Madden NFL 22 | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20936
5455
5063
1438
1600
7330
5948
12663
1687

Online 6569 užívateľov

Madden NFL 22


Žáner:Šport
Dátum vydania:20. August 2021
Stránky hry:www.ea.com/games/madden-nfl/madden-nfl-22
Výrobca:Electronic Arts, EA Tiburon
Kúpiť hru Madden NFL 22
Kúpiť hru

Madden NFL 22 ponúkne Hrací deň so všetkým. Medzi nové funkcie v režime Franchise patrí správa realizačného tímu, vylepšený systém scenárov a týždenné stratégie. Zdieľajte postup postavy a hráčskú triedu medzi módmi Face of The Franchise a The Yard vďaka zjednotenému vývoju. A vôbec prvýkrát v histórii Ultimate Teamu upravujte v polčase superhviezdne X-Factors.

FRANCHISE
Vyhrajte Super Bowl a vybudujte dynastiu NFL ako hráč, tréner alebo majiteľ. Vďaka rozsiahlej ponuke nových funkcií v prepracovanom režime Franchise dostanete na starosť prakticky všetko. (Áno, myslíme tým aj vyhrávanie Super Bowl.) Najmite a spravujte realizačný tím a rozdelením bodov personálu (Staff Points) vylepšujte špecializované stromy talentov u svojich trénerov. Stanovujte tréningové plány svojho tímu, vymýšľajte taktiku proti súperovým prednostiam a integrujte svoje stratégie do "play-callingu". Takže až nadíde deň zápasu, budete pripravení na čokoľvek. A zabudnite na predchádzajúcu sezónu. Vylepšený systém scenárov sa postará o to, že táto sezóna v režime Franchise bude úplne iná.

FACE OF THE FRANCHISE
Vytvorte si postavu a odohrajte nováčikovskú sezónu podľa seba ako QB, WR, RB alebo LB. Túžite po väčších možnostiach prispôsobenia? Žiadny problém. Nový systém tried a postavy hráčov vám umožní upraviť si hodnotenia, zručnosti, vlastnosti aj tip tela. Hraním získavajte reputáciu a vylepšujte svoju postavu v jednotlivých triedach až do ich maxima. Staňte sa jednotkou draftu a udajte ráz svojej kariére. V nováčikovskej sezóne budete na každom kroku čeliť personalizovaným a nečakaným výzvam. A nie ste v tom sami. Vaši najbližší - ako agent, tréner alebo koordinátori - vám budú radiť a spoločne vás sprevádzať na ceste za úspechom. Vďaka novému zjednotenému systému postupu je všetok váš postup (postava, odmeny i vybavenie) zdieľaný medzi režimami Face of the Franchise a The Yard. Môžete tak využiť raz získané predmety a pokračovať vo vyhrávaní.

THE YARD
Rýchla zábava, hrateľnosť so sociálnymi prvkami a hviezdami NFL, lokality po celom svete, nevšedná zápasová prezentácia, postavy a tímy. Toto je výrazne prerobený režim The Yard pre Madden NFL 22. Zahrajte si prepracovanú kampaň s úchvatnými lokáciami po celom svete a staňte sa najlepším hráčom planéty. Omrknite nové centrum striedajúcich sa živých herných udalostí a získajte odmeny v úplne novom hodnotiacom režime. To všetko štýlovo s najbombastickejším vybavením v hre. Všetok váš pokrok je plne prepojený s aktualizovanou postavou a zjednoteným systémom postupu.

SUPERSTAR KO
Poskladajte tím a zošľapnite si na konkurenciu v najrýchlejšom kooperatívnom vyraďovacím režimu série Madden s päťminútovým zápasmi, jedinečným štadiónom aj komentárom, dynamickými pravidlami a ikonami futbalovej kultúry. Novinkou v režime Superstar KO v hre Madden NFL 22 sú tímy a súpisky NFL. Zahrajte si v tomto kooperatívnom eliminačnom móde rýchle zápasy s dynamickými pravidlami, unikátnymi štadiónmi a ikonami futbalovej kultúry.

EXHIBITION
Stretnite sa jeden proti jednému v online zápasoch (v režime jedného i viacerých hráčov) alebo si zahrajte sami off-line proti tímu riadenému hrou. Upravte si nastavenia zápasu vrátane dĺžky trvania jednotlivých štvrtín, pravidiel, štadiónov a dresov.
Alternatívne názvy
Madden 22

HW požiadavky Madden NFL 22
Minimálne požiadavky
 • 64-bit Windows 10
 • AMD Athlon X4 880K @ 4 GHz / Intel Core i3-6100 @ 3.7 GHz
 • AMD Radeon RX 460 / NVIDIA GeForce GTX 660
 • 8 GB RAM
 • 50 GB HDD
 • DirectX 11
Odporúčané požiadavky
 • 64-bit Windows 10
 • AMD FX 8150 @ 3.6 GHz / Intel Core i5-3350 @ 3.40 GHz
 • AMD Radeon R9 270x / NVIDIA GeForce GTX 680
 • 12 GB RAM
 • 50 GB HDD
 • DirectX 11

Ďalšie videá »


Madden NFL 22 - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra zatiaľ nebola hodnotená.

Moje hodnotenie
Ohodnotiť

Súvisiace hry Madden NFL 24
Madden NFL 23
Madden NFL 21
Madden NFL 20
Madden NFL 19
Madden NFL 08
Madden NFL 07
Madden NFL 06
Madden NFL 2005
Madden NFL 2004
Madden NFL 2003
Madden NFL 2002
Madden NFL 2001
Madden NFL 2000
Madden NFL 99
Madden NFL 98
Madden NFL 97
John Madden Football II
John Madden Football

Diskusia o hre Madden NFL 22 Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |