HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19706
5452
5063
1426
1599
7179
5436
11391
1687

Online 60588 užívateľov

Návody > Splinter Cell


Zobrazení:88184
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

V tejto hre je dôležitá nenápadnosť. Návod som sa snažil písať podobne, ako na Hitmana, takže zabíjať čo najmenej, vyhýbať sa nepriateľom a byť neviditeľný. Aj keď občas (ku koncu hry vôbec) sa to nedalo, no ale Fisher nie je Tichý zabijak, ale agent pracujúci pre vládu. Samuel Fisher je profesionál, ktorý pod velením Irwinga Lamberta získava informácie, ktoré sú dôležité pre svetový mier. Na náročných misiách mu pomáhaju Jr. Wilkes, ktorý sa stará o dopravu a výbavu a Anna Grimsdottirová, ktorá má na starosti počítače a techniku.
Misie som rozdelil na odstavce, podľa toho, ako sú vám zadávané, alebo ako postupne plníte jednotlivé úlohy. Na začiatku venujte pozornosť tréningu, aby ste to všetko vedeli zúročiť počas hry. Nezabudnite využívať prostredie, vždy sa snažte pohybovať v tieni, ak tieň nie je a nutne ho potrebujete, rozstreľte svetlá. V blízkosti ľudí sa pohybujte zohnutí v plíživom móde. Keď pri nich skáčete z vyšších miest, schádzajte ich tiež zohnutí a keď ste zavesení a tak chcete zoskočiť, stlačte skok a hneď zohnutie. Po prostredí sa povaľujú prázdne fľaše a plechovky, ktoré môžete hádzať neďaleko nepriateľov a tak ich využiť k odlákaniu z pozície. Keď nepriateľa omráčite, alebo zabijete, snažte sa vždy odniesť telo niekam do tmy, aby ho ostatní nezbadali a nevyvolali poplach. Ak niekoho omráčite, tak sa do konca misie nepreberie (ste silák), ale ak ho nájdu jeho kumpáni, tak ho preberú.

V hre máte dve základné zbrane a pár doplnkov.
Pištoľ s tlmičom. Slúži samozrejme na ľudí, rozbíjanie okien a ničenie kamier a svetiel. Presný zásah do hlavy vyradí nepriateľa okamžite. No zistíte, že ste dosť slabý strelec a nie vždy sa trafíte, tak pozor. Keď chytíte nepriateľa odzadu, tak na neho mierite pištoľou a streľbou ho omráčite. Ak stlačíte tlačidlo "Použiť", tak vašu obeť použijete ako štít a pištoľou môžete strieľať.
SC-20K - je to multifunkčná zbraň. Pravým tlačidlom myši z nej môžete strieľať rôzne doplnky, ako omračovače, kamery a podobne. Ľavým strieľate normálne náboje, na zabíjanie. Ani s touto zbraňou nie ste majster streľby, ale je trochu presnejšia. Keď kolieskom dáte sniperský mód, zistíte že vaša postava má nervy na dranc a niečo zamieriť je takmer nemožné, tak sa jej trasú ruky. Ale ak stlačíte pravé tlačidlo v sniperskom móde, tak sa na chvíľu postava ukľudní a na túto chvíľu je to zbraň na nezaplatenie - nepohne sa ani o kúsok a môžete krásne zamieriť na čokoľvek. Keď pálite v normálnom pohľade, strieľate po jednej strele, ale tlačidlom "Z" si môžete prepnúť na streľbu v dávkach.
Granáty - veľmi účinné na skupinky. Nie je ich veľa, tak nimi neplytvajte (aj keď v Kalinateku ich je ozaj dosť). Keď sa nimi vybavíte, stlačte tlačidlo použiť a môžete ich hádzať.
Ešte máte svetlice, dymové granáty, prísavné míny a iné somarinky, ktoré môžete využiť, ale nie sú nevyhnuté.
Ďalej ste vybavení rôznymi užitočnými pomôckami, ako optický kábel, s ktorým vidíte za dvere, šperháky, pakľúče, mikrofóny a podobne.


1. Staré mesto Tbilisi, Policajná stanica
Tbilisi, Gruzínsko.

- Stretni sa s miestnym informátorom NSA, Thomasom Gurgenidzom, kvôli informáciám o Blausteinovej operačnej oblasti.

Napravo vyjdite po schodoch a vyskočte na rebrík. Oproti rebríku otvorte v streche poklop. Skočte dole, prejdite cez šachtu a vylezte hore po rúre. Spustite sa po lane do horiaceho domu. Vyjdite na chodbu. V prechode cez ňu vám bráni oheň. Obíďte ho cez bočnú miestnosť a dojdite až ku schodom, po ktorých zídite o poschodie nižšie. Tam prerúčkujte cez rúru, ponad dieru v podlahe a dajte sa doľava. Prejdite cez horiace miestnosti až k druhým schodom a po nich hore. Tu v miestnosti nájdete kontakt. Keď dohovorí, aktivujte nočné videnie a prejdite cez dvere oproti nemu. Tam cez tmavú miestnosť plnú dymu, (ktorý vás dusí, tak rýchlo) prebehnite k dverám napravo.

- Nájdi čiernu skrinku ukrytú v Blausteinovom byte

Prejdite cez terasu až k miestu, kde chýba zábradlie. Preskočte na balkón oproti. Tam dojdite k strážcovi. Preplížte sa poza neho k oknu naľavo. Zvnútra vyjde ďalší strážca. Otvorte okno a skočte dnu. V miestnosti, kde sú dvere s číselnou kombináciou, odtiahnite obraz vedľa vstupu a za ním aktivujte počítač. Získate kód k dverám: 091772. V kúpeľni si môžete zobrať lekárničku. (ak zlikvidujete strážcu na terase, tak telo skryte pred ľavé okno. Druhý strážca vyjde von a rozhliada sa po kolegovi, tak môžete zlikvidovať aj jeho).

- Nájdi mŕtvu schránku Gurgenidzeho na námestí Morevi, aby si zistil, ako sa dostať do policajnej stanice.

Na balkóne je naľavo lano, po ktorom sa spustite na strechu oproti. Vstúpte do dverí a skočte na lano od výťahu. Zlezte dole a cez poklop vstúpte do výťahu. V miestnosti pred ním vypáčte dvere. Dostanete sa k dvom policajtom, ktorí sa zaoberajú jedným civilom. Zídite po schodoch za nimi a asi v polovici vyskočte a zachyťte sa zábradlia. Prerúčkujte na opačnú stranu, za policajtov a vylezte hore. V ulici pred vami je strážnik. Keď pôjde smerom od vás, tak sa schovajte v bočnom výklenku, asi v polovici ulice. Keď vyjde na schody na konci ulice, tak sa schovajte pod schody. Pozor, na balkóne nad touto ulicou je strážca, ktorý vidí na schody na konci, ale pohybuje sa, tak si to načasujte. Po týchto schodoch vybehnete na námestie. Za fontánou je v kroví vedľa zavretej brány prechod. Za ním zoberte lekárničku, náboje a aktivujte počítač. Získate kód k policajnej stanici. Pozor, oproti kroviu je okno, z ktorého sa občas pozerá civilista. Keď aktivujete počítač, tak sa brána pred skrýšou otvorí.

- Použi informácie z Gurgenidzeho počítača, aby si sa dostal do policajnej stanice.

Len čo prejdete bránou, bežte v prikrčení doľava, až k smetiakom. Tam bežte normálne do vedľajšej ulice, pred dverami napravo sa dajte zase do bežania v prikrčení a schovajte sa do tieňa za roh, za tieto dvere. Keď prejde okolo vás policajt, pokračujte hore ulicou. Na konci je strážca, ktorý prejde cez otvorené dvere napravo. Keď sa stratí z dohľadu, prejdite za ním. Vylezte po rúre na strechu, pod ktorú zašiel. Keď sa vráti na začiatok, vy zoskočte z konca strechy a na konci ulice vyskočte na smetiak. Tam použite dvojskok, zachyťte sa múru a preskočte ho.
Ste na dvore policajnej stanice. Na dvere použite kód z počítača: 5929 a vstúpte. Počkajte, kým strážnik zájde do dverí a preplížte sa doprava, za roh chodby. Tam vstúpte do miestnosti, kde je jeden pracovník márnice. Môžete ho chytiť a vypočuť, ale nie je to nevyhnutné. Kľudne ho môžete obísť poza stoly a vojsť do márnice za touto miestnosťou. Pred dverami môžete z počítača zistiť, že je tam kamera. Prebehnite pod kameru a zlikvidujte ju. Potom si prezrite mŕtvoly. Sú to Blaustein a Madisonová. Na stene je inak aj lekárnička.

- Dostaň sa na policajnej stanici k bezpečnostnému pozorovaciemu systému.

Keď vyjdete z márnice na chodbu, dajte sa dverami naľavo a hore schodmi. Po obvode si obíďte miestnosť, v ktorej sa rozpráva policajt s civilom. Z druhej strany policajtovej kancelárie sú dvere a schody hore. Na poschodí sa preplížte poza dvoch policajtov pracujúcich pri počítačoch. Vojdite do druhých dverí naľavo. Tam omráčte strážnika a aktivujte počítač. (Ak potrebujete náboje, tak sa preplížte cez uličku napravo od prvého policajta a z druhej strany miestnosti prejdite k dverám na stene oproti vchodu. Tie vypáčte a tam sú náboje.)

- Stretni sa s Juniorom Wilkesom pred policajnou stanicou, kvôli odvozu.

Vráťte sa do miestnosti, kde je policajt a civil o poschodie nižšie. Vyjdite dvojkrídlovými dverami a von len dobehnite k autu.


2. Gruzínske ministerstvo Obrany
Tbilisi, Gruzínsko.

- Vnikni do východného krídla gruzínskeho ministerstva.

Naľavo si o malý komín upevnite lano a zlezte dole, do otvoreného okna. Do miestnosti vstúpi policajt, ktorý na chvíľu zájde medzi regále. Rýchlo sa preplížte pod kameru a von na chodbu. (Ak rozstrelíte kameru, tak sa schovajte v tieni za dverami. Policajt príde skontrolovať, čo sa deje, ale nezbadá vás. Ak to všetko nestíhate, kľudne chyťte policajta, odtiahnite medzi regály a omráčte).

- Zisti, kde je Vjačeslav Grinko, od jeho šoféra.

Na chodbe si dajte pozor na dvoch strážcov. Vstúpte do prvých dverí naľavo. Hore nájdete lekárničku. Dajte sa dole schodmi. Cestou budú dve kamery, tak pozor. Dole v garážach sa držte v tieni po obvode. Na konci garáží si šofér pôjde do tieňa uľaviť. Chyťte ho, vypočujte a uspite.

- Vnikni do južného krídla gruzínskeho ministerstva obrany.

Potom sa vráťte do chodby na poschodí. Pred vstupom ku schodom stojí policajt zhora. Odlákajte ho behom k stĺpom a obíďte si ho. Keď vybehnete hore schodmi, v chodbe vás teraz čaká už len jeden policajt. Tiež ho behom odlákajte do tmavej časti v strede chodby. Keď bude chrbtom, dobehnite do dverí na pravej strane. Keď vojdete, napravo vypnite svetlo, alebo rozstreľte kameru nad dverami. Tu prezrite oba počítače a vypáčte dvere na balkón. Na balkóne začujete rozhovor, z ktorého zistíte, že len plukovníci majú prístup na nádvorie. Zo zábradlia vyskočte a zachyťte sa rúry. Prerúčkujte po nej smerom doprava, nad otvorené okno do kuchyne. Skočte dnu.

- Vypni laserové zabezpečenie nádvoria. Vypočuj rozhovor Grinka a Massea v presklenom výťahu idúcom do Nikoladzeho kancelárie.

Keď odíde z kuchyne vojak, tak sa preplížte k vypínaču vedľa dverí a zhasnite svetlo. Kuchári vás neuvidia a vy vyjdite von. Tu si obehnite miestnosť, aby ste sa dostali medzi dvere a automat. Počkajte, kým sa strážca znova vráti. Keď bude odchádzať, vybehnite z dverí doprava. Zbehnite dole schodmi a choďte na kraj k stene. Tam zoskočte cez zábradlie na prízemie. Tu musíte zlikvidovať strážcu, ktorý stojí pred počítačom. Pod schodmi je tma, tak to nie je problém. Keď ho uložíte do tieňa, tak aktivujte počítač, ktorý strážil. Po pravých schodoch zíde dolu plukovník a sadne si za počítač. Chyťte ho a odtiahnite dozadu. Tu pomocou plukovníka aktivujte optický skener. Keď ho uspíte, prejdite cez dvere. Za stenou je nad dverami oproti kamera. Prejdite cez dvere pod ňou a hneď si nachystajte laserový mikrofón. Zamerajte ho na výťah a vypočujte si rozhovor.

- Vnikni do severného krídla gruzínského ministerstva obrany.

Keď vystúpia z výťahu, z dvier oproti vyjdú traja strážcovia. (Ak ich vypáčite, za nimi je lekárnička a tiež generátor, ktorým vypnete svetlá okolo sochy.) Naľavo od týchto dverí je drevená okrasná konštrukcia. Preplížte sa pomedzi stráže a vylezte po nej hore, do otvoreného okna.

- Dostaň sa do počítača Nikoladzeho v jeho kancelárii. Dokonči prenos dát.

Z výťahu oproti vyjdú za chvíľu dvaja vojaci. Schovajte sa do miestnosti vedľa. Keď prejdú, vbehnite do výťahu a vyvezte sa hore. Tu vypáčte dvere naľavo od vás. Vnútri prezrite počítač a vyskočte na stôl. Zo stola vyskočte hore, do ventilačnej šachty. Prejdite na jej koniec a skočte dole. Ste za sklenými dverami s číselným kódom. Zlikvidujte kameru oproti vám a vojdite do dverí naľavo. Tam je lekárnička, náboje a rebrík, po ktorom vylezte na strechu. Tu sa zaveste s lanom na malý komín a zlezte dole. Zlezte tak, aby ste nohami boli pod oknom. Vyberte pištoľ, zamierte vojakovi na hlavu, zastreľte ho a vstúpte. Vojak má pri sebe granát. Použite počítač a získajte informácie. Potom bude vyvolaný poplach a do miestnosti vbehnú traja vojaci. Ešte predtým sa zaveste za okraj okna, ktoré ste rozbili pri vstupe a keď odídu, vlezte naspäť. Získajte z počítača zvyšné údaje (vojakov môžete zničiť aj granátom).

- Stretni sa s Jr. Wilkesom v garáži v suteréne, kvôli evakuácii.

Opustite miestnosť cez dvere, ktoré nechali otvorené vojaci. Dajte sa doľava a do dverí naľavo. Zbehnite dole schodmi (pred dverami je lekárnička) a cez terasu k výťahovej šachte. Skočte na rúru v šachte, zošmyknite sa dole a nájdite Wilkesa.


3. Ropná plošina GFO.
Gruzínske vody, Kaspické more.

- Vniknúť do ropnej rafinérie hlavným potrubím.

Vylezte po rebríku a dajte sa doprava po potrubí. Tam vyskočte na rúru a zachyťte sa aj rukami aj nohami. Prelezte ponad prekážku a za ňou zoskočte a zachyťte sa pravého okraja. Prerúčkujte doprava a tam vylezte. Dostaňte sa na plošinku napravo a tam skočte na lano, po ktorom sa zošmyknete. Keď po výbuchu pristanete, naľavo je tyč, po ktorej vylezte na potrubie nad vami. Je prasknuté, tak skočte dnu a prejdite ním.

- Sleduj žoldnierskeho technika.

Vylezte hore na plošinu a tu po rebríku na stĺpe úplne hore a tam zoskočte na štvorcovú ochodzu. Vyskočte na malú kovovú skrinku a z nej na rúru hore. Kým budete liezť po rúre, priletia americké stíhačky. Na konci rúry zoskočte na most, po ktorom išiel technik (najlepšie zoskočiť rovno na vojaka). Vybehnite hore a sledujte technika, kým nevojde do jednej miestnosti. Vonku sú na stráži dvaja vojaci, ktorých opatrne zlikvidujte zbraňou. Potom čakajte pod oknom, kým sa nebude aj s ochrankou vracať. No nepôjdu von, ale do vedľajšej miestnosti a zavrú za sebou. Prebehnite sprava, cez plamene pred túto miestnosť.

- Získaj laptop z kufríku technika.

Tu vyskočte na nejakú rozvodnú skriňu a na rúru nad vami. Prelezte po nej do miestnosti, kam vbehol technik. Vojak začne ničiť dôkazy (napravo od neho sú náboje). Vybehnite cez dvere napravo a hore schodmi. Naháňajte technika, kým nevbehne do ďalšej miestnosti. Vbehnite za ním a vnútri prejdite dverami naľavo. Po výbuchu sa dajte hneď z dverí doľava a za technikom. Mali by ste ho dostihnúť. Ak vám ujde, nájdete ho na najnižšom bode plošiny, len stále dolu schodmi. Môžete ho aj vypočúvať, no hlavne mu zoberte kufrík.


4. Veliteľstvo CIA
Langley, Virginia, USA

- Dostaň sa do centrálneho serveru CIA, aby si zistil a našiel únik informácií.

Na začiatku máte dve možnosti vstupu. Prvá je, že hneď prebehnete naľavo a rovno k hlavnému vchodu. Naľavo od vchodu sa vyšplhajte po odkvape a skočte na striešku nad vchodom. Tam vstúpte do šachty, z ktorej sa dostanete do veľkej sály, v ktorej sa musíte dostať na opačnú stranu, za detektory.
Druhý spôsob je ten, ktorý od vás očakáva váš šéf. Máte minútu, 40 sekúnd na to, aby ste sa dostali do ventilácie, v ktorej na tento čas je odpojený ventilátor. Tiež bežte naľavo. Na konci pri budove je plot z pletiva. Na ľavej časti prednej strany pletiva chýba hore ostnatý drôt, tak tadiaľ môžete preliezť. Tam sa dostaňte pred ľavý ventilačný systém. Otvorte kryt a prejdite za ventilátor. Zoskočte z plošiny pri ventilátore a prelezte pletivo. Dá sa to jedine vedľa dverí, kde sú na vrchu nejaké potrubia. Potom pokračujte jedinou možnou cestou. Vyhnite sa údržbárovi a kamere pred schodmi. Na schodoch si počkajte, kým sa agent nad schodmi neotočí a potom ho omráčte. Schovajte telo. Potom pokračujte schodmi na druhej strane. Tu v prvých dverách napravo nájdete lekárničku a omračovače. Teraz je jedno, či prejdete druhými dverami tejto miestnosti, alebo sa vrátite na chodbu a na konci vypáčite dvere vedľa kamery, tak či tak sa dostanete do veľkej sály. Podstatné je dostať sa napravo za detektory batožiny.
Je tu chlapík volajúci z mobilu a strážca pri výťahu. Keď chlapík odíde, naľavo vezmite plechovku, odlákajte strážcu a zvezte sa výťahom dole.

- Získaj SC-20K zo skladu so záložným generátorom.

Keď pôjdete chodbou, narazíte na dvojo dverí. Z pravých prejde chlapík do ľavých. Vy vstúpte do pravých a prezrite počítač. Nájdete kód: 2019. Potom sa vráťte na chodbu. Tá sa ďalej rozdvojuje. Ak sa dáte vľavo, tak sa preplížte poza policajta so zbraňou a v malej miestnosti vedľa policajta získate lekárničku a ďalšie omračovače. Inak pokračujte z križovatky doprava. Tu sú dvere s číselnou kombináciou. Oproti nim v miestnosti je agent a vedľa je miestnosť, v ktorej postáva chlapík, ktorý občas vyjde na chodbu. Najprv omráčte tohto chlapíka v tej malej miestnosti (je tam šperhák). Potom agenta oproti dverám, má u seba kód: 7687. Jeho telo odneste do malej miestnosti k predošlému telu. Nezabudnite v miestnosti s telami zhasnúť. Potom týmto kódom otvorte dvere. Za nimi sú dvaja pracovníci, pomedzi ktorých sa môžete preplížiť do vedľajšej miestnosti, kde je lekárnička a kde aj prezrite počítač. Získate ďalší kód: 110598, ktorým otvoríte dvere vedľa. Za nimi zídite dole a omráčte dvoch pracovníkov. Pokračujte ďalej hore schodmi. Nad schodmi si vezmite z police SC-20K. Potom pokračujte chodbou, až vám šéf oznámi, že ste blízko počítača. Tu naľavo prebehnite cez silno osvetlenú chodbu. Napravo za sklom je agent, ktorého môžete omráčiť, alebo si len správne načasujte, kedy prebehnúť vľavo. Tu je dvojo dverí, ktoré sa otvárajú kódom, ktorý ste získali už skôr - 2019. Obe vedú k centrálnemu počítaču, tak tam zbehnite. Pri ňom omráčte dvoch technikov a potom ho aktivujte.

- Napichni Doughertyho počítač, kvôli vystopovaniu úniku informácií k Georgianom.

Vráťte sa hore, na hlavnú chodbu. Keď pôjdete cez tú silne osvetlenú chodbu, použite infračervený mód, aby ste videli agenta za sklom (ak ste ho už neodpravili). Na chodbe sa dajte doľava a pokračujte až na jej koniec pred detektor kovu. Je tam okno, za ktorým je policajt. Vedľa okna vyskočte, aby ste spôsobili hluk. Policajt sa vybehne dookola pozrieť, čo ho spôsobilo. Keď vybehne, skočte cez okno dnu a zadnou chodbou vniknite do haly. Sú tam na strope dve kamery, ktoré sa nedajú zničiť. Buď si to načasujte, keď nebude na schodišti agent a keď budú kamery odvrátené od vás a prebehnite do chodby za halou, alebo rozstreľte svetlá a za tmy prejdite. Na konci chodby schodmi dolu a tam otvorte dvere kódom 110700. Za dverami vojdite do druhej miestnosti s automatickou vežou. Sú tam dve svetlice pri počítači a jedna pri zbrani. Za zbraňou sa vyvezte výťahom. Vstúpte do miestnosti na konci chodby. Obíďte agentov poza panely s počítačmi a za nim zahnite doprava. Sú tu dve kancelárie. V oboch nájdete informácie, ale podstatné sú len tie z kanclu 508, to je Doghertyho pracovňa.

- Unes Mitchella Doughertyho.

Pokračujte chodbou za kanceláriami. Na rohu je strážnik a kamera. Naľavo pred nimi sú dvojkrídle dvere. Dostanete sa nimi do premietacej sály. Na opačnej strane sú dvere s nápisom exit. Vedú na chodbu za strážnika s kamerou. Stojí pred nimi agent, ale po chvíli odíde, tak nimi prejdite. Pokračujte chodbou až na koniec. Tam otvoríte dvere kódom 0614, ktorý získate v malej miestnosti napravo. Sú tam síce dvaja pracovníci, ale nevšimnú si vás. Keď otvoríte dvere kódom, za nimi napravo je váš cieľ. Ak chcete, vylomte naľavo dvere s nápisom UFO Sightings Office. Vnútri z počítača získate kód 020781 k dverám v miestnosti. Za nimi je pár omračovačov a mini kamier. Potom chyťte Doughertyho naľavo.

- Dostaň Mitchella Doughertyho na miesto stretnutia, neďaleko nákladného doku. Zneškodni bezpečnostného dôstojníka CIA hovoriaceho s Wilkesom a Baxterom.

Keď chytíte Doughertyho, tak ho omráčte a vyjdite s ním von. Postupujte s ním stále dole, pomedzi ventilátory, cez jednu miestnosť a cez schody, až na terasu nad vašou únikovou dodávkou. Cestou bude pár policajtov. Všetkým sa môžete vyhnúť, ale aj omráčiť ich môžete dosť ľahko. Nad dodávkou si všimnite dôstojníka hovoriaceho s vašimi kumpánmi. Zlezte dole a omráčte ho, ani jeho nemôžete zabiť. Potom len prineste k dodávke telo a zhoďte ho.


5. Budova Kalinateku
Langley, Virginia, USA

- Vnikni do Kalinateku. Dostaň sa do núdzového požiarneho systému, aby si otvoril požiarne dvere obklopujúce Ivana. Nájdi Ivana skôr, než ho zabijú ruskí mafiáni.

Vybehnite dopredu k autám, kým nevyjdú dvaja strážcovia. Tých treba odstrániť. Ak chcete potichu, tak si zabehnite dozadu, na druhú stranu, ako ste začali misiu. Je tam uzavretá cesta nahor s nápisom Clerance Hieght 2,96m. Tam si za stenou počkajte na jedného z nich. Chvíľu stojí na značke zákaz parkovania, tak ho môžete zneškodniť. Likvidácia druhého je už malina. V búdke pred dverami je lekárnička.
Na poschodí zlikvidujte strážcu za žltým autom a odtiahnite telo. Naľavo od dverí je v búdke druhá lekárnička. Potom, keď ste medzi žltým a bielym autom, tak hoďte fľašu medzi krabice a predok bieleho auta oproti. Keď sa tam vyberie skontrolovať to jeden z dvoch strážcov, tak hoďte druhú fľašu pred to auto oproti. To odláka aj druhého. Prejdite poza auto, za ktorým sa skrývate. Vyskočte na krabice a z okna skočte na bedňu zavesenú na žeriave. Tu buď rovno skočte na sklenený strop chodby pod vami, ale to vám odoberie trocha zo života. Môžete radšej vyskočiť a prerúčkovať po lane až ku kabínke žeriavu. Odtiaľ skočiť na plošinu pred vami a za pomoci malého komína a lana sa spustiť na tú sklenenú strechu. Skočte do chodby a zlikvidujte strážcu pred detektormi. Má u seba kód: 97531. Ním otvorte dvere pred detektormi, ktoré by vás prezradili.
Vojdite (sú tu náboje) a prejdite do vedľajšej tmavej miestnosti. Opatrne, na zemi je bordel, čo vydáva zvuk. Prejdite na koniec a vyskočte do ventilácie. Na jej konci zoskočte, uvidíte animačku. V miestnosti, kde ste, zhasnite svetlo, otvorte dvere a ostreľovačkou streľte do míny, ktorú pripevnili na stenu. To zlikviduje oboch Rusov. U jedného z nich nájdete popis o bombách a u druhého prísavnú mínu. Ostreľovačkou si vychutnajte chlapíka pri výťahu a potom doň nastúpte.
Rýchlo bežte doprava. Na stole sú granáty. Potom rovno do temnoty pred vami. O chvíľu vyjdú muži čo strieľali, ignorujte ich. Pokračujte ďalej. V chodbe oproti sa objavia dvaja muži, pred ktorými je na stene mína. Streľte do nej, čo ich zlikviduje. Potom choďte do miestnosti naľavo. Sú tam dvaja programátori a dve výbušniny. Choďte najpomalšie ako sa dá a deaktivujte ich. Potom vám prezradia, že na poschodí je veľká bomba a dajú vám aj kód: 33575.

- Deaktivuj bombu v archíve.

Spustí sa vám odpočet 2 minúty a 30 sekúnd. Bežte a otvorte kódom od programátorov dvere v chodbe, kde ste zlikvidovali dvoch Rusov. Za nimi len bežte cez kancelárie na koniec chodby, pred dvere s nápisom The Archives. Ignorujte cestou výbušniny na stenách, keď bežíte, stíhate im újsť. Vypáčte dvere do archívu, tam vyskočte na skrinku, aby ste sa vyhli plameňom a deaktivujte bombu. V archíve je aj lekárnička.

- Obnov prúd k požiarnym dverám poistkami za sálou.

Napravo od archívu zlikvidujte vo veľkej sále dvoch strážcov. Ak ste ich omráčili, tak buď odneste telá, alebo ich zastreľte, lebo neskôr sem prídu vojaci, čo by ich prebrali. Potom zbehnite za pódium, sú tam schody. Keď sa po nich vydáte, zbadáte animačku a dvaja vojaci pôjdu von. Odbehnite zo schodov na druhú stranu, nad schody. Keď vybehnú tí dvaja, tak skočte dole. Je tam jeden Rus. Zlikvidujte ho. Môžete ostreľovačkou, hneď napravo od schodov. Síce spoza stroja vidíte len jeho temeno, ale to stačí. Potom pri jeho tele zapnite poistky. Vráťte sa do sály. Zlikvidujte tých dvoch, čo vybehli. Pohoda, jeden je pred schodami, druhý v uličke medzi sedadlami. Odstreľte nového vojaka, čo sa prechádza hore pred dverami. Má u seba kód: 1250. Otvorte ním dvere za sedadlami.

Nad nápisom Kalinatek si všimnite dvoch Rusov. Postavte sa do tmy, pod schody, kúsok od stĺpu a trafte prvého ostreľovačkou priamo do hlavy. Druhý vybehne a začne páliť naslepo. Trafte do hlavy aj jeho. Pokračujte ďalej. V miestnosti označenej červeným krížom sú dve lekárničky. Tu si počkajte, kým príde stráž. Keď sa bude vracať, sledujte ho a klepnite. Potom ešte zlikvidujte Rusa v Server Room a počítačom, na ktorom pracoval, otvorte dvere.

- Vezmi dešifračný kľúč od Ivana. Nechaj ho tam pre FBI.

Prejdite dverami a vybehnite hore. Sú tam dvaja Rusi. Buď im hoďte granát, alebo si počkajte Jeden sa otočí chrbtom a druhý pôjde na záchod. Choďte za ním. Na záchode vlezte do ventilácie. Na jej konci zastreľte vojaka, čo ohrozuje Ivana. Potom si s Ivanom pohovorte a dá vám dešifračný kľúč. Ak už ste, tak vyjdite zo záchodu a vyvezte sa výťahom.

- Stretni sa s vrtuľníkom, ktorý ťa má vyzdvihnúť.

Po vystúpení z výťahu sa dajte doprava. Vyskočte na krabice a dvojskokom hore na plošinu. Prejdite ponad miestnosť s troma vojakmi na plošinu za nimi. Týchto ste obišli, ale až kým sa dostanete na koniec, bude vás otravovať ešte dosť vojakov, tak ich všetkých likvidujte. Na skupiny hádžte granáty, na páry, či jednotlivcov strieľajte. Cestou si všímajte okolie, budete mať aj nejaké lekárničky, granáty a náboje. Na konci uvidíte v animácii, ako vám zastrelia parťáka. Už len zoskočte dole, zastreľte dvoch ostreľovačov na lešení. Vylezte po lešení k telu vášho kolegu.


6. Čínska ambasáda
Yangon, Maynmar

- Stretni sa s kontaktom. Nazbieraj na ambasáde informácie laserovým mikrofónom.

Dajte sa doprava, vyskočte na kontajner a prelezte stenu. V ulici pred vami odpravte strážcu, dá sa to načasovať, keď je druhý chrbtom. Schovajte telo a dajte sa v ulici doľava. Na konci vylezte rebríkom na poschodie. Tu dojdite na koniec, kde prejdite na lešenie, vylezte rebríkom hore a skočte na lano, po ktorom prerúčkujte na plošinu na vedľajšej budove. Tu môžete zbehnúť za roh, zliezť rebríkom a pokračovať po ulici, ale výhodnejšie je preskočiť na rímsu oproti, z nej na striešku vedľa a tak sa dostanete na koniec ulice nepozorovane. Tu sa držte v tieni a prebehnite za plot oproti. Tam vlezte do kanála. Tu pokračujte jedinou možnou cestou, až zbadáte prvých vojakov. Sledujte ich (v jednej bočnej chodbe naľavo bude lekárnička), až sa všetci traja zastavia pod svetlom. Počkajte, kým dohovoria a pohnú sa ďalej. Pokračujte za nimi, do chodby, do ktorej vošli. Tu vyskočte na rebrík a vylezte z kanála. Pozor, sú tu dvaja vojaci. Hneď vedľa kanála je rebrík, tak vylezte na lešenie úplne hore. Dieru prerúčkujte po tyči nad vami a na konci vlezte do okna. V tmavej miestnosti vylezte po rúre o poschodie vyššie a tam je váš kontakt. Je pri ňom aj lekárnička.

- Sleduj nákladiak až do skladu na veľvyslanectve.

Vyjdite po malých schodoch a pri komíne sa zachyťte lanom a zlezte dole po stene. Obíďte miestnosť, do ktorej vstúpi vojak so svetlom. Zahnite doľava a na konci po rebríkoch vylezte na vrchol lešenia a do okna. Tam prejdite niekoľko miestností a na konci vyjdite na balkón. Zneškodnite vojaka, vylezte na krabice, skočte na lano a zošuchnite sa oproti. Skočte na ulicu a hneď zahnite do uličky vľavo. Vylezte na kovovú ochodzu (sú tam náboje), za rohom si počkajte, kým prejde vojak a druhým rebríkom zlezte dole. V tieni sa dostaňte k nákladiaku, ktorý stojí v bráne. Prebehnite popri ňom, ďalej si obehnite dvoch vojakov, ale pozor na psa (môžete ho omráčiť zbraňou, ale dá sa vyhnúť aj jemu). Prebehnite popri pravej stene dookola pred vchod do veľvyslanectva. Všimnite si prvé okno nad strieškou, nad vchodom. Keď budete dosť blízko, spustí sa animačka a v tomto okne bude chlapík. Namierte na neho mikrofón a vypočujte si jeho rozhovor.

- Sleduj Kong Feironga k jeho autu a laserovým mikrofónom vypočuj jeho rozhovor.

Po chvíli Kong (chlapík z okna) nastúpi do limuzíny. Tá sa pohne, ale pred bránou zastane. Tam na auto namierte mikrofón a vypočujte si ďalší rozhovor.

- Stretni sa s Coen, kvôli presunu do Mouke Tsoe Bo Meats.

Dobehnite za roh vchodu do ambasády. Dvaja vojaci tu chodia po svojich trasách. Jedného omráčte a telo odtiahnite do temnoty. Druhému sa už ľahko vyhnete. Prebehnite popred vchod a zahnite za strážnu búdku pri bráne. Tam je pri stene tyč, po ktorej vylezte na stenu a z druhej strany zlezte dole. Tam vás čaká Coen.


7. Mouke Tsoe Bo Meats
Yangon, Maynmar

- Dostaň sa k anténe na streche bitúnku a zabráň vysielaniu.

Prelezte prvý plot. Počkajte, kým sa stráže zídu a zase rozídu a prelezte druhý plot. Schovajte sa k odkvapu vpravo a keď budú stráže vo vhodnej pozícii, pokračujte k dverám. Vnútri je lekárnička. (inak môžete skočiť aj na sudy pri dverách a múr preliezť). Ste na nádvorí. Doporučujem odstrániť prvého vojaka za dverami. Na nádvorí používajte infračervený mód, ktorým odhalíte míny v zemi. Vyhýbajte sa im tak, že preliezajte krabice, ktoré sú uložené na nádvorí. Tiež si dávajte pozor na dva reflektory, ktoré osvetľujú nádvorie a správne si svoj pohyb načasujte. Na konci nádvoria sa dajte vpravo. Tam vyskočte na kontajner. Rozbehnite sa a dvojskokom sa dostaňte do otvoru v stene nad vami. Na konci šachty sa dostanete na strechu. Ak stupíte na plech strechy, tak si vás všimnú. Prejdite po hrubých trámoch, po presklených častiach a krabiciach s doskami. Na konci, kam sa dostanete, skočte na lano a prelezte na hrubý trám oproti. Prelezte plot a zneškodnite anténu. Uvidíte animačku, v ktorej si to všimnú a vyhlásia pohotovosť.

- Nájdi zajatých amerických vojakov a čínskych hodnostárov.

Rýchlo prebehnite oproti anténe, do tmy. Z dverí, ktoré budete míňať, vyjde vojak. Keď pôjde k anténe, tak vkĺznite dnu. Napravo sú ďalšie dvere, ale najprv zbehnite dolu schodmi. Pozor, na stene je prísavná mína, zneškodnite ju. Na stole je počítač, dve míny a granát. Vezmite ich a potom prejdite dverami hore. Len čo ich otvoríte, schovajte sa naľavo nich, z tej strany, z ktorej ste ich otvorili. Vybehne vojak zdola a vás si nevšimne. Potom zbehnite dole. Za dverami vylezte na sudy, vyskočte a zaveste sa na kovovom tráme. Prelezte na opačný koniec, kde je pod vami močiaci vojak. Skočte na neho. Spoza steny vykuknite a zneškodnite vojaka vo dverách. Buď ho trafte do hlavy, alebo streľte do hasiaceho prístroja za ním. On sa k nemu vyberie, to ho na chvíľu omámi a vy môžete zaútočiť. (Keď strieľate, buďte ďalej od predeľujúcej steny, až pri umývadle.) Vedľa dverí je počítač a lekárnička. Na chodbu za nimi vyjde ďalší vojak, ktorého zneškodnite. Prebehnite do dverí, ktorými prišiel. Je tu otvorený poklop v podlahe, tak skočte do šachty. (Vedľa šachty je miestnosť s nábojmi. Je tam vojak, ale chrbtom, tak ak potrebujete, vezmite si ich). Na konci šachty vylezte hore a pokračujte až k otvoru, pod ktorým sú traja vojaci. Veľkú radosť im urobí, keď im tam hodíte granát.
Potom zlezte a pokračujte do mraziacej časti, kde používajte infračervený mód, aby vám vo výhľade nevadila para. V miestnostiach budú vojaci, ktorým sa môžete vyhnúť, alebo ich likvidujte. Dá sa to potichu a jednoducho. Pred druhými dverami pozor, je tam automatické delo. Skočte k nemu cez stroj naľavo v miestnosti. Tak sa dostanete zaň a môžete ho deaktivovať.
V ďalšej miestnosti sú traja vojaci a za dverami ďalej je znova delo. Všimnite si kovovú tyč vedúcu do týchto dverí. Vyskočte na ňu z dreveného podstavca a prelezte po nej do miestnosti s delom. Kým leziete pozor, napravo je vojak, ktorý si vás môže všimnúť, ale väčšinou je chrbtom. Na konci zlezte a deaktivujte delo. Ešte predtým môžete vypnúť len IFF a fľašou nalákať vojaka pred delo, ktoré ho rozfláka. Ešte vás čaká pár vojakov v ďalších miestnostiach.
V poslednej sále sú traja vojaci a v jej ľavej časti je znovu na zemi otvorený poklop do šachty. Prebehnite ňou. Keď vyleziete, uvidíte lekárničku, ale cez okná pred ňou vás môže zbadať vojak. Navrhujem zničiť svetlá. Keď vojak pribehne do tmy, tak na neho skočte. Potom vyjdite von a panelom napravo otvorte dvere. Skočte do kanála a prejdite.

Keď vyleziete, zlikvidujte vojaka v stajni. To isté urobte aj s vojakom v susednej stajni. V stajni oproti týmto dvom je v druhom boxe napravo automatické delo. Počkajte si, kým z chodby oproti nevyjde vojak a zastreľte ho. Potom dobehnite k delu (keď ste rýchly, netrafí vás) a vypnite ho. Za chodbou v ďalšej stajni sú v druhom boxe dve delá. Dostanete sa k nim odzadu cez prvý box a v pohode ich vypnete.
Bežte až na koniec stajní, sú tam ešte dve delá, ale nemieria na vás, tak ich ľahko vypnete. Naľavo sú vojaci a napravo čínski hodnostári. Keď si pohovoríte s Číňanmi, tak zistíte, že Kong je separatista a Číňania s ním nechcú mať nič spoločné. Po rozhovore sem pribehne niekoľko vojakov. Postavte sa doprostred, pred ohradu, prepnite na streľbu dávkou a koste ich. Potom príde samotný Grinko. Tiež ho zabite a misia je splnená. Môžete si pomôcť tak, že na steny okolo dáte prísavné míny, ale celkovo by ste ich mali zvládnuť aj len so zbraňou.


8. Čínska Ambasáda
Yangon, Maynmar

- Vnikni na ambasádu cez horné podlažie. Získaj Feirongove komunikačné archívy zo serveru ambasády v suteréne. Nezabíjaj Konga Feironga.

Choďte rovno a vstúpte do reštaurácie hlavným vchodom. Preplížte sa okolo dvoch vojakov pri stole a dverami pred záchodmi vojdite do kuchyne. Okienkom nazrite, aby bol kuchár chrbtom. Preplížte sa popod okno, za ktorým sedia tí dvaja vojaci a na konci vylezte po rebríku. Potom ešte po jednom rebríku a prejdite po doskách na balkón oproti. Počkajte tam, kým neprejde okolo vás vojak so svetlom. Potom choďte tam, odkiaľ prišiel. Vylezte po rúre na balkóne hore a stade sa prechyťte na lano, po ktorom sa spustíte. Zachytíte sa na rímse ambasády. Rúčkujte doľava a na konci sa pustite. Vylezte po rúre a skočte dnu cez malé okienko v podlahe. Choďte do skladu oproti. Je tam lekárnička. Potom vstúpte do diery v stene napravo. Tam na použitia funkcie "chrbtom k stene" prejdite cez úzky prierez medzi rúrami. Na konci sa zvezte po rúre a spravte to isté na opačnú stranu. Tam uvidíte troch vojakov, ako likvidujú počítače. Musíte ich zlikvidovať skôr, než zničia jediný počítač v susednej miestnosti. Buď prvého omráčte a dvoch zastreľte, alebo si to načasujte, keď pôjdu všetci traja vedľa a odpravte ich granátom. Potom použite ten počítač vedľa, ktorý ste zachránili. Vyjdite na chodbu.

- Odpáľ nádrže nákladiakov vezúcich Feirongove jadrové zbrane, aby si ich zničil.

V dverách napravo sú dve lekárničky. Potom vyjdite hore schodmi. Tu odstráňte dvoch vojakov. Prvý stojí vo dverách, tak keď ho druhý nevidí, priplížte sa a bum. Odneste telo a vráťte sa. Zhasnite na schodišti svetlo. Druhý vojak príde zapáliť a to je vaša chvíľa. Ešte je tam kamera, ale tú hravo obídete. Dajte sa doprava. V nasledujúcej chodbe vstúpte do pravých dverí. Preplížte sa cez tmavú miestnosť, kde spia dvaja vojaci (je tu lekárnička) a v druhej miestnosti použite optický kábel, aby ste videli na chodbu. Sú tam dvaja vojaci, ktorí prejdú cez dvere vyžadujúce kód. Keď zájdu, vyjdite von a použite infra mód, aby ste videli, ktoré čísla vyťukali. Použite teda kód 1436.
Keď sa otvoria dvere, vstúpte, ale len tak, aby ste boli krytí dverami. Za nimi je totiž vojak a automatické delo. Vyskočte a nad dverami sa zachyťte nejakej poličky s vázami. Prejdite cez ňu a opatrne zoskočte za vojakom. Zlikvidujte ho a znova vyskočte na tú policu. Odstreľte druhý reflektor zo zadnej strany konštrukcie držiacej zástavy. Potom sa postavte medzi tretiu a druhú vázu od dverí a vyskočte hore. Je tam taká preliačina, na ktorej sa môžete zachytiť. Ste za ďalším delom, ale nerobte s ním nič, aby ste nevyvolali poplach. Vyskočte na tyč, ktorá je súčasťou konštrukcie držiacej zástavy. Prelezte po nej, skoro až na druhú stranu. Tam uvidíte ako dôstojník otvára očným skenerom dvere vojakovi. Keď vojak zájde, prelezte až za dôstojníka. Zoskočte a prinúťte ho otvoriť vám dvere. Potom ho len ovaľte. Vnútri si otvorte okno a skočte dole.

Tu zničte svetlá pri vchode k jazierku. Keď bude vhodná chvíľa, bežte doprava a držiac sa pravej steny dobehnite k dverám oproti. Tými vstúpte. Za dverami je vojak a kamera a majú na vás dobrý výhľad. Streľte do svetla a v tme sa prešmyknite cez dvere. Cez druhé sa dostanete do skladu. Prelezte cez prázdne police na druhú stranu a za pomoci inframódu si pozrite klávesnicu. Zadajte kód 9753. Vnútri je lekárnička a náboje. Odstráňte vojaka vo dverách. Zhasnite vnútri a odstreľte svetlo vonku nad dverami. Počkajte si za krabicami a odstráňte aj vojaka, ktorý to príde skontrolovať. Zvyšných môžete ignorovať. (Ak nie, tak jeden chodí do tmy, takže bum a posledného môžete zastreliť.) Všimnite si hore kovový most. Prejdite dozadu a vyskočte na krabicu na vozíku. Potom na hromadu krabíc pred ňou a hore vylezte. Ešte predtým odstreľte kameru, ktorá má výhľad na krabice. Len čo prejdete po kovovom moste, uvidíte animačku, ako vojak natankoval dva nákladiaky. Bežte rovno a doprava, aby ste sa dostali za autá. Streľte do benzínovej pumpy medzi autami a to zničí obe (alebo streľte do nádrže každého auta zvlášť).

- Dostaň sa do počítača Feironga kvôli prenosu dát späť do Fort Meade.

Keď ste za nákladiakmi, zídite zo schodov, rovno pod nimi je poklop, ktorý otvorte a zlezte. Zabite prvého vojaka a telo ukryte do tieňa. Keď príde druhý vojak, dostane hlásenie a pobeží späť. Sledujte ho, ale tak, aby vás nezbadal. Pri prvých dverách, cez ktoré prejde, pomocou infra zadajte kód 1456. Potom sa vyvezte výťahom. Na druhé dvere použite kód 1834 a na ďalšie 7921. Tam nájdete Feironga. Zaútočí na vás, ale je opitý, tak nestrieľajte. Len sa mu dostaňte za chrbát a chyťte ho. Doveďte ho k počítaču a prinúťte, aby vám ho sprístupnil.

- Stretni sa s Coen, ktorá ťa s Osprey vyzdvihne na helipade v záhrade.

Vybehnite cez dvojkrídle dvere, ktoré otvorí výbuch. Potom pokračujte jedinou možnou cestou až na schodisko, kde otvorte okno a vyskočte von. Tu už len dobehnite na pristávaciu plochu pod vrtuľník.


9. Gruzínsky prezidentský palác
Tbilisi, Gruzínsko

- Získaj vyšetrovacie spisy Archy, záznam z vyšetrovania, ktorý vykonali gruzínski agenti menom súčasného prezidenta Cristaviho. Detaily vyšetrovania jedného z Nikoladzeho najvyšších žoldnierov s krycou identitou "Archa".

Dvojskokom vyskočte na plošinu vedľa vás. Z druhej strany sa spustite dole pomocou zachytávania sa na výčnelkoch. Dole prebehnite pod odkvap. Dvojskokom naň vyskočte a vylezte hore, na výčnelok vpravo. Tam rúčkujte po dvoch rúrach a rímse doprava. Preskočte o dve plošiny ďalej a na poslednej plošine znovu rúčkujte doprava. Tam znova vylezte po odkvape na dvore. Presuňte sa rýchlo doprava a zostaňte v tme. Stadiaľ odstreľte ostreľovača vo veži naľavo. Keď sa priblíži vojak, čo má trasu popri zábradlí, tak ho streľte do halvy a keď sa priblíži pes, tak aj toho. Vojak má u seba kód: 2126.
Keď bude druhý vojak a pes na opačnej strane, tak prebehnite popred bránu medzi steny živého plota. Prejdite stredom (je tam jeden vojak chrbtom), popri fontáne a otvorte bránu kódom od vojaka. Zahnite doľava a pred zavretými dverami na konci otovorte okno a skočte do pivnice. Je tu lekárnička. Vybehnite po schodoch, na stole je druhá lekárnička. Vojdite do galérie a dávajte si pozor na laserové lúče, ktoré vyvolávajú poplach. Prejdite na opačnú stranu a vylomte dvere, za ktorými je šperhák. Medzitým prídu do galérie dvaja vojaci a vypnú prednú laserovú ochranu pred dverami na boku. Za nimi sú na schodoch ďalšie lúče. Vyskočte na radiátor a z neho sa zachyťte na rímse a prerúčkujte na schody. Nad nimi sú ďalšie lúče, tak prelezte cez zábradlie a prejdite dverami.
Za dverami rozstreľte svetlá pri schodisku. Potom sa priplížte za vojaka na vašom poschodí a zlikvidujte ho. Toho hore potom streľte do tváre (sú to členovia elitnej ochranky). Od toho hore si vezmite kód: 70021. Otvorte ním dvere a vyjdite na chodbu. Naľavo pod schodami je lekárnička. Preplížte sa pomedzi vojakov a vojdite do druhej chodby naľavo. Pozor, je v nej kamera. Použite rušičku kamery, alebo zničte svetlo a vojdite do dverí. Vypáčte dvere a prejdite. V chodbe sú ďalšie lúče, ale niektoré miznú. Prvé lúče prebehnite zohnutí, ďalší lúč preskočte. V miestnosti bežte pred dvere. Vojde vojak a otočí sa, aby zapol svetlo. Bum. Keď vás neotravuje, tak si v druhej miestnosti môžete zobrať lekárničku a v tejto použite počítač. Získate kód: 66768 a získate údaje o Arche.

- Použi Nikoladzeho sietnicu k odomknutiu trezoru v knižnici. Získaj Archu z trezoru v knižnici.

Vráťte sa popod kameru na chdbu, z ktorej ste prišli. Teras sa dajte doľava a na jej konci prejdite cez dvoje dvere ďalej. Kódom z počítača otvorte knižnicu. V ďalšej miestnosti je výťah a traja vojaci. Ak hneď zahnete doľava, potom si to obídete pred výťah a v správnom momente nastúpite, tak ich ani nemusíte zabíjať. Potom sa zvezte dole, tam vás čakajú štyria vojaci. Na opačnej strane sú schody a dve chodby vedúce dozadu. Nemusíte sa s nimi zdržovať a rovno prebehnúť do týchto chodieb. Najlepšie z výťahu doprava a rovno do chodby (zrejme to nevyjde na prvýkrát). Dole je Nikoladze. Chyťte ho a prinúťte použiť skener. Vtom sa za vami objaví palácová stráž. Ani sa nehnite, akurát si môžete spustiť nočné videnie a pripraviť zbraň SC (nie do ruky, len pripraviť). Potom sa vám ozve velenie, že sa im podarilo narušiť prívod prúdu. Len čo zhasnú svetlá, bežte sa skryť za krabice a potom zlikvidujte päť vojakov.

- Zabi Kombayna Nikoladzeho.

Vráťte sa o poschodie vyššie, kde ste vystúpili z výťahu (ak ste nezabíjali vojakov, tak už sú mŕtvi). Je tu teraz otvorená brána. Hneď naľavo od nej je tyč, po ktorej vylezte na balkón. Ale najprv buď zlikvidujte dvoch vojakov na nádvorí, alebo zničte svetlá pri tyči. Na balkóne vojaka zabite a vylomte dvere na konci. V chodbe, v ktorej ste, máte náboje a tiež sa spustí animačka, v ktorej uvidíte Nikoladzeho. Máte ho zabiť. Pre lepší uhol môžete vypáčiť dvere na druhý balkón, tam zlikvidovať vojaka a zamieriť si na Nikoladzeho hlavu v okne. Keď ho dostanete, už len musíte utiecť. Vráťte sa do chodby, ktorá spája oba balkóny. Je tu nový vojak, tak pozor. Prejdite dverami, ktoré boli predtým zavreté. Zbehnite dole schodmi a do jedálne. Schovajte sa medzi stôl a prvý stĺp. Tak sa vyhnete vojakom. Keď zájdu do kuchyne, tak vylezte na skriňu, ktorá je vedľa dverí a z nej skočte na balkón. Za dverami z balkóna už len zlikvidujte štyroch vojako. Po každej strane schodiska sú dvaja. Keď sú mŕtvy, tak prejdite dverami oproti schodisku.

Súvisiace hry: Splinter Cell 2018
Splinter Cell: Blacklist
Splinter Cell 5: Conviction
Splinter Cell 4: Double Agent
Splinter Cell 3: Chaos Theory
Splinter Cell 2: Pandora Tomorrow
Splinter Cell: Mission PackDiskusia Príspevkov: 47 Hodnotenie
1461 hlasov

100
60
20

80
40
0
54
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |