HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
18817
5446
5063
1423
1599
6947
5092
10463
1687

Online 27140 užívateľov

Návody > F.E.A.R.: Extraction Point


Zobrazení:30885
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

01. Interval 1 - Contamination (Aftermath)

Jednotka FEAR (First Encounter Assault Recon) je špeciálnou bojovou jednotkou vlády nasadzovaná na misie neobvyklého druhu, vykazujúce zvláštne, či paranormálne javy. Naposledy to bol boj proti vojakom ATC, ktorých viedol Paxton Fettel. Neskôr ste zistili, že vy aj Fettel ste výsledkami projektu, ste bratia napojení na Almu, pravdepodobne dcéru Harlana Wadea. Ten pracoval v ATC (Armacham Technology Corporation) na projekte s vylepšovaním a skúmaním jedincov s psychickými nadaniami. Objektom projektu sa stala práve Alma. Z nej boli vytvorení dvaja jedinci, vy aj Fettel. Fettel bol trénovaný pre telepatické ovládanie klonovaných vojakov, čo sa neskôr zvrtlo proti jeho tvorcom. Bojovali ste proti nemu a zabili ho. Neskôr ste sa dostali do komplexu, kde držali Almu, ktorej psychické sily sú obrovské. Vypustil ju Harlan Wade, ktorého následne Alma zabila. O život prišla aj jeho dcéra Alice Wade, ktorá sa s vami stretla a chvíľu postupovala pri pátraní po jej otcovi a Alme. Skončilo to zničením celého komplexu. Napokon odlietate s preživšími členmi teamu v helikoptére, ktorú však napadla Alma, ktorá výbuch prežila a spôsobila pád helikoptéry. Havária vás oddelila od vašich dvoch kolegov, ktorými sú Jin Sun-Kwon a Douglas Holiday.
Teraz pokračujte v budove, do ktorej ste sa zrútili. Prejdite do susednej miestnosti, kde na stolíku nájdete pištoľ. Vedľa rozbite dosky blokujúce dvere (pravé tlačidlo myši, nemusíte míňať náboje) a prejdite dverami ďalej, do miestnosti, kde nájdete lekárničku. Pokračujte ďalej a dostanete sa na chodbu ku schodisku. To je zničené, tak choďte naľavo k dverám, ktorých spodná časť chýba. Zohnite sa a prejdite popod ne. V susednej miestnosti sa prepadnete dierou v podlahe o poschodie nižšie. Prejdite ďalej, von oknom a po požiarnom rebríku o poschodie nižšie. Opäť oknom dovnútra a miestnosťami k diere v podlahe, ktorou skočte dnu. Prejdite pod podlahou na schody a nimi dole. Chodbu blokujú výboje elektriky, tak choďte do malej miestnosti napravo, kde prehoďte vypínač a vypnete prúd. Vyjdite von.
Choďte ku kostolu. Na ulici sú mŕtvi, ale aj nehybne stojaci vojaci, ktorí sú bez Fettela nečinní. Môžete ich doraziť a pobrať si samopaly. Pred kostolom choďte naľavo a v dodávke je vesta a lekárnička. V slepej uličke napravo pri kostole je Reflex Booster.
Vstúpte do kostola a prejdite strednými dverami, kde sa vznáša nejaký mrak. Vnútri sa objaví oživený Fettel a s ním sa reaktivujú aj ostatní vojaci. Fettel zmizni a vojaci zaútočia. Zlikvidujte ich. Po boji skočte do diery, ktorá vznikla v prednej časti kostola.


02. Interval 1 - Contamination (Metastasis)

Zoskáčte dole po krabiciach. V chodbe pred vami je krabica s nápisom „Property of Armacham“. Rozbite ju a získate Health Booster. Pokračujte prázdnymi miestnosťami. V jednej nájdete brokovnicu, lekárničku a vestu. Odtiaľ prejdite chodbou a zahnite doľava. Tam v miestnosti na vás čakajú nepriatelia. Prebojujte sa tromi miestnosťami s vojakmi. Zbehnite dole schodmi a prebojujte sa chodbami cez ďalších vojakov a na konci vybehnite hore schodmi. Prejdite pár miestnosťami a na konci otvorte dvere a vstúpte do temnoty. Uvidíte v diaľke svetlo, ktoré vás odmrští naspäť do chodby.
Teraz už môžete prejsť tými dverami, no nič za nimi nie je. Zvoľte si teda dvere na stene naľavo a prejdite nimi. Pokračujte do haly s poličkami s knihami. Na poličkách napravo nájdete Health Booster. Potom vyjdite z haly a vybehnite hore schodmi. Dostali ste sa do kancelárií. Čaká vás tu pár vojakov, tak sa prebojujte a prejdite kanceláriami. Nezabudnite prezerať bočné miestnosti, v ktorých nájdete rozličnú výbavu. Napokon dorazíte opäť do kostola. Objaví sa vám prízrak Fettela a potom sa objaví Alma. Pošle na vás niekoľko prízrakov a vyvolá požiar. Ustupujte k dverám, ktoré sa po chvíli otvoria. Prejdite nimi a ďalšími dverami utečte z kostola, ktorý pohltia plamene. Preskočte plot pred vami.


03. Interval 2 - Flight (Ambush)

Prejdite k skladu a vstúpte doň. V hale, kde je príves nákladiaku prejdite zaň a za krabicou pri stene nájdete Health Booster. V ďalšej hale už čakajú vojaci. Vybehnite hore schodmi a prejdite do susednej haly. V nej choďte do rohu a skočte dierou do šachty. Šachtou prelezte do susednej haly. Pobite v nej vojakov a choďte v nej do zadnej časti, kde budete mať ďalšiu víziu s Almou a prízrakmi. Po vízii sa otvoria dvere, ktoré boli predtým vysunuté len sčasti a tak ste nimi nemohli prejsť. Teraz nimi prejdite. Na prívese pred vami je za krabicami s výbavou Reflex Booster.
Prejdite dverami napravo, za krabicami a vyjdite von. Na plošine nad vami je Holiday a pri vás sa objaví hromada vojakov. Pobite ich. Potom prejdite na opačnú stranu, tam po rampe smerom naspäť a doľava k dverám, ktorými opäť vstúpite do budovy. V hale pobite vojakov a vybehnite hore schodmi. V tmavej kuchynke nad vami je Reflex Booster. Inak vstúpte do bočnej miestnosti, kde sa ukrýva civilista. Použite páku pri okne a zdvihnete tým kontajner. Skočte naň, prejdite na koniec a skočte na ochodzu pred vami. Vojdite do malej miestnosti a oknom z nej vyskočte na dvor.
Na dvore vás čaká súboj s ďalšou jednotkou vojakov. Po boji vstúpte do ďalšej budovy. Prejdite pár prázdnymi miestnosťami a v poslednej vás čaká na chodbe za oknom automatická strieľňa. Musíte ju zničiť. Pokračujte a v ďalšej miestnosti narazíte na tri strieľne, ktoré si však môžete vziať a neskôr použiť. Po chvíli dorazíte k oknu, za ktorým je ďalší dvor. Tu vás napadne naozaj veľká hromada nepriateľov. Preto je vhodné si nájsť dobrú pozíciu a rozmiestniť pri nej aj automatické strieľne. V odparkovanej dodávke máte aj ďalšie strieľne aj Health Booster. Likvidujte nepriateľov a na konci, po boji vám Holiday otvorí dvere do susednej budovy. Vstúpte a pokračujte, Holiday vás bude nasledovať. V jednej temnej miestnosti zvoní telefón, tak ho zdvihnite pre postup. Inak tu už len prejdite pár prázdnymi oblasťami.


04. Interval 2 - Flight (Holiday)

Vybehnite s Holidayom na veľké otvorené priestranstvo. Tu vás bude napádať dosť nepriateľských vojakov. Holiday ich väčšinu zvládne sám, tak vám stačí len mu mierne asistovať. Keď všetkých pobijete, prejdite na koniec opačnej strany, kde Holiday odpáli dvere. Prejdite nimi na ďalšie nádvorie. Choďte doprava, kde ste niečo začuli a Holiday pôjde k panelu oproti. Výbuch spôsobí zosuv pôdy a opäť vás od seba oddelí. Pokračujte po pravej strane až k veži. Pri nej nájdete pulznú zbraň, vhodnú pre ostreľovanie. Vylezte na vežu a zhora pomôžte Holidayovi likvidovať nepriateľov. Keď je po nich, zlezte opäť dole a choďte k plotu, pri ktorom svieti svetlica. Holiday ho odpáli a tak vytvorí prechod, aby ste sa zas spojili. Spoločne vojdite do budovy popri telách, ktoré ste zlikvidovali z veže. Vnútri pokračujte pár miestnosťami až do poslednej, kde neznám sila zabije Holidaya. Veľmi rozumné od tvorcov hry, nechať všetky postavy postupne zomierať, keď „cesta osamelého hrdinu“ je už tak otrepaným herným prvkom. Po predstavení, kde dotrhajú jeho telo, vyjdite na ulicu a naľavo pomocou kontajnera preskočte za plot.


05. Interval 2 - Flight (Desolation)

Prejdite ulicou až na parkovisko k budove. Vstúpte do nej a pokračujte chodbami a cez pár nepriateľov. Vybehnite hore schodmi a na konci chodby otvorte dvere. Ste opäť vo vízii, kde zlikvidujte pár prízrakov. Keď sa preberiete, prejdite miestnosťou a dole schodmi, miestnosťou s dvoma vojakmi a dole rebríkom. Vojdite do haly s veľkým nádržami. Tu vás napadne zopár zneviditeľňujúcich sa vojakov. Sú to nepríjemní nepriatelia, takže využívajte pri ich útokoch spomalený mód a mierte presne. Po boji prejdite na druhú stranu haly a k rebríku. Hore čaká ešte jeden neviditeľný. Vylezte hore a prejdite miestnosťami ďalej a cestou v bočnej miestnosti môžete nájsť raketomet. Na ochodze vás čaká pár vojakov. Pobite ich a prejdite ňou. Ďalej už len prejdite pár prázdnymi miestnosťami a na konci dole schodmi a von z budovy. Tam vás napadne obrnený REV6, mechanický vojak. Hodí sa raketomet. Môžete zostať v budove a vychádzať len na pár striel, aby ste ho zasiahli a stiahli sa, alebo môžete manévrovať po dvore a strieľať do neho. Keď ho zničíte choďte smerom k žeriavu. Cestu lemujú ploty. Pri pravom plote preskáčte pár krabíc a za nimi pri plote nájdete Reflex Booster. Vráťte sa pred plot a choďte smerom k žeriavu a od neho k havarovanému lietadlu. Pri lietadle vstúpte do metra.


06. Interval 3 - Descent (Terminus)

Postupujte prázdnymi chodbami až do malej miestnosti s vojakmi. Zbavte sa ich a vyjdite na chodbu za ňou. Tu máte raketomet, ak ste si žiadny nepriniesli. Prejdite dverami a do haly, kde zabite pár vojakov. Na konci sa spustí výťah a čaká vás ďalší mechanický REV6. Zničte ho, vhodné je použiť rakety. Keď ho zničíte, v rohu haly k vám vstúpia dverami dvaja vojaci. Zabite ich a týmito dverami halu opustite.
Prejdite pár prázdnymi miestnosťami na ďalšiu chodbu a ňou pokračujte. Na konci chodby vstúpte do miestnosti napravo. Tam pobite pár vojakov a v pravom rohu vyrazte na podlahe mriežku. Skočte do šachty, prejdite ňou na koniec a vylezte hore rebríkom. V tejto miestnosti potiahnite páku pri monitoroch a na chodbe otvoríte mrežami uzavreté prechody. Potom môžete vyjsť dverami z tejto miestnosti na chodbu a otvoreným prechodom zídite dole schodmi. Cestou sa k vám prebúra pár vojakov spoza steny, tak buďte pripravený.
Dole vstúpte z chodby do dverí naľavo, prejdite miestnosťou s nepriateľmi a vyjdite na chodbu za ňou. Tu zídite dole schodmi na nástupište. Pobite tam pár vojakov a choďte doprava za nápojový automat. Tam vyrazte mriežku ventilácie a vlezte do šachty. Cestou budete mať pár vidín a víziu Almy, ako zabije vojaka. Napokon vylezte na zakrvavenú chodbu. Môžete zliezť dole rebríkom do miestnosti pod vami a v rohu nájdete Health Booster. Vrchom, alebo spodom, obe cesty vás dovedú do riadiacej miestnosti. Na ovládacom pulte potiahnite páku a otvoríte mreže vedúce na koľaje. Vyjdite dverami pri riadiacom pulte a prejdite do zakrvavenej miestnosti. Tu vás napadne pár priehľadných prízrakov. Keď ich pobijete, posledný v kancelárii napravo zhodí policu blokujúcu dvere. Tadiaľ vyjdite. Pokračujte pár úzkymi aj širokými chodbami, až sa vrátite na nástupište. Vstúpte do vlaku a zadnými dverami skočte do tunela za vlakom.


07. Interval 3 - Descent (Orange Line)

Vydajte sa vpred tunelom. Prvých vojakov zabije Alma, aby vám pomohla. Pokračujte a ďalších na ľavej strane zabite sami. Potom skočte poniže na koľaje pod vami a dole k dverám poniže skôr, než vás prejde vlak. Za dverami dorazíte k mŕtvole. Môžete pri nej odstreliť zámku na dverách, prejsť za nimi do šachty a šachtou sa dostať do miestnosti s výbavou. Inak pokračujte dverami oproti mŕtvole.
V miestnosti postrieľajte nepriateľov a vyjdite hore schodmi naľavo. Prejdite miestnosťou hore rebríkom a dole na koľajnice. Tam zničte dve strieľne, ktoré už na vás čakajú. Za nimi vstúpte do dverí napravo, kde vás čaká ďalšia vízia. Pokračujte chodbou, miestnosťou a ďalšou chodbou. Na jej konci uvidíte za zavretými dverami menšiu prestrelku. Prejdite dverami napravo a pokračujte jedinou možnou cestou cez ďalších nepriateľov. Na konci vlezte do šachty k potrubiam, kde je pár ďalších vojakov a na konci vyrazte na zemi mriežku a skočte dole.
V miestnosti kam dopadnete, rozbite krabicu a získate Health Booster. Prejdite do miestnosti s vodou a vylezte z nej hore po rebríku. Hore vás na konci chodby čaká obrnený vojak s minigunom. Zbehnite dole schodmi a pokračujte ďalej. Za checkpointom prejdite dvojkrídlymi dverami. Nad vami sú dvaja vojaci, no stačí streliť do výbušného sudu. Na stole pri vás, napravo je Health Booster. Prejdite vedľa do miestnosti s generátormi a v nej hore schodmi.
Pokračujte pár chodbami až do riadiacej miestnosti. V nej naľavo od ovládacieho pultu vyrazte v stene mriežku a prelezte ventilačnou šachtou až na ďalšiu chodbu. Na konci chodby skočte dole do otvoru v podlahe.


08. Interval 3 - Descent (The L)

Prejdite do miestnosti s troma vojakmi. Po ich likvidácii prejdite ďalej. Máte tu dve cesty, ale obe vedú na rovnaké miesto, k trom vojakom a generátoru, ku ktorému môžete zliezť po rebríku. Odtiaľ prejdite tunelom, ktorým vedie potrubie. Dostanete sa do miestnosti vedľa tej, v ktorej ste začínali level, za zamknuté mreže. Zlezte dole rebríkmi a na dne pokračujte potrubiami.
Keď vystúpite z potrubia, prejdite do kruhovej miestnosti s vodou. Skočte do vody a prejdite popri potrubí tunelom v stene. Na konci vylezte hore rebríkom. Za generátorom, ktorý je oproti rebríku, je na sude položený Health Booster. Pri rebríku použite ventil, ktorým zvýšite hladinu vody. Prejdite k zamknutým dverám, odstreľte zámku a naľavo choďte opäť do kruhovej miestnosti. Teraz, keď je hladina vyššie, preplávajte na plošinu s rebríkom a vlezte ním hore. Nad rebríkmi vlezte do potrubia.
Prejdite potrubím na koniec a vstúpte do veľkej haly, kde vás čakajú nepriatelia. Po boji choďte ku schodom. Napravo je ventil, ktorým otočte a zastavíte tak oheň, ktorý vám blokoval cestu na schodoch. Vyjdite hore, prejdite ďalej, zlezte dole rebríkom a pokračujte na ochodzu. Tu máte cestu rovno pred sebou, no aj rebrík naľavo. Môžete zliezť dole a v rohu na sudoch nájsť Reflex Booster. Potom sa vráťte rebríkom hore a pokračujte chodbou.
Pokračujte jedinou možnou cestou a na konci skočte dole do šachty pod vami pri zamknutých dverách. Prejdite ňou do haly, kde vylezte hore rebríkom. Obíďte ju obvodom po ochodze a pokračujte chodbou, hore schodmi a takto ďalej až opäť narazíte na nepriateľov. Prebojujte sa na koniec a tam zahnite doľava a za dverami vyjdete opäť na koľajnice, kde akurát jeden vojak upevňuje výbušniny.
Pokračujte tunelom až na nástupište. Tam sa prebojujte cez ďalších vojakov a vyjdite hore schodmi. Pokračujte až na koniec k zamknutým dverám. Starý známy tučniak vám ich otvorí, no vzápätí hneď zalezie. Aspoň máte prechod, tak pokračujte chodbou a dverami napravo. V hale pobite vojakov. Ďalší sa k vám s minigunom prebúra cez stenu. Zabite ho a pokračujte chodbou za touto dierou. Postupujte chodbou na koniec až do miestnosti, kde už cesta ďalej nevedie.
Rozbite okná a skočte na vlaky pod vami a z nich dole k vojakom na nástupište. Pozabíjajte ich a prehľadajte vlaky. V jednom z nich je Health Booster a Reflex Booster. Bočné chodby nevedú nikam. V tej napravo ešte môžete nájsť nejakú výbavu. Napokon vybehnite tunelom nahor, na povrch, von z metra.


09. Interval 4 - Malice (Leviathan)

Ste na streche garáží. Pri vás máte krabice s raketometmi, ak o ne máte záujem. Prejdite strechou a zničte REV6. Na druhej strane strechy vstúpte na schody a dajte sa dole. Budete postupovať pár poschodiami garáží, kde na vás okrem vojakov, či mín, čakajú aj Rev8, Leviathani, vylepšené verzie mechanických Rev6. Sú veľmi odolní, takže buď na nich miniete veľa munície, alebo ich obídete v rámci možností a utečiete. Bojom, či útekom sa dostaňte až na najspodnejšiu úroveň, kde prejdete do nejakej správnej časti. Budete mať ďalšiu víziu a potom môžete vstúpiť do dverí naľavo, ktoré sa otvoria.
Tam pokračujte pár prázdnymi miestnosťami až do haly, kde vás opäť napadnú vojaci. Pobite ich a vylezte rebríkmi na lešenie. Hore prejdite na terasu a po zlomenom moste preskočte na druhú stranu. Tam pokračujte miestnosťami doľava a vstúpte do kancelárie (Security Office) a tam aktivujte spínač na paneli, čím otvoríte dvere. Vráťte sa do haly a preskočte naspäť cez rozbitý most a prejdite teraz otvorenými dverami.
Pokračujte ďalej rozostavanou časťou a na konci vyjdete o poschodie vyššie do veľkej haly. Preskočte zlomeným mostom na druhú stranu. Tam prejdite pár miestnosťami potom, čo skončí vízia, hore schodmi. V temnej miestnosti pri vznášajúcich sa postavách nájdete mŕtvolu vašej drahej kolegyne Jin Sun-Kwon. Nestrácajte čas uvažovaním nad trápnosťou vývojárov a pokračujte. Ste opäť vo veľkej hale. Znovu preskočte zlomeným mostom na druhú stranu. Prebojujte sa poslednými kanceláriami a prejdite mostom do susednej budovy. Na moste vás napadne helikoptéra, no môžete sa schovať, alebo proste prebehnúť.


10. Interval 5 - Extraction Point (Malignancy)

Postupujte chodbami a miestnosťami vpred. Až na nikam nevedúce miestnosti je cesta priamočiara a prázdna. Narazíte na miestnosť s tromi nepriateľmi. Pokračujte ďalej do chodby tvoriacej štvorec okolo centrálnej miestnosti. Tu je hromada vojakov, cez ktorých sa prebite až do centrálnej miestnosti, v ktorej použite ovládací panel a tým otvoríte mreže blokujúce cestu z chodby. Vráťte sa na chodbu a prejdite týmto otvoreným prechodom. Pokračujte za ním chodbami až k výťahu. Vojdite do otvorenej výťahovej šachty a skočte naľavo k rebríkom. Najprv vylezte hore, kde máte Health Booster a výbavu. Potom zlezte rebríkmi až dole.
Postupujte od výťahovej šachty chodbou až na koniec, kde sú dvere pred vami zamknuté. Vstúpte do dverí naľavo a rozbite mriežku na šachte. Vlezte do šachty a prejdite ňou. Na konci rozbite mriežku a skočte dole. Dostanete sa do miestnosti pri chodbe za tými zamknutými dverami. Pokračujte chodbou.
Dôjdete do haly s recepciou. Choďte popri recepcii k Exitu a tam pri automate dverami naľavo. Za nimi opäť jedinou možnou cestou cez pár miestností k šiestim výťahom. Tie sú nefunkčné, no prejdite popod mreže, ktoré blokuje vozík. Pokračujte chodbou. Jedna dlhá chodba sa pred vami ešte predĺži. Prejdite k dverám na jej konci, no sú zamknuté. Otočte sa prostredie sa zmení. Prejdite chodbou na druhú stranu, prejdite dverami a ste opäť v nemocnici.
Pokračujte do haly s krvavou fontánou. Tu vás napadne pár zneviditeľnujúcich sa vrahov. Opäť využívajte silné zbrane a spomalenie času. Po boji vybehnite hore schodmi a dverami napravo. Pokračujte pár miestnosťami. Cestou vás napadnú dva neviditeľné prízraky. Vyjdite na chodbu a choďte do dverí rovno oproti. Pokračujte a vojdete do haly, kde na vás zas čakajú vojaci, vrátane obrnenca s minigunom. Vybehnite hore schodmi a do miestnosti, kde máte hromadu výbavy a ovládací panel, ktorý aktivujte a otvoríte tým dvere na chodbe. Cez ne k vám vbehnú ďalší vojaci. Pobite ich, vráťte sa na chodbu, z ktorej ste sem prišli a choďte doľava, kde sú tie otvorené dvere.
Prejdete do miestnosti, kde vás čakajú dvaja opancierovaní a jeden so štítom a minigunom. Vyjdite hore schodmi a z pultu si vezmite Health Booster. Za pultom vojdite dverami a prejdite chodbou s pár neviditeľnými prízrakmi, ktorých zničte. Na konci pri zavretých, sklených dverách vojdite do susednej miestnosti a ovládacím panelom otvorte dvere na chodbe aj výťah. Vojdite do výťahu a vyvezte sa ním.


11. Interval 5 - Extraction Point (Dark Heart)

Vyjdite z výťahu a choďte do bezpečnostnej miestnosti napravo. V nej vyskáčte po krabiciach k ventilačke, vyrazte mriežku a vlezte do nej. Prelezte ventilačkou na koniec a zoskočte do chodby pod vami. V nej vás napadnú dva neviditeľné prízraky. Pokračujte priamou cestou, až vás pohltí vízia. Budete padať a padať a padať, až dopadnete opäť do hmotných miestností. Pokračujte nimi. Na konci chodby je v cele napravo Almin teleport. Vojdite doň a uzamkne vás v jednej z ciel. Keď sa dvere otvoria, pokračujte ďalšími oproti a ďalej, až opäť prepadnete vízii. V nej uvidíte, ako sa spoja malá Alma a jej staršia verzia. Potom ste opäť v klasickej nemocnici. Vráťte sa naspäť na začiatok levelu. Cestou nájdete v jednej z chodieb pri stolíku na zemi Reflex Booster. Inak sa vráťte na začiatok, nastúpte do výťahu, ktorým ste prišli predtým a vyvezte sa ním.


12. Enterval 6 - Epilogoue

Vyviezli ste sa na strechu. Tu na vás čakajú hromady nepriateľských vojakov. Máte tu však aj výbavu, aj dosť miesta pre krytie, takže nie je nijak náročné ich zlikvidovať. Po boji vybehnite hore schodmi a bežte k vrtuľníku. Prvý diel ukončili s klišé a rozhodli sa to dodržať aj v datadisku. Tým ste ukončili túto hru, ktorá okrem prestreliek nepriniesla nič zaujímavé, stratili ste posledných parťákov, nič nové ste sa nedozvedeli.

Súvisiace hry: F.E.A.R. Online
F.E.A.R. 3
F.E.A.R. 2: Reborn
F.E.A.R. 2: Project Origin
F.E.A.R.: Perseus Mandate
F.E.A.R. Combat
F.E.A.R.Diskusia Príspevkov: 6 Hodnotenie
1010 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |