HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19131
5449
5063
1423
1599
6998
5180
10775
1687

Online 6621 užívateľov

Návody > Postal 2


Zobrazení:55912
Autor návodu:Lukáš "-[SS]- Scorpio" Černý

A. Úvod:

Postal 2 je svojím štýlom veľmi zaujímavá FPS akcia, v ktorej ide o to vyvraždiť, vypáliť (očúraním uhasíte) čo najviac okolostojacich ľudí. Dá sa to prirovnať ku Carmageddonu, akurát, že skazu pôsobíte bez auta. Hra sa delí na akési "misie" (pondelok až piatok, je ich teda 5), v ktorých musíte okrem vraždenia spraviť nejakú "dôležitú" vec (očúrať hrob otca, kúpiť mlieko, voliť, zaplatiť šeky). V hre sa vyskytuje strašne veľa humorných situácií, ako napríklad dav protestujúcich ľudí proti násiliu v hrách (pred budovou RWS výrobca hry), v knižnici dav, ktorý skanduje "Save the tree, BURN a book" (následne knižnicu podpália) a farári s brokovnicami vs. Arabi so samopalmi.


B. Zbrane:

1) "To vnohaviciach" - používa sa na hasenie horiacich ľudí, spôsobenie hromadného vyprázdňovania žalúdka, nasranie ľudí. Pred použitím klávesou [R] odzipsujete gate.

2) Lopata - docela silná zbraň pokiaľ útočíte na hlavu (rýchlo ju oddelí), ináč je slabá. Vcelku dobre sa ňou odháňajú psy.

3) Obušok - klasický policajný nástroj, ako zbraň strašne slabý.

4) Paralyzér - účinný prostriedok na elimináciu osamotenej osoby, stačí ho na chvíľu zapnúť a človiečik je na zemi a vyrobí pod sebou mláku.

5) Zápalky - zapaľujú benzín a iný horľavý materiál.

6) Kanister s benzínom - ľavým tlačidlom polievate okolie, pravým hádžete zápalky. Keď polejete človeka a hodíte do neho zápalku, podpálite ho. Super vec.

7) Nožnice - ľavým tlačidlom hodíte normálne, pravým sa odrážajú. Alternatíva vrhacích hviezd z iných hier.

8) Pištol - klasická pištoľ, presná, ale slabá. Vhodná na začiatok hry a ostreľovanie zdiaľky, pokiaľ nemáte sniperku.

9) Brokovnica - je to Spas12 s možnosťou pripevnenia tlmiča - mačky. Mačku musíte najskôr chytiť, vybrať v inventári a enterom ju pripevníte na brokovnicu. Zbraň je inak silná, ale nepresná.

10) Karabína - slabý samopal s veľkou kadenciou, nepresný. Dá sa na neho pripevniť mačka.

11) Sniperka - silná puška so zameriavačom (pravý klik). Na jeden zásah zabije nepriateľa. Bez zameriavača je ale strašne nepresná.

12) Kravia hlava - čudná zbraň (ako celá táto hra), ľavým klikom sa hádže, pravým položí. Zasmraďuje svoje okolie akýsimi výparmi (-:[MM]:-). Spôsobujú, že pokiaľ sa ich človek nadýcha, o chvíľu začne pľuť krv a zomrie.

13) Molotov cocktail - klasická zápalná fľaša, vhodná na hádzanie do nasratých davov. Ľavým myšidlom sa klasicky hodí a vybuchne, pravým ju položíte a pokiaľ do nej strelíte, tak vybuchne.

14) Granáty - ako u molotovu, ale vybuchuje to, nezapáli :-(, pravým klikom položíte a môžete tak robiť pasce odpaľované pištoľou.

15) Napalmo-Granátomet - slušná zbraň, primárne vystrelí granát, ktorý pri náraze vybuchne. Zároveň za ním leje vznietitelný napalm, ktorý začne horieť. Sekundárne vystrelí to isté, ale odráža sa to od okolitého prostredia a dlhšie to leje napalm. Super proti davom.

16) Hitech RPG - asi najsrandovnejšia zbraň. Dolet určujete, ako dlho držíte tlačidlo myši. Pokiaľ dlho držíte ľavé tlačidlo, raketomet dačo zamrmle, zamierte crosshairom na obeť a vystreľte. Vystrelí to efektnú pomalú raketu, ktorá daný cieľ naháňa. Raketa sa odráža a vyzerá to vcelku super. Sekundárne vystrelí len klasickú strelu, vybuchujúcu pri dopade.


C. Návod:

1) Monday (Pondelok):

Ciele misie:  1. Zobrať šek z roboty
2. Vybrať peniaze s pomocou šeku
3. Kúpiť mlieko

Objavíte sa pri vašom prívese a očúra vás váš pes. Dude ho nakope a objaví sa vám mapka a veci čo máte zariadiť. Pomocou mapky sa odnavigujte až k riaditeľstvu RWS, pred ktorým skandujú protestujúci proti násiliu v hrách :-). Zatiaľ si ich nevšímajte a vlezte do budovy k riaditeľovi, ktorý vás vykopne. Zoberte šek a uvidíte animáciu, ako protestujúci tasia pištole a vydávajú sa do budovy. Kolegovia s RWS však ale vyberú karabíny a tím vám v boji pomôžu. Vybehnite z budovy a Dude vám oznámi, že si odteraz bude musieť dávať bacha na týchto týpkov. Následne sa odvaľte do banky (na mape), kde bude rada (nemusíte čakať, stačí benzín a zápalky). Keď sa to ukľudní pribehne pracovníčka a vydá vám peniaze. Následne banku prepadnú lupiči s brokovnicami, môžete aj nemusíte ich pobiť. Nakoniec choďte k šialenému arabovi (obchod u Garesha) kúpiť mlieko (neviem či je to arab, keď ho naseriete, vrieska ako indián). Môžete aj nemusíte zaplatiť (keď nezaplatíte, vypočujete si jeho War Cry). Koniec misie.


2) Tuesday (Útorok):

Ciele misie:  1. Ísť na spoveď do kostola
2. Získať podpisy na petíciu
3. Vrátiť knihu
4. Získať od Garyho autogram

Začínate opäť pri prívese, držíte v ruke zápisník na petíciu, ku ktorému sa dostaneme ďalej. Choďte do knižnice, kde uvidíte ďalších protestujúcich, tentokrát proti knihám. Zájdite za knihovníčkou, kde sa opäť nachádza rada a vráťte knihu. Protestujúci knižnicu potom zapália a vy sa musíte dostať zdravý von. Dude vám opäť oznámi, že vás títo ľudia nebudú mať moc v láske. Cestou ako chodíte medzi cieľmi misie, zoberte do ruky petíciu a otravujte s ňou ľudí. Pokiaľ nechcú podpísať, otravujte ich až pokiaľ to nepodpíšu. Nutných je osem podpisov. Podľa mapy sa vypravte smerom do kostola, ale cez obchodný dom (to veľké a je na tom nápis Gary). Buď čakajte v rade, alebo Garyho (čierny, malý, ozbrojený granátmi, super senátor) odstreľte a zoberte z jeho zbytkov autogram. Ďalej sa vypravte do kostola na spoveď - zasa rada - vystrieľať. Po spovedi kostol napadnú moslimovia a v mene Osamu vytasia samopaly a začnú tankovať do mierumilovných katolíkov - tí však vytiahnú brokovnice (!!!) a rozhodnú sa vrátiť to Osamovi. Zabite pár dotierajúcich arabov a dávajte pozor na tých, čo majú molotovy - sú nebezpečný. Vyčistite kostol a vybehnite domov. Koniec misie.


3) Wednesday (Streda):

Ciele misie:  1. Vyčúrať sa na fotrov hrob
2. Ísť voliť
3. Kúpiť vianočný stromček
4. Zobrať nové šaty z práčovne

Od prívesu sa vydajte hneď k volebnému okrsku. Tam vojdite, párkrát kliknite myšou a voľba je hotová. Odtiaľ sa vydajte ku kostolnému cintorínu, kde je pochovaný váš otec (priezvisko Dude). Očúrajte zem, pod ktorou leží a v animácii zistíte, že vás sedláci treskli lopatou do hlavy. Prebudíte sa pri obchodnom dome v pivárni. Ste oblečený ako zločinec a hneď ako sa Dude uvidí v zrkadle, objaví sa nový cieľ misie - ísť do práčovne. Pobite sedlákov a prebehnite labyrint chodieb a dostaňte sa von. Najhoršia je časť, kde musíte prebehnúť lis. Chce to len správne načasovanie, za lisom je obrovská nádoba plná piva a za ňou je cesta ďalej. Po východe z budovy vám Dude oznámi, že odteraz po vás pôjdu aj sedliaci (to sa nám už rozrastá). Vyberte sa po vianočný stromček. Cestou sa stavte do práčovne po veci (stoja 100$ - nemusíte platiť). Vianočný stromček nájdete tak, že ako jediný ho osvetľuje akási svätožiara. Znova vás napadnú sedliaci, pobite ich a vyberte sa domov.


4) Thursday (Štvrtok):

Ciele misie:  1. Kúpiť napalm
2. Kúpiť Krotchyho
3. Kúpiť bifteky
4. Zaplatiť policajtom lístok

Hneď od začiatku choďte k flyodom, kde treba zaplatiť lístok. Stojí to 300$, keď nemáte peniaze, stačí sa vydať na tretie poschodie, kde lístok vhodíte do krabice. Keď ste už tu, oplatí sa na poslednom poschodí v Lockers Room zobrať uniformu (pri zrkadle). Floydi vás potom nebudú naháňať aj keď začnete nosiť zbrane na verejnosti. S uniformou sa vydajte do suterénu, kde si zo skladiska vezmite slušnú zásobu zbraní (bazuka, karabíny apod.). Od policajnej stanice choďte dole smerom na bitúnok. Dude tam nenájde žiadnu obsluhu a rozhodne sa ísť po stejky. Vnútri je partia mäsiarov, ktorí to v hlave asi nemajú moc v poriadku (ľudia podajúci do mlynčeka, krava striekajúca hektolitre krvi atď.) - nič pre slabé žalúdky. Akonáhle uvidíte kravu, z ktorej strieka krv a vyrábajú sa z nej stejky, choďte dole a pod ňou ich zoberte. Vtedy tam vlietne partia policajtov. Vyhnite sa im (uniforma), alebo ich postrieľajte a vyjdite z bitúnku.

Dude bude od teraz nenávidený aj mäsiarmi. Odtiaľ sa odvaľte do Napalm factory, kde zaplaťte 300$ za napalm a bežte dole si ho zobrať. Akonáhle ho zoberiete, nejaký dementný pracovník vyprázdni svoj žalúdok na rozvodňu elektrického napätia a vyhodí časť továrne do vzduchu. Keď animácia skončí, vyhýbajte sa ohňom a akonáhle preskáčete miestnosť zaplavenú napalmom, zoskočte do miestnosti s vodným vírom na dne. Dostanete sa von. Odtiaľ je to len kúsok do obchodného domu, kde sa nachádza stánok s Krotchym (stojí pred ním maskot - vyzerá ako veľká prdel). Krotchyho samozrejme vypredali a tak sa Dude rozhodne ísť do zadných miestností, kde ho však napadne partia strážcov. Prebite sa až na spodok, kde sa nachádza vytúžený Krotchy. Ako ináč - do obchodu zasa vlietne polícia. Vybehnite s obchoďáku. Koniec misie.


5) Friday (Piatok):

Ciele misie:  1. Zohnať alternátor
2. Ísť po balík
3. Zagratulovať strýkovi
4. Vyliečiť sa

Na začiatku misie sa vyberte smerom na doručovateľskú službu. Tam zaplaťte ženskej za balík. V následnej animácii uvidíte, ako váš balík vybuchne a odpáli doručovateľa. Poštári preto zavolajú políciu. Musíte sa stadiaľ dostať von, kde vám Dude (ako ináč) oznámi, že doručovateľská spoločnosť vás má na zozname nepriateľov. Stade sa vyberte smerom na smetisko, kde tlstému týpkovi zaplaťte peniaze (alebo ho odstreľte), povedal by vám len, kde je alternátor. Prejdite cez lis a bludiskom sa dostaňte až k autu, ktoré vyzerá rovnako, ako to vaše pred prívesom. Zoberte z neho alternátor a v animácii zistíte, že armáda psov zničila ohradu a mieri na vás. Preto im zdrhnite, alebo ich postrieľajte a rovnakou cestou sa vydajte preč. Dude vám počas misie stále bude oznamovať, že sa chce ísť vyčúrať. Preto to raz vyskúšajte azistíte, že Dude sa každým čúraním zraňuje. Preto zbehnite do nemocnice a nechajte sa vyšetriť (dajte dole gate). Sestričky vám oznámia, že máte ísť do miestnosti s čudným strojom (zavedú vás k nemu tabule). Tam sa vyprázdnite do nádobky ktorá z neho trčí. Pokiaľ to spravíte dobre, vypadnú vám lieky, ktoré zoberte a použite.

Z nemocnice sa vyberte hore do domova, kde žije váš strýko. Určite vám bude čudné, že na ceste pred domovom je DOSŤ veľa policajných áut. Po zhliadnutí animácie zistíte prečo - strýko si totiž užíva oslavu a domov je v obležaní tankami a obrnenými transportérmi. Postrieľajte fízlov a z opačnej strany sa dostaňte do budovy. Počkajte, kým váš strýko vbehne do miestnosti z posteľou a tam mu dajte darček. Vtom tam samozrejme vtrhnú fízli a musíte sa prestrieľať nazad. Vyberte sa domov, nedostanete sa tam však automaticky, ale musíte ísť pešo. Celé mesto sa zbláznilo. Ľudia vytiahli samopaly a vraždia sa medzi sebou, policajti to isté, z neba pršia mačky - proste klasika. Keď potom dobehnete domov, manželka vás odstrelí (na dačo ste vraj zabudli) a dohrali ste Postal 2. Koniec hry.

Súvisiace hry: Postal 4: No Regerts
Postal: Redux
Postal 2: Paradise Lost
Postal 3: Catharsis
Postal 2: Apocalypse Weekend
Postal 2: Share The Pain
Postal Plus
PostalDiskusia Príspevkov: 23 Hodnotenie
1746 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |