HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19131
5449
5063
1423
1599
6998
5180
10775
1687

Online 38283 užívateľov

Návody > G-Police


Zobrazení:11282
Autor návodu:Ing. Jozef Ulicny

Hra G-Police má 35 levelov, misií. Motívom hry je dodržiavať zákon a poriadok v meste v roli pilota policajného vrtuľníka. Pred každou misiou dostáva pilot vrtuľníka HAVOC potrebné informácie o jeho úlohe v danej misii. Pre lepšiu hrateľnosť uvádzam vlastný preklad úvádzacieho textu pred každou misiou. Dufam, že menej zdatným anglištinárom pomôže orientovať sa v jednotlivých misiách. (Časom možno pridám čo je konkrétne primárnym a sekundárnym cieľom v každej misii) V prípade zistenia chýb a nepresností kontaktujte ma na email adrese dracoufak@pobox.sk.

Misia 1

Jedna z hlavných callisto spoločností je podozrivá z pašovania zbraní do kolónie. Bohužiaľ ešte nevieme, ktorú spoločnosť máme viniť. Dostali sme určité podklady od informátora, že najnovšia zásielka príde s nasledujúcim príchodzím transportom. Zoznam obsahuje: 10 nákladnćh kontajnerov, ktoré majú byť naložené na traktory a doručené na príslušnú adresu. Príkazom je prescanovať ich, či nejde o pašerákov. Keď konvoj opustí vzdušný prístav, okamžite musíš použiť skener zbraní na všetky kontajnery. Ak sa ukáže, že obsahujú podozrivé veci, pokračuj v monitorovaní kontajnerov pokiaľ nepríde zatýkací tým. V prípade problémov nesmieš zahájiť paľbu, pokiaľ nebudeš bezprostredne napadnutý.

Misia 2

Súdna obhliadka vraku transportu objavila dokument s dodacím idetifikačným číslom. Z neho možno usúdiť, že ide o sklad na východnej strane. Poslali sme zatýkaci tým, aby urobil raziu v prevádzkových priestoroch. Od teba sa čaká vdušná podpora. Ostaň na blízku jednotke po celý čas, aby si ich bránil proti nepriateľom. Uisti sa , že neudrieš na žiadnu z naších jednotiek.

Misia 3

Minulotýždňový záťah na sklad zbraní viedol k zatknutiu istého rogana edwardsa. Bol však prepustený na kauciu. Musiš ho sledovať a hlásiť jeho polohu. Musíš mu byť nablízku a nestratiť ho. Nesmie ťa však zbadať, lebo vtedy podľahne panike a stratí sa. (mission failed-misia je neúspešná aj keď budeš upozornený že pravdepodobne podlieha panike, keď zistí, že si nablízku.) Na podozrivého nestrieľaj pokiaľ nebudeš priamo napadnutý. Rogan opustí veliteľstvo g-polície za 30 minút. Akonáhle ohlásiš jeho polohu, vyrazí skupina do zadaného priestoru.

Misia 4

Prezidentka krakov korporácie bola požiadaná navšťíviť g-police, počas svojej plánovanej návštevy calisto. Je požiadaná reagovať na špecifické obvinenia ohľadom personálneho oddelenia jej korporácie.. Keďže sa obáva o svoju bezpečnosť, požiadala o najvyšší stupeň ochrany počas celej svojej návštevy. Alfa skupina, slater a tachikawa, budú zabezpečovať pristávací port jej raketoplánu. Podozrivé dopravné prostriedky musia byť preverené. Monitoruj plavidlá a eliminuj potenciálnu hrozbu.

Misia 5

Natalie argenta, presidentka fimy krakov, sa v súčasnosti ukrýva v opevnenom bunkri vzdušného prístaviska. Je pochopiteľne nervózna. Uvedomuje si možnosť napadnutia počas náročného presunu z portu do svojej firmy. Osobne požiadala, aby bol slater súčasťou eskorty. Tachikawa bude robiť sprievodného pilota.

Misia 6

Skupina b 12 firmy krakov s ťažobnými robotmi zverejnila ich funkčnú poruchu a vymknutie sa spod kontroly: sú vybavené vysokovýkonými priemyselnými lasermi, ktoré ničia všetko v ich blízkosti. Firma krakov konštauje, že roboty nedokáže dostať pod kontrolu, takže je na nás (g-police), aby sme ich zastavili. Buď prosím opatrný, lebo roboti svojim laserom môžu vážne poškodiť tvoj vrtuľník,(havoc). Lokalizuj roboty-droidy, vyraď laser a potom sa pokús ich znehybniť. Čas je vzácny, urob to čo najrýchlejšie, lebo zničená oblasť sa rýchlo zväčšuje. (použi laser na roboty.)

Misia 7

Jeden vírus unikol z virtuálneho laboratória nanosoftu a sám sa načítal do niekoľkých krakov-plavidiel. To spôsobí zastavenie radenia ich základných systémov, výsledkom čoho je, že sa divoko točia dookola bez dozoru. Musíte zablokovať tieto plavidlá, a tak ochrániť ich posádky. Hliadka hlásila prítomnosť nepriateľských plavidiel v tých istých oblastiach. Toto znovu vyvolá situáciu, že plavidlá gangu začnú paľbu aj na civilistov. Príkaz musí byť vykonaný čo najskôr.

Misia 8

Terroristická jednotka sa zmocnila krakov- kompletačnáho yardu, ktorý je teraz podmínovaný výbušninou. Ak členovia teror. Jednotky nebudú odstránení, zničia celý yard. Zdá sa, že používajú početné ťažké montážne stroje závodu ako kryt. Musíte ich odtiaľ dostať preč, aj za cenu, že použijete seba ako terč, cieľ. To by ich malo donútiť odhaliť sa. Zneškodni všetkých nepriateľov čo možno najskôr.

Misia 9

Bulletinová správa hovorí o únose dopravného prostriedku- krakov, ťažkého pozemného dopravníka, ktorý smeruje k východziemu tunelu budovy. Vlak je jednoznačne naložený trhavinou. Možno tušiť, že vlak bude explodovať, keď sa dostane do tunela. Palubná jadrová napäťová jednotka môže dôjsť do kritického stavu, ktorý môže viesť k porušeniu budovy. To by pochopiteľne, bola katastrofa. Musíš vyhľadať pozemný vlak (dopravník), odstrániť výbušninu a zničiť mechanizmus na prednej časti vlaku, predtým ako vlak dosiahne svoj cieľ. Ricardo bude letecká podpora, kým daniels bude obstarávať vrchné krytie.

Misia 10

Letectvo objavilo miesto vládneho sídla krakov- prezidenta. Prvé skenovanie ukázalo, že ide o pozemné útočné lietadlo neznámeho popisu, ktoré vezie nejaký ťažký poľný výzbrojný materiál. Plavidlo odmietalo odpovedať na naše výzvy o jeho identifikáciu, takže bolo vyhlásené za nepriateľské. Okamžite treba vzlietnuť, pozastaviť plavidlo a zničiť ho.

Misia 11

Okamžite rýchle vzlietni. Dostali sme výstrahu o letiacej riadenej strele. Slater toto je životne dôležitá misia. Raketa s plochou dráhou letu, v súčasností letí z juno budovy-krytu. Zdá sa, že jej cieľom je hq nanosoft. Ak dosiahne cieľ, celá budova vybuchne. Je nevyhnutné, aby bola zničená skôr, ako dosiahne svoj cieľ. Radarový tým sa pokúsi lokalizovať odpaľovaciu rampu, stanovisko. Hneď ako sa im to podarí, budú ťa informovať. Chceme, aby si ju zničil. (na raketu použi viackrát laser, znič aj jej ochranné lietadlá-krakow, zelené, odpaľovaciu rampu bombou, alebo raketami)

Misia 12

Prichádzajúce správy hovoria o veľkom počte krakovských bojovníkov napadajúcich civilistov v obytnej časti nanosof-tu. Prečo to robia nevieme, ale musíme ich zastaviť. Nepotvrdené správy hovoria o 20. Mŕtvych a 60 nezvestných.

Misia 13

Tri tažké obliehacie delá sú na ceste do výskumného centra nanosoftu z krakovského skladu. Opýtali sme sa na vysvetlenie spoločnosti krakov, ale ako zvyčajne všetko popierajú. Delá vystupujú zo západného tunela a sú chránené sprievodnou stíhačkou; pochopiteľne nanosoft má prosbu na g-police, aby pri tom asistovala. Slater bude viesť, ricarda počas misie zničiť delá spolu so skupinou bojovníkov g-police, ktorí im budú kryť chrbát. Títo bojovníci sa musia vyhýbať slaterovi. (nepribližovať sa k nemu)

Misia 14

G-police, nariadila spoločnosti krakov zneškodniť všetky jej zničené vojenské zariadenia; je pravdepodobné, že korporácia. S tým nebude chcieť, súhlasiť. Tvrdia , že útoky nie sú ich dielom. Nedávajú nám inú možnosť, len použiť silu a zničiť ich vojnový materiál. Slater bude niesť dve 1000 kg bomby, ktoré zhodí na hradbu tvoriaci komplex budov, kým ricardo poskytne vzdušnú podporu. Musíme sa snažiť zneškodniť toľko zariadenia koľko sa len dá.

Misia 15

Teraz už máme zhromaždené pozemné jednotky pripravené nahrať všetky data z veliteľstva krakovskej korporácie. Slater a ricardo poskytnú vzdušnú podporu pozemným jednotkám, pre prípad, že bz sa veci vymkli spod kontroly.; hoci neočakávame odpor, treba zničiť vojenský materiál účinne. Keď riadiace data boli získané, môžu byť nahrané do tvojej palubnej zbrane a doručené na veliteľské stanovište g-police. Maj na pamäti, že predstavitelia korporácie sa môžu pokúsiť o útek. V takom prípade by mali byť zajatí bez ujmy na zdraví.

Misia 16

Kasárne g-police a priľahlé obytné bloky sú pod paľbou bojovíkov nanosoftu. Prioritou je ochrániť obytné bloky - je pravdepodobé, že bloky budú musieť zohnať vlastnú obranu. Slater a ricardo budú brániť obyvateľov; okrem toho pošleme niekoľko bojovníkov do kasární

Misia 17

Pred 10. Min sme zistili prítomnosť vojenských síl nanosoftu v banskej kupolovitej stavbe durinn. Hliadka v tejto oblasti bola presmerovaná k monitorovaniu situácie. Predtým, než sme stratili kontakt s hliadkou, narazili na mohutné vojsko nanosoftu na banskú stavbu bavorr. Pred 5. Min. Bol prijatý signál z g-police stanice v bavorr. Vyzerá to, že nanosoft má túto operáciu starostlivo naplánovanú. Ak by táto stanica bola zničená, stratíme 30 % radarové krytie v tejto oblasti. Musíš obrániť túto stanicu až kým útočiace sili sa nevzdajú, alebo nebudú kompletne zničené.

Misia 18

Vyzerá to, že pri Rutinnej práci hliadky bolo vyrušené hniezdo nanosoftských bojovníkov; hliadka nemala na výber a zapojila do boja. Držali sa v boji nejaký čas, ale dochádza im munícia.; Musíš im priniesť zásoby. Musíte pomôcť rozptýliť nanosoft. Bojovníkov, až kým hliadka nedosiahne oblasť g-police. Vyzdvihni muníciu zo skladu s7 a zhoď ich hliadke. Keďže budú pri pristávaní a prezbrojovaní zraniteľní, musíš upútať pozornosť delostrelectva nepriateľa na seba. Spravodajská tajná služba upozornuje, že v susedstve by mohla byť bojová základňa nanosoftu. Ak ju nájdeš, znič toľko prostriedkov koľko sa bude dať.

Misia 19

Nanosoft má pod kontrolou hlavnú energetickú stanicu se 12e v osk 1. Táto stanica aktívne zásobuje energiou bane a záložnou energiou kupolovité stavby nanosoftu. Ich plány je možné prekaziť, ak bz sme boli schopní prevziať kontrolu nad stanicou. Ale oni okolo stanice vybudovali radarmi riadenú protilietadlovú obranu, čo sťažuje život havocom, ktoré sme poslali, aby vyčistili túto cestu . O tri stroje sme už prišli a piloti sú ešte stále niekde tam. Slater bude kryť naše pozemné jednotky, pokiaľ nezaútočia na protilietadlovú obranu.

Misia 20

Je viac než jasné,že nanosoft koncentruje svoje zdroje vo svojich okrajových stavbách. Rozviedka predpokladá že presunú 70% svojích síl cez oblasť pekko a osk1 k servisnému príjazdovému tunelu. Ak dosiahnu tunel, potom sa už jednoducho dostanú do nanosoftu. Ale pred vstupom do tunela musia prejsť cez poškodené mosty, čím nám dajú príležitosť zneškodniť ich. Ak sa nám podarí zneškodniť mosty, odrežeme im cestu aj keby sme ich celkom nezničili. Teraz naše pozemné jednotky spomaľujú ich postupujúci konvoj,dokiaľ nezaujmeme svoje pozície. Samozrejme to znamená, že naše jednotky musia prejsť cez mosty skôr ako budú zničené. Ak to nestihnú, tak uviaznu v krížovej paľbe. Rozviedka nás informovala, že nanosoft pravdepodobne bude premiestňovťt svoje prostriedky cez 4 mosty blízko vstupu do tunela. Je dôležité aby sme okamžitou, pohotovou paľbou zničili čo najviac ich prostriedkov. Slater bude viesť vzdušný oddiel. Maj na pamäti, že si nemôžeme dovoliť izolovať vlastné sily. Mosty musia byť zničené až keď jednotky g-p bezpečne cez nich prejdú.

Misia 21

Potvrdili nám, že nanosoft plánuje mohutnú ofenzívu. Je nevyhnutné aby g-police zastavila túto agresiu ešte v zárodku. To znamená vstúpiť do komplexu nanosoftu a tvrdo zakročiť. Komplex sa skladá z vonkajších budov a jádra, vnútorných budov. Oba policajné okrsky g-police vo vnútri budov boli zajaté. Ostal nám iba obrnená kolóna a komunikačné auto pripravené vyslať rozkaz na stanovište v oblasti vonkajších stavieb. Slater a ricardo musia uskutočniť prieskum v oblasti vonkajšáích stavieb tzv. Vstupných, prístupových miest. Takto zistíme najlepšie prístupové miesto pre útok. Žiaľ tunely boli zaistené, takže energeticé uzly kontrolujúce bezpečnosť musia byť zničené. To by malo nám umožniť získať čas na presun naších pozemných jednotiek dovnútra, takže môžeme zabezpečiť ochranu zvnútra. Keď bude prieskum ukončený, slater zaistí vdušnú ochranu konvoju. Máme aj novinku, ktorá ťa určite poteší. Našetechnické oddelenie vyvynulo niekoľko modifikácií základného modelu vrtuľníka-havoc. Vzľadom na súčasnú situáciu všetky vylepšnia boli schválené. Všetkým veľiteľom skupín bude vydaný prototyp plavidla-venon. Tieto vylepšenia by mali priniesť zlepšenie manévrovateľnosti, vyššej maximálnej rýchlosti a zvýšenia možnosti výzbroje.

Misia 22

Než postúpime ďalej do vnútra vonkajších dómov, stavieb, musíme vytvoriť vzdušnú nadradenosť. Hliadkujte nad záchytnými bodmi cesty a zaútočte na všetky stroje nanosoftu, na ktoré narazíte. Zostante v pohotovosti, nemôžme si dovoliť stratiť ešte viac zdrojov.

Misia 23

Naša obrnená divízia sa teraz pripravuje na útok na jumo dóm. Prioritou je znovu získať g-police základne rozmiestené v dóme. Slater a ricardo povedú vzdušný útok za účelom znovu obsadenia našej budovy. Pozemné sily podliehajú vášmu veleniu, takže ich musíte premiestniť a zaútočiť na sily nanosoftu. Si zodpovený za krytie, než pozemné jednotky preberú kontolu nad budovou.

Misia 24

Pomocou našej tajnej základne vo vnútri vonkajších budov nanosoftu môžeme začať pracovať na prerušení ich telekomunikačných spojov. Slater a ricardo musia zničiť 4 nanosoft radary nainštalované blízko budov. Naša telekomunikačná jednotka by mala byť schopná sledovať signály a lokalizovať hlavné telekomunikačné centrum. Je to samozrejmé, ale aj tak vás upozorňujeme, aby ste očakávali tvrdý odpor. (útočia na vás početné skupiny nepriateľ. Lodí a pridajú sa aj pozemné samohybné lasery.)

Misia 25

Naša hliadka oznámila, že lokalizovala hlavnú vojenskú zložku vo vnútri vonkajších stavieb nanosoftu. Keďže radarové systémy nanosoftu sú v súčasnosti vážne obmedzené, mali by sme byť schopní na nich začať útok bez odhalenia. Slater a ricardo budú vyslaní odprevadiť letku bombardérov, pod slaterovým vedením skupiny. Je dôležité, aby ste sa držali nízko, keď sa priblížite – nanosoft ešte stále má jeden elementárny radar pod ich kontrolou a keď raz budete označení, budú vás naháňať všetky ich dostupné plavidlá. Pokús sa zničiť toľko bojovníkov na zemi, koľko sa bude dať, potom zhoď poľný výzbrojný materiál na zem.

Misia 26

Uvedom si, že vonkajšie dómy nanosoftu sú opäť pod kontolou g-policie. Teraz musíme upriamiť našu pozornosť na ich vnútorné dómy. Znova majú zaistený prístupový bod, takže tunelová energia uzla musí byť zničená. Predpokladá sa vážny odpor, keď bude prerušený prejazd. Pozemné jednotky sa budú držať vzadu, pokiaľ brány nebudú znova otvorené, čím budú mať výhohodu. Pochopiteľne, budú sa musieť ochrániť pokiaľ budú schopní. Pokiaľ ide o venon plavidlo, sme presvedčení, že by problémy mal určite odstrániť. Ubezpečujeme ťa, že stroj splní tvoje očakávanie aj v týchto podmienkach. Žiaľ, zásoby budú nadaľej obmedzené. Budú k dispozícií iba veliteľom skupín.

Misia 27

Prijaté špionážne údaje indikujú, že nanosoft túži nás prinútiť vrátiť sa cez tunely skôr, ako budeme schopní koordinovať hlavný útok. Je dôležité, aby sa poskytla veliteľskému stanovišťu maximálna ochrana, krytie, preto posielame hliadky aby neutralizovali akékoľvek hrozby skôr akoby bolo vážne ohrozené. Môžeš očakávať opakované nálety. Keď tvoje vystriedanie bude pripravené, budeš informovaný.

Misia 28

Hlásenia naznačujú, že hlavné HQ Nanosoftu je chránené niekoľkými mimoriadne modernými, vysoko-kapacitnými obrannými systémami. V skutočnosti sme ani nič iného nečakali. Žiaľ, zdá sa nepravdepodobné, že máme dostatok bojovej sily k priamemu útoku na budovu. Predsa len by sme mali odrezať im dodávky energie, ktoré by ich mali prinútiť použiť rezervy, hoci hlavný dómový generátor chránia značné pozemné sily. Ale aj tak si myslíme, že môžeme na nich úspešne zaútočiť. Slater povedie vzdušný útok a rozostaví vyhľadavácie majáky pozemných jednotiek uštedriť (ranu) spolu protilietadlová obrana. Hlavný energetický generátor a priľahlé budovy musia byť zničené.

Misia 29

Pred tým, aby sme mohli začať náš finálny útok na HQ (centrálu) Nanosoftu, potrebujeme zaručené body správy (obžaloby). Slater poletí na prieskum, zatiaľ čo zvyšní piloti a pozemné jednotky vykonajú provokačný útok. Keď budeš postupovať k HQ Nanosoftu, leť nízko aby si sa vyhol radarovému zameraniu. Keď dosiahneš cieľ, skenuj obranné budovy a skontroluj pozemné jednotky. Budeš mať iba obmedzenú dobu dokončiť skenovanie pred útokom, a ako tvoj stroj bude načítaný skenovacím zariadeném s vysokým rozlíšením, tvoja útočná výzbroj bude slabá. Keď sa zhromaždí dostatok informácií, dostaneš potvrdzujúcu správu. V tom momente sa musíš vrátiť na základňu.

Misia 30

Zničenie HQ Nanosoftu je teraz otázkou najvyššej vojenskej priority. Na konečný útok budú nasadené všetky sily. Slater bude viesť vzdušný boj a taktiež bude riadiť pozemné jednotky pomocou vyhľadavácieho signálu. Akonáhle boli neutralizované vonkajšie obranné zariadenia, dostaneš oznam k návratu na základňu na prezbrojenie zápalnými bombami. Tvoj palubný počítač bude nakŕmený detailami nasledujúcou skupinov cieľov. Útočná vzdušná základňa bola stanovená ako riadiaci post. V pripade potreby ju použi k doplneniu paliva, alebo munície.

Misia 31

Znova sa obnovil normálny servis. Ochraňuj prosím tebe pridelené hliadky a maj sa na pozore pred kriminálnymi živlami, ktoré bz mohli využiť nedávny (súčasný) chaos. Našou nádejou je, že opätovné objavenie sa G-Polície v uliciach trochu upokojí situáciu. Maj oči otvorené!

Misia 32

Podozrivé skladisko bolo identifikované a lokalizované. Zatýkací tým je pripravený. Slater bude zabezpečovať vzdušnú podporu pre pozemný tým, Aj keď sa nepredpokladajú vážne problémy, ako technické prostriedky Nanosoftu boli úplne zničené pri útoku na HQ. Počkaj na pozemný tým kým opustia budovu. Potom pošli potvrdzujúcu správu, že je všetko vyčistené. Prever ochranu pozemného týmu pokiaľ kontolujú skladisko.

Misia 33

Je jasné, že v opustených banských dómoch je nejaká aktivita. Mohlo by sa zdať, že Nanosoft sa chystá znova vybudovať nejakým spôsobom štartovaciu rampu a znovu pokračovať v útokoch na G-Políciu. Rovnako dobre by to mohla byť továreň na zbrane. Ide o 5 významých dómov v ktorých by mohla byť realizovaná základňa Nanosoftu. Sú to DAEDALUS, ASGARD, ESCOLAR, CABRAL a caln. Potrebujeme lode, aby vykonali kontrolu v týchto oblastiach a potvrdili (označili) aktivitu Nanosoftu.

Misia 34

Prichádzajúca správa potvrdzuje, že vysekávací tým sa čoskoro dostane cez brány.
V momente keď sú brány otvorené požadujeme aby Slater viedol vdušný boj. Musíš sám vojsť do dómu a eliminovať všetok odpor.

Misia 35

Rozsiahle satelitné skanovanie mesiaca odhalilo, (silný významný,závažný,)značný zdroj energie emitovaný z dómu DAEDALUS. Hodnoty, ktoré sme obdržali divoko kolíšu. Naše skenovacie zariadenie je vplyvom rušenia čisté. Práve teraz máme pozemnú jednotku pokúšajúcu sa preraziť dvere v dóme, ale boria sa s problémami. Nevieme odhadnúť ako dlho bude táto operácia trvať. Slater a Krey 216 budú musieť strážiť dómy, striehnuť na nepriaťeľov. Skupina Beta sa rozostaví pri vstupe, v prípade, že sa Nanosoft pokúsi neočakávane na nás zaútočiť. Prosím, priprav sa na všetky možné prípady, keďže nevieme čo je na druhej strane tamtých dverí.
Diskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
561 hlasov

100
60
20

80
40
0
50
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |