HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21277
5455
5063
1438
1600
7345
6094
13028
1687

Online 35355 užívateľov

Návody > BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode One


Zobrazení:3657
Autor návodu:kaake

1. DeWitt Investigations

V animácií vstúpi do tvojej kancelárie žena. Vyzve ťa, aby si jej zapálil cigaretu. Po jej zapálení sa ti predstaví. Volá sa Elizabeth. Chce, aby si našiel dievča menom Sally.


2. Market Street

Voxofóny: 4

Choď za Elizabeth a keď po pravej strane uvidíš dvere s číslom 907, tak vstúp dnu a napravo za pultom je VOXOFÓN. Potom pokračuj za Elizabeth do výťahu , kde stlač tlačidlo a vyvez sa s ňou hore.

High Street
Napravo od výťahu je obchod „Le Marquis D’Epoque“. Vojdi dnu a napravo je tam zariadenie podobné kinetoskopu. Dá ti informácie o príbehu, ale nejde o zberateľské veci v DLC. Úlohou je ale ísť s Elizabeth do Cohenovho divadla. Zaklop na dvere.
Bez masky vás ale nevpustia. Sú tu tri lokácie, ktoré treba prehľadať na nájdenie masky. Je jedno, v akom poradí ich prehľadáš. Masku nájdeš vždy v poslednom. Lokácie sú: The Golden Rule, Rapture Records a The Artist’s Struggle.

The Golder Rule
Choď k obchodu. Otvor dvere a porozprávaj sa s majiteľom. Elizabeth sa začne zaujímať o prsteň a keď majiteľ za ňou podíde, prejdi poza pult a dozadu. Prezri kanceláriu a trezor. Pober si veci, ale masku nenájdeš. Vráť sa von.

High Street
Naľavo od obchodu sú otvorené dvere a tam je kinetoskop. Tiež sú tam zamknuté dvere na kód, kde zatiaľ nemáš prístup. Prejdi dvere oproti tých, ktorými si vošiel a prejdi do The Watched Clock. Tam prejdi dvermi napravo do kuchyne, kde nájdeš VOXOFÓN. Z neho sa dozvieš kód k zamknutým dverám, ktoré si práve minul. Vráť sa teda k nim a otvor ich kódom 2-0-7-6. Prehľadaj to tam a zober si VOXOFÓN. Potom sa vráť otvorenými dverami von. Napravo od teba sú schody, ktorými sa dostaneš do The Artist’s Struggle.

The Gallery of the Artist’s Struggle
Tam opäť oslov majiteľa. Keď vyjde spoza pultu, choď za pult ty a prehľadaj kanceláriu. Masku ale ani tu nenájdeš. Vráť sa za Elizabeth a spolu vyjdite von z galérie.

High Street
Na ulici choď doprava a napravo od fontány je kinetoskop. Za fontánou je obchod „Maison Voge“, kde v prezliekacej kabínke nájdeš VOXOFÓN. Potom vyjdi z obchodu a napravo zbehni po schodoch dolu a pokračuj do Rapture Records.

Rapture Records Sonorous Inc.
Opäť sa porozprávaj s majiteľom a Elizabeth ho zabaví. Prejdi poza pult a prehľadaj kanceláriu. Keď nájdeš masku vráť sa za Elizabeth a vyjdi s ňou z obchodu a pokračuj ku Cohenovi.

Cohen’s
Vnútri pokračuj bielou chodbou k chlapíkovi v maske. Ten ti otvorí dvere do ďalšej chodby. Tá je v tme. Pred tebou sa ale zjaví svetlo v obraze masky. Choď za ním až nájdeš východ. Ocitáš sa v sále. Napravo sú schody, ktorými choď až úplne dolu a tam je Cohen. Choď k nemu a porozprávaj sa s ním. Potom len prejdi za Elizabeth a zatancuj si s ňou. Animácia.


3. Arrived at Fountaines Station

Po vystúpení z batyskafu máš magnum a dva plasmidy. Vždy prehľadávaj okolie kvôli minciam nábojom a ďalším veciam, ktoré môžeš nájsť. Prejdi po schodoch, okolo zamknutej brány až k zmrznutej mŕtvole, ktorá visí zo stropu. Má pri sebe Air Grabber, čo je niečo podobné ako Skyhook. Vráť sa k bráne a vyskoč na hák. Prehrá sa animácia. Potom zlikviduj splicerov. Po ich zabití ťa Elizabeth upozorní na domáce potreby, miesto kde máš nájsť Sally. Privolaj si výťah a zvez sa do ďalšej oblasti.


4. The Pavilion

Voxofóny: 8, Veže: 7, Infúzie: 4, Výstroj: 7

Pre tebou sú traja spliceri. Po ich zlikvidovaní ti Elizabeth ukáže cestu, ale musíš prísť na to, ako zmraziť vodu. V tejto hale sú i dva automaty. Choď k obchodu „Menswear“ a požiadaj Elizabeth o odomknutie. Vnútri je skupina splicerov. Vylez schodiskom naľavo od obchodu „The Daily Bread“ a v malej miestnosti je VEŽA. Vedľa nej je šperhák a za ňou je VÝSTROJ.
Oproti veži je červený prechod. Nájdeš tam VOXOFÓN a šperhák, ktorý stráži splicer. Potom sa vráť dolu a pomocou šperháku si nechaj otvoriť dvere do „The Daily Bread“ a vojdi dnu.

The Daily Bread
Pred tebou je mŕtvola a pri nej je samopal. Za barom nájdeš VOXOFÓN a INFÚZIU. Prejdi po schodoch dolu, tam sú spliceri a VEŽA. Vedľa veže je šperhák a vzadu je VÝSTROJ. Potom sa vráť do predošlej časti.

Menswear
Nájdeš tu nových splicerov. Po ich zlikvidovaní vyjdi po schodoch do zamrznutej časti. Tam na pulte nájdeš šperhák. Potom sa pomocou háku presuň vyššie. Tam bojujú spliceri. Tak sa ich zbav a na pulte nájdeš VÝSTROJ. Nad schodmi je zase VEŽA.
Vojdi do dverí s nápisom „Haberdasher“ a prejdi na koniec obchodu. Tam je VEŽA. Po jej zničení prehľadaj kabínky a nájdeš aj VOXOFÓN a VÝSTROJ. Choď preč z obchodu a zlikviduj nových splicerov. Potom prejdi do „Home Delivery Elevator“ a tam otvor prechodovú komoru.

The Pavilion – Second Floor
Akonáhle vstúpiš do oblasti naľavo uvidíš skratovaný výťah. Sem sa neskôr vrátime. Pokračuj do „Ladieswear“.

Ladieswear
Ignoruj „Jewelry“ napravo a prejdi naľavo po schodoch a prejdi otvorenými dverami. Za nimi nájdeš na pulte šperhák. Prejdi druhými a znič VEŽU. Potom sa vráť dolu schodmi a vojdi do „Jewelry“. Pozabíjaj tam splicerov. Potom prejdi dozadu a Elizabeth ti za 3 šperháky odomkne dvere. Za nimi nájdeš VOXOFÓN a šperhák. Vráť sa trošku späť a uvidíš pred sebou INFÚZIU. Akonáhle sa priblížiš napadnú ťa spliceri. Zabi ich a vezmi si ju. Potom nechaj Elizabeth vypáčiť dvere z „Jewelry“. Vonku sú štyria spliceri, ktorých eliminuj. Vybehni pravými schodmi a vojdi do obchodu s obuvou. Vnútri zlikviduj splicerov, pri dverách je šperhák a na konci použi kód z voxofónu na dvere 0-9-2-8. Tam zľava vyjde jeden splicer. Zabi ho a zlikviduj VEŽU, ktorá je za rohom a zober si z poličky VÝSTROJ a šperhák. Vzadu na stole nájdeš VOXOFÓN.
Potom prejdi pred obchod s obuvou, kde ťa čakajú ďalší spliceri. Po ich zlikvidovaní choď dolu schodmi, kde z výťahu vybehnú ďalší štyria. Potom prejdi dverami a pomocou lanovky sa vyvez o poschodie vyššie, kde zneškodni piatich splicerov.

The Pavilion – Third Floor
Napravo je nákupný automat a automat na plasmidy. Ak ich posadneš vypadnú z nich peniaze. Prejdi k „Fontaine’s Plasmids“ a nechaj Elizabeth, aby ti vypáčila zámok. Za dverami je napravo splicer a ďalší štyria sú o poschodie nižšie. Pri schodoch je aj trezor, ktorý ti Elizabeth otvorí za tri šperháky. V ňom nájdeš VOXOFÓN a INFÚZIU. Potom prejdi do miestnosti oproti trezoru. Tam nájdeš nový plasmid, a to elektrošok. Vráť sa do miestnosti s lanovkou. Tam zlikviduj splicerov a prejdi do miestnosti s nápisom „Jack Frost’s Village“, ktorá je za snehuliakom. Vybehni po schodoch a dvere za tebou otvor pomocou elektrošoku. Tam nájdeš trezor, ktorý ti Elizabeth odomkne za šperhák, VÝSTROJ a VOXOFÓN. Potom oproti otvor prechodovú komoru a vojdi dnu. Napravo je obchod, kde nájdeš novú zbraň - karabínu a na stole v tmavej miestnosti šperhák. Prejdi potom k druhým dverám.

Rapture on Ice
Keď vstúpiš tak oproti uvidíš viacero splicerov. Dohromady ich je tu deväť. Osem je klasických a jeden je Frosty splicer. Keď ich zlikviduješ tak v strede miestnosti je zamknutá skrinka, ktorú ti Elizabeth otvorí. Z nej zober pomocou Elizabeth nový plasmid. Po ceste späť zlikviduj splicerov a vráť sa do haly s lanovkou.

The Pavilion – Third Floor
Tu si všimneš, že Elizabeth pre teba môže vytvárať trhliny. Sú tu dve, a to samuraj, alebo karabína. Zlikviduj splicerov napravo a lanovkou sa zvez o poschodie nižšie. Tam si spojazdni výťah pomocou elektrošoku a zvez sa ešte nižšie.

The Pavilion – First Floor
Tu je možné vytvoriť trhlinu so soľou. Prejdi potom do dverí s nápisom „Pret a Porter“. Tam na druhej strane pomocou mrazu vytvor most a prejdi po ňom. Zlikviduj splicerov a VEŽU. Pomôžu ti trhliny – návnada, samuraj a karabína. Prehľadaj to tu a nájdeš tu novú zbraň – brokovnicu. Tiež je tu VOXOFÓN a INFÚZIA. Potom sa vráť do predošlej časti a zmraz vodu a prejdi k pianu. Pokračuj za neho a uvidíš pred sebou halu so stĺpmi. Za ľavým stĺpom je VÝSTROJ a za pravým zadným je za lavičkou šperhák. Potom prejdi do batyskafu a zatiahni páku.


5. Homewares

Voxofóny: 5, Veže: 3, Výstroj: 2

Po otvorení dvere, zastreľ splicera a naľavo nájdeš i šperhák pod stolom. Sally vbehne do ventilácie. Elizabeth ju zavrie a tvojou úlohou bude zavrieť zbylých päť. Nechaj Elizabeth nech ti vypáči zámok a pokračuj dverami ďalej. Tam zlikviduj splicerov. Vo výťahu pred tebou je VOXOFÓN a napravo je ventilácia, ktorú zavri. Napravo je zelektrizovaná voda. Keď ju zamrazíš môžeš po nej prejsť k novému plasmidu, a to Bucking Bronco. Sú tam i náboje. Ako ho vezmeš napadne ťa splicer, tak ho aj vyskúšaj. Potom vybehni schodmi k bistru, kde je automat na upgrady. Vojdi do bistra a zlikviduj odpor. Pokračuj dolu schodmi, kde si trhlinami vieš privolať zdravotnícke pomôcky, alebo guľometnú vežu. Zlikviduj splicerov, zavri ventiláciu a zober si VOXOFÓN. Pomocou kódu 3-9-5-8 si otvor dvere a zober si novú zbraň – vlnomet. Akonáhle ho vezmeš sa otoč a zlikviduj trojicu splicerov. Potom vybehni hore a zabi ďalších. Vyjdi von z bistra a poraz ďalších. Pokračuj ku dverám „Appliances - Toys“ a prejdi nimi. Za nimi otvor prechodovú komoru.

Returns
Pred sebou uvidíš trhliny – hák, návnadu a zdravotnú súpravu. Napravo sú spliceri a VEŽA. Naľavo sú tiež spliceri. Potom pokračuj do dverí „Customer Service“, kde nájdeš trezor, ktorý ti Elizabeth za tri šperháky vypáči. Vnútri ešte zavri ventiláciu a zo stola naľavo si zober VOXOFÓN. Vráť sa k zničenej veži, kde nájdeš zamknuté dvere. Tie ti Elizabeth za jeden šperhák otvorí. Vnútri je VOXOFÓN a VÝSTROJ. Potom sa vráť do hlavnej oblasti a zlikviduj splicerov. Pokračuj do obchodu „Bookstore“.

Books
Zlikviduj splicerov a prehľadaj oblasť. Napravo za pultom je šperhák a na poschodí VEŽA. Na poschodí sú dve trhliny – zdravotnícka súprava a samuraj. Je tu aj ventilácia, ktorú treba zavrieť. Pokračuj dolu schodmi a vyjdi dverami pri pulte. Tam nájdeš predposlednú ventiláciu a zamknuté dvere, ktorí ti Elizabeth otvorí. Prejdi nimi.

Appliances
Vnútri je šesť splicerov. A samozrejme i trhliny – návnada, karabína a zdravotná súprava. Po boji pokračuj s Elizabeth dozadu k dverám. Tie sú zamknuté z druhej strany. Tak teda pomôž Elizabeth do ventilácie. Ty sa otoč a ubráň sa splicerom. Po boji sa vráť k zamknutým dverám, ktoré medzi časom Elizabeth otvorila. Napravo pri dverách je mŕtvola a pri nej je šperhák. Naľavo prejdi po schodoch a zlikviduj VEŽU. Potom nad schodmi zmraz vodu a prejdi do miestnosti oproti, kde je šperhák. Naľavo je VOXOFÓN a VÝSTROJ. Vráť sa späť a po schodoch pokračuj do veľkej poschodovej haly.

Toys
V hale sú trhliny – hák, motorizovaný patriot, samopal, karabína a zdravotná súprava. Choď k ventilácií, kde Elizabeth zhodnotí, že Sally nevidí a bude treba prestaviť termostat. Utekaj cez dvere k termostatu a otoč s ním. Potom sa vráť k ventilácií snaž sa Sally vytiahnuť. Vyrúti sa na teba Big Daddy. Je trošku tuhší, ale treba ho zložiť. Po jeho zabití sa vráť k ventilácií a vychutnaj si outro.

Súvisiace hry System Shock 3
System Shock 2: Enhanced Edition
System Shock Remake
BioShock: The Collection
System Shock: Enhanced Edition
BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two
BioShock Infinite: Clash in the Clouds
BioShock: Infinite
BioShock 2: Minerva's Den
BioShock 2: Protector Trials
BioShock 2: Sea of Dreams
BioShock
System Shock 2
System ShockDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
0 hlasov

100
60
20

80
40
0
0
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |