God of War: Ragnarök | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21277
5455
5063
1438
1600
7345
6094
13028
1687

Online 35873 užívateľov

God of War: Ragnarök


Žáner:Akčná, Adventúra, RPG
Dátum vydania:19. September 2024
Stránky hry:godofwar.playstation.com
Výrobca:Sony, Santa Monica Studio, Jetpack Interactive
Kúpiť hru God of War: Ragnarök
Kúpiť hru

V hre God of War: Ragnarök, pokračovaní úspešnej hry God of War (2018) sa Kratos a Atreus musia vydať do každého z deviatich svetov, aby hľadali odpovede a pripravili sa na predpovedanú bitku, ktorá ukončí svet. Kratos a Atreus sa spoločne vydávajú hlboko do deviatich svetov hľadať odpovede, zatiaľ čo sa asgardské sily pripravujú na vojnu. Počas cesty budú preskúmavať úžasné mýtické krajiny, verbovať spojencov z rôznych svetov a čeliť strašným nepriateľom v podobe severských bohov a monštier. Hrozba Ragnaröku sa stále viac približuje a Kratos a Atreus sa rozhodujú medzi bezpečím svojej rodiny a bezpečím svetov...

TÍ, KTORÍ PREKONAJÚ OSUD
Atreus pátra po znalostiach, ktoré by mu pomohli pochopiť proroctvo o Lokim a jeho úlohe v Ragnaröku. Kratos sa musí rozhodnúť, či sa nechá spútať strachom z opakovania svojich chýb, alebo sa oslobodí od svojej minulosti a stane sa otcom, ktorého Atreus potrebuje.

VOJNOVÉ ZBRANE
Sekera Leviatan, Čepeľ chaosu a Ochrancov štít sa vracajú spolu s radom nových schopností Krata aj Atrea. V boji proti bohom a monštrám z Deviatich svetov pri ochrane svojej rodiny budú Kratove smrtiace spartské schopnosti preverené ako nikdy predtým.

PRESKÚMAJTE SVETY
Vydajte sa s Kratom a Atreom hľadať odpovede a spojencov do nebezpečných a ohromujúcich krajín a postavte sa s nimi najrôznejším nepriateľským stvoreniam, monštrám a severským bohom.

OVLÁDNI SEBA SAMÉHO V GOD OF WAR RAGNARÖK: VALHALLA
Prístup k DLC God of War Ragnarök: Valhalla je bez ďalších nákladov k dispozícii. Kratos sprevádzaný iba Mimirom sa vydáva na hlboko osobnú cestu plnú premietania, ktorá ho núti ovládnuť myseľ aj telo a čeliť výzvam Valhally v rozpletajúcom sa opakovane hrateľnom dobrodružstve, ktoré kombinuje obľúbené súboje z God of War Ragnarök s úplne novými prvkami inšpirovanými žánrom roguelike.

PC VERZIA
God of War Ragnarök pre PC využíva silu platformy na zabezpečenie mimoriadneho zážitku a prináša odomknuté snímkové frekvencie a špičkovú grafiku, technológie upscalingu, podporu Nvidia Reflex, podporu super ultraširokého zobrazenia, prispôsobenie ovládania, hepatickú odozvu a priestorový 3D zvuk.
Alternatívne názvy
God of War Ragnarök

Ďalšie videá »


God of War: Ragnarök - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.


Súvisiace hry God of War

Diskusia o hre God of War: Ragnarök Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |