HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19157
5451
5063
1424
1599
7014
5192
10806
1687

Online 13424 užívateľov

Návody > Jones in the Fast Lane


Zobrazení:9136
Autor návodu:DJ eXpert

Táto hra je simulátorom bežného človeka, ktorý si hľadá prácu, podnájom, zarába si na chlieb atď. Je to už staršia hra a vlastne je to niečo ako SIMs minulosti krížené s monopoly.

Na výber máte zo 4 hráčov:
1 - 20 ročný mladík
2 - 19 ročná fešanda
3 - 40 ročný muž
4 - 35 ročná ženaDeň 1
Zo začiatku máte v kapse 200$, žiadne vzdelanie, proste nič. Vyberte sa na úrad práce. Na výber máte veľké množstvo pracovných príležitostí v každej oblasti. No na každé sa vyžaduje istá vzdelanostná úroveň. Vyberte si prácu u McMontyho burgrov, ale cook (to je lepšie ohodnotená práca). Zvyšné peniaze choďte utratiť na univerzitu a predplaťte si 1 semester.

Choďte do McDonalda a dajte si hranolky. Ak vám ostane trochu času, choďte do banky si usporiť tých pár grošov. Výhodou je, že vám peniaze nedevalvujú, nevýhodou je, že banku môžu vykradnúť.


Deň 2
Choďte pracovať, ale nie celý deň, ale iba toľko, aby ste si zarobili na jedlo. Peniaze navyše choďte vložiť do banky, a choďte na burzu. Investujte do PORK, alebo SILVER. Ak máte veľa peňazí, tak aj do zlata, pretože to prvé začne zarábať.


Deň 3
Deň začínate v práci, aby ste zarobili na jedlo. Choďte študovať.


Deň 4
Je tu deň, kedy treba zaplatiť účty. Takže do Mc zarobiť niečo, do banky vybrať a ísť do Rent Officu (to je tá budova naľavo od vášho domu). Ak vám nebudú stačiť peniaze, požiadajte o predĺženie termínu o 1 týždeň. Oni budú súhlasiť určite.


Deň 5
Najesť sa a zarobiť nejaký cash a potom učiť sa, učiť sa, učiť sa kak skázal újo Lénin!


Deň 6
Vyberte sa na úrad práce a opäť do Mc ale na vyššiu pozíciu. Choďte pracovať a najedzte sa.


Deň 7
Pracuj a vyber sa do GT clothes - kúp si lepšie handry na seba. V práci ťa ohodnotia vyšším platom.


Deň 8
Nakŕmiť sa a zarobiť na účty. Potom do školy predplatiť si ďalší semester.....a takto postupovať. Keď na univerzite dosiahnete vzdelanie Engeeneer, neučte sa ďalej. Vyberte sa na úrad práce, Factory a generálny riaditeľ. Choďte si kúpiť najlepšie veci na seba. Ak nemáte, choďte do banky a zoberte si úver. Oblek vás vyjde na min 250 dolárov, max 500. Potom už len robte, keď musíte.

Keď ste už na strednej úrovni vzdelania a máte slušnejší plat, v rent officu si prenajmite hotelovú izbu. Je to lepšie pre relax a nič sa vám neskazí.

Keď už máte kde bývať, v elektre si kúpte ako prvé chladničku. V Black markete si kúpiť žrádlo na 4 týždne. Keď si ich kúpite 20, nič sa nestane. Potom už nemusíte chodiť do Mc.

V Black marktete si môžte kúpiť tiket. Môžete vyhrať 100, 200, 500 alebo 5000 dolárov.

Pawn shop je záložňa. Ja by som sem ani nechodil, lebo sa to neoplatí.

Ak sa stalo, že nemáte peniaze a už ani handry a ste nahý, choďte do banky a požičajte si.

V tom prípadne že vám nedajú, nič sa nedá robiť, pár dní si odhladujete. Ale na univerzitu chodiť môžete aj naďalej. Po pár dňoch vám od sociálky prídu symbolické peniaze, ktoré investujte okamžite do oblečenia. Ak nemáte dosť peňazí, choďte do z-marketu. Je to niečo ako second hand a kúpte si obnosené šaty (pozor, sortiment sa mení, takže nemusíte vždy dostať čo chcete. To potom musíte deň, dva počkať).

Ak už máte handry zo seconhandu, v robote vám v lepšom prípade to budú zrážať zo mzdy, v horšom vám nedovolia pracovať. Potom musíte utekať na úrad práce a ísť robiť do Mcdonaldu. Tým je jedno, aké máte vzdelanie a aké veci nosíte. Zarobte si na handry a jedlo a podajte výpoveď.

Hra končí ako náhle budete mať 100 alebo nad 100 percent úspešnosti. Úspešnosť vám rastie vyšším vzdelaním, dĺžky relaxu, majetku a až v poslednom rade kapitálu.Zoznam vecí kde čo môžte zaobstarať:
PC GW store
mikrovlnka GW store
chladnička GW store
mraznička GW store
dres GW store
trúba GW store
encyklopédie Z mart
slovníky Z mart
psie žrádlo Z mart
lístky do divadla Z mart
lístky na baseball Z mart
obnosené šaty Z mart
nohacice+tričko/sukňa+tričko GT clothes
decentné šaty GT clothes
business róby GT clothes
noviny Black market
B&W Tv Z mart
color TV GW store
video GW store
stereo GW store
gramofón Z mart

Veci zo Z martu sa rýchlo kazia a síce na istú chvíľu pridajú pár bodov navyše, ale príšerne to preplatíte na opravách. Preto radšej šetrite a kupuje kvalitu (okrem encyklopédií).
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
344 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |