ale predovšetkým kvôli svojej brutalite a mnohým pohľadom na umieranie hrdinu mimoriadne drastickými spôsobmi. Je to pôsobivé a súčasne odpudivé. Spočiatku do istej miery opodstatnené, keď však násilie zatlačí do úzadia všetko ostatné, už úroveň hry prudko upadá. Je škoda, že tvorcovia nezakomponovali aspoň nejaký soft režim s obmedzenými brutálnymi scénami pri umieraní a súčasne nejakú ľahšiu, rozumnú obťažnosť pre bežných a príležitostných hráčov (možno aspoň v dodatočných aktualizáciách?). Náročnosti sú síce tri, ale ani jedna nie je jednoduchá ani normálna, všetky sú ťažké a vlastne so sotva badateľným rozdielom. Boss vás dá dole jednou ranou vždy. Keď teda uvidíte recenzie s obrovským rozdielom pri hodnotení a niektoré budú hru preklínať, iné chváliť, v zásade majú v tomto prípade všetky pravdu. Ide totiž len o to, komu bohato stačí adrenalínová brutálna akčná jazda a kto očakával od hry niečo viac ako síce interesantný, no ku koncu už len primitívny masaker. A áno, ešte treba zlepšiť optimalizáciu.
Tiscali Games80%
Audiovizuálně nádherný sci-fi zážitek, který kupodivu není jen prachsprostým klonem Dead Space. Škoda, že autoři zůstali stran obtížnosti a strašení na půli cesty, mohla to být nezapomenutelná, nervy drásající jízda.


Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
wolf1780%
Po prvotnom zapnutí som tomu nedával veľmi šance, ale ako náhle vyšiel ten opravný patch (3.12.2022) a keď mi GeForce Experience konečne ponúklo optimalizáciu, tak hra je konečne hrateľná a mám pri nej vážne zatiahnuté polky...!! To beznádejné/frustrujúce prostredie mi robí fakt psycho v hlave, ale ja si to užívam...


všetky (7) »

Súvisiace hry The Callisto Protocol: Final Transmission

Diskusia o hre The Callisto Protocol Pridať príspevok
17.12.2022 13:32 - https://youtu.be/nYStafOFH5k
Zobraziť všetky príspevky (1) »

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |