HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19484
5452
5063
1426
1599
7125
5347
11151
1687

Online 49156 užívateľov

Návody > Batman: Arkham City - Harley Quinn's Revenge


Zobrazení:8313
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

1. Robin 1

Potom čo Batman zabil Jokera, si začala budovať kvôli odvete svoju pozíciu v Meste Arkham jeho verná spoločníčka Harely Quinn. Pár dní už o Batmanovi nik nepočul, tak sa ho Robin vydáva hľadať. Zbite prvých nepriateľov a osvojte si boj s Robinom. Funguje prakticky ako Batman. Rozdielov je pár. Miesto Batmanovho omračovania plášťom Robin omračuje roztočením palice. Tiež má hák, no nepriťahuje si nepriateľov k sebe, ale pritiahne seba k nim a skopne ich. Tiež používa výbušný gél a šurikeny, ako Bruce svoj gél a batarangy. Má k dispozícii aj minigranáty, ktoré môže pripevniť na nepriateľov a štít, ktorý ho chvíľu dokáže chrániť pred strelami. V priamom boji nemá veľké využitie, akurát ak vás zaskočia ozbrojení nepriatelia.
Prejdite dverami a za oknom uvidíte Harley, ktorá zajala pár policajtov. Vyskočte do ventilačky a na konci odstráňte mriežku a zoskočte dole. Po rozhovore s Barbarou stlačte tlačidlo na stene a prejdite ďalej. Prebehnite schodmi a nad druhými si môžete vypočuť v rádiu rozhovor Vicki Valeovej s komisárom Gordonom. Hore nad stenou s oknom, odkiaľ ste prišli, je aj balón (1). Dole pod schodmi prejdite dverami, za ktorými je trojica nepriateľov. Na strope nad zavretými dverami je balón (2).

Výbušným gélom rozbite stenu naľavo. Prejdite k vode a napravo je nad vami balón (3). Prehákujte sa cez vodu a rozbite ďalšiu stenu, za ktorou je štvorica nepriateľov, alebo prejdite cez ventilačku naľavo a prekvapte nepriateľov. Po ich porážke vyskočte do hornej ventilačky pri zamknutých dverách a prelezte ňou ďalej. Tu vás čaká automatické delo, ktoré po vás začne páliť, keď sa priblížite. Nemáte ho ako obísť, takže použite váš štít, aby ste sa cezeň dostali. Štít sa opotrebúva, takže sa nezdržiavajte.
Pokračujte cez paru, kde sa tiež chráňte štítom. V ďalšej chodbe vidíte laserový zameriavač z ostreľovačky. Choďte prvou chodbou, kde je druhé automatické delo a chráňte sa štítom, aby ste sa dostali bližšie k ostreľovačovi. Potom vyjdite za roh a pritiahnite sa k nemu hákom, alebo použite spoza rohu diaľkovo ovládaný šuriken a omráčte ho.
Nad schodmi za ostreľovačom je trojica nepriateľov, ktorých si môžete podať, ale nedostanete sa odtiaľ ďalej. Dole na stoličke je balón (4) a ďalší je hore na mrežiach pri trojici nepriateľov (5). Pod schodmi sú dvere, ktorými prejdite do haly, v ktorej vás čaká boj s veľkou skupinou nepriateľov. Majú tam aj nôž, elektrický obušok a jeden je v brnení – toho treba omráčiť roztočením palice, než ho zložíte.


2. Batman 1

Vraciame sa späť do doby, než sa Robin vydal za Bruceom. Mesto máte neprístupné, k dispozícii vám je jedine priemyselná štvrť, ktorý by ste mali dobre poznať z pôvodnej hry. V oblasti sú samozrejme nepriatelia, dosť ich je ozbrojených strelnými zbraňami a na vežiach majú mnohí ostreľovačky. Môžete sa tu potárať, ako chcete, ale v podstate sa vám stačí dostať do oceliarne a dierou v streche vojsť dovnútra.

Než pôjdete dnu, môžete si pozbierať balóniky.
6. Rovno nad vami pri policajných autách, kde začínate.
7. Od mostu choďte doľava k dvom žeriavom. Medzi nimi a bránou s nápisom Joker´s Funland je balón na soche luskáčika.
8. Na budove napravo od Joker´s Funland, na reproduktoroch.
9. Naľavo od nápisu Joker´s Funland, hore na veži.
10. Na ruskom kole, úplne hore.
11. Na vežičke oceliarne.
12. Na luskáčikovi na streche západnej časti oceliarne.
13. V tuneli s koľajnicami prechádzajúcimi pod oceliarňou, poniže luskáčika s balónom 7.
14. Za oceliarňou, pri zadnom vchode, neďaleko plotu.
15. Západne od oceliarne, na malom dvore poniže nádvoria s bagrom.
16. Napravo od vstupného mosta je jeden žeriav a na vežičke za ním je balón.
17. Na čiapke luskáčika, ktorý je pod centrálnou vežou s nápisom „Triconer Naval“.

Vojdite dovnútra a na kolíske pri vás je balón (18). Skočte dole k deviatim nepriateľom a porazte ich. Jeden je v brnení, pár ich má ručné zbrane a je pri nich aj krabica so strelnými zbraňami, tak sa snažte, aby sa k nej nedostali. Na stĺpe napravo od zaveseného policajta je balón (19). Pod policajtom je ovládanie, ktorým spustíte hák žeriavu, na ktorom je zavesený a zachránite ho. Oslovte ho a povie vám, že ich prepadli pred oceliarňou.
Vyhákujte sa naspäť hore, odkiaľ ste prišli. Môžete si vypočuť novú správu z rádia od Vicki Valeovej. Vráťte sa von tak, ako ste prišli a na dvore pred oceliarňou je pätica nepriateľov. Skočte dole, porazte ich a potom na dvore nájdite policajnú vysielačku. V detektívnom móde prezrite okolie vysielačky a nájdete stopy krvi. Tú budete sledovať.

Ak ste aj predtým pobili nepriateľov v oblasti, objavia sa tu ďalší. Stopa krvi vedie okolo celej oceliarne až za ňu, takže v podstate môžete rovno prejsť cez strechu a ísť dozadu. Stopa vedie k pootvoreným dverám v hradbe. Tam vyraďte v plížení dvoch darebákov a tretieho vypočujte. Povie vám, že kód k dverám majú traja najvernejší Harleyni muži.
Máte ich zobrazených na mape, takže ich len nájdite a vypočujte ich, aby ste získali všetky tri kódy. Najprv musíte zlikvidovať všetkých nepriateľov okolo nich. Ten povyše oceliarne je na streche s troma ďalšími ozbrojenými samopalmi, sám má jeden. Môžete ich zhadzovať z plošiny zavesený za okraj a vždy sa stiahnuť, aby sa upokojili, keď začujú výkrik a keď zostane len ten s kódom, tak sa priplížte a vypočujte ho. Druhý, ktorý je pri moste, má na vežiach okolo seba ostreľovačov, takže zlikvidujte najprv tých. Posledný je na ulici dole pri skupine pár ďalších, ktorí majú len ručné zbrane, pálky a nože, tak ich pobite a vypočujte ho. Počas boja ho môžete zmraziť granátom, aby ste ho omylom nezložili.

Vráťte sa k dverám za oceliarňou, kde ste sa dozvedeli o kódoch a hacknite elektronickú zámku. Dvere sa otvoria a môžete prejsť. Pri dverách je aj balón (20). Za dverami je skupina nepriateľov, jeden v brnení, jeden s nožom, jeden s obuškom a majú tu aj krabicu so zbraňou. Po boji prejdite dverami, rozbite gélom stenu pred vami. Za vodou je balón (21). Line Launcherom sa prehupnite cez vodu a pri konci sa prehupnite doprava ku schodom. Nad schodmi je balón (22), popri ktorom prejdite hore, cez dvere a za nimi vybehnite hore schodmi. Úplne hore nad schodmi je balón (23), poniže neho len prelezte ventilačkou.

Dostali ste sa do haly s ďalším zajatým policajtom a skupinou nepriateľov. Na ochodziach sú traja ostreľovači a aj dvaja bežní darebáci. Miestnosť má mnoho možností, ako na nich a všetkých ich môžete vyradiť potichu. Napokon skočte na posledného dole pri policajtovi. V severovýchodnom rohu pri skrinkách je balón (24). Na západnej strane pri Jokerovom portréte je balón (25). Napokon už len rozviažte policajta. Potom vás dostane Harley.


3. Robin 2

Pokračujte v hale, kde ste skončili posledne, v hale, v ktorej dostali Batmana. Prejdite dverami s Jokerovými portrétmi a hneď za dverami je balón (26). Štítom sa chráňte pred unikajúcou parou a potom si podajte štvoricu nepriateľov. Prejdite dverami do Jokerovej svätyne. Na žeriave nad vami je balón (27). Prezrite si ovládací panel a zistíte, že potrebujete kľúč od Harley.
Prejdite dverami a za nimi zložte dvoch nepriateľov. Skočte do šachty pred zavretými dverami, podlezte ju a vyskočte za nimi von. Pri dverách, ktoré ste podliezli, je balón (28). Na konci chodby je chlap s ostreľovačkou, tak použite štít, aby ste sa dostali vpred. Podíďte dopredu a napravo pri vás je šachta. Môžete ňou preliezť a dostanete sa k posuvnému žeriavu. Umiestnite naň výbušninu a keď sa žeriav s výbušninou posunie k ostreľovačovi, tak ju odpáľte. Môžete tiež použiť dymovnicu, preskočiť k ostreľovačovi, zas použiť štít, dostať sa k nemu a omráčiť ho. Keď ho zložíte, dobehnú traja ďalší nepriatelia.
Naľavo za dverami, ktorými prišli, je balón (29). Pokračujte ďalej a prejdite dverami, za ktorými už čaká samotná Harley Quinn.

Najprv sa zbavte jej poskokov. Začnite s ostreľovačom naľavo a potom potichu vyraďte všetkých ostatných. Keď všetkých dostanete, priplížte sa nenápadne k Harley, aby po vás nemohla vystreliť a napadnite ju. Privolá si na pomoc ešte dvoch ďalších darebákov so zbraňami, ale než sa dostanú hore, môžete ju zložiť. Potom ich vyraďte a v scénke sa postaráte o Harley a získate kód k záchrane Brucea. V rohu nájdete čln a za ním je aj posledný balón (30).
Vráťte sa do Jokerovej svätyne a tam na vás čaká hromada nepriateľov, vrátane veľkého mutanta, akých už poznáte z prvého aj druhého dielu. Môžete ho mlátiť a keď ho trochu omráčite, môžete naň vyskočiť a trochu smerovať jeho zlosť, aby mlátil obyčajných nepriateľov, pokiaľ vás nezhodí. Musíte ho trikrát omráčiť palicou, aby ste mohli na neho. Bežní nepriatelia nemajú našťastie strelné zbrane, ale je ich dosť, takže to bude dlhý boj.
Po boji použite ovládací panel a oslobodíte Batmana.


4. Batman 2

Harley nastražila bomby, takže ich musíte zneškodniť. Choďte k prvej, ktorá je rovno pri vás, hacknite panel a keď sa bomba sprístupní, tak ju zneškodnite. Máte päť minút na zneškodnenie ostatných bômb. Prejdite dverami, ktorými sem prvýkrát vošiel Robin a v chodbe sa zbavte troch darebákov. Unikajúcu paru zastavte mrazivým granátom a vojdite do haly, kde vás predtým zajala Harley.
Zneškodnite ostreľovača na plošine pri ventilačke a skočte na plošinu oproti nej, na opačnej strane miestnosti. Mrazivými granátmi zastavte unikajúcu paru, hacknite panel a zneškodnite druhú bombu. Prejdite dverami na východnej strana a v chodbe zlikvidujte štvoricu nepriateľov, jeden má aj brnenie, tak nech vás moc nezdrží.
Prejdite dverami naľavo, vyhákujte sa hore na plošinu žeriavu. Dvakrát streľte elektrický náboj z REC do generátora, aby vás žeriav previezol s plošinou až k rozbiteľnej stene. Odpáľte ju výbušným gélom, hacknite za ňou panel a zneškodnite tretiu bombu.
Vráťte sa do Jokerovej svätyne, kde na vás Harley (Robin ju zneškodnil mizerne) pošle skupinu robotov z Wonder City. Oproti predošlým darebákom sú títo roboti brnkačka a nesťaží to ani fakt, že po vás občas Harley vystrelí, pretože vidíte, kam mieri a môžete sa presunúť. Porazte ich, potom sa len vyhákujte k Harley, vykryte jej kopanec a je to. Dostanete ju a presúvate sa von na stretnutie s komisárom a Robinom.

Súvisiace hry: Gotham Knights
LEGO DC Super-Villains
Batman: The Enemy Within - Episode 5: Same Stitch
Batman: The Enemy Within - Episode 4: What Ails You
Batman: The Enemy Within - Episode 3: Fractured Mask
Batman: The Enemy Within - Episode 2: The Pact
Batman: The Enemy Within - Episode 1: The Enigma
Batman: A Telltale Games Series - Episode 5: City of Lights
Batman: A Telltale Games Series - Episode 4: Guardian of Gotham
Batman: A Telltale Games Series - Episode 3: New World Order
Batman: A Telltale Games Series - Episode 2: Children of Arkham
Batman: A Telltale Games Series - Episode 1: Realm of Shadows
Batman: Arkham Knight - Batgirl: A Matter of Family
Batman: Arkham Knight
LEGO Batman 3: Beyond Gotham
Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart
Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition
Batman: Arkham Collection Edition
Batman: Arkham Origins
LEGO Batman 2: DC Super Heroes
Batman: Arkham City - Game of the Year Edition
Gotham City Impostors DLC
Gotham City Impostors
Batman: Arkham City - Robin Bundle Pack
Batman: Arkham City
Batman: Arkham City - Nightwing Bundle Pack
Batman: Arkham Asylum - Game of the Year Edition
Batman: Arkham Asylum
LEGO Batman: The Videogame
Batman: Toxic Chill
Batman: Justice Unbalanced
Batman: Vengeance
Batman Forever
Batman Returns
Batman: The Movie
Batman vs. The Penguin
Batman vs. The Joker
BatmanDiskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
56 hlasov

100
60
20

80
40
0
43
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |