HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19182
5451
5063
1425
1599
7023
5206
10833
1687

Online 28909 užívateľov

Day of Defeat


Žáner:Akčná
Dátum vydania:6. Máj 2003
Stránky hry:www.dayofdefeat.com
Výrobca:Activision, Valve Software
Kúpiť hru Day of Defeat
Kúpiť hru

Ocitnete se v Evropě za Druhé Světové války, v srdci nejtěžších operací a připojíte se k elitní bojové jednotce. Každý tým má několik hráčský skupin, které každému hráči určí jedinečné schopnosti. Jsou to například skaut, pěšák, seržant, kulometčík a další. Každý z nich má pro své zaměření jedinečnou výbavu zbraní. Day of Defeat zahrnuje mise založené na historických bitvách Druhé Světové války.
Alternatívne názvy
Half-Life: Day of Defeat
Day of Defeat - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry
78%

Recenzie
Tiscali Games82%
Day of Defeat je nesporně výborná válečná hra, která se směle může řadit k tomu nej, co bylo dosud v tomto žánru vytvořeno. Bohužel se o novinkách a úpravách nedá zdaleka říct, že jsou všechny krokem kupředu, některé jsou diskutabilní a mnohé jiné naopak hru kazí a směrují od jejího primárního záměru. Do hodnocení zahrnuji hru tak, jak se mi nyní jeví, včetně chyb, u nichž doufám, že budou brzy vyladěny a modlím se za to, aby zvítězil rozum nad komercí. Pak budu hru hodnotil ještě podstatně výš, neboť její potenciál na to má.


Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
NORD_KING71%
-: bugy, boti, obmedzené grafické nastavenia, sporná účinnosť zbraní, divný pohyb, len dva režimy hry
+: grafika, mapy, zábava, atmosféra, komunikácia, hracia doba, počet typov vojakov, engine, tímová hra, armády, efekty, komunita
Verdikt: Day of Deteat bol tak ako kedysi Counter-Strike iba módom pre legendárny Half-Life. Potom ako sa okolo tohto módu vytvorila silná komunita, sa rozhodli autori, teda Valve postaviť na základoch pôvodného módu plnú hru. Hra samotná sa dočkala viacerých noviniek oproti pôvodnému dielu. Dôležitým aspektom hry sú zbrane. Pri nich sa objavuje prvá a negatívna zmena. Ich spornú účinnosť si možno všimnúť hneď po pár minútach hrania. DoD sa prikláňal skôr k simulácii, ale v tejto verzii pôsobí ako komerčný CS. Negatívami sú aj systémové bugy a absencia oficiálnych botov. Herné režimy sú len dva, ale tento fakt napráva kvantita a kvalita máp. Mapy sú veľké a pekne vymodelované. O zábavu sa hráč nemusí báť. Serverov je dostatok a hráčov taktiež vďaka silnej komunite. Napriek tomu, že nie všetci fanúšikovia DoD sú nadšení zo zmien, ktoré sa objavili oproti pôvodnému módu, sa jedná kvalitný kúsok od Valve.
KuKiMaZe70%
Niečo podobne ako cs ale trocha staršie..Ale jeto dobra hra a este ju stale hram.Aj ked ju hram dlšlie tak ma to prestane bavit ale skuste ju oplati sa.
patrikos6756%
Tak je to síce stara hra ani ma velmi nedachla ale musim uznat že na MP je velmi dobre je tam treba aj timovu spolupracu ak ste oblubenci hir kde si musite pomahat doporučujem vam túto hru alebo day of defeat source


všetky (8) »

Súvisiace hry Day of Defeat: Source

Diskusia o hre Day of Defeat Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |