HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21164
5455
5063
1438
1600
7336
6036
12912
1687

Online 18531 užívateľov

Návody > Chaser


Zobrazení:40228
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

Majestic Station: Awakening
Prebúdzate sa v lekárskom bloku na vesmírnej stanici, ktorá je na orbite zeme. Na palube pristáva výsadok s vojakmi, ktorí likvidujú každého, koho stretnú. Bez akéhokoľvek vysvetlenia vás napadnú a vy sa dávate na útek.

1. Majestic Station: Escape
Zbehnite úplne dole po schodoch a prejdite dverami oproti. Zahnite doľava, na chodbe zbadáte dvoch vojakov. Sledujte ich, ale nebežte k nim. Následný výbuch ich zabije a vy si môžete zobrať ich zbrane. Potom pokračujte chodbami jedinou možnou cestou, zablúdiť sa nedá. Cestou vás samozrejme budú napádať nepriateľsky naladení vojaci. Bežte až do veľkej miestnosti s modrými kontajnermi. Vyvezte sa výťahom na prvé poschodie. Tam použite počítač, ktorý vyzerá ako hologram (Majestic Mainfram, ..., Thank You). Spadne pár krabíc zhora, po ktorých vyskáčte na druhé poschodie. Tam zase vstúpte do dverí a pokračujte chodbami. Keď dorazíte do haly s dvoma výťahmi, tak sa zvezte dole a pokračujte ľavými dverami. Na najbližšom rázcestí sa dajte doprava, cez polorozpadnutú chodbu. Na konci dole schodmi a za nimi dvakrát zahnite doprava (dá sa sem dostať aj inak, ale táto cesta sa mi zdala najjednoduchšia). Dostanete sa do miestnosti, kde je v podlahe „okno do kozmu“ a oproti vám dvere, na ktoré dopadá elektrické vedenie. Naľavo na plošine pri dvoch mŕtvolách je miesto so žltým kruhom. Postavte sa naň a spustí sa počítač, ktorý aktivujte. Tým vypnete elektrinu pri dverách. Teraz ich môžete otvoriť. Za nimi pokračujte do dverí s nápisom „Rescue Pods“. Na konci len vylezte po rebríku a dobehnite do záchranného modulu.
Majestic Station: Back To Earth – V záchrannom module uniknete na zem, zatiaľ čo celá stanica exploduje.

2. Montack City: Slum
Pristáli ste v periférii Montack City, ktorú ovláda gang Montack City Raiders. Sú nepriateľskí ku každému a obzvlášť (ako máte napísané aj v zadaní) proti niekomu, kto narazí do budovy v ich teritóriu. V budove sú všetky dvere zavreté, takže nie je čo skúmať. Len zbehnite po schodoch úplne dole a von. Keď vyjdete, tak jednoducho zahnite doľava, na hlavnú ulicu a choďte po nej, až dorazíte k vraku auta (za ním z diaľky zbadáte, ako odletí vznášadlo a potom tam dopadne troska zo stanice, ktorá spôsobí výbuch). Pred autom zahnite doľava. Pri nejakých kontajneroch sú tam dvere, cez ktoré prejdite (v budove za autom, v dverách naľavo od miesta výbuchu je pár nepriateľov a Colt M4 a Large Medikit). Vnútri bežte hore a na druhej strane zase dole schodmi. Keď vyjdete von (v uličke hneď naľavo je vesta), tak pokračujte jedinou možnou cestou, až na koniec. Pri konci sa vám začnú zjavovať útržky spomienok a občas aj nevhodne, počas prestrelky. Úplne na konci vyskáčte na krabice pri plote. Skočte za ne a prejdite dierou v plote. (V miestnosti naľavo je zdravie a vesta).
Montack City: The Family – Chaser veľmi rozumne zvolí prvý Casino Bar, ktorý zbadá, ako keby nikdy nepočul o mafii. Tam si dá pri bare whisky s ľadom a znova inteligentne povie, všetko, čo o sebe vie, prvému chlapíkovi, ktorý ho osloví. Je to Mike Gomez, ktorý si Chasera zavolá bokom a povie mu niečo o mestských Rodinách. Tiež o Pavúkoch – zariadeniach, ktoré implantujú do krku členom Rodiny a tie pri pokuse o opustenie mesta explodujú. Poradí vám, aby ste opustili mesto. Smola. Pri odchode vás zastaví šéf Rodiny, ktorému imponuje, čo sa o vás dozvedel z televízie.
Montack City: Spider – Transplantujú vám Pavúka, o ktorom hovoril Gomez. Síce to nejde ľahko, ale podarí sa – Vitajte v rodine. Hneď aj dostanete prvú úlohu. Vniknúť nepozorovane do domu, ktorý patrí Yakuze a zistiť, čo má Mr. Ogawa v pláne.

3. Watergate: Conspiracy
Gomez vám dáva posledné inštrukcie. Stretnutie sa koná v apartmáne č. 35, preto bude vhodným miestom na sledovanie kúpeľňa, alebo Ogawanova pracovňa na druhom poschodí. V tomto leveli vás v podstate bude Gomez stále inštruovať, kam máte ísť a ak sa vydáte nesprávnym smerom, tak vám odpáli Pavúka, tak to pre istotu popíšem aj ja.
Od miesta štartu sa vydajte doprava. Pokračujte po ulici, až dorazíte k vykopanej šachte. Je v nej svietiace potrubie. Skočte dnu a dojdite až na koniec šachty. Tam vyskočte znova na cestu, zahnite doprava a dojdite k rohu budovy. Za rohom sú dvaja strážci a o chvíľu vám Gomez povie „Be ready for my singal to run inside, chicco“. Začujete, ako sa niečo rozbilo. Jeden strážca sa vydá to preskúmať a druhý sa otočí chrbtom. Prejdite poza neho do otvorených dverí, ktoré stráži. Vnútri vstúpte cez prvé dvere do tmavej miestnosti a z nej do dverí naľavo. Na konci chodby sú dvaja maliari a pred nimi, z vášho pohľadu na ľavej strane, dvere. Vbehnite do nich. Z miestnosti vyjdite druhými dverami a v ďalšej vstúpte do dverí naľavo, oproti schodom. Pokračujte ďalej a hore schodmi o jedno poschodie. Na poschodí pokračujte chodbou. Na konci chodby zahnite doprava a vstúpte do druhých dverí naľavo. Prejdite cez miestnosť za nimi a na chodbu. Naľavo pôjdu po chodbe dvaja maliari. Keď vyjdú cez dvere, prejdite cez tie dvere aj vy. Pozor na kameru napravo! Prebehnite rovno na schody vedúce nahor. Keď vyjdete po schodoch hore, dajte sa doľava, do tmavej chodby a v nej doprava. Na konci do druhých dverí sprava. Tam pokračujte, až do haly so spiacim strážcom. Obíďte ho, aby sa nezobudil a vstúpte do dverí na konci tejto miestnosti. Spoza nich doľava a do dverí na konci chodby. Z nich do kúpeľne napravo. V kúpeľni už len dobehnite k oknu.
Chvíľu odpočúvate rozhovor Mr. Ogawu s Červeným Drakom, no presunú sa do inej miestnosti. Vybehnite znova na chodbu a dajte sa doľava. Narazíte na otvorené dvojkrídle dvere, z ktorých vyjde strážca. Keď sa vzdiali, tak do nich vstúpte. Vnútri zase len dojdite k oknu. Potom budete odvolaný, pretože vás odhalili. Vráťte sa do miestnosti pred kúpeľňou. Otvorte ľavé okno, vyskočte naň a zlezte dole po lešení. Potom dobehnite na miesto, kde ste začínali.
Montack City: Memories – Cestou späť sa zhovárate s Gomezom o tom, čo ste sa dozvedeli. Zisťujete niečo o Marťanskej spojke. Kolujú chýry, že Longwood, prezident významnej marťanskej firmy, je capo di tuti capo zločincov na zemi. Tiež sa dozvedáte niečo o problémoch, ktoré tam majú. Istý komandér Castor sa vyhlasuje za nového mesiáša bojujúceho za oslobodenie Marsu. Po týchto zisteniach sa vám znovu vracajú čriepky pamäte.
Montack City: Briefing – znovu ste v zasadačke Rodiny. Informujú vás, že Rodina stratila kontrolu nad jediným zdrojom pitnej vody a to treba rýchlo napraviť.

4. Waterworks: Infiltration
Zahájite veľký útok na čističku vody, no obrana je silná, tak – ako inak, pošlú vás, aby ste sa infiltrovali a otvorili im bránu, babrákom.
Od začiatku sa dajte doprava. V budove oproti sú otvorené dvere, vojdite dnu. Vybehnite na najvrchnejšie poschodie a prejdite cez vyvalené dvere na konci chodby. Tam vojdite do ďalšej miestnosti a z okna skočte na rímsu pod ním. Pokračujte po rímse, vylezte na kovovú konštrukciu a po nej vlezte do ventilačnej šachty. V hale, do ktorej vleziete, pokračujte cez dvere naľavo. Tam naozaj jedinou možnou cestou postupujte ďalej a likvidujte nepriateľov. Najprv hore a potom stále dole po rebríkoch, dierou v podlahe, po ďalších rebríkoch a schodoch. Až dorazíte úplne dole, vstúpte do dverí Sector W-A1. Vyjdite po schodoch a pokračujte cez pár miestností k rebríku, po ktorom vylezte hore. Tu, či pôjdete po schodoch napravo, alebo pôjdete na koniec miestnosti a tam zahnete doprava, dostanete sa do miestnosti s turbínou. Tam vyjdite po schodoch hore a prejdite cez štvorcový otvor v stene, vedľa neho je zložený kryt. Za ním dole po schodoch a dole rebríkom oproti schodom. Dole otočte ventilom a vypnete paru, ktorá hore blokuje prechod (ventil je na stroji pred bránou MA 03). Potom sa vráťte rebríkom hore a dojdite k dverám Sector M-D3. Za nimi v chodbe je tuhší odpor, tak sa pripravte. Za chodbou vpravo je pri schránke prvej pomoci diera v zábradlí. Skočte tade dole na krabice a ďalej zlezte rebríkom. Tam pokračujte až k bráne GA 02, ktorú zohnutý podlezte. Za ňou vyjdite po miernych schodoch, skočte na krabice pod nimi a po doske vyjdite na plošinu nad krabicami. Ďalšou doskou z plošiny vylezte na potrubie. Na konci potrubia vlezte do ventilácie. Na druhej strane zlezte po ďalších potrubiach dole a po rebríku zase vylezte o poschodie vyššie. Tam vyskočte na krabice a vlezte do ventilácie za nimi. Keď vyleziete z ventilácie, ste v miestnosti, kde ste už boli, ale na vyššie položenom mieste. Skočte do diery v plošine (či na čom to ste) a pokračujte po schodoch. Naľavo prehoďte páku a keď chvíľu počkáte, v chodbe ďalej prestane syčať para. Pokračujte tou chodbou a dole rebríkom. Tam už v animačke dorazí váš tým, no nedopadne to slávne.
Montack City: Decision – Vracajú sa vám ďalšie spomienky. Keď sa preberiete, Mike Gomez zistil, že Shimako Sakai by mala byť schopná odstrániť Pavúka, ale práve ju má v moci Yakuza. Vydáte sa ju zachrániť.

5. Little Tokyo: Entrance
Pri prvých mrežiach naľavo skočte na krabicu a tak sa dostanete cez otvor za mreže. (Druhý spôsob je vydať sa kanálmi ďalej, až na konci narazíte v stene napravo na dieru. Vojdete do nej, prejdete tunelom a za tými istými mrežami vyjdete von). Za spomínanými mrežami len dobehnite k rebríku, ktorým vyleziete z tunela. Tu máte krátky úsek, ale je tu silný odpor nepriateľov. Pomocou krabíc preskočte plot a pokračujte hlavnou ulicou. Asi tak dvadsať metrov predtým, než vám plot zabráni v pokračovaní po ulici, môžete odbočiť do malej uličky napravo, alebo k drevenému plotu s dierou naľavo. Aj v uličke, aj za plotom je vstup do podzemia. Oba vedú na rovnaké miesto, tak si vyberte, ktorý vstup chcete.

Little Tokyo: Underground
Ako vstúpite, tak je jedno či pôjdete vrchom, či spodom (jednoduchšie sa mi zdalo zostať hore). Zahnite doprava, doľava a zas doľava. Na konci, ak ste hore, zoskočte dole a dojdite k veľkej rúre pri stene (je nad ňou číslo 5 s nejakými japonskými znakmi, napravo je nápis Bar). Vyskočte na ňu a na jej pravom konci prejdite cez dieru v plote. Za ňou vybehnite po schodoch a dojdite na koniec kovovej konštrukcie. Tam prejdite po rímse, až na potrubie za ňou. Po potrubí prejdite na jeho koniec a skočte za plot. Tam sa dostaňte po schodoch znova hore, na kovovú konštrukciu a na jej konci vstúpte do dverí v osvetlenej stene.
Little Tokyo: Shimako – Tu stretnete Shimako, ktorá vám odstráni Pavúka. Počas operácie sa vám vynoria spomienky na muža menom Stone. Rozhodnete sa ísť ho vyhľadať na Mars. Shimako vám odporučí spojiť sa s mužom menom Kabir Ahmed.

Little Tokyo: Run Away
Vallerovi muži vpadnú do Malého Tokya, zabijú Shimako a chcú dostať aj vás. Zase treba utekať. Vybehnite von, pozor na strelcov na strechách. Musíte sa dostať do poslednej budovy. Dá sa tam dostať viacerými spôsobmi. Najvhodnejšie sa mi zdalo postupovať takto: Vbehnite do uličky (pozor na dvoch vojakov v skleníku naľavo), choďte chvíľu rovno a rozbite drevený plot napravo. Tade prejdite uličkou a dostanete sa odzadu ku skupinke vojakov, ktorí sú rozmiestnení za tou prúžkovanou zátarasou. Za zátarasou sa na križovatke dajte strednou cestou. Vbehnite do domu a na ľavej strane z neho vybehnite. Potom choďte chvíľu rovno a pri najbližšej príležitosti zahnite doľava. V uličke pred vami vbehnite do otvorených dverí napravo. V budove dobehnite na poschodí k oknu, odkiaľ uvidíte, ako na aute dorazí Mike. Potom len vybehnite z budovy.
Airport: New Assignment – Dostanete príkaz od šéfa, že sa obaja máte ihneď hlásiť na letisku.
Airport: Counterstrike – Stretnete sa tu s prepadovým oddielom. Máte príkaz zabiť Red Dragona a Mr. Ogawu. Celý tým sa vyzbrojí a odlieta na strechu mrakodrapu (Harrison Apartment Building), kde by sa mali obaja nachádzať. Vallero medzitým zistí, že ste ho zradili a rozhodne sa vás zabiť aktiváciou Pavúka. Toho ale Chaser šikovne hodil do Vallerovho auta a tak výbuch miesto vás zlikviduje jeho.

6. Nippon Hotel: Penthouse
Medzitým Vallerovi muži zistili, čo sa stalo a dostali príkaz vás zneškodniť. Obíďte si vrch budovy. Na opačnej strane je odkrytý vstup do ventilácie, tak šup dnu.
Keď vyleziete z ventilácie, tak vybehnite hore schodmi a vojdite do dverí napravo. Tam prejdite cez dve miestnosti, vyjdite hore schodmi a dobehnite až k jedinému otvorenému oknu, cez ktoré vyskočte von. Tam dobehnite k stromu, pri ktorom je váš batoh. Po animačke si zoberte batoh a všimnite si napravo od stromu dve malé skaly. Za nimi zlezte po rebríku, otvorte ventilačnú šachtu a vojdite do nej. Keď vyleziete von, ste na začiatku. Aktivujte panel pri dverách.

Nippon Hotel: Dead Man
Pokračujte lineárne, až dôjdete na rázcestie. Otvorte dvere naľavo a hneď sa stiahnite. Nepriateľov pobijú Vallerovi muži. Potom si s nimi pokecáte, no prezradíte sa a musíte ich zabiť. Potom sa vráťte pred dvere a pokračujte tými druhými dverami. Tam vám prechod otvoria ďalší Vallerovci. Potom pokračujte lineárne až do malých dverí za tenisovým kurtom.

Nippon Hotel: Ogawa
Táto časť je viac než priamočiare strieľanie. Všetky dvere, okrem tých, ktorými máte prejsť sú zavreté, takže nemáte kde zablúdiť. Postupujte likvidujúc nepriateľov až na koniec. Pred koncom v miestnosti s dvojitým schodiskom musíte zlikvidovať Red Dragona a Sato Ogawu. Nie sú moc silní. Potom len prejdite ďalej.

Nippon Hotel: Basement
Za dverami prejdite doprava a na konci vstúpte do ventilácie. Keď vyleziete von, prebehnite za pohybujúcu sa časť stroja. V polovici cesty sa môžete schovať do výklenku, aby vás Stabilizer nerozmliaždil. Na druhej strane vylezte po rebríku. Prebehnite po ochodzi k Stabilizeru 03. Tam choďte rovno a vlezte do ventilácie v stene napravo. Na jej konci ste v kancelárii, kde použite počítač s nápisom Service Elevator. Potom sa vráťte cez tú istú ventiláciu znova na ochodzu. Prestrieľajte si cestu až k Stabilizeru 06 a tam je výťah, ktorým to tu opustíte.

7. Portland: Kabir
Stretávate sa s Ahmedom Kabirom, ktorý by vám mal pomôcť v ceste na Mars, no jeho sklad je napadnutý, musíte mu pomôcť. Najprv zlikvidujte pár vojakov v troch halách. Potom v ľavej hale vyjdite po schodoch a z nich na rebrík. Poklop je síce zavretý, ale máte dobrý výhľad na chlapov za oknom v prostrednej miestnosti. Keď skosíte vojakov za oknom v strednej miestnosti, tak sa začnú objavovať za oknami a pri strešnom okne v ľavej miestnosti. Keď ich zlikvidujete dosť, tak bude miniscénka a potom bežte ochrániť nákladiak. Najprv zlikvidujte pár vojakov pri strešnom okne a potom všetkých, čo budú prichádzať. Ak si vybehnete von po náboje, nič sa nedeje, len neodbehnite ďaleko, lebo to využijú nepriatelia, zničia nákladiak a vy ste prehrali. Znova, keď zlikvidujete dosť vojakov, tak sa vyberie proti vám, zľava, spoza budovy skupina asi šiestich ozbrojencov naraz. Švihnite im zopár granátov zo zbrane, keď budú blízko a ešte im poberte zbrane, než vás odstaví animácia, v ktorej vám Kabir poďakuje.

8. Lighthouse: Long Way
Aby ste ešte pomohli Kabirovi, potrebujete sa dostať do majáku. Zahnite doprava a pripravte sa na silný odpor Raiderov v dokoch. Zbehnite dole do dokov a prebojujte si cestu až k budove. Jediným vchodom vstúpte a vnútri sa dajte do druhých dverí napravo (naľavo sú schody vedúce dole. Je tam vesta a sklad nábojov). Keď vstúpite do dverí a prejdete vedľa, buď zacúvajte a postrieľajte nepriateľov na streche, alebo rýchlo vyskočte na tú nižšiu strechu a dostaňte ich odtiaľ, jeden z nich má totiž granátomet. Tak či tak, povyskakujte po krabiciach na striešku a prejdite na druhú stranu. Na druhej strane smerujte doprava. Dostaňte sa zo zadnej strany k poslednému domčeku. Je tam otvorené okno, ktorým skočte do pivnice (po rebríku sa dostanete na strechu, kde je vesta). Pokračujte chodbou do podzemia, máte lineárnu cestu. Podzemie, hore schodmi, cez terasu, dole schodmi, chodba, hore dvoma rebríkmi, po ďalšej ochodzi až k dverám, za ktorými je zborená cesta. Preskočte a zachyťte sa rebríka, po ktorom vylezte. Hore skočte do diery, ktorá je v strede takej kupolovitej strechy. Do diery sa spustite po tyči. Dole vstúpte do potrubia. Na križovatke sa dajte doľava a cez puklinu v potrubí skočte do chodby pod vami. Po pár krokoch v chodbe narazíte na križovatku. Dajte sa doľava a do prvých dverí na pravej strane. Vnútri vyskáčte po krabiciach k ventilácii, rozbite kryt a prelezte ventilačným tunelom. Keď vyleziete, pobite ozbrojencov a vylezte po rebríku na tú vyššiu plošinu. Odtiaľ cez dvere pokračujte až do majáku. Spoznáte ho podľa točitého schodiska. Ním sa dajte hore a vstúpte do jedinej miestnosti. Prehoďte dve páky na ľavej strane a zídite schodmi úplne dole. Pákami ste aktivovali výťah, tak nastúpte.

Lighthouse: Sniper
Tu máte len ostreľovačku. Dobehnite k oknu na pravej strane a zamierte. Kabir s nákladiakom sa vydá na cestu a vy ho musíte chrániť. Likvidujte jednoducho vojakov, ktorí sa budú rozbiehať spomedzi domov, kým nákladiak neprejde na koniec svojej trasy. Pár vojakov bude mať granáty, tak tých strieľajte prednostne. Postupne sa budete presúvať k ďalším oknám a keď nákladiak odíde, tak sa vám otvoria dvere a len vylezte na strechu majáku.

9. Underwater: Ship Graveyard
Tu ste pod vodou a cestu musíte hľadať pomocou svetielok. No ďalšie svetlo sa rozsvieti až vtedy, keď sa dotknete prvého. To zmení farbu na modro a vy môžete hľadať ďalšie. Hľadajú sa naozaj blbo a popisuje sa to asi tak isto, tak sorry, že to nebude spísané moc prehľadne.
Prvé svetlo je rovno pred vami. Potom zahnite doľava. Tam sú dve, ktoré vás dovedú pred veliteľský mostík vraku. Vplávajte dnu. V prvej a druhej miestnosti sú svetielka. Pri druhom prejdite cez otvor o palubu nižšie a cez dvere smerom dohora, tam je svetlo. Od neho pokračujte touto chodbou a zahnite do prvých dvier napravo, pri tomto svetle sa dajte zase o palubu nižšie. Tu ako sa spustíte, choďte rovno k stene pred vami a doprava, v malých dverách by ste si mali všimnúť svetlo. Za dverami pokračujte chodbou a za ďalším svetlom prejdite kúsok chodbou a za prvými dverami sa dajte hore. Cestou si všimnite svetlo a hore ďalšie. Keď vyjdete z dverí, pred ktorými bolo to svetlo, choďte rovno a z pravej strany toho niečoho pred vami je dole diera. Tade prejdite ďalej. Tam pokračujte rovno a pri poslednom svetielku je diera, ktorou sa dostanete z vraku lode von.

Ship Graveyard, Part 2
Prvé svetlo je pred vami. Naľavo je druhý menší vrak lode, na ňom je druhé svetlo. Ďalších pár dobre viditeľných svetiel vás dovedie k trupu ďalšej veľkej lode. Tam doprava. Pri tomto svetle znova vojdite do lode. Pokračujte chodbou na koniec a pod dierou v podlahe vás čaká svetielko. Tam dole je ďalšia diera, za ktorou sú dve svetielka. Po druhom choďte smerom na dno a cestou zbadáte pred vami tretie svetlo. Napravo medzi stĺpmi sa objaví štvrté. Dierou nad ním vplávajte do kajuty. Odtiaľ naozaj jedinou možnou cestou pokračujte po ďalšie dve svetielka. Pri druhom dohora k ďalšiemu. Potom do diery pri ňom. Tam vás ďalšie dve dovedú do veľkej sály. V nej sa dajte hore a dierou v trupe opustite vrak lode.

10. Harbor: Submarine
Prejdite cez dvere do budovy. Rozbite okno a vyskočte von, aby ste sa dostali za plot. Pokračujte cez vojakov a ďalšími dverami naľavo vojdite do susednej budovy. Dnu vyjdite schodmi na balkón a z neho rebríkom na strechu. Zlezte na strechu susednej budovy, v ktorej ste už boli. Tam otvorom skočte do ventilácie. Keď vyleziete von, zlezte rebríkom a pokračujte k ďalšiemu rebríku, ktorým vylezte hore. Dostanete sa k zaparkovanej ponorke. Naľavo v hale je malá búdka, kde stlačte tlačidlo s nápisom Main Gate. Zistíte, že musíte zvýšiť výkon generátorov. Vyjdite z búdky a naľavo v rohu haly je výťah. Zvezte sa dole a pokračujte rovno. Keď budete v miestnosti, kde je najväčší odpor, všimnite si napravo za mrežami dvere, ktoré sú podopreté doskou. Rozstreľte dosku. Potom pokračujte ďalej. Dostanete sa na miesto, kde ste už boli, kam ste zliezli rebríkom. Pokračujte ďalej, až dôjdete pred dvere, ktoré boli podopreté doskou. Za nimi pokračujte až ku generátorom. Otočte ventily GV1 a 2. Potom zlezte ešte nižšie a otočte ventily A,B,C,D v abecednom poradí. Potom vo vedľajšej miestnosti spustite generátory 1 a 2. Teraz sa vráťte k ponorke. Cestou vás napadne nový šéf vašej bývalej rodiny. Zlikvidujte ho aj s ozbrojenou skupinou, ktorú si vzal zo sebou. Potom už len otvorte bránu.

11. Anadyr: The Gate
Vydali ste sa s Kabirom na ponorke cez Pacifický oceán a o týždeň neskôr pristávate v prístave Anadyr v Rusku. Kabir bol však zradený a vy mu opäť musíte zachraňovať zadok.
Prejdite na opačnú stranu ponorky. Ak netrpíte mániou zabiť každého, kto sa snaží zabiť vás, môžete si skrátiť cestu cez vodu, na druhej strane je rebrík. Tam za krabicami sú dvere. Keď vyjdete von, dajte sa doľava. Skočte do diery v ľade a pod vodou vplávajte do potrubia naľavo. Na konci sa nadýchnite a preplávajte ešte o kus doľava. Tam sa vynorte a dierou vojdite do chodby. Pokračujte stále rovno. V tmavej miestnosti nahoďte svetlo a môžete prejsť cez dvere. Za dverami vyjdite po schodoch na prvé poschodie a cez dve miestnosti opäť vyjdite von. Vydajte sa po pravej strane budovy pred vami. Na tej budove viac napravo je pár schodov. Vybehnite po nich a pri dverách aktivujte zariadenie s červeným svetlom. Potom sa vráťte k budove, z ktorej ste vyšli. Naľavo od nej (naľavo, keď ste čelom k dverám) je budova s dvoma veľkými bránami s červenou hviezdou. Vedľa nich sú dvere s nápisom garáž. Vojdite dnu. Tam nájdete auto, ale chýbajú mu súčiastky. Potom choďte k miestu, kde ste predtým otvorili bránu (budova oproti tej, z ktorej ste sa sem do tábora dostali) a pokračujte ďalej. Sú tam na ľavej strane schody vedúce nahor. Vybehnite po nich a vojdite do budovy. Zbehnite na prízemie do veľkej haly (môžete sa tam dostať dvoma schodiskami) a tam do menšej. Za krabicami na polici je súčiastka do auta. Vráťte sa k autu. Po scénke máte otvoriť hlavnú bránu. Znova sa vráťte k budove, ktorou ste sa sem dostali. Naľavo od nej za pomníkom sú pred ďalšou budovou krabice. Vojdite do tej budovy. Prebehnite chodbami do poslednej haly. Tam zoskočte dole a schodmi vyjdite o poschodie vyššie. Tam na konci vojdite do miestnosti a aktivujte počítač. Cestou naspäť na moste zistíte, že dvere, ktorými ste prišli, sú zavreté. O ľavú stranu mostu je opretá akási nádrž. Zlezte po nej, skočte dole, k novému vojakovi a prejdite cez dvere za ním.

12. Novyy Yeropol: Train Station
Dajte sa doľava a tam postupujte rovno až k mostu. Nie je tam nič, čo by vám pomohlo v orientácii, akurát nepriatelia. Od mostu pokračujte ďalej, kým nedorazíte na križovatku. Na nej sa dajte rovno (Keď cestou nájdete snehuliaka, ste správne). Potom preskočte pár skál s vojakmi a dojdite až k základni. Keď pobijete strážcov, tak pri múre základne je časť poškodená. Prelezte múr po týchto troskách. Za múrom vojdite do budovy pred vami. Vchod je aj sprava, aj zľava. Z veľkej haly vojdite do vedľajšej miestnosti a tam počítačom otvorte bránu. Vyjdite von a prejdite bránou. Hneď za ňou napravo je kontajner. Obíďte ho a skočte do diery za ním. Z garáže pokračujte o poschodie vyššie (ignorujte cestou prechod so zeleným plynom, je smrtiaci). Hore vojdite do časti Storage A a naľavo dvojkrídlovými dverami ďalej. Za nimi vybehnite hore schodmi a aktivujte prostredný počítač. Potom zlezte rebríkom pri počítačoch a naľavo sa otvoria vráta. Pokračujte ďalej, hore po schodoch a rebríkom na strechu. Tu naľavo je rebrík, ktorým zlezte dole. Dobehnite k bráne, ktorú ste počítačom otvorili. Za ňou je nákladiak s vojakmi. Od neho sa dajte napravo, je tam brána, pri ktorej je tlačidlo, ktoré aktivujte. Potom choďte po ceste, ktorá vedie od tejto brány k bráne na druhom konci. Pri nej je malý domček, v ktorom aktivujte počítač. V následnej animácii zistíte, aký je Kabir haj...!

Novyy Yeropol: Yevgeniy´s Hut
Kabir sa vás pokúsil zabiť, ale zachránil vás desiatnik v zálohe, Yevgeniy/Jevgenij Fjodorovic Sokolov. Medzi rečou zistíte, že Kabir sa schováva na ruskom kozmodróme, ktorý je poriadne strážený. No Yevgeniyov syn by vám mohol pomôcť dostať sa dnu. Dá vám svoj skúter, na ktorom vyrazíte zachrániť jeho syna. Na záver animačky niekto vášho záchrancu zastrelí.
Potom chvíľu hráte. Stačí sa prebojovať cez nádvorie do hlavnej budovy.

13. Gulag: Piotr
Lineárne postupujte až k počítaču, kde zistíte Piotrove číslo cely. Potom prejdite buď chodbou bloku B, alebo chodbou bloku C, obe vedú do bloku A. Tam otvorte celu A 24. Od väzňa zistíte, že Piotr dostal samotku v diere. Zídite dole a prejdite dverami, ktoré sú oproti dverám A 32. Tam doľava a dole. Nájdite celu XB2, v ktorej zachránite Piotra Sokolova. Po scénke prejdite dverami, vedľa vás (v tejto chodbe), z ktorých vybehne vojak. Za nimi doľava a hore schodmi. (Ak ide Piotr s vami, viete, že idete dobre, zlým smerom s vami nepôjde). Potom postupujte až ku koľajniciam a z nich dole do bane. Po čase sa zosype časť tunela. Vráťte sa kúsok naspäť a otvorí sa vám nová cesta. Ňou dobehnite k výťahu, privolajte si ho a nastúpte. Piotr musí nastúpiť s vami.

14. Spaceport: Payback
Piotr vás dostal do kozmodrómu, ďalej je to na vás. Choďte na koniec a tam povyskakujte po haraburdí do šachty napravo. Pokračujte doprava a za druhým ventilátorom vylezte po zhodenej mriežke do ventilačnej šachty na ľavej stene. Zlezte rebríkom a dole sa dajte doľava, ignorujte všetky odbočky a pokračujte hlavným tunelom k rebríku na jeho konci. Keď vyleziete, choďte k ventilátoru oproti a pri ňom doprava. V chodbe pred polozavretými dverami je otvorené potrubie v podlahe. Skočte dnu a doľava. Vyleziete pri dvoch dierach. Neskáčte do nich a vylezte rebríkom pred vami. Sprava si obíďte potrubie v strede a vojdite do neho. Vyjdite cez potrubie kúsok vyššie, k miestu, kde je zlomené. Tam z neho vyskočte naľavo na malé rúry. Z nich skočte na toto potrubie, cez ktoré ste liezli. Z neho rebríkom na rúry nad ním. Tam vyskočte na ďalší rebrík a vylezte po ňom hore. Tam vás už čakajú vojaci. Vydajte sa doľava. Na konci, kde vás trosky nepustia ďalej, trocha zacúvajte. Napravo je veľký otvor, do ktorého môžete po troskách vyskákať. Prejdite ním a zahnite doprava. Tam je pletivo pred ventilátorom odchýlené, tak sa môžete dostať zaň. Tam zlezte dole rebríkom a na konci cez dieru ešte nižšie. Pokračujte a dorazíte k raketoplánu (alebo strele). Hneď vedľa dverí je rebrík, ktorým sa dostanete vyššie. Prejdite na opačnú stranu ochodze. Tam po troskách povyskakujte najviac ako sa dá. Z nich skočte na rebrík. Po ňom hore. Vyššie chýba jedna priečka a musíte tam preskočiť. Ide to, ale veľmi blbo (chvíľu som si tu zúfal). Hore prejdite a popreskakujte po troskách na ochodzu naľavo (naľavo, keď ste čelom k rakete). Po nej dojdite k nalomenej ventilačnej šachte a cez ňu prelezte zase von. Vonku sa dajte kúsok doľava a cestou dole. (Ak sa dáte doprava, narazíte na trosky, čo vás zastavili predtým, keď ste boli von. Len pre zaujímavosť.) Tam pokračujte priamo, cez nejaké sklady až na koniec, kde je dole panel, ktorým aktivujte výťah (či prepravník). Potom sa vráťte o miestnosť dozadu. Tam sú schody vedúce nahor. Vyjdite nimi a na konci tunela ste pred výťahom, čo ste privolali. Vyrazte pravú časť krytu (klávesou Použiť) a skočte na výťah. Aktivujte ho a zoskočte dole po krabiciach, nad ktoré vás dovezie. Tam skočte na vlak a tiež ho aktivujte. Keď zastaví, vystúpte a stretnete sa s Kabirom. Okrem neho je tu veľa, veľa vojakov a automatické vežičky, ktoré sú dosť nepríjemné. Znesú asi desať zásahov. Dôležité je kryť sa za krabice a najprv zničiť vežičky, ak nie všetky, tak aspoň tie, čo sú v časti, kde sa chcete pohybovať. V jednej časti je tu aj lekárnička a vesty. Keď si to so všetkými vybavíte, odíďte dverami na opačnej strane. Konečne sa ide na Mars.
Mars: Approaching - Táto animačka ukazuje, ako odlietate zo Zeme na Mars. Trvá to 5 mesiacov, ale čo človek neurobí, aby odhalil, kto je.

15. Mars Spaceport: Complication
Vystúpite v Drillon City a hneď pri vchode od vás žiadajú identifikáciu. Pokúsite sa to vyriešiť ručne, ale len na seba popudíte policajtov a tí po vás začnú strieľať. Nemáte žiadnu zbraň, tak utekajte. Rovno a doľava a do sklenených dverí s nápisom Authorized Personal Only. Dole schodmi, do dverí a na chodbe doprava, popod nápis Archive. Potom stále len smerujte dole. Je to síce dlhšia cesta, ale nemáte sa kam stratiť, proste len bežte stále dole.

Mars Spaceport: Maintenance Area
Konečne získate zbraň. Pokračujte rovno, až do haly, kde na vás čaká viac vojakov (cestou bude jedno rázcestie, ale obe cesty sa spájajú v ďalšej chodbe). V strede haly je veľká šachta, cez ktorú pravidelne chodia kontajnery. Skočte na jeden a nechajte sa viezť. Preskakujte trámy, ktoré by vás zhodili. O halu ďalej, kde sú vojaci preskočte na chodbu naľavo. (Ak zoskočíte dole po trúbkach, môžete doraziť k rebríku. Hore odstreľte sud a môžete vyliezť a ste v tej istej chodbe, ale na konci.) Naľavo na stene je aktivovateľný panel a o kus ďalej za zábradlím druhý. Aktivujte najprv druhý a potom prvý a otvorí sa most na druhú stranu. Tam aktivujte ďalší panel a stroj privezie ku krabiciam napravo sud. Streľte do neho a výbuch rozhodí krabice, aby ste mohli prejsť. Ďalej pokračujte jedinou možnou cestou až do dverí s nápisom Processing. Za nimi dole otvorte ľavé dvere a streľte do suda, ktorý vybuchne, až potom vstúpte (inak výbuch zabije vás). V chodbe môžete ešte streliť do dvoch sudov, ktoré vybuchnú a zabijú vojakov za nimi. Potom vstúpte do dverí E6. Pokračujte až k rebríku. Hore je zelený smrtiaci plyn, tak skočte na potrubie oproti rebríku a obíďte si ho. Hore ešte jedným rebríkom. Tam si všimnite pred vami zelený plyn a dajte sa doprava a po schodoch. Hore v miestnosti s vodnou nádržou je napravo rebrík, ktorým zlezte a zavrite dva ventily. Potom sa vráťte pod schody a tam, kde unikal plyn môžete zliezť ďalším rebríkom. Pokračujte, až k rebríku, pri ktorom je červený plyn. Naľavo ventilom plyn zastavte a vylezte hore. V ďalšej miestnosti vylezte po rebríku na hornú ochodzu, kde sú vojaci. Prejdite, pokiaľ sa dá a nakoniec zoskočte cez dieru v zábradlí do miestnosti so sudmi pod vami. Dole vás čaká ďalšia zrada.

16. Jailhouse: Jay
Skončíte v base. Váš spoluväzeň sa predstaví ako Jay, člen vášho týmu, ktorý vám povie, že ste patrili k rebelom. Tiež sa vám zverí s možnosťou úteku, ktorý naplánoval. Vy súhlasíte a tak sa vydávate na útek. Sledujte Jaya. Po čase vám povie „close the panel behind you“ a vy aktivujte panel za vami. Spustí sa s vami výťah. Bežte stále rovno a dvakrát spokojne skočte cez koleso a do diery. Na konci znovu stretnete Jaya. Sledujte ho stále. Cestou zabije vojaka a vy si vezmite jeho zbraň. Odteraz sa zakaždým, keď budú na blízku nepriatelia, zastaví. Takže ho stále sledujte, keď zastaví, tak pobite vojakov v okolí a zase za ním. Dorazíte k centrálnemu počítaču. Po scénke musíte oslobodiť väzňov sám, cez počítač to nejde. Máte úplne priamu trasu, ale pre urýchlenie: von z dverí, doľava po schodoch hore, rovno, rovno, doprava po schodoch dole, doprava. Zmenu smeru uvádzam, len keď máte možnosť odbočiť. Dorazíte do miesta, kde sú tri dvere s nápisom Block A, B, C. Vo všetkých troch aktivujte počítače. Potom sa vracajte späť, ako ste prišli a pri prvých mrežiach naľavo aktivujte panel a otvoria sa. Za nimi dole schodmi a doprava. Ste znova v miestnosti s počítačom. Tam sú dvere, cez ktoré sa dostanete ďalej.

Jailhouse: Survival
Bežte rovno. Ignorujte prvé schody naľavo a pokračujte k ďalším schodom, kde sú mŕtvoly väzňov. Na konci chodby skočte do šachty. Na konci je diera a v nej rebrík. Vylezte po ňom úplne hore. Tam sa dajte na ochodzu po stranách diery a na druhej strane povyskakujte na mreže poničené výbuchom. Z nich vyskočte na rebrík, nad tým, ktorým ste prišli sem a vylezte hore. Dobehnite k nápisu Level 5. Teraz jednoducho budete špirálovito schádzať až po Level 0. Tam prejdite cez dvere do Sektoru C6. Tam sa dajte doprava a cez dvere. Za dverami skočte nižšie a vlezte cez dieru v podlahe znova do šachty.

Jailhouse: Survival – Part 2
Dosť dlho len bežte po visutých mostoch až k plošine s nápisom Elevator Sector. Za ňou zájdite ešte kúsok ďalej a prepadne sa časť cesty. Cestou naspäť sa prepadne ďalší kus a uväzní vás na odrezanom moste. Pri páde sa odtrhol kus niečoho zo stropu, vylezte po tom. Prejdite na ďalšiu časť cesty a doľava. Na konci do dverí, z ktorých vybehol väzeň a zas rovno. Barikáda z krabíc sa asi nedá preskočiť, tak skočte cez zábradlie dole a cez schody sa vráťte hore. Tam nastúpte na výťah a vyvezte sa hore. Tam už Chaser a Jay ukradnú auto a odídu.
Syd´s Bar: The Plan - Zistíte, že Longwood má klonovacie zariadenie a plánuje si naklonovať slušnú armádu z profi vojaka. Vy si tu pekne vypracujete plán, ako mu v tom zabrániť.

17. Military Depot: Assault
Len čo získate kontrolu nad sebou, tak sa rozbehnite priamo do brány. Ani nie tak priamo, pretože po vás pália, ale vy sa nezdržujte s protipaľbou a snažte sa dostať do brány, kam smerujú aj vaši spoločníci. Keď sa dostanete dnu, brána sa zavrie (zavrie sa aj skôr, ak sa budete zdržovať). Vnútri sa za chvíľu otvoria druhé dvere a za nimi v chodbe prejdite jedinými otvorenými dverami naľavo. Za nimi choďte na koniec chodby, hore schodmi a hore na chodbe doprava (naľavo je zbrojnica). Tam sú po ľavej strane ubytovacie kajuty vojakov. V druhých dverách je na zemi modrá karta, ktorú vezmite. Potom choďte na opačnú stranu hlavnej chodby a cez pár miestností, až pred dvere s nápisom Armory. Vnútri si v zbrojnici vezmite mimo iného granáty. Keď vyjdete z dverí naspäť na chodbu, choďte rovno, k dverám s nápisom Command Center (jedny ste už míňali, ale tie sa nedajú otvoriť). Keď už máte prístupovú kartu, tak sa vám tieto dvere otvoria. Za nimi choďte hore schodmi až dorazíte pred laserové lúče, ktoré vám bránia v prechode. Naľavo aj napravo sú miestnosti s nápisom Caution Energy Device. Obe majú hore otvorené okná. Hoďte im tam granáty a tým deaktivujete laser. Potom bežte až do dverí Command Center, cestou pozor na automatické strieľne. Tam aktivujte počítač.

Military Depot: Exoskeleton
Tu máte za úlohu ubrániť bránu. Dostanete Exoskeletona, ten veľký zabijácky stroj, s akými ste sa už párkrát mohli stretnúť. Stačí likvidovať pozemné jednotky, ktoré sa približujú.

18. Ravi Vallis: Train
Otočte sa a dôjdite na okraj pristávacej plochy. Pod vami uvidíte tunel, tak naň skočte a prejdite po ňom. Na konci z pravej strany je plocha, čo vás spája zo zemou. Zlezte tade na zem, otočte sa a dajte sa smerom naspäť. Pri prvej príležitosti zahnite doprava a prejdite popod tunel, ktorým ste prišli. Pred sebou uvidíte veľkú skalu a za ňou je ďalší tunel, po ktorom prejdite. Na konci vylezte hore rebríkom, vyskočte z rímsy hore na podlahu (je jedno či naľavo, či napravo) a obíďte si strednú časť budovy pred vami. Na druhej strane prejdite cez most. Pripravte si sniperku a pozor, na streche oproti sú dvaja granátometčíci. Za mostom zahnite doľava a vojdite do dverí. Zlezte dole rebríkom. Keď vyjdete z dverí, dajte sa doprava. Ignorujte rebrík a vojdite do dverí obďaleč. Za nimi hore rebríkom. Hore sa otočte a preskočte na plošinu pod kopcom. Postupujte, kým neuvidíte po pravej ruke veľkú ventilačnú šachtu. Sú teda dve, ale vliezť môžete len do druhej. Vnútri skočte do diery v podlahe. Ste na potrubí a vo veľkej výške. Dole pozoskakujte po ostatných potrubiach. Snažte sa mieriť váš pád vždy na stred potrubia pod vami, aby ste sa nezošmykli. Dole ste na križovatke, kde sa dajte rovno (k vojakovi) a na ďalšej doprava. Na konci zase cez dieru dole na potrubie a nižšie. Pristanete na poschodí, dole nemusíte ísť, prejdite cez dvere do vedľajšej haly. Tam aktivujte počítač v strede ochodze a zlezte dole. Nastúpte do vlaku. Keď zastane, vystúpte z neho na pravej strane, vylezte rebríkom a jedinou možnou cestou dôjdite k počítačom. Jeden z nich v strede sa dá stlačiť, tak tak učiňte. Rýchlo sa vráťte naspäť do vlaku. Na ďalšej zastávke len vybehnite na plošinu, odkiaľ po vás strieľajú vojaci a aktivujte tam počítač. Tým naložíte na vlak výbušniny. Vráťte sa na vlak. Na ďalšej zastávke je to ako na prvej. Napravo rebríkom hore, aktivovať počítač a vrátiť sa do vlaku.

Ravi Vallis: Assasination
Keď vlak zastane, tak vystúpte k vašim, ktorí vás tu čakajú. Utekajte s nim preč. Potom nastane výbuch, ktorý ste plánovali.
Syd´s Bar: Victory - Váš atentát sa vám podaril. Teraz sa chcete ešte dostať do hlavného sídla rebelov. No niekto vás zase zradí a vaši parťáci padnú. Musíte ísť varovať veliteľa rebelov. Potom, keď získate kontrolu, len dobehnite do výťahu.

19. Lomonosov Crater: Betrayal
Bežte rovno. Pred laserovými lúčmi streľte do suda, ktorý vybuchne a uvoľní vám v podlahe dieru. Prelezte tam a dole rebríkom. Na konci šachty streľte do sudu za pletivom, ktorého výbuch pletivo odstráni. Keď vyleziete von, tak použite výťah na cestu hore. Hore prejdite na chodbu a do ďalších dverí. Tam prejdite cez dvere, v ktorých je bedňa a do dverí oproti. Keď pôjdete dole po schodoch, tak si všimnite na strednej stene miesto, kade vedie potrubie a kde je odtrhnuté pletivo. Tam skočte dnu a zlezte po potrubí dole. Na konci šachty vylezte hore a do dverí oproti. Tam môžete z ľavej strany podliezť laserové lúče a na opačnej strane prebehnúť, cez občas vypadávajúce lúče, alebo si to obísť a hneď na začiatku vliezť do šachty za krabicami napravo a vyliezť na opačnej strane chodby.
V chodbe ďalej sú samé automatické strieľne. Pozor na vybuchujúce sudy. Radšej ich odpáľte vy, aby nezasiahli vás. V ďalšej chodbe skočte na krabicu a z nej preskočte laserové lúče. Tam pokračujte cez dvere, z ktorých vybiehali vojaci. Na konci doprava hore schodmi. Tam sú všade lasery. Naľavo vyskočte na krabice a prejdite za lúče. Ďalšie preskočte pomocou steny. (Vyskočte na zošikmenú časť steny a z nej preskočte lúče). Ďalšie lúče podlezte. Za nimi aktivujte počítač a vráťte sa naspäť (zohnúť, stena a krabice). Spred dverí, ktorými ste prišli, sa dajte teraz doprava. Prvé lúče preskočte pomocou steny a druhé podlezte. Tam prejdite cez dvere a v chodbe pred vami cez dvere Sector C3. Za nimi po schodoch oproti zídite dole.

Lomonosov Crater: Ruins
Choďte rovno. Keď zbehnete schodmi do slepej miestnosti, tak všetkých pobite a o chvíľu v chodbe naľavo vyvalia dvere. Tam je výťahová šachta. Z pravej strany dopadnite do vybúraného výklenku a prejdite k rebríku, po ktorom vylezte len kúsok hore, prestúpte na rímsu a z nej vlezte do tunelu pred vami (na jeho konci vidíte vojaka). Pri ňom pokračujte tunelom popri dvoch potrubiach. Keď vyleziete hore, nájdite dve diery. V ľavej dopadnite na taký výstupok trčiaci zo seny a z neho dole. Tam vbehnite do tmavej miestnosti, keď sa vrátite, budú otvorené dvoje dverí. Jednými prejdite a vyjdite hore schodmi a rebríkom. Tam pokračujte lineárne. Keď dorazíte k dvom veľkým turbínam, tak naľavo od vchodu je v stene diera, cez ktorú prejdite. Zohnutí, najprv doľava a potom na koniec doprava. Tam je nejaký plech opretý o skaly. Vyskočte k plechu a na stene sú nejaké úchytky, ktoré použite ako rebrík a vylezte hore. Skočte na skaly a z nich do dverí ďalej. Zase lineárne (doprava, chodba, rebrík, cez dieru v pletive). Keď dorazíte k miestu, kde je pár vojakov a aj exoskeletonov a ďalej sa už nedá ísť, tak za nejakými ťažobnými strojmi vlezte do šachty.

Lomonosov Crater: Shafts
Zistíte, že niekto opravil vchod do šachty a vrátiť sa nedá. Prejdite až do výťahovej šachty, kde skočte na rebrík. Po rebríku zlezte dole. Tesne nad výťahovou kabínkou je kus steny odtrhnutý. Buď skočte na kabínku a dobehnite k ventilačnej šachte v stene, alebo ak to nestihnete, kým sa kabínka odtrhne, tak skočte z rebríka na ten kus odtrhnutej steny a z neho do šachty. Na jej druhej strane ste v ďalšej výťahovej šachte. Po doske dojdite k rebríku a dole. Cestou dole sa odtrhne kabínka. Keď sa k nej dostanete, doskočte na ňu a prejdite cez dvere. Tam nájdite ďalšiu kabínku s dierou v podlahe. Za dierou povyskakujte po sudoch a hore cez okienko na strechu kabínky. Zo strechy dopadnite na rímsu výťahovej šachty a po rebríku dole. Zlezte až po zlomený rebrík, po ktorom prejdite k otvoreným dverám, do ktorých skočte. Prejdite popod trosky do druhých dverí. Postavte sa na časť podlahy, ktorá je puknutá a potom naspäť. Časť steny sa odtrhne. V diere, čo po nej zostane, zlezte po klinoch dole a po spadnutej stene prejdite k rebríku. Ním zlezte úplne dole. Tam po mriežke do ventilačnej šachty. Z nej po doske a na rebrík a dole. Tam po malom rebríku do dverí.

Lomonosov Crater: Rebels
Cez dieru v stene prejdite do susednej miestnosti a tam vlezte do šachty naľavo. Keď vyleziete zo šachty, tak po chodbe choďte do dverí na jej konci (v bočných dverách je akurát nejaká munícia). Spoza dverí doprava. V poslednej miestnosti vylezte po spadnutom ventilačnom potrubí a prelezte po ňom do susednej miestnosti. Držte sa hore, než budete za zatopenou dierou a potom zlezte dole Na konci chodby aktivujte stroj, ktorý vám urobí dieru do steny. Prejdite tade až na chodbu s vojakmi. Vlezte cez okno, za ktorým bol vojak a prejdite touto temnou chodbou. Na ďalšej osvetlenej chodbe choďte do prvých dverí napravo, dole schodmi, cez okno a hore schodmi. Tak obídete prekážku na chodbe. Za dverami na konci chodby sa dajte doprava. Tam vám zavrú bránu. Potom sa ponáhľajte doľava a do výťahu. V ňom počkajte, kým na chodbe nedôjde k výbuchu. Potom môžete prejsť tou bránou, čo vám pred chvíľou zavreli. Za bránou prejdite na terasu, pod ktorou sú jaskyne. Na konci terasy zlezte dole po skalách. Smerujte do komplexu a za dverami zahnite doľava. Na konci zoskočte do diery, ale nie priamo, je to vysoko. Zľava na skalu a po skalách dole. Dole je ďalší tunel. Za ním pokračujte lineárne. Keď dorazíte do veľkej haly, choďte cestou dole a do dverí napravo. Tam hore rebríkom a schodmi. Hore vyskočte cez okno oproti schodom. Tam je jedna pootvorená brána, tak sa zohnite a prejdite ďalej. Tam zlezte dole k autu s vojakmi a na druhej strane vylezte znova hore. Dorazíte ku schodom. Nechoďte dole, ale vyjdite po kuse steny na skalnú rímsu a po nej obíďte dieru do dverí naľavo. Pokračujte, kým nezbehnete dole schodmi. Tam cez dvere a cez most. Za mostom v miestnosti dolu schodmi, ale pozor, pod schodmi je diera, tak z nich skočte trochu bokom. Vyjdite zase von a cez spadnuté potrubie zídite na most nižšie. Tam dole ďalšími schodmi a cez dvere za schodmi. V poslednej miestnosti sú nejaké generátory, za ktorými je v stene tunel, do ktorého skočte. Dostanete k dolovaciemu stroju, ktorý pracuje. Preskočte cez rotujúce koleso. Dá sa to, aj keď to vždy nevyjde.
Ďalej prejdite k dvom ďalším dolovacím strojom a odtiaľ pokračujte cez šikmú, polorozpadnutú miestnosť. Keď vojdete do ďalšej miestnosti, je v nej vchod do tunela a dve (zrejme) ventilačné zariadenia. Ignorujte tunel a choďte za tieto zariadenia. Je tam diera, cez ktorú choďte dole. Dôjdete do menšieho labyrintu. Držte sa stále pravej steny, až miniete mŕtvolu rebela a dorazíte do časti, kde je v stene diera. Je tam tma, tak majte nočné videnie, aby ste ju zbadali. Za tou dierou je už prechod ďalej.

Lomonosov Crater: Outro
Len dobehnite do dverí. Tam vás čaká veľké stretnutie. Konečne zistíte všetko, čo ste chceli vedieť o ľuďoch, ako sú – tyran Longwood, veliteľ rebelov Castor, Scott Stone, ale najmä John Chaser.
Záver je naozaj prekvapivý, ale prezradiť ho by bol vážne hriech. Stačí vedieť, že ste ukončili hru Chaser.
Diskusia Príspevkov: 27 Hodnotenie
1170 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |