Spec Ops: The Line | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21271
5455
5063
1438
1600
7345
6091
13023
1687

Online 25990 užívateľov

Spec Ops: The Line


Žáner:Akčná
Dátum vydania:26. Jún 2012
Stránky hry:www.specopstheline.com
Výrobca:Yager, 2K Games
Kúpiť hru Spec Ops: The Line
Kúpiť hru

Hra Spec Ops: The Line prináša fiktívny vojnový konflikt videný z pohľadu tretej osoby, kde sa arabské mesto Dubaj zmieta v pieskových búrkach. Svetové spoločenstvo posiela do mesta pomoc, ktorá má evakuovať civilné obyvateľstvo. Veliteľom tejto operácie je plukovník Conrad. Práve Conrad ale v priebehu misie stratí súdnosť. Niekto by povedal, že zošalel, iný, že využíva situáciu. Prestáva prijímať rozkazy svojich nadriadených.

Namiesto toho Conrad s pomocou svojich podriadených zakladá na troskách vznešeného mesta svoju ríšu, vrátane teroristickej vlády. Mladý kapitán Walker, rovnako príslušník špeciálnych síl, dostáva za úlohu priviesť svojho bývalého veliteľa k rozumu. A keď to nepôjde, tak zachrániť aspoň ľudí, ktorých utláča. To by pochopiteľne znamenalo jeho odstránenie.

Akciou nabitá strieľačka Spec Ops: The Line z vonkajšieho pohľadu vás zblízka a veľmi osobne vtiahne do boja plného surovej brutality a emócií. V nebezpečnej a nepredvídateľnej bojovej zóne veľte inteligentne konajúcej a ničivej jednotke vojakov Delta-Force. Prekročte "Líniu" v dospelom príbehu, ktorý vám ukáže odvrátenú tvár vojny a v ktorom nie sú žiadne svetlé konce, len zlé alebo ešte horšie rozhodnutia. Unikátne prostredie Dubaja ohromí vašu predstavivosť a prenesie vás do neuveriteľne rozľahlých priestorov, v ktorých zažijete strhujúce vizuálne zážitky z výšok. Pieskom zasypaný Dubaj prináša nové herné zážitky, vrátane piesočných prívalov a dezorientovaného, neľútostného boja počas piesočnej búrky. Hra viacerých hráčov je orientovaná na triedy postáv a môže byť upravovaná podľa vašich predstáv.
Alternatívne názvy
SpecOps: The Line

HW požiadavky Spec Ops: The Line
Minimálne požiadavky
 • Windows XP SP3
 • Intel Core 2 Duo 2 GHz / AMD Athlon 64 X2
 • 256 MB, NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600XT
 • 2 GB RAM
 • 6 GB HDD
 • DirectX 9.0
Odporúčané požiadavky
 • Windows Vista / 7
 • 2.4 GHz Quad Core CPU
 • 512 MB, NVIDIA GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 4850
 • 3 GB RAM
 • 10 GB HDD
 • DirectX 9.0

Ďalšie videá »


Spec Ops: The Line - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry
78%

Recenzie
Sector.sk80%
Hra okolo seba buduje silnú, uveriteľnú a strhujúcu atmosféru, ktorá vo vás zanechá výrazný dojem a práve na tom si aj zakladá. Nie je originálna, no na súčasnom trhu snáď nemá obdoby. Vedľa heroických „eposov“ ako Call of Duty pôsobí až surovo, naturalisticky a hlavne autenticky. Zamrzí, že sa hrá pomerne všedne, čo vôbec nie je zlé, no ani ničím výnimočné. Taktiež nepoteší krátka kampaň.
Tiscali Games80%
Velké překvapení a černý kůň na poli válečných stříleček. Spec Ops vám vesrvíruje temný příběh, který oponuje všem současným klišé válečných her. Škoda, že jej nedoplňuje stylu vyprávění více odpovídající akční složka.


Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
KuLuPELE90%
Výborná hra ktorá bola odpísovana ale mna milo prekvapila , z chuti som si zastrieľal ...
+Grafika
+Nároky
+ozvučenie zbraní
+Dej
-z času na čas AI protivníkov (ale dá sa prehliadnuť)
Dodge123100%
Dávam tomu 100% pretože bol to dobrý príbeh naozaj a skvelá atmosféra dobrá hra odporúčam zahrať mna to bavilo :)
PiTT_BuLL90%
+Grafika
+Ai
+Ovládanie
+Akcia
+MP
+Spojenci
+Dej
+Prostredie
+Sem-tam nejaké rozhodnutie v deji

-Dej (bol ľahko prevídateľný , aj keď zaujímavý)
-Všade bola orandžová farba
-Takmer nemožné stealth-akcie
-Čo vidíš , to zastel
-Miestami slabé textúry
-Dĺžka hry

Verdikt : Skúste , pobaví , ale nekupujte.
marrecek1390%
Takže tento mini podvod sa vydaril , tým myslím ako vývojári podviedli hráčov a vlastne celú hru ste hrali ovplyvnení halucináciami , koniec priam skvelý mohli ste si potom aj vybrať rôzne závery v posmrtnom živote , ako všetci vieme , Martin zomrel v tom vrtuľníku spolu so svojími podriadenými. Priam ma až zamrazilo pri tejto príbehovej línii. Hra vám priam ukáže, že za vojnou nieje nič dobré ... vlastne pocity okúsite sami ... -10% som dal iba za troška starší engine ktorý inak pôsobil celkom dobre , nasvietenie a okolie bolo skvelé --- mínusové body padli ešte za hraciu dobu a ovládanie.
K záveru čo dodať. Žiadna strieľačka nevyvolala vo mne takéto pocity. Určite sa táto hra oplatí zahrať ...
KOLI02393%
super pribeh grafika v pohode,,aj zbrani som si vela uzil...len to mohlo byt o trosku dlhsie,,ale inak supeeeer :D
Blackshot100%
Po dlhej dobe som si naozaj strielačku užil-velmi mi ale pripomínala hru Homefront(tiež odporučam) ... fajn grafika,arzenál,najdenie roznych dát,príbeh až so zamrazením na chrbte a komu sa nepozdava dlžka tak nech si to skusi ako ozajstný hrač na najtažšom dostupnom a potom nech tvrdí,že je to kratke a nenáročné ;)
marxxxcel100%
Výborná hra,super grafika,velmi dobrá hraťelnosť,nemá žiadne bugy
Každý fanúšik Akčných hier by mal skúsiť
Hra vás doslova pohltí svojou neuveriťelnou atmosférou a výborným príbehom,proste odporúčam
kontrafaktr60%
Takže... táto hra má peknú grafiku čo si celkom cením ale hratelnosť a misie sa mi nepáčili.
Misie stále rovnaké-zabi všetkých nepriateľov... stále toto dookola
žiadne cieľe misie...
niekedy sa stane že strelím do nepriateľa a jemu sa nič nestane...
niekedy zase nereaguje postava tak ako by mala
nereálne jak ... *píp*
a ten pohľad z tretej osoby ... vôbec sa mi nepáči... keby je z prvej tak by som hodnotil možno trochu viac...
pokiaľ nemáte čo hrať tak si zahrajte ale inač sa neoplatí...
mňa prestala baviť po 2 hodinách hrania...

Coldplaz87%
Wow, tak čo povedať o tejto hre. Najskôr to vyzerá ako ďalšia obyčajná vojenská strieľačka, ale vykľuje sa z toho hra s tragickým príbehom, ktorá je dekonštrukciou celého žánru vojenských hier. Bohužiaľ ale nemôžem dať viac, lebo aj keď to bol silný zážitok, hra nezabavila a vyvolala vo mne slabšiu depresiu (čo sa dá odpustiť, to je cieľ hry) ale znovuhrateľnosť je nulová.
Infinity79%
Takže, táto hra je vojnová strielačka ,no narozdiel od dnešných FPSek má príbeh a to ju robí výnimočnou. Príbeh je alfa a omega, takže ak príbehy v hrách ignorujete strhnite si aj 30% z hodnotenia. Audio v hre je tiež dosť jedinečné a musím povedať, že je fakt super. Grafika krásna, atmosféra super, Dubaj pekne spravený. Škoda len toho ovládania, nie je práve najlepšie. V akcii oceníte dobrý krycí systém, no samotné prestrelky sú dosť rovnaké a rýchlo vyvolajú stereotyp. Škoda, mohli tú hru spraviť trocha inak, nápad to je fakt super, trocha inak spraviť tie akčné pasáže a mohla to byť aj hra roka.
tomik6980%
Spec Ops: The Line vimakaná hra od 2K Games.Nesklamali ani stouto peckov.Štíl mafie ;) a call of duty :D chvílami aj battlefield :P

plusy+
+Krytie
+Grafika
+Hratelnosť
+Dej
+Ai

mínusy-
-Municia
-krátky príbeh

oplaťí sa kupiť nestojí vela a dobre pobaví :D
appoloyd90%
Najväčšia slabosť tejto hry je fakt že je to len tunelovitá strieľačka bez nejakej voľnosti, ale temný a dobre napísaný príbeh, neokúkané prostredie, sympatické postavy, a celkové tempo a dynamickosť tejto hry vás proste prinútia to prehliadnuť a keď už vám nebude vadiť toto tak ani slabšia grafika a fakt že že využívanie piesku ako zbraň sú len scripty.Prefanúšikov akčných strieľačiek to určite odporúčam.
Andyno70%
Súhlasím s verdiktom od Tiscali. Priemerná strieľačka s relatívne nadpriemerným (nečakaným) koncom. Kampaň je síce krátka, ale po čase začne dosť nudiť, čomu pridáva aj "ťažká" naskriptovanosť.
NORD_KING84%
-: bugy, ovládanie, herná doba kampane, miestami umelá inteligencia, nezáživný multiplayer
+: grafika, engine, audio, efekty, hudba, dabing, atmosféra, zábava, prostredie, dizajn, zbrane, nepriatelia, príbeh, postavy, možnosť viacerých koncov, systém krytia, brutalita a naturalizmus, menu, epické scény, obtiažnosť, animácie postáv, originalita, multiplayer
Verdikt: Aké by to asi bolo, keby perlu extrémneho konzumu, teda Dubaj pohltila príroda svojou púšťou? Zmätok, utrpenie a beznádej sa snaží sprostredkovať hra Spec Ops s podtitulom The Line. Po nevydarenej evakuácii prichádza na scénu kapitán Walker spolu s príslušníkmi jednotky Delta a zisťujú, že tu niečo nehraje. Príbeh je plný zvratov a vďaka silnej atmosféra dokáže hráča úplne pohltiť. Oproti ostatným hrám tohto typu, tento herný titul neospevuje násilia alebo vojnu ako takú, práve naopak. Dokonale vykresľuje odvrátenú tvár vojnových konfliktov vďaka viacerým naturalistickým scénam. Po technickej stránke ťažko niečo možno vytknúť. Samozrejme má svoje chybičky a najvýraznejšou je nie práve najlepšie ovládanie na klávesnici. Možným riešením je gamepad. Hra taktiež obsahuje multiplayer, ktorý síce nenadchne, ale dokáže predĺžiť celkovú hernú dobu, pretože kampaň zbehne behom šiestich hodín. Spec Ops: The Line je herným prekvapením v rámci akčných hier a dôkazom, že post-apo Dubaju jednoducho pristane.
player-Veteran50%
+grafické spracovanie
+aj audiovizuálne
+príbeh je vyslovene perfektný
+ten scenár a dej bol super
+aj prostredie
+dabing a postavy
+piesočné búrky
+atmosféra
+cutscény

-zúfalo krátke
-ten koridor normálne mi dráždil žalúdok
-stereotypnosť a nuda
-vidieť vyslovene sústredenosť na ten super príbeh ale na zábavu sa celkom zabudlo
-multiplayer...
-ovládanie
-umelá inteligencia...
-koniec
-turrent sekvencie kde pálite po nepriateľoch z gulometu
-zbrane nezaujímavé a zvuky ich...

Uznávam kvalitu toho skvelého príbehu...ale toto a 80% alebo 8čková hra ? to rozhodne pre mňa nie. Na to by musela byť aspoň trošku zábavná...a to rozhodne nie je. Aspoň pre mňa teda.


všetky (68) »


Diskusia o hre Spec Ops: The Line Pridať príspevok
19.07.2015 17:46 - https://www.youtube.com/watch?v=MzYnzUB_peU&feature=youtu.be
15.07.2014 23:52 - http://youtu.be/p1u-Ue_xpK0
22.12.2013 20:01 - na konci sme si mohli vybrať akou cestou pôjdeme preto som hral v...
05.04.2013 04:14 - POMOC,,,,zacal som hrat tuto hru a hned u druheho levelu neviem co mam urobit,...
11.12.2012 14:09 - veru ME 3 je *** dobra hra aj jednotka a aj dvojka ;-)
...
Zobraziť všetky príspevky (64) »

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |