SAND | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21277
5455
5063
1438
1600
7345
6094
13028
1687

Online 48081 užívateľov

SAND


Žáner:Akčná, Online
Dátum vydania:2024
Stránky hry:sand-game.com
Výrobca:tinyBuildGAMES, Hologryph, TowerHaus
Kúpiť hru SAND
Kúpiť hru

Sand je kooperatívna a kompetitívna online sandboxová first-person akcia. Sami, prípadne s posádkou budete pilotovať Trampler. Ide o masívnu kráčajúcu loď, ktorá je navrhnutá na prekonanie rozsiahleho suchého oceánskeho dna, ktoré sa zmenilo na púšť. Posádky Tramplera cestujú medzi opustenými mestskými „ostrovmi“ a hľadajú zdroje na vylovenie a poklady na obchod, pokiaľ ich môžu bezpečne vyťažiť.

Váš Trampler bude nielen prostriedkom, ako sa pohybovať po piesočnom mori, ale vašim domovom. Trampler je vysoko prispôsobiteľná a vylepšiteľná pevnosť na masívnych železných nohách. Práve vylepšenie bude dôležité, aby ste prežili smrtiace toxické zóny v pustatinách. Zabudnúť by ste ale nemali na ďalšie pláty a delá, aby ste sa mohli stretnúť s konkurenčnými posádkami.

Každá výprava do tohto sveta bude iná, pretože púšť je procedurálne generovaná a plná nepredvídateľných hrozieb. Ostrovy sú však ručne vytvorené a navrhnuté tak, aby boli vzrušujúcim a náročným prostredím, ktoré sa môžete naučiť preskúmavať a bojovať v ňom.

Čo sa príbehu týka, ten sa odohráva v alternatívnej verzii histórie roku 1910. Ľudstvo vďaka objavu nových zdrojov energie výrazne pokročilo v prieskume vesmíru. To Rakúsko-Uhorsko viedlo v dobývaní iných planét, ale planétu Sophie postihla záhadná ekologická katastrofa, ktorá donútila jej osadníkov narýchlo opustiť kedysi na zdroje bohatý svet. Motivovaní zúfalstvom sa teraz najodvážnejší a najchudobnejší jedinci z ríše vydávajú na planétu Sophie, aby objavili skryté bohatstvo vo vyprahnutej pustatine a zásadne zmenili svoj život.
Ďalšie videá »


SAND - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.Diskusia o hre SAND Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |