HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19973
5454
5063
1426
1599
7230
5549
11670
1687

Online 2760 užívateľov

Užívateľ > LeitoXXLSin > Hodnotenia

| Užívateľ | Hry | Hodnotenia | Priatelia |Zaujímavá hra nielen neobyčajným prostredím a príbehom, ale aj tým, že sa nám, podobne ako niektoré filmy, snaží niečo povedať. Autentickosť postáv, miest a udalostí v hernom svete je určite výrazným pomocou, tak ako aj úplne jednoduché ovládanie. Dobrý pocit kazí len neoriginálnosť jednotlivých misií, ktoré vás už potom nútia opakovať to isté dokola len v inom meste. Ale komplexne je to pekné prepracované dielko.

+autentickosť
+prostredie
+otvorený svet, ktorý dáva hráčovi slobodnú vôľu

-stereotyp
-zopár grafických chýb
Výrazné zlepšenie vrámci misií a premyslenosti deja oproti jednotke. Hra vás vtiahne na koniec 15. storočia a nebude vás chcieť pustiť. Hrateľnosť je rovnaká ako v jednotke, čo je tiež k dobru, ale to čo je naozaj uberá na kráse je grafika, ktorá sa od jednotky zlepšila, len o trochu, ale na úkor veľkého množstva grafických chýb u postáv (navyše, na tie hranaté ruky sa nedá pozerať). Našťastie sú tieto hry zastienené samotnou hrou, takže sa dajú odpustiť.

+hrateľnosť
+hudba
+príbeh
+autentickosť
+možnosť opakovani misií
+taliančina

-grafika postáv
Pekné doplnenie druhej časti Assassin's Creed s rovnakými kvalitami a bohužiaľ niektorými rovnakými chybami (napríklad nezmenená grafika s niekoľkými chybami). Príbeh zostáva ale aj tak perfektný bez akejkoľvek chybičky.

+- rovnaké ako AC2


Grafika je mierne nad štandard, príbeh zaujímavý a hrateľnosť prijateľná. Zápory vidím hlavne v malom množstve zbraní na výber a upgradov augmentov je taktiež nedostatok, pričom polovica z nich je nezaujímavá. Trochu viac kreativity by som očakával aj pri jednotlivých miestnostiach, ale ináč vrelo odporúčam. Eidos odviedlo celkom slušnú prácu.

+vcelku obstojný príbeh
+nápaditosť
+náročnosť

-málo zbraní a augmentov
-mierne stereotypná


Hra Mass Effect spája všetky potrebné veci, ktoré hra má mať. Dobrá grafika, príťažlivý príbeh, príjemná hrateľnosť, plus celý čas je púšťaný podmaz v podobe ezotericko-filmovej hudby. Veľkým kladom je aj možnosť hráča samostatne rozhodovať akékoľvek situácie a rozvíjať svoju postavu nielen vylepšeniami, ale aj povahou. Nemôžem si pomôcť, ale Mass Effect je určite jedna z mojich najobľúbenejších hier.

+grafika
+hrateľnosť
+príbeh
+možnosti ovplyvnenia deja

- zopár bugov, z ktorých sa väčšina odstránila patchmi
O geniálnosti Mass Effectu 2 by sa dalo hovoriť asi celé hodiny/dni/roky, pretože ono sa to inak nedá. Dokonalý príbeh je zasadený do dopodrobna premysleného sveta, ktorý dotvárajú ako komixy, tak knihy. Grafika vám vyrazí dych hneď v prológu a koniec hry (síce je na vás) je určite najlepší aký som kedy videl. Zosúladenosť všetkých prvkov dopomohla k vzniku majstrovského diela. A aby som nehovoril len o kladoch, tak musím spomenúť aj topár závažných chýb: .

++príbeh
+grafika
+hrateľnosť
+hudba
+filmové sekvencie
+RPG prvky

-poviem vám keď vyjde trojka :)


Keďže som fanúšik aj knižnej série a mám prečítané všetky poviedky, tak určite viem doceniť krásu náväznosti hry na knihy. Príbehovo je Witcher 2 bez akéhokoľvek zaváhania skvelý, len bohužiaľ nedosahuje kvality prvého diela. Graficky je to božské dielo. Inými slovami sa to nedá ani opísať a môžem len povedať, že keď som si to dal na najlepšie grafické podmienky a zapol, tak... božské dielo (bodka) Herný svet je dokonale premyslený (veď má aj skade čerpať), jediné čo zamrzí je krátka hracia doba aj na ťažkej úrovni. No už teraz sa neviem dočkať pokračovania.

+božské grafické dielo
+strhujúca hudba
+príbeh
+herný svet
+vylepšený boj oproti jednotke

-krátka hracia doba© 99-2021 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |