HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19810
5453
5063
1426
1599
7194
5477
11503
1687

Online 44812 užívateľov

Shadow Man


Žáner:Akčná, Adventúra
Dátum vydania:31. August 1999
Výrobca:Acclaim Entertainment, Iguana Entertainment
Kúpiť hru Shadow Man
Kúpiť hru

Shadow Man je akčná adventúra s veľmi temnou atmosférou, ponurými lokáciami a hrôzu naháňajúcim ozvučením. Pozitívne na hre je tiež jej nelinearita, dlhá hracia doba a systém postupného otvárania ďalších úrovní hry.

Volá sa Michael LeRoi a pred tým, než sa stal Mužom Tieňov, študoval literatúru. Teda skôr neštudoval a namiesto toho pil a hral. Tým začali jeho problémy, ktoré skončili smrťou jeho rodičov a malého brata Luka rukami zabijakov, ktorí chceli späť svoje peniaze. Teraz sa s Maskou Tieňov vsadenou do hrude vydáva do Ríše mŕtvych, aby zabránil pätici sériových vrahov a ich vodcovi rozpútať Apokalypsu privedením armády ohavných netvorov do Ríše živých.
HW požiadavky Shadow Man
Minimálne požiadavky
  • Windows 95 / 98
  • Pentium 200 MHZ CPU
  • 32 MB RAM
  • 350 MB HDD
  • Direct 3D compatible 3D accelerator
  • DirectX compatible Sound Card
  • DirectX 6

Ďalšie videá »


Shadow Man - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra zatiaľ nie je dostatočne hodnotená.

Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
NORD_KING78%
-: bugy, občas kamera, blúdenie po úrovniach, opätovné prechádzanie úrovní, obtiažnosť, obnovovanie nepriateľov v už vyčistených častiach úrovní, stereotyp
+: grafika, audio, hudba, efekty, dva herné svety, príbeh, atmosféra, postavy, zbrane, dabing, nepriatelia, súboje s bossmi, dizajn, menu, herná doba, otváranie portálov, pasce, špeciálne schopnosti, rozsiahlosť úrovní, príbehové scénky, animácie postáv
Verdikt: Mike LeRoi je chalan, ktorý sa zahrával s Voodoo, čoho výsledkom bola strata najbližších a aj vlastného života. Keďže sily pekelné nikdy nespia a pôvodného ochrancu sveta živých nenašiel ani Interpol, nových ochrancom sa teda stáva práve Mike. Vo svete živých mu pomáha šamanka Nettie, ktorá mu najprv rituálne vytrhne srdce a vo svete mŕtvych podivný Serpent. Technická stránka hry je na skvelej úrovni. Príbeh a atmosféra sú ladené na skutočne temnú strunu, čo potvrdzuje celkový dizajn a nechutní nepriatelia. Hra je však dokonalá až do okamihu keď je potrebné sa vrátiť do už prejdených úrovní a to dokonca niekoľkonásobne. Po čase je to stereotypné a až frustrujúce, pretože hra je dosť ťažká. Nepriatelia sú silní a ich likvidácia je v každom svete odlišná. K tomu sa ešte pridáva povinné zbieranie duší pre otvorenie portálov a celkový postup hrou. Ak by autori nelipli na niekoľkonásobnom prechádzaní úrovní, mohol byť Shadow Man oveľa zábavnejší.


všetky (1) »

Súvisiace hry Shadow Man Remastered

Diskusia o hre Shadow Man Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2021 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |