HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21276
5455
5063
1438
1600
7345
6092
13028
1687

Online 12809 užívateľov

Návody > Spec Ops: The Line


Zobrazení:3788
Autor návodu:kaake

Prológ

Znič nepriateľské vrtuľníky
Sedíš vo vrtuľníku a jediné čo treba robiť je likvidovať nepriateľskí vrtuľníky pomocou svojho guľometu. Až kým tvoj vrtuľník nehavaruje.


Evakuácia

Pokračuj do Dubaja
Drž sa za svojimi. Hra ťa naučí ako bežať, schovávať sa za prekážkami a meniť zbraň. Po vyhliadke pokračuj doprava, kde preskoč cez prekážku k lanám. Po tých zošplhaj dolu a prejdi medzi autami.

Lokalizuj núdzový signál
Sleduj svoj tím cez autobus. Hra ťa tiež naučí zohnúť sa. Keď prídeš k majáku a Lugo vypne vysielanie pozri si džíp. Spustí sa krátka animácia a obkľúčia ťa nepriatelia. Nečakaj na koniec rozhovoru, ale zamier na miesto, ktoré ti hra ukáže. Troch nepriateľov zabije piesok a zvyšných doraz. Naľavo od džípu je Intel – Dopis Konráda – priznanie. Potom utekaj za svojimi a pomôž im v likvidácii nepriateľov. Pri autobuse je guľomet. Pošli teda vojaka ho zneškodniť. Potom prejdi cez autobus a rýchlo sa schovaj za autami, lebo po tebe budú hádzať granáty. Prikáž vojakovi zabiť ho snajperkou. Potom pokračuj ku kontajneru, kde postrieľaj nepriateľov. Vstúp do kontajnera a prejdi na jeho koniec. Tam útokom na blízko otvor dvere kontajnera, čím povstalca zhodíš. Prejdi k nemu a doraz ho. Animácia.

Zachráň hliadku Aplha
Po animácií utekaj k opevneniu. Tam je pancierovaný guľomet. Takže sa rýchlo schovaj za nejakým krytom a snaž sa ho obísť zľava. Zabi strelca v strieľni a tvoji pribehnú za tebou ti pomôcť zlikvidovať ostatných. Animácia. Po nej choď k lietadlu, kde ti navrhnú si dať tlmič. Daj si teda tlmiť a likviduj v tichosti povstalcov. Na krídle lietadla sa po čase zjavia ďalší a dokonca aj raketometník. Tak ho skús zabiť prednostne. Prejdi popod krídlo ku vchodu, tam je Intel – Zničená čierna skrinka. Potom vybehni po schodoch a hneď sa otoč. Tam pobi povstalcov. Pokračuj až do kokpitu. Tam zabi strieľajúceho povstalca a potom aj jeho priateľov. Animácia.


Duna

Dostaň sa do hniezda
Nasleduj svojich. Prejdi na ochodzu, kde zaregistruješ dvoch povstalcov. Daj rozkaz na ich elimináciu. Potom si na tej ochodzi zober Intel – Rozhlasová páska – Vítaj v Dubaji. Potom zoskoč nižšie za svojimi. Po ceste zabi povstalca a z krabice si zober granáty. Prejdi k budove a kľudne im nahádž granáty dnu. Potom preskoč dnu aj ty a pober si ďalšie. Zlikviduj tu povstalcov a dole kde sú aj kamery je Intel – Kamufláž piesočnej búrky. Pokračuj jedinou cestou. Tam na konci vpravo mimo budovy sú povstalci. Zlikviduj ich a zoskoč dolu, kde otoč stacionárny guľomet. Tam likviduj odpor a rozstreľ okno, za ktorým je piesok. Potom len pobehni k hniezdu. Tu zažiješ veľkú prestrelku a na koniec príde piesočná búrka prepadneš sa dolu.


Úplne dole

Bráň svoju pozíciu
Choď po schodoch dolu a oproti. Tam sa priprav a likviduj prichádzajúcich povstalcov. Pôjdu zhora. Ak ti dôjde munícia tak pri schodíku je AK47. Po určitom čase ti tam hodia C4, takže rýchlo preraz so svojimi železnú bránu a choď ďalej.

Kupredu
Prejdi do ďalšej miestnosti a skoč vľavo dolu. Tam napravo nájdeš granáty a muníciu. Naľavo zasa Intel – Zlodej guliek. Animácia.

Po animácií zlikviduj nepriateľov. Prebehni až ku guľometu, ktorý otoč a využi vo svoj prospech. Ďalší povstalci budú pribiehať z duny. Takže vybehni mimo budovu a likviduj povstalcov a prebehni do budovy oproti. Tam si doplň náboje a zlaň šachtu.


Uprchlíci

Lokalizuj rukojemníkov
Choď jedinou možnou cestou. Prejdi chodbou a naľavo narazíš na Intel – Detská bábika. Potom zbehni schodmi nižšie. Prejdi cez miestnosti so sviečkami a napokon aj s popravenými vojakmi. Uvidíš Castavina ako vypočúva vojaka. Priblíž sa k nemu. Animácia.

Po animácií môžeš buď vojaka zabiť, alebo ho vypočuť. Potom ako zoskočí dolu prezri miestnosť a zober si omračujúce granáty. Potom použi hák a zlez dolu.

Nájdite 33
Hneď v tejto miestnosti je Intel – Castaniov denník. Po dokončení rozhovoru s tímom ťa napadnú vojaci. Pokračuj ďalej kde zabi dvoch vojakov bežiacich za civilmi. Poobzeraj sa po okolí a keď pozabíjaš všetkých vojakov na dohľad tak preskoč múr a pokračuj doprava. Prejdi trhom a likviduj vojakov. Pozbieraj si náboje a granáty a prejdi otvorenými dverami na konci. Pokračuj až k zavretým dverám a počkaj kým ti ich jeden z tvojich vojakov otvorí.

Choď do spodných poschodí
Prejdi doprava ku schodom, tam opatrne postupuj a likviduj vojakov. O poschodie nižšie je granátnik. Na neho obzvlášť pozor. Postupuj schodiskami nižšie až k bodu, kde treba zoskočiť. Pokračuj k ďalším schodom a likviduj nepriateľov. Dolu bude ozbrojená veža a vedľa nej výbušná debna. Rozstreľ ju a zbav sa zbytku vojakov.

Zaber vežu
Tvoji muži budú ostreľovať nepriateľov zatiaľ čo ty ich môžeš obísť sprava. Je tu len pár vojakov a ostatných vpadneš zboku. Potom sa chop veže a strieľaj po zbytku.

Rozstreľ okno
Úplne nakoniec okrem toho, že budeš likvidovať nepriateľov, tak sa snaž rozstreliť okno, ktorí ti hra označila. Animácia.

Po animácií prejdi po púšti a zoskoč dolu a prejdi na okraj.


Okraj

Nájdi cestu dolu
Pokračuj vpravo. Prejdi až na koniec, kde zlaň na druhú budovu. Počkaj na svoj tím a potom prejdi po schodoch dolu. Tam sú dvaja vojaci. Zabi ich s tlmičom. Pokračuj nižšie do haly. Tam zlikviduj čo najviac, kým zbytok vyvolá alarm. Potom pozabíjaj zbytok. Prejdi po schodoch dolu. Na opačnej strane naľavo je miestnosť, kde je Intel – Dokumentácia ku Grey Fox. Potom použi na konci balóna hák a zlaň sa dolu.

Zlikviduj ostreľovačov
Drepni si a prejdi doľava, kde je snajperka. Zober ju a prejdi za stenu. Odtiaľ sa sústreď na snajperov. Rozoznáš ich podľa červeného laserového lúča. Keď všetkých zlikviduješ ostatní vojaci utečú.

Kupredu
Prebehni po kovovej konštrukcii na strechu a skry sa. Postupuj pomaly vpred a likviduj vojakov. Sú tu aj snajperi a vojaci s RPG. Potom prejdi do budovy. Keď pôjdeš dolu schodmi je tam munícia. Pokračuj ale na druhú stranu hore schodmi a vyjdi z budovy a preskoč zábradlie.

Preži
Začneš sa prepadávať. Rýchlo zlikviduj vojakov, kým visíš hore. Keď dopadneš schovaj sa za stôl a pomaly postupuj a likviduj vojakov. Keď sa dostaneš ku stĺpom tam nájdeš posledných.

Pokračuj dolu
Po boji si pozbieraj veci. Potom sa zlaň na druhú budovu. Prejdi po ochodzi dnu a vybehni po schodoch naľavo. Pri posteli nájdeš Intel – Rozhlasová páska – Kamufláž evakuácie. Potom sa vráť dolu, prejdi miestnosťou a vykopni dvere do ďalšej. Prejdi miestnosťami a na konci vykopni dvere. Animácia.


Jama

Zostaň nažive pokiaľ nedorazí Delta
Si v blbej situácií. Máš len Desert Eagle. Počkaj si na nejakého nepriateľa, ktorého môžeš rýchlo obrať. Potom len sa kry a likviduj vojakov, kým nepríde Delta. Potom si pober nejakú výbavu a choď s tímom.

Sleduj signál
Smer ti ukáže hra. Prejdi po mostíku likvidujúc vojakov. Pozor na opancierovaný guľomet. Dobehni za ním ku dverám, ktoré ti otvorí jeden člen tvojho tímu.

Zadrž 33
Kým ich ale otvorí musíš ho kryť. Postav sa za guľomet a likviduj vojakov. Sú tu i snajperi a vojaci s RPG. Tí budú hlavne vyššie a nie na zemi. Následne ti oznámia, že dvere sú otvorené.

Stále sleduj signál
Choď za svojimi a zoskoč nižšie. Prejdi miestnosťou plnou tiel. Je tu i Intel – Priznanie vyšetrovateľovi. Prejdi až k eskalátoru s visiacim telom. Animácia.

Prebojuj si cestu von
Po animácií začni likvidovať vojakov cestou vľavo. Choď dookola a dávaj si pozor na vojakov spredu i sprava. Keď to obídeš, tak vojdi do miestnosti s dinosaurami a prebojuj sa k Tyranosaurovi.

Utekaj
Len utekaj za svojim tímom. Nikde sa nezastavuj. Animácia.


Bitka

Nájdi cestu von
Prejdi po schodoch dolu a zvrchu spadne jedno telo. Potom rozstreľ okno a vybehni cez neho von. Po padnutí vrtuľníka pokračuj vpravo.

Nájdi Goulda
Tam zlaň dolu. Prejdi jedinou možnou cestou až k vrakom áut. Tam sa kry a likviduj vojakov. Je tu aj stacionárny guľomet v autobuse. Prejdi za autobus a tam nájdeš zbytok vojakov. Je tam ešte jeden stacionárny guľomet naľavo. Napravo je rozstrieľaná značka STOP a pri nej je Intel – Rozhlasová páska – Po búrke. Potom pokračuj za tímom. Prejdi okolo mŕtvol a prídeš do časti, kde biely fosfor spáli ľudí. Prejdi za nich a vybehnú na teba dvaja vojaci a jeden obrnenec. Na toho najlepšie použiť granáty. Potom pred vchodom do budovy je naľavo aj snajperka aj Intel – Rozhlasová páska – Rozhovor s vojakom. Potom vstúp do budovy a pozri si animáciu na konci. Odporúčam zasiahnuť.

Choď k bráne
Len prebehni do budovy a prebehni k bráne. Počkaj na jej otvorenie. Animácia.


Brána

Choď k bráne
Prebehni ku schodom. Animácia.

Po nej choď doprava ku konzole mínometu. Likviduj červené trojuholníky. Je ich dosť a keď ich všetky zničíš tak choď doľava a zlaň dolu. Prebehni cez bombardované územie. Animácia.

Po tejto animácií zaútočte na vojakov. Postupujte stále vpred a likvidujte ciele.

Zaútoč na bránu
Vstúp do budovy a likviduj vojakov. Potom si pozbieraj náboje a vybehni po schodoch až hore a vykopni dvere. Animácia.


Cesta

Podriaď sa
Skôr ako čokoľvek spravíš vráť sa do miestnosti s vojakmi a zober si Intel – Konrádova vlajka. Potom sa zlaň dolu a prebehni na koniec kde zoskoč. Prejdi až k dvom visiacim ľuďom. Tam ti Konrád dá dve možnosti. Buď zabiť civila, ktorý ukradol vodu, alebo zabiť vojaka, ktorý vyvraždil civilovu rodinu.
Je dostupná aj tretia možnosť, a to zastreliť snajperov. To som spravil i ja.

Obráň svoju pozíciu
Prejdi rovno ďalej a zošmykni sa po piesku. Dobehni rýchlo za kryt a likviduj hordu nepriateľov a RPG vojakov. To potrvá kým nepríde piesočná búrka.

Nájdi úkryt
Postupuj dopredu a likviduj vojakov, ktorých stretneš. Dostaň sa až do oblasti, ktorú ti hra ukazuje a tam sa schováš pred búrkou.


Riggs

Zachráň Riggsa
Z úkrytu choď doľava. Pozorne prezri stany. V jednom nájdeš Intel – Rozhlasová páska – Žiadna pomoc. Potom pokračuj rovno, až začuješ streľbu. Tam je Riggs, ktorý sa bráni. Pomôž mu zlikvidovať útočiacich vojakov a potom choď za ním. Animácia.

Nasleduj Riggsa do skladiska
Po animácií si zober zo stola Intel – Konrádov psychologický profil. Potom sa venuj vojakom útočiacich na vás. Postupuj pomaly dopredu až do ďalšej miestnosti, kde sú snajperi. Tam príde po čase i obrnenec. Potom prejdi ďalej a stretneš sa s Rigssom. V kuchyni je i munícia. Prejdi kanceláriami a likviduj odpor. S Rigssom prídeš do časti, kde je výhľad na skladisko s vodou. Tam vás ale napadnú, takže sa kry a likviduj odpor. Pozor na flash granáty. Po boji choď k dverám, ktoré vykopni. Pozoskakuj po schodoch a prebehni až do garáže. Tam ťa opäť napadnú vojaci. Je tam i jeden obrnenec a guľometná veža na aute. Tú zlikviduješ pomocou vybuchujúcej nádrže pri nej. Prejdi k veži a bočné dvere otvorí Riggs.

Zaistite kamióny
Prejdi dverami, ktoré Riggs otvoril a postúp ďalej. Prejdi až za prvého nepriateľa. Ak máš tlmič pár ich vieš dať potichu. Ale nakoniec si ťa všimnú. Takže postupuj dolu ku kamiónom a likviduj nepriateľov. Jediný pozor si daj dolu, kde príde auto s vežou. Animácia.


Ukradnutá voda

Ochráň kamióny
Stojíš na jednom kamióne a je potreba ho chrániť. Máš granátomet s neobmedzenými nábojmi. Dôležité je len uvedomiť si dve veci, a to že granáty nelietajú rovno, a že treba občas prebiť. Likviduj nepriateľov a vozidlá, až kým sa kamión nevybúra.


Osamelý

Lokalizuj svoje mužstvo
Keď sa preberieš si zranený a bez zbrane. Pokračuj rovno, tu na teba útočiť nik nebude. Dostaň sa až k Rigssovi. Je zranený. Máš dve možnosti, a to nechať ho pomaly umierať, alebo ho zastreliť. Potom pokračuj a pokecaj si s Lugom. Cestou zoskoč dolu a prejdi k budove, ktorú ti hra ukáže.

Zachráň Luga
Vybehni po schodoch hore a prejdi do najbližšej miestnosti. Vojaka pred sebou nezastreľ, ale rozbehni sa proti nemu a skopni ho dolu. Potom si zober snajperku a zastreš vojaka, ktorý drží Luga ako rukojemníka. Máš na to len jeden pokus. Potom pomaly zlikviduj zvyšok. Potom začnú chodiť vojaci zľava ku guľometu. A nakoniec zľava pri tebe.

Postupuj
Keď sa pieskom zasype časť vedľa teba môžeš pokračovať ďalej. Na konci balkóna sa zvez nižšie. Prejdi do vedľajšej miestnosti a príde obrnenec. Párkrát namiesto neho zlikviduješ sochu, ale nakoniec ho dostaneš. Zober si muníciu a vybehni na balkón pomôcť tímu. Na konci balkóna sa zlaň nižšie.

Odkloň vojakov
Len vybehni po schodoch kde zlikviduj vojakov, ktorý ohrozujú tvojich.

Ochráň svoje mužstvo
Prebehni za guľomet a likviduj vojakov, ktorí dobiedzajú na tvoj tím. Tvoj tím ti bude hlásiť, z ktorej strany ich napádajú. Budú tu i RPG vojaci a obrnenci.

Odpáľ dvere
Tu len rozstrieľaj dvere, ktoré ti označí tvoj tím.

Ochráň svoje mužstvo
Potom opäť likviduj nepriateľov dorážajúcich na tvoj tím. Oni pôjdu smerom na strechu a zlania sa k tebe. Potom choď s nimi k dverám. Animácia.


Strechy

Dostaň sa na Rádio vežu
Po animácií choď na kraj strechy. Pozoskakuj dolu a prejdi až kým neuvidíš vonku snajpera. Zabi ho tlmičom. Potom vojdi do budovy a zlikviduj zvyšok vojakov. Keď prídeš do miestnosti, kde na teba budú útočiť vojaci aj zhora, tak po ich likvidácií treba zabiť snajperov na budove oproti. Sú celkom štyria. Nájdeš ich podľa laserového lúča. Potom prejdi k lanu a po ňom sa zošmykni do druhej budovy. Tam skopneš vojaka a budeš mať halucináciu. Ak vojaka nedorazíš zabije ťa. Pod schodmi je Intel – Rozhlasová páska – Rozhovor s Konrádom. Zober ju a vybehni po schodoch hore. Prejdi cez budovu k oknu, kde zoskoč na ochodzu. Prejdi po nej doľava až k lanu.

Vyčisti strechu
Tu ti Lugo označí nepriateľov a ty s Adamsom ich zlikviduj pomocou snajperky. Sem tam ti označí i RPG vojaka, či snajpera alebo vojaka za guľometom. Zlikviduj aj tak všetkých, ktorých stihneš.

Lokalizuj rozhlasáka
Pober muníciu a potom sa zvez po lane na druhú budovu. Prejdi ku vchodu a vojdi do budovy. Vyjdi na poschodie a v kúpeľni nájdeš Intel – Novinársky preukaz rozhlasáka. Potom ešte vybehni po schodoch. Animácia.

Dostaň sa do vrtuľníka
Vráť sa schodmi dolu. Prídu vojaci. Dvere, ktorými si vošiel do budovy, odpália ďalší vojaci. Po ich likvidácií choď schodmi naľavo a postupuj smerom k vrtuľníku. Animácia.

Kry Lugov útek
Vo vrtuľníku zasadneš za guľomet. Kry Luga, až kým nenastúpi a likviduj vojakov. Bude tu dosť RPG vojakov, ale kľudne strieľaj aj cez stenu, nakoľko je to veľmi výkonná zbraň.

Zlož ju dolu
Keď odštartujete strieľaj po vojakoch na streche. Potom ako preletíš ponad bazén, tak uvidíš pred veľkou obrazovkou guľomet. Strieľaj na obrazovku, ktorá spadne a zničí guľomet. Potom sa presunieš vrtuľníkom a odhalíš ďalšie dve guľometné hniezda. Na tie len strieľaj a zabi vojakov, ktorý ich ovládajú. A na koniec strieľaj po vojakoch vo veži. To spôsobí úplne zrútenie veže.

Znič nepriateľské vrtuľníky
Je to presne tá misia zo začiatku. Strieľaj po ostatných vrtuľníkoch a likviduj ich. Ak náhodou na teba zaútočia raketami, tak ich zostreľ. Budú označené. Dostaneš sa do piesočnej búrky, kde sa zrazíš s iným vrtuľníkom. Animácia.


Adams

Nájdi Adamsa
Choď len vpred a počúvaj Konráda. Objavíš sa v púšti s Desert Eaglom. Postupuj k Adamsovi a likviduj vojakov. Adamsa vylieč.

Zadrž ich
Príde pár vojakov a aj obrnenec, takže granáty sa hodia. Keď všetkých zabiješ, zober si zbrane aké chceš, granáty a muníciu.

Nasleduj Lugov signál
Po boji prejdi cez lietadlo. Za lietadlom vľavo je Intel – Rozhlasová páska – Pouličný umelec. Zober ju a pokračuj za Adamsom. Prídeš do novej lokácie, kde je jachta. Na nej je snajper a dole niekoľko vojakov. Je jasné čo s nimi. Zľava vojdi do jachty a zlikviduj odpor aj tu. Choď hore schodmi, kde je posledný vojak a na konci si od mŕtveho snajpera zober M99. Jemu už bude nanič. Na boku jachty chýba zábradlie, tak tam zoskoč dolu a pokračuj smerom k Lugovi. Prejdi až ku diere, do ktorej skoč. Tam povedieš debatu s Adamsom.

Kry sa v jachte
Vyjdi von a príde džíp s vojakmi a obrnencom. Utekaj sa skryť za trosky a použi granáty. Vedľa teba je jachta, do ktorej sa treba dostať. Choď na jej vrch a tam sa kry. Osobne ja som kryl schody a strieľal vojakov. Trošku ťažšie to bude, keď príde piesočná búrka, ale dá sa to. Keď všetkých zlikviduješ a prejde aj búrka môžeš pokračovať ďalej.

Dostaň sa k Lugovi – Hneď!
Vybehni z jachty nasleduj Adamsa. Len utekaj kam ti ukazuje hra. Animácia.

Vypadni sakra odtiaľ
Po animácií uvidíš smrť Luga. Máš na výber strieľať do civilistov, alebo do vzduchu či zeme. Keď pôjdeš medzi civilov, či nespravíš nič má to za následok tvoju smrť. Potom choď vpred. Žiaden nepriateľ tu už nebude. Ale zato tu bude Intel – Konrádova podobizeň, tak sa dobre poobzeraj. Nachádza sa pri sviečkach. Choď až ku kovovej bráne, ktorú vykopni. Animácia.


Most

Presuň sa k veži
Začínaš v zdevastovanom parku. Postupuj vpred a prejdi bránou do miesta, kde ťa napadnú vojaci. V diaľke je i guľomet. Postupuj preto opatrne a likviduj odpor. Dostaneš sa k dverám, kde sú ďalší vojaci. Vbehni dnu a naľavo schodmi hore. Vpravo od schodov je Intel – Kódex správania. Potom prejdi dverami, ktoré otvorí Adams. Animácia.

Zlikviduj mínomet
Pri tebe je RPG. Použi ho na zničenie mínometu.

Na ulicu – Pohyb!
Potom pomaly postupuj a likviduj odpor. Pozor na dva guľomety.

Vezmi si strieľňu v bunkri
Postupuj po pravej strane a likviduj vojakov. Na strieľňu použi granát. A pozor tiež na snajperov. Dostaň sa až k veži, ktorú použi.

Zaber strážnicu
Od bunkra vyčisti celé nádvorie, až ku vstupu do budovy. Tam na teba vyskočí obrnenec. Ale ty ho budeš vnímať ako Luga. Je to tvoja halucinácia. Zober si jeho AA12. Vojdi dnu a zlikviduj zbytok. Pri sviečkach tam nájdeš Intel – Poslední Konrádove rozkazy. Prebojuj sa cez obrnenca a vežu. Animácia.

Zdrhaj sakra!
Po animácií len utekaj. Animácia.


Vítaj

Stretneš ho hore
Prejdi hore schodmi, uličkou medzi vojakmi k výťahu. Vyvez sa ním hore. Hore choď po ochodzi. Naproti tebe sú schody za Konrádom. Napravo sú schody, kde nájdeš na stole Intel – Dopis Konráda – Báseň pre Elizabet. Naľavo od schodov ku Konrádovi je stôl, kde je Intel – Dopis Konráda – Správa Jeremymu. Pokračuj hore schodmi ku Konrádovi. Animácia.

Po animácií prejdi za obraz až ku telu na konci. Máš dôležité rozhodnutie. Keď sa zabiješ alebo nespravíš nič tak hra skončí. Ale ak zabiješ Konráda, pokračuješ v Epilógu.


Epilóg

Tu sú na výber dve možnosti. Prvá je odhodiť zbraň a animácia dokončí túto časť.
Druhá je začať strieľať a zabiť každého vojaka. Po zabití posledného bude opäť animácia, ale iného druhu. Ak ťa zabijú počas boja bude iná animácia.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
0 hlasov

100
60
20

80
40
0
0
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |