Nibiru: Messenger of the Gods | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21241
5455
5063
1438
1600
7336
6070
12989
1687

Online 11109 užívateľov

Nibiru: Messenger of the Gods


Žáner:Adventúra
Dátum vydania:11. Marec 2005
Výrobca:Future Games, Unknown Identity, Adventure Company, Micro Application
Kúpiť hru Nibiru: Messenger of the Gods
Kúpiť hru

Česká republika, Západne Čechy: Pri výstavbe novej diaľnice je robotníkmi objavený vstup do starej štóly. Po vstupu do štóle je zistené, že sa zrejme jedná o nemeckú štólu zámerne zasypanú na konci druhej svetovej vojny. Privolaný pracovník Západočeského múzea o náleze informuje nadriadený orgán v Prahe. Správa o náleze štóly je nasledujúceho dňa očistená regionálnym tiskom a ďalší deň sa vďaka absencií zaujímavejších noviniek z oblasti katastrof či bulváru dostáva dokonca i do večerného televízneho spravodajstva.

Francúzsko: Profesor Wild sedí za stolom v svojej pracovni a pozerá noviny za posledný týždeň. Zaujme ho niekoľko správ. Jednej z nich sa dokonca za pomoci počítača a niekoľkých kníh venuje viac než 20 minút. Profesor Wild berie do ruky slúchadlo telefónu a vytáča číslo.

Martin Holan je študujúci Čech, ktorý podporí svojho strýka profesora Wilda v Francúzsku Archeológiou a Lingvistikou. Strýko jej však práve požiadaný, aby si urobil malý výlet domov, do Čiech. Martin Holan sa má v Prahe stretnúť so strýkovou známou, ktorá mu má dať povolenie pre archeológa k vstupu do nájdenej nemeckej štóly. Strýko sa však na schôdzku nedostaví a Martin sa preto vydáva do jeho bytu. Mladá žena, ktorá mu mala dať povolenie k vstupu do štóly nájde mŕtvu v jeho byte. Návšteva vlasti a banálny prieskum nemeckej štóly z konca vojny sa tak mení na príbeh plných nečakaných udalostí a zvratov. Pred Martinom sa postupne otvára najväčšie dobrodružstvo jeho života.

Začiatku nevinná cesta do krásnej nočnej Prahy sa zmení na nebezpečné pátranie po dávnej mimozemskej civilizácie. Všetko začalo už v dobách druhej svetovej vojny, kedy Nemci hnaný predstavou všemocných zbraní a nevyčerpateľného zdroja, ktoré dúfali, že pomôžu vo vojnovej mašinérií, objavili prvé tajomstvá. Behom napínavej cesty z Prahy až k temným priestorom mayských pyramíd nahliadne Martin do zrkadla minulosti, ale zistí že on a jeho strýko nie sú zďaleka jediní komu dávne tajomstvá nedajú spať. Podarí sa však Martinovi v deji plného napätia a mystickej atmosféry naplniť dávny sen jeho strýka profesora Wilda o rozlúštenie tajomstva dávno mŕtveho národa Mayov? Zatiaľ sa zdá, že všetko je starostlivo ukryté v nekonečnej priepasti uplynulého času.
Alternatívne názvy
Ni-bi-ru: Posel Bohů, Ni.bi.ru: Age of Secrets

Ďalšie videá »


Nibiru: Messenger of the Gods - screenshot
screenshoty »
Súvisiace hry Posel bohů

Diskusia o hre Nibiru: Messenger of the Gods Pridať príspevok
27.10.2014 12:51 - Ahoj, já mám takový problém, uložil jsem si save, ale...
02.07.2014 20:30 - Ahoj, mam jeden problém, nevim jak se dostat do statniho archivu nasla js...
18.12.2013 18:32 - Ahoj. Áno je to bug. Ja som mal nedávno ten istý problém. ...
16.01.2013 13:24 - čím nebo jak mám kečup s pultu získat /sebrat
16.08.2012 13:12 - Hra jela naprosto normálně, několikrát jsem ji dohrál...
...
Zobraziť všetky príspevky (67) »

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |