HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19159
5451
5063
1425
1599
7014
5192
10808
1687

Online 76211 užívateľov

Užívateľ > Cargon > Hodnotenia

| Užívateľ | Hry | Hodnotenia | Priatelia |

Hra nemala daky zaujimavý dej na začiatku ale na konci splnil očakavania. Hranie zvyšovalo lachke ovladanie. Pekná grafika dáva čiež plus. Vyskytlo sa tam zopar malých chýb.
Táto hra splnila moje očakávania. Superné vybavenie. Príbeh. Lachké ovládanie. Proste mýslím si že je veľmi veľmi dobrá hra. Tak isto je tam veľký počet zbraní a možností ako niekoho zabiť. Cool hra.
Hra má veľa výhod. Jedna veľká je že môžete zničiť 90 % prostredia v hre. A je tam slušná grafika. Kampaň skoro bez deja ako vätšina strielačok. Ale hra sa výrobcom veľmi podarila.
Tak táto hra má skvelú vojenskú atmosféru. Ak máte radi vojenské hry tak neviem na čo čakáte. Nachádza sa tu pár špeciálnych misii ako už v zime keď preskakujete z jedného ľadu na druhý. Ako leziete po zľadovatelych horách. No proste paráda alebo ovládanie rakiet z predátora. Najpodarenejsia Call of Duty v dejinách podľa môjho názoru. Bavilo ma to viac ako stále nudné 2. svetové vojny. Radím vám si ju zahrať ak ste ju nehrali.
Najpodarenejšia hra z WESTERNU. Grafika je tiež výborna. Tak isto je tam veľkí počet zbraní. Môžete si vybrať z dvoch postáv. Každá postava ma niečo vynimočné. Tak isto je príjemná jazda na koni alebo sterba z luku od indiánov. Aby vás hra bavila musíte oblubovať WESTERN. Táto hra je dialšia do zbierky medzi dobré hry.
A zas tu máme novú časť do série Red Alert a vskutočnosti som bol dosť prekvapený že sa rozhodli pre Red Alert lebo 1 a 2 už sú dosť stáre. Ale aj tak Red Alert 3 nesklamal a potešil. Jedna z najvydarenejšich častí. Mám kúsok pocit že u mňa predbehla aj Command & Couqer 3: Tiberium Wars. Čo sa týka kampane je celkom dosť prepracovaná. Príbech vám tam robia vídea skutočných hercov. Grafika je výborná hlavne pri stavaní budov. Proste je to na 85%.
Veľmi dobrá hra. A veľmi reálna. Grafika je tam exelentná. Malo ktorá hra ma na túto čo sa týka grafiky !! Dej tak daký super nie je. Celkom slušný počet zbraní. Možnosť vylepšiť zbraň. Zničiť kúsok prostredie. Napríklad stromy alebo niektoré budovy. Môžnosť ísť v tanku a na konci v takej prenosnej stýhačke. Malé HW nároky na takú veľmi dobrú hru. A veľa dalších dobrích vecí. Pár chýb keď idete v vozidle. Ale ak si chcete zahrať hru kde je super grafika tak vám úplne odporúčam Crysis.
Tak táto hra ma celkom prekvapila neočakával som že to bude dáke strašidelné prve dve hodiny hrania som sa fakt bál. Ale potom som si zvykol a už som musel chodiť na záchod od smiechu. PS: S kamošom sme vtipkovali ako vyzeraju niektoré mrtvoli. Ale inač fakt super hra.
Čo je dobre v hre Fallout 3:
- grafika je celkom dobra nie najlepsia
- rosiahla mapa
- veľa vedlajších úloh
- možnosť rýchleho cestovania po mape na uzemie ktoré ste už objavili
- velký počet druhov oblečený, zbraní, výbušní a aj veľa rôznich protivníkov ale spojencov
- možnosť mať vlastný dom a podľa seba si ho zariadiť
- atmosféra zničeného prostedia
- a veľa ďalších

Čo je na hre dosť blbé:
- prepracovaný zaujimavý ale veľmi nudný príbeh
- na niektore miesta sa musíte trepať dosť dlho peši
- dosť rýchle pokazenie zbrane a oblečenia
- za niektore hlavne a vedlajšie úlohy dostanete dobrú karmu aj keď radi dostávate negatývnu
- na viac si nepamätám
Kôli čomu sa oplatí zahrať hru:
- veľký počet zbraní
- editor na multiplayer
- celkom slušná grafika
- možnosť si vylepšiť zbrane

Ale moc ma tu sklamalo:
- zo začiatku zábavné vozenie vozidlom ale po hodine veľmi nudné
- stále regenerovateľný vojaci na staniciach (dá vám to zabrať veľký čas ich do nekonečna zabíjať na jednom mieste keď tade iba prechádzate)
- a viac ma nenapadá :D
GTA IV seprekonalo a uviedlo hru veľmi dobrej reality. Niektorých fanúšikov to možno sklamalo ale mňa určite nie. Viac sa mi páči realný svet. A nie ako v GTA:San Andreas kde ste mohli s bikom vyskočiť do 10m výšky. To v GTA IV nemôžete lebo tam už nie je bike. Čo sa týka grafiky v GTA IV je veľmi dobra ale náročná na požiadavky. Je tam veľa misii ale skoro žiadne sa na seba nepodobaju. Ďalej je tam možnosť cestovania v taxiku. A veľa ďalších vymožeností. Podľa mňa veľmi podarená hra na počítač alebo konzolu. Radím vám si ju zahrať.
Tak túto hru som prešiel toľko krát že už si ani nepamätám. No proste super gamemka. Vrelo radím zahrať. Tak isto je to veľka sranda s všeliakými módmy a neviem čo všetko. BOMMBAAA HHRRRAA
Hra ma moc neohromila. Hlavne kôli ťažkému ovládaniu. Ale na to sa dá zvyknúť. Hra má veľké plus preto lebo spadá do veľmi extrémnych sytuácii. Síce je to hra dosť nereálna ale pobaví vďaka spominanim extrémom. Čo sa týka grafiky je na 1*. Pekné výbuchy aut. niektoré časti prostredia sa dajú zničiť čo čiež je dáke to plus. Kúsok sa mi zdá že by mohlo byť viac útokov so zbraňov na ruke ( oceľovým lanom ).
Hru sa oplati zahrať len preto že má multiplayer. Pribeh nesplnil moje očakávania. Čo sa týka zbraní a krvy dávam 1*. Kto má rád masakre tak neviem čo tu čítá a už to nehrá. Zhrnutie singleplayer neodporúčam ale za to multiplayer na 80% ...
Tak neviem ako vás ale mňa Shift sklamalo a veľmi. Jedine kôli čomu odporúčam si ju zahrať je grafika. Ako simulátor je dobry ale sú aj lepšie. Ak máte volan + pedále tak vrelo odporúčam ale inač nič moc.
Dobrý nápad. Pravdaže od výrobcou Valve. Konečne logická hra ktorá zabavý hocikoho !! Nemám na ňu slov.
Celkom v pohode príbeh. Čo sa týka ovladania zo začiatku pre nováčikov tažké. Ale neskôr sa na to zvykne a nebudete sa od toho môcť odtrhnúť. Ak ste hrali staršie verzie tak nečakajte nič nove v lezení alebo šplhaní a podobne. Grafika je tu lepšia ako v starších sériach. Niektoré časti hry sú dosť blbé lebo musíte niekedy prechádzať jednu čast aj trikrát.
Prototype je hra je hra ktorá vás na začiatku veľmi baví kôli svojej jedinečnosti. Že máte veľkú silu a iné dialšie schopnosti. Grafika nie je moc dobrá. Ale hratelnosť to vyrovnáva. Veľmi zlý ťah výrobcov bol vtedy keď spravili neobmedzené množstvo nepriateľov. To znamená že zautočíte na jedného vojaka a už na vás stále dookola ničia.Napríklad idú 2 tanky a vojaci keď ich zničíte pridi zasa 2 tanky a vojaci a stale to isté až kým sa im nestratíte. Na začiatku sa to dá ešte vydržať ale potom pri konci už nie.
Dobrý nápad ale zle spracovanie. Príbeh neoriginálny a ničím zaujímavy. Časté bugy, a AI nepriateľov veľmi malé. Dosť blbé keď vas zasiahne nepriateľ z 600m :-D. A k tomu ako vás našiel !!! Po dialšie keď vás nájdu tak sa ich už nezbavíte, je to veľká nepríjemnosť. S tažkosťou priemer.
Čo je na hre dobre:
- veľa typou zbrani a prislušenstva
- pekna grafika
- prepracované zabíjanie protivníkov

Čo je na hre negatívne:
- bez deja
- niekedy presvitanie grafiky
- Boosovia maju život taký veľký že doňho môžte hodit 10 granátov
Pred vydaním hry by som dal hre 150% z 100%. Ale uputávka je uputávka. Prvé dve časti života sú skoro podľa mojích predstáv. Ale dalšie uplný opak. Takže ak si chcete hru zahrať nepozerajte uputávku aby ste sa nedočkali úplného sklamania ako ja a myslím si že aj viacerí. Posledná fázia života je vo vesmíra jej plus je že môžete kúsok prestavať planétu ale je tu obrovský negatív. Keď si v pohode robyte svoju pracu tak vam napíše hlašku utočia na vas a podobné blbosti a ak ste na druhej strane galaxii tak je to dosť blbé. A má to viac negatívu ako pozitívu...
Celkom podarená hra. Splnila moje očakávania. A veľké + dávaju aj pluginy a skoro nekonečno misií. Veľmi dobrá hra. No neviem ešte čo k tomu dodať proste super.
Najlepší simulátor ľudského života aký existuje. Veľa uspechov je v hre možné dosiahnuť. No nemám slov dialšia perfektná hra ktorá vás nebude tak skoro nudiť..
Čo bolo na hre dobre:
-špičkoví dej
- prekrásne až rozprávkove prostredie
- dlhá a nie nudná hra
- hra bola písana podľa knihy
- veľa protivníkov

Čo nebolo až tak dobre na hre:
- grafika mohla byť lepšia ale to by zmenilo plus prekrásne až rozprávkove prostredie
- keď sa musíte trepať 10 krát tam a späť
- niekedy sa vám môže stať že sa dáko zaseknete PS: malokedy
- viacsi nepametám :D© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |