HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20237
5454
5063
1430
1599
7256
5628
11947
1687

Online 95272 užívateľov

Návody > True Crime: Streets of L.A.


Zobrazení:24592
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

V hre si môžete zvoliť, či budete dobrým, alebo zlým policajtom. Za dobré skutky získavate odznaky a za sto malých máte veľký odznak. Za tie si kupujete upgrady na streľbu, boj a šoférovanie. Za malé sa môžete liečiť v nemocniciach a opravovať si auto na pumpách. Za zle skutky samozrejme prichádzate o odznaky. Odznaky inak normálne získavate aj za plnenie príbehových misií. Vedľa nich máte Jing a jang. Vaša karma dobra-zla. Tú si tiež zvyšujete dobrými skutkami a naopak.
Dobré skutky sú napríklad riešenie náhodných zločinov. No po dobrom, takže zločincov buď zatknete, alebo len neutralizujete streľbou do rozkroku, či do rúk. Prípadne ich len porazíte v boji. Získavate svetlé body a odznaky aj za nájdenie drog, či zbraní a zatknutie ich vlastníka, pri náhodnom prehľadávaní občanov. A za neutralizovanie, nie zabíjanie nepriateľov v plíživých (stealth) misiách.
Zlé skutky sú rozhodne zabíjanie civilistov. Taktiež zabíjanie zločincov, namiesto zatýkania a zabíjanie nepriateľov v plíživých (stealth) misiách.

Čo sa týka náhodných zločinov, tých je naozaj veľa, ale všetky sa riešia podobne.
 • Pouličné boje - súboj dvoch postáv (kuchári, civili, šlapky), alebo viacerých.
 • Prestrelky - zločinci s policajtmi (tých nesmú zabiť), alebo zločinci medzi sebou.
 • Samotní zločinci - to sú buď zločinci v podmienke, útočník znásilnenia, vrah, zlodej atď., ktorých treba zatknúť.
 • Zločinci za volantom - opití šoféri, unikajúci zločinci a podobne.
 • Rukojemníci - zločinec zadržiava rukojemníka, alebo ho preváža v aute.
Toto sú základné typy, ktorých je ohromné množstvo variácií. Riešia sa rovnako. Vyhodíte húkačku na aute (E), ukážete im odznak (F), alebo vystrelíte do vzduchu (Q).
Ak sa vzdajú, tak zdvihnú ruky hore a pohoda. Zatknite ich (X). Ak nie, tak ich treba prinútiť vzdať sa. Ak začnú na vás útočiť so zbraňou, tak ich treba jedine zastreliť (neutralizačná strela, alebo vražedná), alebo prejsť autom. Ak začnú bojovať, tak ich porazte, alebo buďte na nich zlý a aj tak ich zastreľte. Môžu zobrať rukojemníka. V tom prípade sa snažte (ak vám ide o body), aby to rukojemník prežil. Treba streliť útočníka v presnom mierení buď do hlavy (smrť), alebo do ruky (neutralizácia). Ak má v rámci samostatného zločinu rukojemníka v aute, tak prinúťte auto zastať a rukojemník sám vystúpi. Posledná možnosť, čo môže zločinec odporujúci zatknutiu spraviť je, že sa dá na útek. Buď pešo, alebo v aute. Ak je v aute (aj v rámci samostatného zločinu), tak ho prinúťte zastať. Rozstrieľajte celé auto až sa nepohne, alebo mu prestrieľajte pneumatiky. Ak beží po vlastných, tak ho buď postreľte, zastreľte, alebo napadnite fyzicky a porazte. Keď utekajúceho prinútite vystúpiť z vozidla, tak sa niekedy sám vzdá. Keď už na vás útočí, tak sa nevzdá.


Epizóda 1: Triad Violence

Misia 1: Shooting practice
Znič desať terčov.
Jednoduchá úloha. Len strieľajte a zničte desať terčov. Objaví sa ich 16, tak pár vám môže ujsť. Jediná rada - sami si dobíjajte zbraň, keď momentálne nie sú terče, ušetríte čas, než automaticky nabíjať keď vám dôjdu náboje a môže vám ujsť terč.

Misia 2: Rushing to E.O.D.
Choď do kancelárie šéfky.
Otočte sa s autom a choďte rovno, až na šiestu ulicu (6th street). Do nej zahnite doľava a pokračujte až na Brodway tam doprava. Toto je najkratšia cesta na zelený bod. Máte ho aj na mape, tak môžete zvoliť aj inú cestu. Máte na to minútu dvadsaťosem sekúnd, tak sa nezdržujte. V animačke sa stanete členom Elitnej Operačnej Divízie.

Misia 3: Driving for Chow
Choď do reštaurácie.
Tu máte voľnú ruku, tak sa môžete zabávať riešením pouličných zločinov, či posilňovaním sa upgradmi. Keď sa rozhodnete plniť misiu, tak choďte na označené miesto. Tam vystúpte z auta a choďte do reštaurácie, kde máte pred vchodom opäť vyznačené miesto.

Misa 4: Triad Muscle
Poraz bitkára triád.
V reštaurácii sedíte s Rosie, vašou kolegyňou, no reštauráciu navštívi aj výpalník. Vám to nedá a rozhodnete sa mu vypáliť. Keďže je to prvý súboj, je dosť ľahký. Skúšajte si údery a kopy a porazte ho.

Misia 5: Rosie Trouble
Zastreľ bitkára triád.
Keď vyjdete pred reštauráciu, ten porazený chlapík od triád si vás počká a poraní Rosie. Vaša úloha je prostá, zabite ho. Môžete si pomôcť streľbou do áut, za ktorými sa skrýva. Ich výbuchy ho zrania. Alebo ho jednoducho dostrieľajte.

Po tejto misii máte bonusovú misiu, v ktorej môžete voľne jazdiť a máte na výber tri upgrady. Nové auto, nový úder, alebo novú zbraň. Voľba je na vás.


Epizóda 2: Mean Streets

Misia 1: Cruising for Leads
Choď do cieľa.
Voľná misa, v ktorej je vašou jedinou úlohou dostať sa na vyznačené miesto na mape. Kým tak urobíte, voľne sa potulujte po meste. Riešte náhodné zločiny, zbierajte body, odznaky a vylepšujte sa. Keď sa vybláznite, tak choďte na vyznačené miesto. Zastavte, vystúpte a vstúpte do budovy.

Misia 2: Dojo Attacker
Poraz útočníka.
Použite svoje bojové umenie a porazte muža, čo na vás zaútočil.

Misia 3: Red Lantern Rush
Zájdi do baru.
Máte na to jednu minútu, tak rýchlo. Ste na ulici San Pedro. Pokračujte po nej a o ulicu nižšie zahnite do bočnej naľavo Boyet st. Z nej doprava na Los Angeles st., po nej pokračujte až na Temple st. a do nej zahnite doľava. Z nej už len zahnite doprava na Hill street.

Misia 4: Bar Brawl
Poraz Fenga.
Dorazili ste do Červenej lucerny, kde si majiteľa práve podával Feng. Po vašom príchode vás napadol. Porazte ho. To už je ťažší zápas, pretože má nôž, čo dosť odoberá zo života. Keď útočí, tak sa kryte a vzápätí na to útočte vy. Striedajte údery a kopy, až ho neporazíte.

Misia 4: (alt) The Arsonist
Chyť Fenga
Toto je prvá alternatívna misia. Ak ju chcete prejsť, musíte vypnúť rozohratú hru, znova ju spustiť a dať nahrať práve túto misiu. V tejto Feng podpáli Lucernu a uteká v aute. Vy nasadnite do svojho auta, prenasledujte ho a rozstrieľajte mu to jeho.

Misia 5: Chasing Triad Thug
Chyť Fenga.
Feng uteká z baru. Bežte za ním a porazte ho. Ako chcete. Zastreľte ho, alebo zrazte autom, je to na vás.

Misia 6: Driving to Jimmy´s
Zájdi do skladu.
Opäť voľná misia. Keď budete chcieť pokračovať, zájdite na vyznačené miesto na mape a vstúpte do budovy.

Misia 7: Sneaking In
Preplíž sa do skladu.
Toto je prvá stealth misia. Musíte prejsť potichu až do označeného miesta. Nik vás nesmie zbadať. Ak vás aj zbadajú, tak máte ešte asi dve sekundy, aby ste dotyčného zložili, inak misia končí. Klasicky sa ku každému preplížte za chrbát a zložte ho. To buď úderom, čo ho omráči, pre dobrú karmu, alebo klávesou "E" pre zlú karmu. Máte tri neutrálne likvidačné strely, pre prípad núdze. Vyhýbajte sa sklu na zemi, lebo prechod cez to vydáva zvuky. Prejdite cez pár stráží až k rampe, na ktorej je označený východ. Z východu vyjde jeden strážca, tak keď vyjdete na rampu, buď sa stiahnite a počkajte si na neho, alebo choďte rovno k východu a zložte ho jedným úderom.

Misia 8: Jimmy´s Ambush
Postrieľaj Jimmyho mužov.
V priestore pred vami budú dvaja nepriatelia, zastreliť. Potom postupujte ďalej a pár nepriateľov vyskočí spoza vecí naskladaných v miestnosti. Napravo aj naľavo si všimnite balkóny, keď sa priblížite, tak sa na nich objavia strelci. Keď sa dostanete dosť blízko k zadnej časti, tak tam sa objavia dvaja a potom traja strelci. Keď ich postrieľate, tak poslední budú po vás páliť z balkóna na stene oproti, na konci haly. Na predošlých sa dalo aj s presným mierením, skúšať ich neutralizovať, no na týchto rovno páľte, lebo aj oni majú samopaly, čo vás dosť preženie.

Misia 9: Sniper Assassin
Zastreľ snipera.
Konečne ste sa stretli s majiteľom skladu Jimmym Fu, ktorého sa pokúsil dostať sniper. Tu je najlepšie okamžite si dať presnú streľbu, zamieriť a zlikvidovať strelca. Ten sa presúva, tak ho musíte zameriavať medzi oknami. Prípadne v normálnom móde na neho vypáľte, presuňte sa pred susedné okno, keď príde, vypáľte znova a presuňte sa späť.

Po tejto misii máte bonusovú misiu, v ktorej môžete voľne jazdiť a máte na výber tri upgrady. Nové auto, nový úder, alebo novú zbraň. Voľba je na vás.


Epizóda 3: International Ties

Misia 1: Off to Chong´s
Zájdi k Chongovej rezidencii.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 2: Tailing Chong´s Limo
Sleduj Chongovu limuzínu.
Na obrazovke máte meter rozdelený na tri časti. Keď je vami sledované auto príliš ďaleko, tak je ukazovateľ v spodnej časti. Keď je v strednej, tak je všetko v poriadku a sledujete ho ideálne. Keď je v hornej časti, tak ste veľmi blízko. Vtedy už aj brzdite, inak vás po chvíli sledovaný spozná. Celú misiu sledujte Chonga.

Misia 3: A Stakeout Gone Bad
Unikni útočníkom.
Napriek všetkému vás zbadali Chongovi ľudia. Vyrazia za vami, takže teraz vy v roli cieľu utekajte. Stačí sa im stratiť poriadne z dohľadu, takže vhodné sú husté uličky. Taktiež je značnou pomocou im rozstrieľať auto. Aspoň čiastočne, veľmi sa nezdržujte, lebo aj oni strieľajú po vás. Ak im ho dosť poškodíte, utečiete ľahšie.

Misia 4: Driving to Spa
Zájdi do ruských kúpeľov.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 5: Spa Infiltration
Preplíž sa do ruských kúpeľov.
Prejdite pomedzi skrinky a zložte dvoch mužov. Vyjdete k saunám. Pred vami pôjde čašníčka. Môžete ju zložiť, no ak ju necháte, nebude si vás všímať. Tu sú tri sauny a z každej vyjde jeden chlap. Zložte ich. Potom sa dostanete do miestnosti s bojlerom v strede a mužmi ležiacimi na lehátkach. Za boilerom je strážca, tak si ho obíďte od chrbta. Na opačnej strane miestnosti je východ. Ležiaci muži vás nevidia, ale môžete ich zložiť, kvôli bodom. Keď k nim pôjdete, tak pozor na veci na podlahe, aby ste nevyvolali hluk.

Misia 5: (alt) Russkie Trouble
Poraz ruských bitkárov.
Toto je podobná misia, ako šiesta. No ako alternatívna vám ponúka štyroch bitkárov.

Misia 6: Shower Room Antics
Poraz naháčov.
Ďalšia bojová misia. Jednoducho si zvoľte stratégiu a likvidujte nepriateľov. Najprv sú len traja a po ich porážke príde ešte jeden, trochu silnejší.

Misia 7: The Accomplice
Postrieľaj osadenstvo kúpeľov.
Dorazili ste na miesto stretnutia dvoch šéfov. Keďže ste ich vyrušili, nenechajú to tak. Zbavte sa pár strelcov pred vami. Potom ďalší sa objavia za vami. Neskôr už len behajte dookola, kryte sa za stĺpy a likvidujte nepriateľov. Napokon príde sám Chong. Sám doslovne, takže ho nebude problém zabiť. Na prostrednom stĺpe naľavo je lekárnička, ak potrebujete.

Po tejto misii máte bonusovú misiu, v ktorej môžete voľne jazdiť a máte na výber tri upgrady. Nové auto, nový úder, alebo novú zbraň. Voľba je na vás.


Epizóda 4: Russian Face Off

Misia 1: En Route To Autoshop
Zájdi do Autoshopu.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 2: Grease Monkeys
Bojuj s Bikermi.
Najprv vás napadnú dvaja bikeri, ktorí sú celkom ľahkí. Porazte ich. Potom príde jeden s kovovou rúrkou a ten je veľmi nepríjemný. Využívajte prostredie. Auto na zdviháku v strede a pár žltých sudov, ktoré po zásahu explodujú. Keď nepriateľov skopnete do týchto vecí, odoberie im to zo života.

Misia 3: Chasing Francis
Chyť Francisa
Jednoduché. Len nasadnite do auta, prenasledujte ho a streľbou ho donúťte vystúpiť.

Misia 4: Off to the Gulag
Zájdi do Tanečného klubu.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 5: Another Way In
Preplíž sa do Tanečného klubu.
Ako pri každej plíživej misii potichu zlikvidujte nepriateľov. Prví sú osamote, tak nie je problém. Keď dorazíte k parkovisku tak tam sú dvaja. Zídu sa tvárami k sebe a potom sa na chvíľu rozídu. To je vhodný okamžik, aby ste vyrazili a zlikvidovali oboch. Potom ešte jedného a ste pri vchode do klubu. Z neho vyjde ešte posledný nepriateľ, tak buďte pripravený.

Misia 6: Disco Inferno
Postrieľaj vyhadzovačov.
V disko sále na vás zaútočia Rockyho muži. Stačí zostať na mieste, kde ste a odtiaľ likvidovať nepriateľov. Pár ich je na parkete, ďalší budú na dlhom balkóne naľavo a zvyšný za pultom oproti. Akurát dvaja vybehnú za pult naľavo, pri vás, tak na tých pozor, lebo majú na vás dobrý výhľad. Keď dostanete posledných za pultom oproti, tak nad pultom si všimnite malý balkónik. Naň vyjde chlapík so sniperkou. Pozor na neho a rýchlo sa ho zbavte. Na stolíku v strede, na parkete, je lekárnička.

Misia 6: (alt) Alley Brawl
Poraz vyhadzovačov.
Za klubom vás napadli traja vyhadzovači. Porazte ich. Na toho najsilnejšieho s copom sú vhodné nízke kopy striedané s údermi.

Misia 7: Cary in Trouble
Zájdi do Caryho Dojo.
Dostali ste sa síce k majiteľovi klubu, no ten poslal svojich mužov do Doja k vášmu bratovi. Okamžite mu idete na pomoc. Máte 2:55 času. Zrejme ste si vyrátali, že ak prídete neskôr, už nič nezmôžete. Je to dosť málo času na tú diaľku. Idete v noci, v daždi. Našťastie preto na uliciach nie je toľko ľudí a môžete pokojnejšie manévrovať. Chcelo by to rýchle auto. Najvhodnejšia cesta podľa mňa bola zahnúť na Oakwood Ave a z nej sa napojiť na Temple Street. Po nej potom ísť dlho, dlho, dlho. Asi tak tridsať sekúnd pred uplynutím času by ste mali byť neďaleko cieľa. Tam zídite z Temple Street a cez pár ulíc sa dostaňte do cieľa.

Misia 8: Vandal Wrath
Poraz vandalov.
Vášho brata uniesli a pár vandalov sa rozhodlo vykradnúť jeho Dojo. Porazte ich. Pozor na toho s mečom. Na neho platia hlavne nízke kopy a údery. Navrhujem zbaviť sa najskôr jeho a potom tých dvoch neozbrojených.

Po tejto misii máte bonusovú misiu, v ktorej môžete voľne jazdiť a máte na výber tri upgrady. Nové auto, nový úder, alebo novú zbraň. Voľba je na vás.


Epizóda 5: The Rescue

Misia 1: Tailing Cop Suspect
Sleduj podozrivého policajta.
Sledovacia misia. Len sledujte auto a držte sa vo vhodnej vzdialenosti.

Misia 2: Bum Encounter
Poraz opilcov.
Vstúpite do domu, kam ste vysledovali auto, no miesto policajta sú tam len bezdomovci. Napadnú vás dvaja s nožom a fľašou. Porazte ich. Títo dvaja nie sú veľký problém, pokiaľ sa vám jeden nedostane za chrbát. Keď ich porazíte, príde tretí týpek, ktorý je ozaj silný. Pomôžte si bejzbolkou, ktorú vidíte na zemi v animačke, keď tento tretí prichádza. Veľa vykrýva a silne útočí, preto aj vy sa kryte a rýchlo striedajte útoky.

Misia 3: Meeting Rafferty
Zájdi na stretnutie.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 3: (alt) Peking Duck
Zájdi do mäsiarne.
Voľná misia, napriek tomu, že alternatívna misia. Doplňte si body a upgrady a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape. Pošle vás rovno do misie 5.

Misia 4: Butcher Shop Rush
Ponáhľaj sa do mäsiarne.
Máte 2:14 na to, aby ste sa tam dostali. Po krátkej jazde zahnite napravo do Pico Blvd, tam dlho rovno a keď sa bude cieľ zatáčať, tak doľava, do Westmorelad Ave a z nej doprava na Olympic Blvd. Tu už len priamo k cieľu.

Misia 5: On the Copping Block
Poraz mäsiarov triády.
Najprv vás napadnú dvaja ozbrojení mäsiari, po ich porážke traja. Neostýchajte sa a vezmite si nejakú zbraň zo zeme. Na nich klasické útoky. Po týchto všetkých príde ešte jeden samotný chlapík. So zbraňou v ruke na neho stále stačí útočiť údermi a dorážať ho kombami.

Misia 6: Slaughter House
Postrieľaj mäsiarov triády.
V miestnosti kde ste, postrieľajte chlapíkov za pultom. Potom sa presuňte do dverí za nimi. Tu je chodba popri dopravnom páse, na ktorom vozia mäso. Prejdite chodbou a postrieľajte ďalších nepriateľov. Keď vstúpite z chodby do ďalšej miestnosti, tak hneď napravo od dverí je lekárnička. Tu sa prestrieľajte k východu, z ktorého ešte vyjdú traja nepriateľa. Potom len vstúpte.

Misia 7: The Great Escape
Uteč pre triádskymi útočníkmi.
Zachránili ste svojho brata a nasadli do nie najrýchlejšieho auta. Musíte sa striasť útočníkov. Najlepšie je ich spomaliť, alebo úplne odstaviť rozstrieľaním ich áut, či aspoň pneumatík.

Po tejto misii máte bonusovú misiu, v ktorej môžete voľne jazdiť a máte na výber tri upgrady. Nové auto, nový úder, alebo novú zbraň. Voľba je na vás.


Epizóda 6: House of WU

Misia 1: Off to Wu´s Place
Zájdi na miesto určenia.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 2: Up the Food Chain
Preplíž sa do reštaurácie.
Toto je veľmi jednoduchá plíživá misia. Všade po jednom strážcovi a každý sa poslušne otočí chrbtom. Akurát, keď budete vchádzať do miestnosti s označeným východom, tak si počkajte pri dverách na čašníka, ktorý pôjde pomedzi stoly. Zložte ho a potom chlapíka pred východom. Nik viac nevyjde, tak vstúpte. A pozor na vŕzgajúce stoličky.

Misia 3: Kitchen Inspection
Poraz kuchárov.
Porazte najprv troch ozbrojených kuchárov. Našťastie nie sú pri sebe, tak si ich môžete podať po jednom. Ozbrojte sa a potom porazte ďalších dvoch. Napokon príde nejaký zombie. Vaše útoky mu neodoberajú zo života, ale môžete ho omráčiť. Jediné, čo mu ubližuje, je oheň. Dostaňte ho pred sporáky a kopnite ho do nich. To s ním zatočí. Môžete ho do už horiacich sporákov zatlačiť aj údermi, no riskujete, že popálite aj seba. Takto ho do nich párkrát soťte a je po ňom.

Misia 4: Seeking Ancient Wu
Nájdi Prastarého Wu.
Strieľajúca misia. Sú tu aj tí zombíci, no zistíte, že okrem ohňa na nich platí aj streľba, takže pohoda. Ste v jaskyniach, tak by bolo vhodné, aby ste už mali vylepšenie na zbrane Flash Light, teda baterky, ktoré vám osvetlia priestor. No dá sa aj potme, akurát strácate orientáciu. Môžete sa zamotať, ale nemali by vám tie jaskyne robiť problém, keď ich párkrát prebehnete, potom, ako si všetkých vystrieľate. Jednoducho postupujte jedinou možnou cestou a na prvej križovatke doprava (vľavo je lekárnička), na ďalších križovatkách rovno, rovno, rovno, rovno. Pred východom sa objaví ešte pár nepriateľov, tak ich postrieľajte a vstúpte.

Misia 4: (alt) Tunnel Vision
Dosiahni východ z kanálov.
Tu ste v kanáloch pod čínskou štvrťou. Za vami sa začne sunúť mreža s ostňami, takže nie je dobré sa zdržovať, lebo chodba vedie len priamo a mreža sa stále bude približovať. Tu na vás budú vyskakovať spomínaní zombíci. Nikto však po vás nestrieľa, takže je to v pohode. Stačí pár striel a rozpadnú sa, takže behom a streľbou dobehnite na koniec tunela, kde je východ a posledná línia zombíkov.

Misia 5: Inner Demons
Zastreľ Wuových démonov.
Napadnú vás Wuovi démoni. Môžete po nich normálne strieľať a dostanete ich aj tak, no najefektívnejšie aj najrýchlejšie, ako sa ich zbaviť, je streliť im do očí. Strela do oka a démon je mŕtvy (alebo zmizne tam, odkiaľ prišiel). Tie hlavy lietajú okolo a občas sa zastavia, aby sa rozleteli na vás. To využite na presné mierenie a streľte im do očí. Toto isté spravte potom s ďalšími štyrmi a s ďalšími piatimi, ktorí sa objavia. Napokon priletí posledný, s troma očami. Viete čo máte robiť - tri presné rany do očí a dovidenia.

Misia 6: Die Die My Concubine
Poraz Wuove konkubíny.
Tie dve ženské, čo pri Wuovi sedeli v animačkách, na vás zaútočia. Nie sú až také strašné, ako ste si možno mysleli. V pohode sa dajú zničiť normálnym útokom. Jedinou ich schopnosťou je, že občas, keď dostávajú dosť do tela, tak zmiznú a objavia sa niekde inde. Môžete si pomôcť tak, že rozbijete zábradlie na aréne a zhodíte ich počas boja dole do lávy, no keď som sa o to pokúšal, väčšinou som spadol sám. Priamy boj je jednoduchší.

Misia 7: Nightmare
Zastrel Wuovho draka.
Okolo vás v láve pláva Wuov drak. Z času na čas sa objaví a vychrlí po vás oheň. Nebuďte potom v mieste, kde sa ponorí, lebo po aréne bude ešte chvíľu metať chvostom. Likvidujte ho streľbou do hlavy. Keď pláva okolo, tak si vystriehnite moment, keď bude mať hlavu nad hladinou, dajte si presné mierenie a pošlite mu pár guliek do lebky. To isté spravte aj keď sa vynorí, aby na vás vychŕlil oheň. Tam je streľba do hlavy a zvlášť do otvorených úst omnoho účinnejšia. Toto párkrát zopakujte, kým ho nezložíte.

Po tejto misii máte bonusovú misiu, v ktorej môžete voľne jazdiť a máte na výber tri upgrady. Nové auto, nový úder, alebo novú zbraň. Voľba je na vás.


Epizóda 7: Finding Rocky

Misia 1: In the Driver´s Seat
Dojdi na miesto určenia.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenému na mape.

Misia 2: Pressing Rafferty
Porazte barmana.
Pomerne jednoduchý zápas. Platia na neho najviac kopy. Len jeden nepriateľ.

Misia 3: On Rafferty´s Tail
Sleduj Raffertyho.
Ďalšia sledovačka, ale dosť dlhá, preto je ťažká. Viackrát sa priblížite, alebo vzdialite a je koniec. No ak ste nemali problém s predošlými sledovačkami, tak aj táto by mala byť v pohode.

Misia 3: (alt) FBI Goons
Poraz agentov FBI
Opäť jeden z nenáročnejších zápasov. Porazte pár agentov. Jedinou ich výhodou je, že majú elektroparalyzátory. Inak nič moc.

Misia 4: Escaping the FEDS
Unikni pred federálmi.
Sledujú vás dve autá agentov. Buď im rozstreľte pneumatiky, či doničte autá a kľudne si odfrčte, alebo sa im vyhnite kľučkovaním cez uličky. Už ste zvládli také misie, ťažký začiatok, potom len udržovať a zväčšovať odstup.

Misia 5: Rafferty´s Date
Sleduj Raffertyho.
To isté, čo v misii 3, opäť sledujte Raffertyho do cieľa jeho cesty. Toto je už našťastie kratšia sledovačka.

Misia 6: Eavesdropping
Preplíž sa do skladu.
Celý level je len jeden veľký sklad, kde chodíte pomedzi regály s bedňami. Máte jedinú možnú cestu a na nej osamotených strážcov. Zbavte sa ich. Keď budete v uličke, z ktorej vidíte východ, tak pozor. Ešte na opačnej strane uličky je strážca. Potom zájdite smerom k východu, ale po ľavej strane uličky a schovajte sa za veľkú krabicu. Spoza nej vyjde strážca, prejde okolo vás, tak ho zložte. Za krabicou je ešte jeden strážca, ktorý sa stále pozerá pred seba. Buď vyskočte a streľte po ňom uspávaciu strelu, alebo pribehnite a než stihne zareagovať, tak ho zložte. Potom pokojne vstúpte do východu.

Misia 7: Father´s Killer
Postrieľaj Rockyho ľudí.
Ste na balkóne, tak pozor, aby ste neskočili dole. Na druhom stĺpe je lekárnička. Len sa presúvajte na balkóne z jednej strany na druhú a likvidujte nepriateľov.

Po tejto misii máte bonusovú misiu, v ktorej môžete voľne jazdiť a máte na výber tri upgrady. Nové auto, nový úder, alebo novú zbraň. Voľba je na vás.


Epizóda 8: Retribution

Misia 1: The Girlfriend Angle
Sleduj Rockyho priateľku.
Jednoduchá misia. Sledujte ju, už to musíte byť nacvičený.

Misia 2: Back to the Gulag
Choď do Gulagu.
Od Jill (dosť mi pripomínala Salmu Hayekovú) ste zistili, že Rocky sa údajne vrátil do klubu Gulag. Máte štyri minúty na to, aby ste sa tam dostali. Stále sa stačí držať na Sunset Blvd a priamo dôjdete až k cieľu. Používal som druhé auto získané bonusom (01 Roadster Car) a s ním som to stihol s rezervou asi 10 sekúnd. S inými autami som neskúšal, ale nie je problém získať toto bonusové auto, zvlášť, keď už ste v epizóde 8.

Misia 3: Rocky´s Trap
Poraz Rockyho bitkárov.
Na diskotéke vás napadnú traja bitkári. Sú to priemerní bitkári. Nenechajte sa obkľúčiť a nemáte problém. Tiež môžete využiť elektrické zariadenia (repráky a pod) v okolí a do nich odkopnúť nepriateľov, čo im tiež odoberie zo života.

Misia 3: (alt) Chopper Ambush
Uteč helikoptére.
Aj keď to vyzerá na dlhú naháňačku, je to misia na pár sekúnd. Keď bude vrtuľník pred vami, tak si dajte presné mierenie a odstreľte oboch mužov, čo vykukujú z bokov vrtuľníka a strieľajú po vás. Ich smrťou misia končí.

Misia 4: Driving to Airport
Dojdi na letisko.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 5: Hangar Showdown
Postrieľaj členov komanda.
Už sa blížite ku koncu, takže si to užite. Prestrieľajte sa až k východu. Pred východom sa už klasicky objaví znenazdania pár nových nepriateľov. Cestou si pomáhajte streľbou do sudov, čo spôsobí výbuchy.

Misia 6: Jetting Away
Zostrel Rockyho tryskáč.
Rocky uniká vo svojom tryskáči. Zničte ho. Ste v aute, tak sa na neho zaveste a páľte po ňom. Môžete ho buď normálne rozstrieľať, alebo si dať presnú streľbu a rozstrieľať trysky. Napokon dôjde k výbuchu a je po Rockym.

Misia 7: Puppet Master
Poraz Generála Kima.
Napokon sa ukáže chlapík, ktorý za tým všetkým stál. Severokórejský generál Kim. Čo k tomu dodať - je to posledný súper, tak čakajte že bude poriadne silný. Buď neustále striedajte útoky a bojujte ako blesk, alebo obozretne, blokujte sa a útočte vo vhodnom momente. Po jeho porážke je koniec.
Správny koniec.

No ešte tu máte pár alternatívnych koncov.Alternatívna cesta I (slabý koniec)

Epizóda 4: Con Girls

Misia 1: Strip Club Detour
Zájdi do striptízového klubu.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenom na mape.

Misia 2: Cat Fight
Poraz striptérky
Zmláťte 6 striptérok a jedného vyhadzovača. Na začiatku sú tri a ďalej tri, vyhadzovač príde až potom.

Misia 3: Cruising for Lola
Zájdi na stretnutie s Lolou.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenému na mape.

Misia 3: (alt) Lola Rush
Ponáhľaj sa na stretnutie s Lolou
Máte 1:30, aby ste sa dostali k Lole. Ak ste si nechali alternatívne epizódy na koniec ako ja, tak by ste mali mať aj bonusové autá a s tými to nie je problém.

Misia 4: The Driving Test
Máte sa za 1:28 sekúnd dostať na miesto stretnutia. Musíte to stihnúť, aby si bola Lola istá vašimi šoférskymi schopnosťami. Prejdite cez pár ulíc až na dlhú, širokú Tretiu ulicu. Po nej stále rovno a až na konci zahnete do ulice La Cienga blvd, v ktorej je váš vyznačený bod. Nebol by to problém, keby ste nemuseli šoférovať Lolinu dodávku.

Misia 5: Police Getaway
Uteč polícii.
Takýchto misií ste už zažili. Utečte a najlepšie, ak poškodíte prenasledovateľom autá.

Misia 5: (alt) Five Laps
Poraz Lolu v piatich kolách.
Do tejto misie sa dostanete, keď prejdete alternatívnu tretiu. Tu si vás chce Lola vyskúšať a dá si s vami preteky. Máte malý okruh, ktorý musíte zajazdiť rýchlejšie než ona. Okruh je malý, takže len jazdite a pozor si dávajte na sudy, výbušne barely, ktoré sa budú objavovať popri ceste a neskôr aj na ceste.

Misia 6: Busting Lola
Poraz Lolu.
Tak ako boli striptérky ľahké, tak je Lola problematická. Treba si však len zvyknúť vykrývať jej saltá a dorážať, keď sa bráni.

Misia 7: Sniper Redux
Zastreľ snipera.
Rovnaká misia, akú ste už raz zažili s Jimmym, akurát, že tu nie ste v budove. Sniper behá poza stĺpy na balkóne. Vždy si zamierte presným mierením na miesto, kam beží a dajte mu pár rán a skočte do boku, pred guľkou čo vystrelil. Pokiaľ ho nestrelíte do hlavy, tak ho takto pomaly ukonajte.


Epizóda 5: High Rise Teror

Misia 1: The Airport Lead
Zájdi na letisko.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenému na mape.

Misia 2: Chasing Assassins
Chyť vrahov.
Na letisku ste našli mŕtveho Rockyho a odchádzajúcich vrahov. Vydajte sa za nimi. Zastreľte tých dvoch vzadu na nákladiaku, ktorí pália po vás a potom rozstrieľajte aj nákladiak, aby zastavil.

Misia 3: A Race Downtown
Ponáhľaj sa do Downtownu.
Máte dve minúty nato, aby ste sa dostali na určené miesto. Ste na diaľnici, takže už ako keby ste vyhrali. S dobrým autom sa po diaľnici presuniete rýchlo do Downtownu a tam cez pár ulíc do určeného miesta.

Misia 4: Bank Standoff
Vstúp do banky.
Ste pred bankou obkľúčenou policajtmi. Pred ňou sú členovia komanda a bránia vám vo vstupe. Tu nie je veľmi čo písať. Vchod je asi päťdesiat krokov od vás, ale aby ste sa tam dostali, musíte sa prestrieľať haldou nepriateľov.

Misia 5: Lobby Firefight
Postrieľaj teroristov.
Tu to už až do konca bude veľmi priamočiare. Tu budete len v tejto hale. Likvidujte teroristov, ktorí budú vychádzať zo štyroch dvier a občas sa objavia nejakí teroristi za prepážkami. Tí budú mať granátomety, tak si ich všímajte prednostne. Keď všetkých zabijete, budete presunutý ďalej.

Misia 5: (alt) Going Up
Dostaň sa do VIP.
Táto cesta je jednoduchšia než misia 6. Len postupujte jedinou možnou cestou po chodbách až nahor a cestou likvidujte nepriateľov. Pri niektorých schodoch máte lekárničky.

Misia 6: Hostage Crisis
Dostaň sa do VIP.
Dosť náročná misia. Postupujte jedinou možnou cestou a likvidujte nepriateľov naokolo. Pár chodieb je v pohode, no miestnosti s kanceláriami sú nepríjemné. Teroristi na vás môžu vyskočiť z ktorejkoľvek kancelárie a občas si berú aj rukojemníkov. V prvej hale s kanceláriami máte lekárničku pri východe, v druhej hale máte tri lekárničky. Prestrieľajte sa na koniec.

Misia 7: Bad Politics
Poraz generála Kima.
Posledný nepriateľ. Ak ste si najprv prešli hlavnú líniu, tak viete, čo je zač, ak nie, tak zistíte. Vybojujte naozaj ťažký zápas.Alternatívna cesta II (priemerný koniec)

Epizóda 6: Rampage

Misia 1: Revenge Rush
Zájdi do Gulagu.
Máte minútu na to, aby ste sa dostali do Gulagu. Je to kúsok, takže minúta stačí. Stále rovno po La Cienga Blvd. Zájdite tam na označené miesto.

Misia 2: Rocky´s Getaway
Chyť Rockyho.
Len sledujte Rockyho auto a zničte ho dostatočne na to, aby bolo nútené zastaviť.

Misia 2: (alt) Gulag Goons
Poraz Rockyho chlapov.
Traja siláci vás napadnú na diskotéke. Silný je len jeden z nich.

Misia 3: The Bodyguard
Poraz Mishu.
Porazte Rockyho bodyguarda. Je dobrý, ale po dvoch porážkach generála by nemal mať šancu.

Misia 4: Wu´s Turn
Zájdite na miesto, kde sídli Wu.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenému na mape.

Misia 5: Payback
Postrieľajte Wuovych ľudí.
Toto je tá malá útulná reštaurácia, v ktorej ste mali plíživú misiu v hlavnej línii. Pár miestností, v ktorých vystrieľajte nepriateľov. V miestnosti napravo je lekárnička.

Misia 6: Off to the Airport
Zájdi na letisko.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenému na mape. Pomôžte si tým, že neďaleko od miesta, kde začínate je diaľnica. Po tej to ide ľahšie.

Misia 7: Rocky´s Loot
Uteč s peniazmi v obrnenom vozidle.
Ukradli ste falošné peniaze Rockyho ľuďom a tí ich chcú späť. Vzhľadom na to, v čom sa veziete, by ste nemali mať problém s ich útokmi. Takže si zacúvajte, alebo sa otočte a pokojne im rozstrieľajte kolesá. Potom im utečte.


Epizóda 7: Blood Money

Misia 1: Race to Rocky´s Lair
Ponáhľaj sa na stretnutie s Rockym.
Máte minútu na to aby ste sa dostali k Rockymu. Otočte sa a choďte po Holt Ave, na ktorej ste. Choďte a zahnite doľava až na Osemnástej ulici. Tu stále rovno, až dorazíte k miestu určenia v Hayworthovej.

Misia 2: Kinks in the Path
Preplíž sa do Rockyho sídla.
Preplížte sa a likvidujte cestou úchylov. Teda troch chlapíkov v koži, jednu latexovú dámu a servírku. Keď dorazíte k prvému spiacemu chlapíkovi na lehátku, tak v chodbe za ním pozor. Budú po boku dve miestnosti, do ktorých nemôžete vojsť, ale v každej jednej je jedna latexová slečna. A môžu vás zbadať. Buď prebehnite, keď budú chrbtom, alebo vykuknite keď budú chrbtom a uspite ich strelou. V predposlednej miestnosti sú ďalší dvaja na lehátkach. Zbehnite dole k východu. Je tam ešte jeden úchyl, ktorý vás zbadá, tak ho hneď zložte.

Misia 3: Freak Show
Poraz sado-maso šialenkyne.
Najprv vás napadnú tri ženské. Dve sú v pohode, tretia sa stále kryje, ale dá sa jej obrana preraziť. Keď ich porazíte, príde ešte 6 mužských úchylov. S tými nebude žiadny problém, sú slabí, ale aj tak sa nenechajte obkľúčiť. Aj keď ich porazíte, tak Rocky chytil Rosie, takže zatiaľ z neho nič nebude, musíte ísť po výkupné.

Misia 4: Rosie´s Ransom
Zájdi vyzdvihnúť auto s peniazmi.
Voľná misia. Doplňte si body a upgrady, poriešte zločiny, robte, čo chcete a potom zájdite k miestu vyznačenému na mape.

Misia 5: Escaping Masterson
Utečte Mastersonovi.
Zničte prenasledovateľom kolesá a utečte. A keďže ste zase v obrnenom voze, nie je to problém.

Misia 6: Chinatown Showdown
Postrieľaj členov komanda.
Ste na námestí, a z okolitých múrov a budov budú prichádzať nepriatelia. Pokiaľ máte poriadne bonusy na zbraň (prípadne všetky), tak sa vám stačí stiahnuť do jedného rohu a presnou streľbou likvidovať nepriateľov v diaľke. Priamo na námestí ich bude neskôr len pár, ale viac sa budú objavovať tí na strechách. Na stĺpe kúsok od miesta, kde ste začali, je lekárnička.

Misia 7: Last Stand
Poraz Rockyho
Posledný zápas a súper konečne nie je generál, ale Rocky. Nie že by teda nebol silný, ale predsa len ho možno poraziť ľahšie než generála. Ale aj tak sa treba snažiť.

Keď ukončíte všetky tri konce, tak si môžete pozrieť krátku bonusovú disko animačku.Doplnky

1. Post epizódové bonusy

Po dokončení každej epizódy máte bonusovú misiu, ktorá je v podstate voľná misia, no okrem riešenia zločinov môžete zájsť na jedno z troch vyznačených miest. Buď si trénovať svaly a naučíte sa nové chvaty na boj. Tam je to jednoduché, bojujete s niekoľkými bojovníkmi a keď ich všetkých porazíte, tak ste získali chvat a popis, ako ho urobiť.
Môžete ísť k symbolu terčíka a získať novú zbraň. Tu ste v tréningovej hale, v ktorej po vás budú strieľať umelí panáci loptičky. Samozrejme, keď vás zasiahnu viackrát, tak ste neuspeli. Vy ich môžete rozstrieľať svojou súčasnou zbraňou. Keď sa dostanete na koniec, tak získate novú zbraň. Sú to:
 • .40 revolver - 8 nábojov, 4 strely za sekundu.
 • .45 pistol - 10 nábojov, 5 striel za sekundu.
 • .50 pistol - 12 nábojov, 6 striel za sekundu.
 • Tretí symbol sú preteky áut. Pretekáte na aute, na ktorom prídete. Je to jednoduché, smerujte k bodu na mape ľubovoľnou trasou. Podstatné je, samozrejme, aby ste prišli prvý. Potom získate nové a lepšie autá. Vyzerajú lepšie, sú rýchlejšie a viac znesú.
 • 69 Muscle Car
 • 01 Roadster Car
 • 03 Sports Car
2. Bonus Cheats

Počas hry som získal tieto cheaty. Keď si ich napíšete na značku, pri zadávaní mena do Novej hry, tak získate nové postavy. Reckon - futuristický kovboj. Knoichi - hentai bojovníčka. Vaklam - pankerka.


3. Upgrady

Tieto upgrady vám vylepšujú vaše šoférske, strelecké a bojové schopnosti. Pre ich získanie hľadajte cvičiská po meste. Autá majú samozrejme značku auta, streľba má značku terčík a telocvične pre boj majú značku činky.


3.1 Streľba

Dual-Target Aim
Jednoduchá úloha zničiť 8 terčov. Tento prvý upgrade doporučujem čo najskôr, pretože potom získate možnosť neutralizovať nepriateľov strelecky. Keď dáte presnejšie mierenie, tak na terčíku máte dve farby. Červenú na hlave a trupe, čo nepriateľa zabije a zelenú na rukách a nohách, čo ho neutralizuje a nezískate zato zlú karmu.

Aim Assistance
Máte neutralizovať 7 cieľov a nesmiete trafiť viac než dvoch civilistov. Neutralizovať, čiže len streľba na ruky a nohy. Treba pri tom samozrejme používať presnejšie mierenie a v prípade, že je terč s nepriateľom schovaný za civilistom, inú streľbu ani nedoporučujem. Potom získate schopnosť lepšie zameriavať.

Fast Reload
Zničte, alebo neutralizujte 10 terčov a nesmiete trafiť viac než jedného civilistu. Nick bude rýchlejšie nabíjať zbrane.

Fast Aim Speed
Zničte, alebo neutralizujte 10 cieľov a nesmiete trafiť žiadneho civilistu. Potom budete rýchlejšie zameriavať, pri presnom mierení. Čím vyšší upgrade, tým rýchlejšie sa ciele pohybujú. Na voľné strieľajte kľudne v normálnom móde, ale na tie rýchlejšie radšej používajte presnú streľbu.

Laser Sight
Zničte, alebo neutralizujte 10 cieľov a nesmiete trafiť žiadneho civilistu. Získate laserový zameriavač k presnej streľbe.

Flash Light
Zničte, alebo neutralizujte 10 cieľov a nesmiete trafiť žiadneho civilistu. Ciele sa tu pohybujú v tme a do diaľky na ne nedovidíte. No už by ste mali vedieť, ako asi smerujú. Neriskujte, keď budú civilisti a radšej strieľajte presnou streľbou. Na zbrane dostanete baterku, ktorou si pri presnej streľbe môžete posvietiť v tme.

Scope
Zlikvidujte 10 cieľov trafením ich do hlavy a nesmiete trafiť žiadneho civilistu. Tu používajte len presnú streľbu, pretože musíte trafiť terče do hlavy. Potom získate zameriavač pre presnejšie mierenie.

Top Accuracy
Zničte, alebo neutralizujte 12 cieľov a nesmiete trafiť žiadneho civilistu. Musíte dosiahnuť minimálne 50% úspešnosť. Preto doporučujem používať len presnú streľbu. Väčšina cieľov je stojacich, ale tri sú pohyblivé. Celkovo je len trinásť terčov, takže aspoň dva pohyblivé treba zložiť. Ak chcete, tak ich zložte aj normálnou streľbou, ale pamätajte na presnosť, ktorú musíte dosiahnuť. Potom získate presnejšiu streľbu.

Hollow Point
Zničte, alebo neutralizujte 15 cieľov a nesmiete trafiť žiadneho civilistu. Tu sa už ciele pohybujú naozaj rýchlo. Keď ich zničíte 15, získate posilnenie pre vaše guľky. Teda pre tie vo vašej zbrani.


3.2 Jazdenie

Peel Out
Dojdi do cieľa pred uplynutím časového limitu. Predveď aspoň jeden odpich. Vyhni sa zhodeniu viac než 3 prekážok. Proste jazdite a raz urobte odpich, čo je bonus, ktorý tu získate. Podržte cúvanie (S) a zároveň stlačte jazdu vpred (W). Po chvíli uvoľnite cúvanie a rýchlo vyrazíte vpred.

Rapid Stop
Dojdi do cieľa pred uplynutím časového limitu. Predveď aspoň jedno okamžité zastavenie. Vyhni sa zhodeniu viac než 3 prekážok. Jazdite, vyhýbajte sa prekážkam a pozor na novinku, pohybujúce sa terče s civilmi. Raz spravte prudké zastavenie, ktoré sa týmto naučíte. Najlepšie, aby ste nestrácali čas, tak pred jednou stopkou, ktorá na chvíľu zablokuje cestu. Spravíte ho tak, že počas jazdy zmeníte smer (držíte W a dáte A, alebo D) a dvakrát zabrzdíte (6).

P.I.T. Maneuver
Dôjdi do cieľa pred uplynutím časového limitu. Predveď aspoň jeden P.I.T. manéver. Vyhni sa zhodeniu viac než 3 prekážok. Opäť jazdite a pozor na prekážky. Teraz sú na trase aj dve cudzie autá. Predveďte na nich tento nový manéver. Ide o to, aby ste do nich narazili zboku, v podstate do nádrže, čo ich pootočí a zastaví. Stačí to spraviť s jedným autom, dve sú preto, ak by vám jedno ušlo. Trasa je tu dosť jednoduchá, s autami sa chvíľu potrápite.

Downshift
Dojdi do cieľa pred uplynutím časového limitu. Predveď aspoň jedno zrýchlenie podradením. Vyhni sa zhodeniu viac než 3 prekážok. Klasika - jazdenie a prekážky. Raz si vyskúšajte nový manéver, zrýchlenie podradením. Keď pôjdete smerom dopredu, stlačte spiatočku (S) a potom dvakrát stlačte zrýchlenie (W).

90 Turn
Dojdi do cieľa pred uplynutím časového limitu. Predveď aspoň jednu otáčku o 90 stupňov.. Vyhni sa zhodeniu viac než 3 prekážok. Tu nemáte klasickú dráhu s množstvom prekážok a terčami civilov, ale len zatáčku na zatáčke. Dajú sa prejsť aj normálnym spôsobom v časovom limite, ale trochu problém (aspoň pre mňa) bola tá otočka. Treba mať rozbeh a potom stlačiť aj vpred, aj brzdu a zároveň do boku, do ktorého sa chcete otočiť. Po pár skúškach sa to však dá zvládnuť.

Forward Switchblade
Dojdi do cieľa pred uplynutím časového limitu. Predveď aspoň jedno predné otočenie. Vyhni sa zhodeniu viac než 3 prekážok. Vraciame sa ku klasickej dráhe, akurát niektoré cesty končia stenou a brána je na boku. Tam máte využiť otočku a prejsť tade ďalej. Keď budete rozbehnutý, tak stlačte dvakrát brzdu (6) a dajte smer do strany, do ktorej sa chcete otočiť a otočíte sa v tom smere o stoosemdesiat stupňov.

Back Switchblade
Dojdi do cieľa pred uplynutím časového limitu. Predveď aspoň jedno otočenie pri cúvaní. Vyhni sa zhodeniu viac než 3 prekážok. Toto je veľmi podobné dráhe s prednou otočkou. Slepé cesty, do ktorých vbehnite, vycúvajte a v cúvaní sa otočte (aby ste sa videli, tak pri cúvaní držte Shift). Mne to nejako nevyšlo ako poriadna otočka, ale Nick sa zasmial a počítač to uznal. Postup je rovnaký, rozbehnite sa pri cúvaní a zabrzdite (6) a dajte smer do strany, do ktorej sa chcete otočiť.


3.3 Boj

Running Attack
Predveďte 12 útokov v behu. Budú sa vám objavovať terče. Pri bojoch sa vám budú terče zjavovať stále, akurát ste tu obmedzený časovo. Jednoduché, proste sa rozbehnite proti terču a stlačte kop (vysoký, alebo nízky) a predvediete útok. Zničiť ich 12 ide v pohode.

Back Attack
Predveďte 12 útokov dozadu. Postavte sa chrbtom k terču a stlačte ktorýkoľvek bojový kláves (kop, úder) a Nick švihne dozadu a terč zničí. Jediný problém je, aby ste neničili terče normálne, spredu. To sa vám neráta do toho potrebného tuctu a zdržuje vás to o drahocenný čas.

Ground Attack
Predveďte 12 pozemných útokov. Ide v podstate o to, aby ste mohli udrieť súpera, keď ho dobijete, že chvíľu leží na zemi. Budú vám padať cvičné figuríny. Jednoducho k nej prídite a stlačte úder, alebo kop. Každý útok sa odzrkadlí zničením figuríny na zemi.

Combo Tiger Claw
Predveď 5x kombo Tigrí pazúr. Keď je súper omráčený, tak na neho môžete použiť kombo údery so silným účinkom. Tu máte terče, ktoré sa nebránia, tak každý udrite toľkokrát, koľko treba, podľa počtu výkričníkov a keď bude akože omráčený, tak predveďte tigrí pazúr (defaultne klávesy 6,5,6).

Combo Leaping Tiger
Predveď 5x kombo Skákajúci tiger. Keď je súper omráčený, tak na neho môžete použiť kombo údery so silným účinkom. Tu každý terč udrite toľkokrát, koľko treba, podľa počtu výkričníkov a keď bude akože omráčený, tak predveďte Skákajúceho tigra (defaultne klávesy 5,4,6).

Combo Dragon Kick
Predveď 6x kombo Dračí kop. Keď je súper omráčený, tak na neho môžete použiť kombo údery so silným účinkom. Tu každý terč udrite toľkokrát, koľko treba, podľa počtu výkričníkov a keď bude akože omráčený, tak predveďte Dračí kop (defaultne klávesy 6,5,6,5).

Combo Dragon Dragon Fist
Predveď 7x kombo Dračia päsť. Keď je súper omráčený, tak na neho môžete použiť kombo údery so silným účinkom. Tu každý terč udrite toľkokrát, koľko treba, podľa počtu výkričníkov a keď bude akože omráčený, tak predveďte Dračiu päsť (defaultne klávesy 4,6,5,4).

Combo Flying Dragon
Predveď 6x kombo Letiaci drak. Keď je súper omráčený, tak na neho môžete použiť kombo údery so silným účinkom. Tu každý terč udrite toľkokrát, koľko treba, podľa počtu výkričníkov a keď bude akože omráčený, tak predveďte dvojkop Letiaci Drak (defaultne klávesy 5,4,6,5).

Súvisiace hry: Sleeping Dogs: Definitive Edition
Sleeping Dogs: Year of the Snake
Sleeping Dogs: Nightmare in North Point
Sleeping Dogs
True Crime: New York City
Triad WarsDiskusia Príspevkov: 13 Hodnotenie
1188 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |