HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20628
5455
5063
1438
1600
7300
5809
12343
1687

Online 21610 užívateľov

Užívateľ > MetalDragon > Hodnotenia

| Užívateľ | Hry | Hodnotenia | Priatelia |

Toto bolo jedna z prvých stratégií ktoré som prešiel celé od začiatku do konca a bavilo ma to veľmi. Rôznorodosť rôznych národov a ich jednotiek bola na tú dobu revolučná a takisto aj hrateľnosť ktorá bola na veľmi vysokej úrovni. Ale aj keď sa niekedy počítačom riadený nepriateľ správa dosť čudne všetko sa vyrovná so skvelým multiplayerom. A aj keď niektoré hry sú menej zábavné pri používaní cheatov u tejto hry naopak stupne zabava najme u niektorych cheatov ktore maju zaujimave efekty.
Age of Mythology je výborným doplnkom Age of vesmíru. Pre mňa veľké plus je zameranie sa na mytológiu a tým pádom aj jednotky a budovy a zázraky či ako by som to mal nazvať súvisia s výberom toho ktorého boha. Čiže pre mňa jedna z najlepších stratégií aké som kedy hral.
Túto hru som začal prechádzať relatívne nedávno ale bohužiaľ sklamalo ma zopár bugov ktoré v hre boli aj po nainštalovaní najnovšieho patchu. Celkovo ma táto hra dosť bavila. Dizajn úrovní ja na dosť slušnej úrovni a takisto aj rôzne pohyby či už so zbraňami alebo bez nich.
Mám síce rád Harryho Pottera a všetko s ním spojené ale v prípade tejto hry u ktorej vďaka kamere bolo opäť vidno že to je len konverzia z konzoly tak som sa niekedy rozčuľoval keď som nemohol otočiť kameru tam kam som chcel a tým pádom aj splnenie niektorých úloh bolo ťažšie.
Rozhodne som rád že vydali pokračovanie vynikajúcej Mafie ale nepredstavoval som si to takto. Niektoré úlohy boli dosť ťažko splniteľné a príbeh bol na môj vkus veľmi krátky ale aj tak ako pokračovanie jednej za najobľúbenejších hier v našich končinách dávam aj tak vcelku vysoké hodnotenie a to aj vďaka peknému a nečakanému prepojeniu s jednotkou.
Jedna z najlepších hier aké som kedy hral a takisto aj jedna z mojich srdcoviek ktoré si vždy rád zahrám.
Prvé posunutie série Need for Speed smerom k tuningu sa veľmi vydarilo. I keď niekedy bolo na nervy keď vás tesne pred cieľom obehli ale aj to malo za následok že som si to chcel zahrať znova a znova.
Na môj vkus príliš ľahké a krátke i keď sa tu dalo jazdiť po meste a takisto tuning bol na lepšej úrovni ale aj tak je pre mňa ak porovnávam Underground 1 a 2 lepší práve prvý diel.
Aj keď je to veľmi jednoduchá hra dá sa s ňou veľmi dobre zabaviť a dokáže zabaviť na dlhé hodiny :)
Celkom dobré pojatie prvého dielu filmovej trilógie kde postupne preberáte kontrolu nad celým mestom.
Je to veľmi dobrá hra v mnohých ohľadoch lepšia ako Enter the Matrix. Nejde len o to že je tu väčší dôraz na boj zblízka ale hlavne že hrdinom je teraz Neo.© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |