The Callisto Protocol | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20334
5454
5063
1434
1599
7274
5665
12047
1687

Online 22574 užívateľov

The Callisto Protocol


Žáner:Akčná
Dátum vydania:2. December 2022
Stránky hry:www.callistothegame.com
Výrobca:Skybound Games, KRAFTON, Striking Distance Studios
Kúpiť hru The Callisto Protocol
Kúpiť hru

V príbehovej survival hororovej hre z pohľadu tretej osoby The Callisto Protocol, zasadenej tristo rokov do budúcnosti, sa ako Jacob Lee ocitnete k vlastnej smole vo väznici s najvyššou ostrahou Black Iron Prison, vybudovanej na Jupiterovom mesiaci Callisto. Keď sa tunajší väzni začnú náhle premieňať na odporné stvorenia, vypukne v celom zariadení chaos. Aby prežil, bude si Jacob musieť prebojovať cestu do bezpečia, uniknúť z väznice Black Iron Prison a pri tom odhaliť temné a znepokojivé tajomstvá pochované pod povrchom Callisto. S pomocou unikátneho mixu súbojov na blízko a na diaľku bude Jacob musieť prispôsobovať svoju taktiku rýchlo sa vyvíjajúcim stvoreniam a zároveň prehľadávať okolie v snahe odomknúť nové zbrane, vybavenie a schopnosti nevyhnutné na to, aby dokázal čeliť vzrastajúcej hrozbe a uniknúť hrôzam tohto mŕtveho Jupiterovho mesiaca.

POSTAVTE SA NEKONEČNEJ ZÁPLAVE HRÔZ
The Callisto Protocol je survival horor novej generácie od Glena Schofielda, autora kultového survival hororu Dead Space. Nervydrásajúcou atmosférou, napätím a brutalitou prelínajúcimi sa s desivými okamihmi bezmocnosti a ľudstva vás The Callisto Protocol vtiahne do strhujúceho príbehu, v ktorom sa za každým rohom skrýva nevýslovná hrôza.

TAJOMSTVO UNITED JUPITER COMPANY
V hre The Callisto Protocol, zasadenej na mŕtvy Jupiterov mesiac Callisto v roku 2320, sa ako Jacob Lee nedobrovoľne ocitáte vo väznici Black Iron Prison. Keď náhla vlna násilia uvrhne zariadenie do víru chaosu, bude sa Jacob musieť postaviť čelom svojim najhorším obavám, aby dokázal nielen poraziť krvilačné stvorenia sliediace mu v pätách, ale aj odhaliť temné tajomstvá mocné United Jupiter Company.

OVLÁDNITE BRUTÁLNE TAKTICKÉ SÚBOJE
The Callisto Protocol vás nabáda k tomu, aby ste majstrovsky ovládli unikátny mix súbojov na blízko a na diaľku, vrátane jedinečnej gravitačnej zbrane kedysi používanej tunajšími dozorcami na udržiavanie poriadku vo väznici. Nezostane vám než postaviť sa vašim groteskným protivníkom nepríjemne zblízka, starostlivo im usekávať alebo ustreľovať končatiny všetkého druhu a byť vynaliezaví pri používaní čohokoľvek, čo vám príde do rúk, aby ste prežili všetky stretnutia, z ktorých akékoľvek sa vám môže stať osudným.

OSAMELOSŤ JUPITEROVA MRTVÉHO MESIACA
História Callisto, jedného z najnepriateľskejších a najizolovanejších miest v celom známom vesmíre, hrá v Jacobovom zúfalom boji o prežitie zásadnú úlohu. Budete sa musieť vysporiadať nielen s hrôzami väznice Black Iron Prison, ale aj so stovky rokov starými tajomstvami ťažiacimi Jupiterov dávno mŕtvy mesiac - ako nad povrchom, tak pod ním.
Ďalšie videá »


The Callisto Protocol - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.Diskusia o hre The Callisto Protocol Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |