HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21151
5455
5063
1438
1600
7336
6025
12889
1687

Online 26744 užívateľov

Návody > Crusader: No Regret


Zobrazení:11452

Ukážka č. 1

Ku hliadkujúcim guľometom sa vykotúľajte vždy, keď sú otočené na protiľahlú stranu od vašej postavy. Vtedy rýchlo zahájte paľbu. V prípade, že sa stihnú otočiť, skryte sa opäť za stenu a takto to opakujte až dokým ich nezničíte. V prípade, že vás hliadkujúca kamera zbadá, spustí sa alarm, preto sa rýchlo snažte nájsť spínač, vždy umiestnený dakde na stene, blikajúci na červeno. Čím dlhšie vám to bude trvať, tým horšie pre vás, pretože každú chvíľu budú prichádzať najbližším teleportom dobre vyzbrojení vojaci. Mŕtvych vojakov prehľadávajte, pretože u nich môžte nájsť nevyhnutné strelivo pre boj alebo rôzne iné vypomáhajúce veci ako riadené míny, diaľkovo odpáliteľné nálože, energické kocky, lekárničky a iné veci.

Ukážka č. 2

Laserové brány zvyčajne vypnete pomocou spínačov na stenách, avšak občas ich môžte nájsť aj za rôznymi barelmi, či bedňami - lenže tie uvidíte, až keď ich rozstrieľate, resp. sa cez ne prestrieľate. K niektorým laserovým bránam spínače na odstránenie sú buď pokazené alebo dokonca neexistujú. A ako sa teda cez ne dostať? No veľmi jednoducho, stačí sa k nim otočiť chrbtom a kráčať smerom dozadu. Magnetické pole sa tak celé zruší, s čím sa laserová bariéra deaktivuje. V hre sa môžte stretnúť aj so vzdušnými mínami. Na toto existuje taktiež zopár metód. Keďže rozstrieľať bohužiaľ nejdú, môžte pomedzi ne prebehnúť, pokiaľ sa však nachádza medzi nimi priestor. V prípade, že nie, existujú už len 2 riešenia a to buď sa podkotúľať alebo najjednoduchšia voľba v prípade, že váš inventár obsahuje 'radiation shield', ktorý jeho použitím zničí najbližších zopár 'klackov' mín. Ten si však odporúčam šetriť na horšie situácie.

Ukážka č. 3

Jedna z najnečbezpečnejších vecí hry Crusader: No Regret je raketové delo, na ktoré však určitá taktika, ako ho zničiť existuje. Buď si budete šetriť svoju raketovú zbraň GL-303 a budete sa s delom zahrávať s inými ľahšími zbraňami typu brokovnica, samopal, laser alebo ho doslova rozflákate riadenými mínami, či raketometom. Záleží to aj od munície. Základ v takýchto situáciách je byť neustále skrčený a taktiež sa tak aj pohybovať.

Ukážka č. 4

V hre môžte nájsť spústu vecí, medzi ktoré patria aj zbrane. Jednou z tých zaujímavejších je zbraň XP-5, ktorá z protivníka spraví iba kašu alebo zbraň BK-16, pomocou ktorej vojakov môžte krásne zmraziť. V niektorých miestnostiach sa nachádzajú truhlice, v ktorých môžte nájsť rôzne vecičky ako zbrane, muníciu, či lekárničky a mnohokrát si ich nemusíte ani všimnúť, keďže sú umiestnené za stenou. S neozbrojenými zamestnancami je vcelku sranda, pretože vám neublížia, zato vy im môžte. Na nich som si zväčša skúšal čerstvo nájdené nové zbrane. Pokiaľ sa tu stretnete so sklenenou stenou, čo sa stretnete určite, môžte ju kľudne rozstrieľať. V Regretovi je totiž možné rozstrieľať takmer všetko. V hre sa nachádzajú aj kanóny, ktoré sa zlikvidovať nedajú, pretože majú aktivované štíty. Preto je pri nich najlepšie čo najrýchlejšie prebehnúť.

Ukážka č. 5

V hre musíte hľadať takzvané key cards, ktoré sú potrebné do dverí, ktoré ich vyžadujú. Poznáte ich podľa toho, že majú vedľa dverí takú šípku. Môžte tu nájsť stroje, ktoré vám dobijú zdravie alebo energiu pre laserové a plazmové zbrane.

Ukážka č. 6

To, čo máte práve možnosť vidieť, je takzvaný bonusový level, kde nielenže zbraň nepoužívate, ale ani vám to hra nedovolí. Môžte sa tu krásne nabaliť nábojmi, výbušninami a inými srandičkami, ktoré nájdete buď voľne pohodené alebo ukryté v truhliciach. Avšak aj križiak má určitú nosnú kapacitu, takže sa netešte, že si odnesiete úplne všetko.

Ukážka č. 7

A takto jednoducho vyzerá taktika rýchlo-zabíjania všetkého, čo sa hýbe, ale pre istotu aj toho, čo sa nehýbe. Človek nikdy nevie, alebo áno?

Súvisiace hry Crusader: No RemorseDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
1166 hlasov

100
60
20

80
40
0
50
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |