HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20334
5454
5063
1434
1599
7274
5663
12047
1687

Online 38153 užívateľov

Návody > X-Men Origins: Wolverine


Zobrazení:45784
Autor návodu:Ján Hamlík

Film Wolverine bol oproti predchádzajúcim X-menom len naivné béčko. Hra Wolverine je ale bombastická, úžasná, neskutočne brutálna a vďaka Jackmanovi naozaj cool. Nedávno som doparil Assault on Dark Athena, ktorú ťahá charizma Vina Diesela! Wolverina zase pozdvihuje do herných výšin Hugh Jackman a jeho nabúchaná postava.Bonusy:

Sošky Wolverina - ich nájdením získate pre hrdinu nové druhy oblečenia a tri bonusové levely - arény.

Dog Tags - vojenské známky, ich zbieraním vám pribudnú skúsenosti. Postupne od 500 bodov až neskôr 3000 skúsenostných bodov za každú.SURVIVOR - choď na miesto pádu helikoptéry.

Padáte z lietadla, dole vyzabíjajte priestranstvo a zoznámite sa postupne v tejto misii s ovládaním. Ďalej za vodopádom je dog tag. Využite brutálny útok Wolverina, skok na diaľku - tzv. Lunge (E + Q), preskočíte tak priepasť a zabijete nepriateľa.

Skočte dole, aktivujte Feral Sense (1), uvidíte aktívne veci, i neviditeľných nepriateľov a hra vám ukáže i nápovedu, kam máte ísť. Vyšplhajte hore, použite Double Jump (space + space) na skok na helikoptéru. Stláčaním Mouse1 (M1) rozbijete sklo a pilotovi vrtuľou odseknete hlava. Brutalita :).

Dole v chráme zabite nepriateľa machette, vo výklenku je dog tag a na druhej strane vyskáčte hore. Boj v džungli, preskočte cez most, vyšplhajte hore, hore na lano a spustite sa pred dvere.GATE CRASHER - nájsť cestu cez dvere pevnosti.

Vybehnite hore a potlačte zozadu džíp (C). Rozrazíte dvere a vyzabíjajte priestranstvo. Stlačením (L. Shift + M1) aktivujete Rage orbs - Wolverine spraví s čepeľami prudký vír a rozseká viac nepriateľov naraz. Ukazovateľ zúrivosti máte pod ukazovateľom zdravia a dopĺňa sa bojom. Všetko vyzabíjajte, ďalej z dverí a vylezte po stene s lianami. Rozbite drevené prekážky, za nimi je dog tag (2).

Vyskáčte hore po plošinách, obehnite chrám a vyskočte na rímsu, prerúčkujte a zhoďte na vojakov celú stenu (C).BIG BROTHER - stretni sa s bratom, Victorom Creedom.

Kolesom otvorte dvere, rýchlo cez ne preskočte, čaká vás boj na nádvorí a po lane vylezte hore. Na plošinu, na lano, dole sú vojaci a skočte na ďalšie lano. Preskočte pomocou lunge, ak použijete (E+Q+M2) spolu s lunge nepriateľa zabijete pazúrmi.

Na konci vezmite koleso, vráťte sa a umiestnite ho do mechanizmu, otočením otvoríte dvere.

Vybehne na vás Leviathan - veľký kamenný ohnivý boss. Taktika na neho: Sekajte do neho a uberte mu polku zdravia. Potom sa stane zraniteľným iba na hlave. Vždy, keď na vás skočí alebo niečo hodí sa uhnite a pomocou lunge mu skočte na hlavu a sekajte odušu. Dorazíte ho vytrhnutím hlavy - zbesilo klikať (M1).RIVER RAPID - choď dole po rieke a stretni sa s Creedom.

Vytiahnite von sochu, vylezte hore po stene, preskočte na vojakov a na lano. Dole na móle skočte na loď, preskakujte medzi nimi a chopte sa guľometu, pošlite ku dnu nepriateľské lodičky.

Zabojujte si s bratríčkom v opustenej jedálni. Nasleduje animácia.WEAPON X - uteč z weapon X facility.

Prebudili vás po voperovaní adamantitovej kostry a to nemali robiť :). Aktivujte berserk (Shift + C) - získate väčšiu zúrivosť a silu v boji - útočné kombo. Stlačením (backspace) sa dostanete do menu vylepšenia postavy. Zabíjajte vojakov v chodbe, pazúrmi roztvorte dvere (C).

Vyzabíjajte nových protivníkov - elite commando, použite výťah. V miestnosti, kde bude množstvo dymu, prepnite na Feral sense, zabíjajte ďalej a zoskočte dolu. V miestnosti s veľkou nádržou (Z+shift+W) si vyskúšajte toto nové kombo - dodge attack. Blokovanie a zároveň útok. Zabite samurajov a do dverí.FROSTY RECEPTION - nájdi Carol Frostine laboratórium.

Nový nepriateľ - Ghost - ako už tušíte je neviditeľný. Aktivujte Feral sense vykillujte ich. Vybehnite hore, v miestnosti vezmite healh boost a vyberte energetický článok (C). Preneste ho do vedľajšej miestnosti. Vložte ho do mechanizmu a otvoria sa vám dvere. Napadne vás Vendigo prototype - obrovský mutant. Zabite ho, nie je to nič ťažké a pokračujte dole až vás kontaktuje doktorka.

Stratili ste svoju regeneračnú schopnosť!!! Prisuňte bedňu pod šachtu a vylezte hore. Dole prisuňte bedňu k plošine, kde je energetický článok, dajte double jump a zoberte ho. Hore ho vložte a otvoria sa dvere. Presuňte medzi ne bedňu, aby sa nezavreli, vyjmite článok a vložte ho pri výťahu. Vpravo je dog tag, postupujte až k doktorke.HEALING FACTOR - stretni sa Carol Frost v South Theatre.

Vybehnite do chodby, skryjete sa pred laserom, vzadu je Rampage mutagen. Vojdite do strojovne. Ste za guľometom, zničte ho a v zadných dverách vezmite health boost a dog tag. Vojdite do dverí, použite (Z+Shift+W), prekotúľate sa pod lasermi. Otvorte terminálom, vyberte energetický článok a vložte ho hore. Vľavo je terminál, privolajte si ním opancierovaný kryt. Skryte sa za ním a bežte zároveň vedľa neho. Skočte hore do šachty. Použite lunge na nepriateľa, opäť sú tu štíty a laser, úplne jednoducho ich nastavte pred laser, obehnite vľavo krytí a zničte laser odzadu. Vezmite energetický článok, vložte ho do dverí a vezmite sošku woleverina. Pokračujte chodbou, hore na schodisku je Vitality mutagen. Vojdite do labáku a doktorka vás v prístroji ozdraví. Vbehne sem komando, poriadne si zabojujte a hore vezmite dog tag.FERAL SENSE - choď do North Theatre obnoviť si Feral Sense.

V miestnosti s ghostmi - musíte ich náhodne zabíjať - si pazúrmi otvorte dvere, je tam health boost. Bežte dole, vyzabíjajte mariňákov, vpravo v miestnosti je dog tag. Jeden dog tag je aj kúsok za miestnosťou s ghostmi. Vojdite do haly s obrovským ventilátorom a doktorkou. Vyzabíjajte ghostov a použite lunge na preskok na druhú stranu. V chodbe na vás z ochozu vystrelí raketu - stlačte (Z) tesne predtým, než do vás narazí a tým ju pošlete späť na nepriateľa. Vpravo je Experienced mutagen. Vstúpte do energetického väzenia s malou dievčinou. Zabite nepriateľov a terminálom ju vysloboďte.GREAT ESCAPE - dostaň sa do Spillway Control room.

Čaká vás súboj s viacerými Goliathmi, použite kombo (Shift+M2) - najviac účinné na heavy nepriateľov. V miestnosti s dymom použite znovu nadobudnuté Feral Sense. Vľavo je dog tag, pokračujte vpravo. Súboj s mutantom, pozor na raketometčíkov, odtlačte džíp a vyskáčte po ňom hore. Balansujte opatrne po rímsach - skočte dole a spravte multikill ghostov. Hore a lunge na raketometčíka. V miestnosti otvorte dvere pazúrmi a uvidíte ako vedátor unáša Anu.REVENGE - zachráň Anu zo spárov vedátora.

Nastúpte do výťahu, pomocou Feral sense sledujte únoscu, otvorte pazúrmi dvere, vľavo je Samurai mutagen, opäť dvere a po džípe vyskočte hore a zabite raketometčíka. Skočte dole, vykopnite dvere a zabite vedátora. Zachránili ste dievča, teleportuje sa preč.SPILLWAY - uteč cez Spillway.

Zabíjajte v tuneli, vypustia na vás vodu, urýchlene bežte vpred, i pomocou rýchlych skokov (Q). Určite sa vám to nepodarí na prvý pokus, lebo kamera sa divne otáča a musíte striedať tlačidlá pre pohyb. Keď sa vám podarí ujsť dostatočne rýchlo pred vodou, skočte na auto, vyzabíjajte, preskočte na ďalšie a (C) vyhodíte šoféra. Zase na ďalšie a v správnej chvíli stlačte (Z) na odrazenie rakety. Ste zachránený.TOWERING INFERNO - preskúmaj ruiny chrámu a lokalizuj prvú vežu.

Zabite Leviathana, mariňákov a vstúpte do chrámu. Dole schodmi, prepadnete sa dolu, presuňte sochu a vyskočte hore. Je tu Unstoppable mutagen. Znovu presuňte sochu a vyskáčte hore. Rýchlo otočte kolesom, za chvíľu na vás spadne strop. Postavte sa na štvorce na zemi. Nový protivník sa vyrúti - samurai machette. Presuňte sochu na štvorec a padnú dole drevené dvere. Socha ožije, zabite ju. Po ceste nájdete health boost a prekvapí vás zopár pascí. Ste na plošinke s kolesom a pred vami sú na nádvorí tri sochy. Ťažký to zákys pre hráča :). Tú druhú očistite od dreva okolo nej, na opačnom konci je hore socha i dog tag. Skopnite ju dole a odtlačte k plošine. Vyskočte hore a očistite pazúrmi i tretiu sochu od dreva. Otočte teraz na doraz kolesom a pomocou presného double jump rýchlo skáčte na plošinky na vysunutých sochách. Je to dosť ťažké, základom je skočiť dokonalý double jump presne z konca plošinky! Pokračujte cez pasce až na nádvorie. Zabojujte s Leviathanom a pri zvislom moste vyzabíjajte nepriateľov.BAD FREQUENCY - znič iontový vysielač na vrchole veže.

Vyšplhajte po lane, na ochoze vylezte po stene, preskočte na druhú a zlezte na plošinu. Po lane hore, zabite nepriateľov, cez rímsy a po lane a po stene hore. Preskočte zo steny na plošinu, vyskočte na rímsu a prerúčkujte k plošine. Vo vnútri nepriatelia, dajte si pozor, aby ste nespadli v boji dole. Po stene lezte hore, po uzučkých rímsach a po stene úplne hore. Zničte tri spínače na vysielači. Medzitým si trošku zabojujete.THE HUNTED - nájdi cestu preč z Alkali Lake Forest.

Zabite nepriateľov a pri džípe je Shredder mutagen. Vyzabíjajte hordu nepriateľov, je dobre aktivovať Feral sense, aby ich bolo na snehu vidno. Vyskočte na zmrznutú plošinu, prerúčkujte, skočte na druhú a zoberte Art of War mutagén. Vylezte po stene, boj s tuhým mutantom, utečie pred vami, bežte za ním a vyhýbajte sa bombám a strelám z helikoptéry. Po ceste je dog tag - 2x. Pri druhom vylezte po stene, mutant preskočí preč. Zabíjajte nepriateľov na čistinke, vylezte na vežu, prerúčkujte po lane na druhú a vezmite health boost.

Zabite obrovského mutanta, zbehnite dole, chytí vás za hlavu (stláčať rýchlo M2). Bežte ďalej, čaká vás veľký súboj, dajte lunge na nepriateľov za priepasťou a dole zase súboj.

Utekajte dole po vode a po zmrznutej stene vyšplhajte hore, preskočte vodopád. Zabite nepriateľov a rozsekajte anténu. Spadne dole, prebehnite po nej cez priepasť. Uvidíte komplex s nepriateľmi. Pomocou (C) zabite vojaka za plotom a skočíte dierou dnu. Vybojujte brutálny súboj, napadne vás i mutant.LOCKDOWN - znič bezpečnostnú bránu k získaniu prístupu k Alkali mostu.

Hore po rebríku, zabite ghostov, po lane, skočte na ďalšie, zničte anténu a prebehnite po nej - zoberte bombu a dog tag. V komplexe je ináč hneď na začiatku health boost. S bombou skočte dolu a dojdite k dverám od mostu, tam čo stojí ten kamión. Umiestnite ne neho bombu a zároveň použite terminál. Trochu to buchne :), prebehnite cez most, zabite nepriateľov a vpravo je Rampage 2 mutagen. Vylezte po rebríku, vo vnútri je Healing factor mutagen.BRIDGE TO NOWHERE - uteč skrz most Alkali.

Bežte po moste, preskakujte double jumpom medzery, hore po rebríku, pred helikoptérou bežte pomocou (Q). Spadnete dole, vyzabíjajte ochozy a hore po rebríku. Zabite nepriateľov, zoberte health boost a zase rebrík. Odrážajte rakety do vrtuľníka, čím ho zničíte.ALKALI LAKE - uteč z Alkali Lake.

Preskočte medzeru, je to dosť ťažké - hore vykopnite dvere, potichu zabite dvoch nepriateľov a dole vykopnite ďalšie dvere a aktivujte terminál. V strede miestnosti otočte plošinu terminálom a dotlačte na ňu auto. Otočte opäť plošinou a auto dotlačte pod bedňu. Vyskočte na auto, na bedňu a na lano. Na ďalšie lano a na plošinu. Skočte na rúru, prerúčkujte, v miestnosti je health boost a prerúčkujte na ďalšiu plošinu oproti. Je tu dog tag. (C) za oknom zabijete vojaka, dole to je tuhý súboj s dvoma mutantmi.

Bežte jedinou možnou cestou, preskakujte a lezte hore. Strieľa po vás sniper, Logana vidíte skrz optiku jeho sniperky - mm zaujímavé :). Vylezte po rebríku, slide po lane a dole si vychutnajte parádny súboj. Vyskáčte na stenu, prerúčkujte a vytiahnite sa hore. Pri zábradlí so stekajúcou vodou vyskočte na rímsu, rúčkujte, preseknite rúru a preskočte v momente, keď nebude prýštiť voda. Preskáčte hore, popreskakujte, vojdite do budovy a vyhlaďte vojakov. V hale na vás čaká sniper. Schovávajte sa za bedne. Prebehnite, kryjúc sa pred sniperom (shift+Z+W). Zabite vojakov a na konci je Experienced 2 mutagen. Bežte za sniperom hore až na strechu. Tu vás čaká extrémne náročný súboj so štyrmi veľkými mutantmi naraz - sekajte ich do hlavy a stále skákajte double jump. Po ich zabití skočte na helikoptéru, zničte ju a pilotovi strčte hlavu do vrtule. Spustite sa vzduchom na ďalšiu, nasmerujte Wolverina na chvost helikoptéry a odsekajte ho. Skočte na poslednú a tú úplne zničte. Úžasný súboj si takto plachtiť vo vzduchu :) !RENDEZVOUS - vráť sa na chrámové nádvorie.

Skočte na nádvorie a prepadnete sa dole do chrámu. Tuhý boj, ďalej stupte na štvorec, vedľa za drevenými prepážkami je health boost. Vracajte sa späť známou cestou, nový modrý nepriateľ, ktorý sa zdvojuje.WIDEAWAKE - infiltruj Projekt Wideawake.

Šplhajte do šachty. Dole je Inner Rage mutagen. V prvých dverách je dog tag a v druhých ďalší dog tag. V ďalších zase health boost. Pomocou Claw cyclone (shift+space) zabite dronov a vstúpte do teleportu. Vyjmite energetický článok a zničte troch veľkých droidích pavúkov. Vložte článok do otvoru pri dverách a vstúpte. Vojdite do dverí vľavo a zabite dronov. Zoberte dog tag a terminálom odsuňte lasery, rýchlo, kým sa nevrátia bežte k dverám a (C) ich rýchlo otvorte. Ďalším terminálom presuňte teleport na druhú stranu. Skúste privolať výťah, ale dôjdu len nepriatelia. Tu si parádne zabojujte a nastúpte do výťahu. Naskytne sa vám krásny pohľad na podzemný komplex!!AFRIKA.

Vyskočte hore na plošinu pre Samurai mutagen 2. Vezmite dog tag a preseknite lano. Spadli ste na nádvorie kde čaká modrý nepriateľ a puzzle. Plošina, čo vás zviezla dole, vysunie dva stĺpy, vyskočte na menší, z neho na väčší a z neho použite lunge na nepriateľa. Vezmite pred sebou sošku wolverina a zhoďte horiacu sochu dole.

Všimnite si, že vedľa brány nehorí jedna pochodeň, odsuňte pod ňu sochu, zapáli oheň a lebka sa otvorí. Presuňte sochu na štvorec, otvoria sa drevené dvere a vojdite dnu. Vezmite dog tag a rýchlo vyskakujúce bodce preskakujte. Skočte dole a vezmite v štrbine Unstoppable 2 mutagen. Zabite nepriateľov a dole na konci za oživnutou sochou je koleso. Vložte ho do mechanizmu, preskáčte po sochách a z poslednej dajte lunge na nepriateľa. Je tu i dog tag.THE WAY IN - nájdi cestu k otvoreniu dverí od Bay.OLD FRIEND - zachráň Johna Wraitha.

Pomôže vám Mystique. Skočte na plošinu vľavo dole, terminálom presuňte teleport, teleportnite sa a preskakujte po posúvajúcich sa bedňách k nepriateľom. Lunge! Vpravo je na plošine helth boost. Preskáčte vľavo až hore po tých posúvajúcich sa plošinách.TRASK IS THE KEY - chyť povolanú osobu na otvorenie dverí od Bay.

Teleport, do dverí, tu je dog tag a súboj s pavúkmi a droidmi. Pokračujte až k terminálom. Najprv presuňte teleport do štrbiny vpravo - teleportnite sa, je tu Blood rage mutagen a Cake z Portalu :). Späť sa dostanete, že sa postavíte pod teleport. Teleport presuňte úplne vľavo, teleportnite sa, vezmite článok a vložte ho do druhého pásu. Hore na plošine je mutagén Art of War 2. Druhým terminálom aktivujte zmrazovanie, rýchlo vbehnite do teleportu a na pás. Nechajte sa zmraziť a pás vás prenesie na druhú stranu. Vybojujte súboj s robotom - Prototype. Nič ťažké. Efektne useknite doktorovi ruku, dole je health boost.HELPING HAND - otvor dvere Bay použitím doktorovej ruky.

Vracajte sa späť, na priestranstve vybojujte tuhý súboj i s pavúčikom a vstúpte do výťahu. Zabite ghosta, vezmite dog tag a prebalansujte cez rímsu. Výťahom dole, súboj a zoberte Savage mutagen. Terminálom aktivujte most, hneď prebehnite a lunge na nepriateľa. Ináč sa to stihnúť nedá. Výťahom a do dverí. Objavili ste cieľ projektu - robota vo veľkosti mrakodrapu určeného na zabitie mutantov. Vľavo zabojujte, vbehnite do teleportu, health boost a energetický článok vložte do mechanizmu.

Presuňte teleport vpravo, terminálom presuniete mega robota a most sa dokáže otvoriť. Vezmite dog tag a prebehnite po moste. Prebojujte sa až k výťahu. Skočte na posúvajúcu sa plošinu, na ďalšiu a na rebrík. Vezmite Vitality 2 mutagen a dog tag. Skočte stadeto na plošinu, na druhú a zase na rebrík. Aktivujte most a prebehnite.CLEAR RECEPTION - znič posledný iontový vysielač.

Vezmite health boost, k priepasti, dajte lunge na nepriateľa, chyťte sa rímsy, prerúčkujte a vytiahnite sa hore. Vzadu je dog tag, vylezte hore po stene a skočte do medzery, je tu skrytý Experienced 3 mutagen. Vyskáčte úplne hore na vežu, postupne po lane, lezenie po stene, balans po rímse a rúčkovanie po rímse. Určite si všimnete i sošku wolverina. Hore zabite zopár nepriateľov a zničte vysielač.

Späť v podzemnom komplexe. Hlava robota na vás strieľa výboje. Bežte vľavo, vezmite dog tag, ruka robota sa spustí dole, vezmite Inner Rage 2 mutagen. Prebehnite po ochoze, je tu dog tag a spustite sa výťahom dole.HEADS UP - použi nedokončenú Sentinelovu ruku k zničeniu jeho hlavy.

Pri rebríku je dog tag. Prebehnite na druhú stranu ochozu, je tu Rampage 3 mutagen. Hore po rebríku je tu dog tag. Po ďalšom rebríku na plošinku, tu vezmite health boost. Vylezte po rebríku za terminálom a presuňte ním prvú časť koľajníc. Rýchlo skočte dole a terminálom presuňte ruku. Vylezte tam, kde bol health boost, terminálom presuňte druhú koľajnicu, rýchlo skočte dole a terminálom presuňte ruku až na doraz.ASSAULT AND BATTERY - nájdi energetický článok k zapnutiu výťahu s rukou.

Terminálom pri ruke ju otočte a laserom odpáľte dvere. Zabite laserom i nepriateľov. Vyvezte sa výťahom, je tu Samurai 3 mutagen a dog tag. Terminálom ovládate dva teleporty naraz, fialový a modrý. Fialový pomocou (A + D) a modrý (W + S). Fialový teleport presuňte doľava nad plošinu a modrý mu postavte do cesty, aby sa nemohol vrátiť na pôvodné miesto, zaseknú sa vlastne o seba. Vlezte do portu a následne do modrého teleportu. Zoberte energetický článok a vojdite do teleportu.NEED A HAND - použi článok na spojazdnenie výťahu s rukou.

Vráťte sa k ruke, vybojujte súboj, pripojte článok, ničte nepriateľov, o chvíľku vás to vyvezie hore a streľte robotovi do hlavy.

Bežte k hlave, otvorte dvere (C), je tu i 2x dog tag, opäť vám pomôže Mystique a oslobodíte konečne hľadaného priateľa. Po ukážke vezmite Art of War 3 mutagen a dog tag. Bežte jedinou možnou cestou, zabíjajte, v ukážke sa prebudí Sentinel - megarobot.

Čaká vás krutý súboj s robotom, pri ktorom síce asi nezomriete, ale je otravne dlhý. Robota musíte nasmerovať, aby na vás zaútočil na tých elektrických štvorcoch na zemi. Postavte sa vždy na tie štvorce, nech vás na nich s nohami pridupne alebo rukami udrie. Potom rýchlo priskočte a sekajte mu do nôh. Keď vás chytí do rúk, poriadne mu do nich sekajte. Zdravie si dopĺňajte zabíjaním vojakov. Po čase mu ruky rozsekáte a vybuchnú mu, potom mu už sekajte vždy len do nôh a po dostatočnom poškodení odletí preč a vy na ňom.

Celkovo trikrát na robota vo vzduchu musíte doplachtiť, používajte uhýbanie sa odlietavajúcim kusom a s M1 ich musíte tesne pred sebou roztrieštiť. Po zabití robota vás nečaká vydýchnutie, ale súboj s obrovským tlsťochom - Blobom. Sekajte do neho, môžete na neho i pomocou lunge vyskočiť a ovládať jeho pohyby s (C+Q). Zbite ho a prezradí vám, že Stryker sa nachádza na tajnom ostrove.DEUCES WILD - zajmi Gambita a objav tak lokáciu ostrova.

Bojujte s Gambitom, je veľmi odolný. Keď vyskočí na plošinu, odrazte do neho strelu a pomocou lunge k nemu vyskočte. Obúchajte mu hlavu o stĺp. Bojujte s ním ďalej, on vyskočí na druhú plošinu, zopakujte odrazenie strely, lunge a obúchanie hlavy o stenu. Skočí dole, sekajte do neho a on vyskočí na poslednú plošinu, opäť zopakujte postup, skočte na neho a spolu sa prepadnete. Smola, že ste sa napichli, rýchlo stláčajte (C). Gambit zatiaľ ujde.

Vezmite health boost. Odolajte veľkému útoku, opancierovaných i ghostov. Presuňte bedňu, skočte na plošinu a hore po lane. Preskáčte plošinu a skočte hore na lano, prerúčkujte. Rozkopnite dvere, ďalšie drápmi zničte. Pozor na ghostov a zoberte dog tag. Súboj s assasinom, dosť nepríjemný nepriateľ, ktorý vás dokáže napichnúť na kopiju. Rozkopnite dvere a uvidíte Gambita utekať k výťahu.GOING UP - nasleduj Gambita na horné átrium.

Zabojujte, vezmite dog tag, prisuňte bedňu a vybehnite hore. Pri lane - za ním kúsok je soška wolverina. Skočte na lano, prerúčkujte až na koniec a zoberte dog tag. Vráťte sa na misku s vodou a lunge na nepriateľa vo výťahu. Bežte po rímse, vybojujte súboj s assasinmi. Vyskáčte hore po plošinách, strieľa na vás helikoptéra. Rýchlo prebehnite po rúcajúcej sa plošine, využite (Q) a na plošinu sa dostanete double jumpom v prípade, že sa s vami prepadne. Rýchlo šprintujte a v chodbe s krabicami skáčte dopredu, musíte stihnúť vbehnúť do chodby skôr, než vás zasiahnu rakety vrtuľníka presne oproti. Cesta k úspechu je sa čo najrýchlejšie dostať na koniec padajúcej plošiny a prebehnúť zvyšok úseku. Výbuch z rakiet vás vyhodil šachtou von.ACE UP YOUR SLEEVE - nájdi Gambita na vonkajšku Kasína.

Vykopnite dvere, zabite troch assasinov, zhoďte nepriateľov dole, a na ochoze po rebríku hore. Tam, čo je zlomený rebrík opretý, vylezte po stene hore, popreskakujte, vyletí tu sklo a napadnú vás assasini. Vo vnútri je Savage mutagen. Preskočte a skočte dole ku Gambitovi. Uberte mu tak polku zdravia a zase utečie preč a zničí most. Bežte ďalej po plošinách a hore po lane.

Spustite sa po ďalšom a tu vyskočte na druhé. Vylezte po stene hore, preskočte k raketometčíkom a popreskakujte na visiacu bedňu. Odseknite ju dolu a prisuňte k bielej stene. Vyskáčte, je tu health boost.CHOP CHOP - chyť a ovládni helikoptéru.

Skočte na vrtuľník a vytiahnite von pilota. Po tvrdom dopade, zlikvidujte raketometčíkov (Z), odtlačte bedňu, zabite samurajov a skočte do výťahu. Hore zabite päť assasinov naraz, zoberte sošku wolverina medzi krabicami a vybehnite von na ochoz. Vyšplhajte hore po stene.BLACKJACK - nasleduj Gambita do Crane.

Vyskáčte hore, po stene a na lano, spustite sa dole, preskáčte plošinu, zabojujte s ghostmi, hore po rebríku, skočte na lano, na plošinu a cez assasinov hore. Vylezte na plošinu a lunge na nepriateľa. Spadli ste dole, vyzabíjajte to tu.

Skočte dole, odseknite laná, vybehnite hore a skočte na pohupujúci sa trám. Prebehnite na druhú stranu a čaká vás tuhý boj. Choďte na koniec, dog tag a vľavo vylezte na plošinu. Skočte na lano double jumpom, presným d.jumpom na druhé lano a tretie a štvrté a z toho na plošinu. Z plošiny skočte na lano pred vami, šplhajte hore a uvidíte Gambita na rebríku.

Skočte na plošinu, bežte po rímsach. Skočte dole a na žeriav. Na jeho konci je soška wolverina. Hore na lano, spustite sa dole. Vylezte po obrovskom rebríku hore na žeriav, súboj s Gambitom, odrážajte na neho výboje a skúste sa k nemu priblížiť. Skočí na helikoptéru, skočte za ním, tá spadne a bojujte na veľkých písmenách.

Taktika na súboj s Gambitom - killujte ho čo to dá (shift+m1), keď vás začne odhadzovať, odrážajte na neho jeho vlastné strely, čím ho na chvíľu omráčite. Skočte na neho lunge. Skáčte stále za ním, odrážajte na neho strely, v jednom momente takto na neho spadne veľké písmeno. Ak vás zhodí, tak rýchlo stláčajte (space). Po jeho porazení čaká zase Afrika.THE VILLAGE - nájdi a zabezpeč cestu do dediny.

Vybite nepriateľov a sochu odtlačte vľavo vedľa tej kamennej brány do výklenku. Stúpte na štvorec na zemi a použite lunge, tak prekonáte dvere s bodcami. Skok na lano a na plošinu. Preskočte bodce. Hore sa vyvezie drevená klietka. Vyzabíjajte priestranstvo a potočte kolesom. Vybehne na vás Leviathan, zabite ho, dokončite otočenie, vezmite health boost a prebehnite cez kolové dvere. Druhé koleso si zatiaľ nevšímajte, vybehnite vľavo po schodoch, preskočte plošinu (vytiahnite sa tu na rímsu - je tu dog tag). Po lanách ďalej, z tretieho skočte k soške wolverina. Z druhého lana skočte na drevenú klietku a odseknite ju pazúrmi. Odtiahnite ju na drevenú konštrukciu a tým druhým kolesom potočte, čím ju pritiahnete k sebe. Vyskočte na klietku a na plošinu. Ďalej do dverí. Stlačte páku, otvorí sa výklenok pri dverách, skočte dolu, zabojujte a sochu odtiahnite oproti do výklenku. Otvoria sa dvere, skočte lunge na nepriateľa. Boj na nádvorí.

Hore sa postavte na kváder, vysunie sa jeden dole, skočte na neho double jumpom a na plošinu a tu opäť na štvorec. Dole sa vysunie veľký kváder. Rýchlo bežte k prvému, nech sa vysunie i ten menší a preskočte na neho a na ten veľký. Z veľkého kvádra skočte na rímsu a hore k soche zavesenej na lane. Tu zabite nepriateľov, za prasknutou stenou je Unstoppable 3 mutagen. Skopnite sochu dole, vysunú sa tu dva kvádre, vybojujte súboj s Leviathanom a potvorami. Presuňte sochy na oba kvádre a otvoria sa dvere. Nasleduje perfektná animácia.ISLAND.HOMECOMING - nájdi Strykera a Creeda na ostrove.

Vyčistite priestranstvo, vojdite do dverí, za mrežami je 2x dog tag a soška wolverina. O kúsok ghost a zase dog tag. Nasleduje skvelý filmík.FAMILY FEUD - poraz Victora Creeda.

Do brata rúbte všetkým najúčinnejšími kombami, poraziť ho nie je nič ťažké, ide o parádny súboj.THE DEAD POOL - poraz Weapon 11.

A je tu finálny súboj s najťažším súperom v hre, mutantom s dvoma čepeľami, schopnosťou vytvorenia svojej ilúzie a šľahajúcimi laserami z červených očí. Bojujete na vrchole reaktoru, na jeho okraji, sekajte do nepriateľa, osvedčilo sa mi lunge, skoky za chrbát a brutálne sekanie vo vzduchu. Buďte neustále v pohybe, uberajte mu životnosť, veľakrát sa bude zdvojovať. Po čase ako keby na chvíľku stuhne a odteraz buďte maximálne opatrný. Súper totiž začne vypúšťať z očí ničivé výboje, ktoré ničia okraj, na ktorom bojujete. A môžete spadnúť dole. A to znamená ísť od začiatku, čo je značne frustrujúce. Vždy, keď uvidíte ako ide vystreliť, pripravte sa na skok a preskakujte medzery. Priskočte k nemu s lunge a brutálne ho sekajte. Snažte sa o kontaktný súboj a čo najrýchlejšie ho zabiť. Na koniec skvelá animácia.

Súvisiace hry: X-Men: Destiny
X-Men: The Official Game
X-Men Legends II: Rise of Apocalypse
X2: Wolverine's Revenge
X-Men: The Ravages of Apocalypse
X-Men: Children of the Atom
X-Men: Madness in Murderworld
X-Men 2.0Diskusia Príspevkov: 19 Hodnotenie
647 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |