Concord | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21277
5455
5063
1438
1600
7345
6094
13028
1687

Online 32289 užívateľov

Concord


Žáner:Akčná, Online
Dátum vydania:23. August 2024
Výrobca:Sony, Firewalk Studios
Kúpiť hru Concord
Kúpiť hru

Zhromaždite svoju posádku vesmírnych vyhnancov Freegunner a spojte sa online s priateľmi naprieč vzrušujúcimi 5v5 PVP módmi naprieč galaxiou v Concorde.

Concord je tímová strieľačka z pohľadu prvej osoby, kde máte moc byť kľúčovým hráčom pre svoj tím. Vyberte si svoj osobný tím Freegunnerov z posádky Northstar – skupiny vyhnancov, dobrodruhov a žoldnierov. Spojte sa a stretnite sa s rivalmi naprieč spektakulárnymi svetmi Wilds of Space v rade PVP módov.

POSKLADAJTE SVOJU POSÁDKU
Od mocných mystikov a obrích robotov po skúsených pištoľníkov a užitočných liečiteľov, každý Freegunner z posádky Northstar prináša svoje vlastné unikátne zručnosti, osobnosť a schopnosti, ktoré vyhovujú širokej škále herných štýlov. Vytvorte si vlastné tímy Freegunnerov, aby ste do zápasu priniesli arzenál rôznych rolí, alebo sa sústreďte na svoje obľúbené postavy, aby ste ovládli ich hrateľnosť a odomkli unikátne modifikátory, kozmetické prvky, príbehy a ďalšie – vy rozhodujete, kedy budete hrať za svoje postavy a ako ovplyvníte zápas.

DOBRODRUŽSTVO KAŽDÝ ZÁPAS
Každý zápas je novým dobrodružstvom, keď sa spojíte s priateľmi online a stretnete sa s nepriateľskými posádkami Freegunnerov, aby ste splnili vysoko rizikové úlohy naprieč galaxiou Concord v online PVP módoch. Počas hrania plňte denné a týždenné výzvy z tabule s úlohami, aby ste získali postup, odomkli nové položky pre svojich Freegunnerov a dozvedeli sa viac o postavách, svetoch a frakciách v galaxii Concord s galaktickým sprievodcom. Či už vyhráte alebo prehráte, každý zápas ponúka odmeňujúci postup.

MÓDY PRE KAŽDÚ NÁLADU
S radom objektívnych a respawn-based módov s dôrazom na tímovú hru má Concord šesť rôznych PVP módov, ktoré vám umožnia určiť úroveň výzvy, ktorú hľadáte – či už sa chcete uvoľniť niekoľkými zápasmi, alebo sa spojiť s priateľmi pre väčší zážitok zo súťaženia.

PRÍBEHY POSÁDKY NORTHSTAR
Ako sa vaša cesta v Concorde rozvíja, tak sa budú odvíjať aj príbehy posádky Northstar. Každý týždeň budete uvítaní novými filmovými sekveciami, ktoré budú v hre novo uvedené a dozviete sa pokračovanie príbehu, ktoré rozšíri dobrodružstvo vašich postáv.

ROZŠIRUJÚCI SA VESMÍR
Posádka Northstar a galaxie Concord sa bude rozširovať prostredníctvom pravidelných aktualizácií po vydaní, ktoré prinesú novéých Freegunnerov, herné módy, mapy a svety a týždenné filmové sekvencie.
Ďalšie videá »


Concord - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.Diskusia o hre Concord Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |