HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19182
5451
5063
1425
1599
7023
5208
10833
1687

Online 35861 užívateľov

Návody > Sam & Max Episode 2: Situation: Comedy


Zobrazení:14318
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

Získanie prípadu

Začínate opäť vo svojej kancelárii, ktorá vám je po minulej epizóde známa. Dostanete telefonát, že Myra, moderátorka televíznej show, vo svojom programe drží hostí ako rukojemníkov. Takže treba ísť do práce. Za prieskum v kancelárii stojí akurát záznamník, televízor, kde uvidíte Myru a šatník, kde nájdete vlasy, ktorých majiteľom bol Brady Culture, váš nepriateľ z minulej epizódy. Vyjdite von.


Bosco

Vyjdite z kancelárie na ulicu a choďte napravo k Boscovmu obchodu a vstúpte doň. Pohovorte si s Boscom. Môžete si s ním pohovoriť a posťažuje sa na skupinu Skinbodies, ktorá ho obťažuje. Skúste si vziať zo stolíka krém na holenie (Shaving Cream). Objaví sa známy krysiak, ktorý vám minule ukradol telefón. Teraz vám ukradne krém a utečie. Vráťte sa na ulicu a nasadnite do vášho auta (Desoto). Keď sa Max opýta, kam chcete ísť, tak povedzte, že prenasledovať krysy (After Those Rats!).


Krysy na úteku

Opäť uháňate vo svojom aute a opäť máte k dispozícii pištoľ, klaksón a megafón. Zvoľte si pištoľ a začnite po krysách strieľať. Uvidíte, že sa vám stále uhýbajú a tak ich zostreliť nejde. Všimnite si, že občas sa uprostred cesty objaví otvorený kanál, pri ktorom sú aj výstražné znaky. Krysy vždy uhnú bokom, do strany, odkiaľ strieľate. Takže sa ich snažte dostať k stredu a keď sa bude blížiť kanál, vystreľte, aby sa uhli guľke a tak vrazili priamo do kanála. Tým je o krysy postarané, automaticky tak získate krém a odparkujete opäť pri svojej kancelárii. Môžete Boscovi povedať o získaní holiaceho krému a za odmenu vám dá holiaci krém. Potom sa odvezte do televízneho štúdia (The TV Studio).


TV Štúdio

Po vstupe do štúdia zájdite za neďaleko stojacou režisérkou a spýtajte sa jej, čo tu robí (What are you doing here?) a povie vám, že hľadá dvoch hercov pre hlavné role sitcomu Midtown Cobwoys. Povedzte, že chcete ísť na konkurz (We´d like to audition). Máte zahrať scénku a aby to bolo presvedčivé, použite holiaci krém na Sama a a granátomet slzného plynu z mlynčeka a cibule, čo ste minule kúpili od Bosca (Tear Gas Granade Launcher) použite na Maxa. Besný Sam s penou na hube a plačúci Max režisérku presvedčia a tak ste prijatí. Prejdite dverami na scénu.


Midtown Cowboys

Po príchode vám režisérka vysvetlí, o čo v seriáli ide, aj keď v podstate o nič. Keď dohovorí, povedzte jej, že ste pripravený (Let´s start taping). Vezmite si tienidlo z lampy (Lampshade) a položte ho na kravu. Potom vstúpi váš domáci a spýta sa na kravu. Povedzte, že je to váš kuchár (Our Chef). Potom vezmite zo stola tanier (Plate) a použite ho na kravské lajno (Cowpie). Sliepka sa spýta, čo to je a vy odpovedzte, že skvelé jedlo („Moo Goo Gai Pan“ A delicious food.). Doznie pár dialógov a tým je natáčanie ukončené. Dostanete za odmenu nahrávku tohto dielu (Midtown Cowboys Clip). Prejdite dverami naľavo (Embarrassing Idol Door) a opustite scénu sitkomu.


Embarrassing Idol & Cooking Without Looking

Tu uvidíte opäť troch chalanov, ktorí zhypnotizovaní pomáhali Bradymu v minulej Epizóde. Teraz sú dvaja členmi poroty a jeden sa pokúša spievať. Odsledujte si predstavenie a keď skončia, vezmite si Peepersove papiere s textom, ktoré má položené na krabici, pri ktorej stojí (Peeper´s Lyrics). Vráťte sa dverami na scénu s kravou a prejdite dverami poniže napravo (Cooking Show Door). Dostanete sa na scénu, kde sa točí program o varení. Kliknite na misku, tanier, panvicu, alebo hrniec (Bowl, Plate, Pan, Pot) a začne sa natáčať. Max sa vás spýta, čo idete variť, tak povedzte, že koláč (A Cake). Objaví sa vám zoznam prísad, tak namixujte ľubovoľné prísady. Potom kliknite v ľavom dolnom rohu na ikonu sporáka (Cook It) a pripravíte jedlo a zároveň ukončíte show. Koláč vám zostane v inventári. Po varení sa vráťte dverami na scénu s kravou a prejdite hornými dverami napravo (Game Show Door) na súťažnú scénu.


Who´s Never Going to be a Millionare

Po vstupe na túto scénu uvidíte chlapíka menom Hugh Bliss a automaticky sa s ním pustíte do rozhovoru. Zvoľte možnosti „Show us a magic trick. / Green. / Can we get a photo with you?“ a on zmení farbu na zeleno a odfotí sa s vami, čím získate jeho a vašu fotku (Photo with Hugh Bliss). Potom choďte na scénu a zvoľte si ľavé pódium súťažiaceho. Hugh Bliss vám dá otázku, no odpoveď neviete, tak prehráte. Tým súťaž končí. No na svojom moderátorskom pódiu si Hugh nechal otázky. Vezmite si ich a vložte tam miesto nich papiere, ktoré ste pred chvíľou vzali Peepersovi. Potom začnite súťažiť znova. Stačí odpovedať správne na jedinú otázku. Otázky sú na základe Peepersovej pesničky (som modrý? – odpoveď v závislosti na Hughovej farbe. / Kto si? – odpoveď Sam. To je jasné. / Viem lietať? – odpoveď je áno, Hugh lieta k pódiu). Odpovedzte správne a ste víťazom. Tým hra končí natrvalo, pretože nemajú milión dolárov. Dostanete náhradnú cenu, milión stravných lístkov (Food Stamps). Tým ste nateraz v štúdiu skončili. Vráťte sa von dverami (zo scény kde je spevácka súťaž – Embarrassing Idol) na ulicu a dostanete sa späť k vášmu domu.


Sybil a Bosco

Od svojho auta choďte naľavo a vojdite do budovy, kde sídli Sybil. Psychoanalytiku, ktorej sa venovala v minulej epizóde, nechala a dala sa na bulvár. Vydáva časopis Alien Love Triangle Times a zaujíma sa o mimozemšťanov. Dajte jej vašu spoločnú fotografiu so zeleným Hugh Blissom. Ona ju hneď uverejní na titulnej strane svojho časopisu.
Vráťte sa na ulicu a choďte pred Boscov obchod. Tam si z ľavého stojana s novinami kúpte nový výtlačok Sybilinho časopisu, na ktorého obálke ste vy s Hughom mimozemšťanom (Alien Love Triangle Times). Potom vstúpte do Boscovho obchodu a dajte mu vašich milión stravných lístkov a pýtajte si za ne hlasový modulátor. Dostanete ho (Voice Modulator), hoci je to len balón hélia pripevnený k inhalátoru.
Potom choďte naľavo k záchodu a na poličke sú koreniny a príchute (Condiments), medzi ktorými je aj kečup. Viete, že Whizzer by chcel tortu, lebo má narodeniny a nenávidí paradajky. Takže na tortu, čo ste upiekli v televíznom štúdiu, pridajte kečup (a získate Cake with Ketchup Icing). Vráťte sa na ulicu a do televízneho štúdia.


Spevácka súťaž

Po vstupe do štúdia ste hneď na scéne speváckej súťaže. Dajte Whizzerovi tortu s kečupom. S radosťou sa do nej pustí, no príde mu zle a odíde. Zostanú len dvaja porotcovia. Zájdite k mikrofónu, použite na seba hlasový modulátor od Bosca a použite mikrofón. Je jedno, čo zaspievate. Max vám dá hlas samozrejme, ako váš parťák a Specs vám dá hlas za skvelú moduláciu vášho hlasu pri speve. Tým ste sa stali víťazom a dostanete kontrakt na nahrávku (Recording Contract). Prejdite cez scénu s kravou a na scénu súťažnú, kde ste vyhrali milión stravných lístkov.


Myra Stump

Na súťažnej scéne otvorte dvere napravo (Talk Show Door). Za nimi je Myra, ktorá vás hneď osloví, čo tam chcete. Spýtajte sa, či vás pustí a potom, či môžete byť hosťami jej programu (Can we come in? / Can we be guests on your show?). Povie vám, že za hostí prijíma iba známe osobnosti. Aby ste boli považovaný za slávnu osobu, musíte mať nahrávku z vlastnej show, nahrávací kontrakt a škandál. Všetko to už spĺňate. Kontrakt máte po vyhratí speváckej súťaže, nahrávku ste natočili na scéne s kravou, po úspešnom dohratí vám ju dala režisérka a máte aj škandál, ste na titulnej strane Sybilinho časopisu. Ukážte jej teda nahrávku, časopis a kontrakt a vpustí vás do svojho programu.
Po úvodných slovách sa vás spýta na váš škandál v Sybilinom časopise. Povedzte, že by ste radšej hovorili o svojom úspechu v speváckej súťaži (I´d rather relive my embarrassing idol glory). Potom máte chvíľu voľno, teda použite inventár a použite na seba hlasový modulátor. Vezmite si bendžo a zaspievajte. Potom oslovte Myru a zase sa vás spýta na ten škandál. Vyjadrite sa (About that Picture in the „Times“) a ďalej povedzte, že sa to týkalo aj niekoho iného (There was someone else involved!) a keď sa spýta koho, odpovedzte, že krava Bessy (Bessy, the Cow). Opäť zavolá kravu na scénu. Váš spev po použití modulátoru jej rozbil pohár s vodou a ona teraz položí pred kravu mikrofón, priamo do tej vody. To spôsobí skrat a zničí hypnotického medvedíka, ktorého mala položeného na stole. Dva prípady hypnónzy po sebe. Uvidíme, čo prinesie tretí diel.

Súvisiace hry: Sam & Max: The Devil's Playhouse: The City That Dares Not Sleep
Sam & Max: The Devil's Playhouse: Beyond the Alley of the Dolls
Sam & Max: The Devil's Playhouse: They Stole Max's Brain!
Sam & Max: The Devil's Playhouse: The Tomb of Sammun-Mak
Sam & Max: The Devil's Playhouse: The Penal Zone
Sam & Max Episode 205: What's New, Beelzebub?
Sam & Max Episode 204: Chariots of the Dogs
Sam & Max Episode 203: Night of the Raving Dead
Sam & Max Episode 202: Moai Better Blues
Sam & Max Episode 201: Ice Station Santa
Sam & Max Episode 6: Bright Side of the Moon
Sam & Max Episode 5: Reality 2.0
Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die!
Sam & Max Episode 3: The Mole, the Mob and the Meatball
Sam & Max Episode 1: Culture Shock
Sam & Max: Hit The Road
Sam & Max: Freelance PoliceDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
647 hlasov

100
60
20

80
40
0
42
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |