The Elder Scrolls Online | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21277
5455
5063
1438
1600
7345
6094
13028
1687

Online 28591 užívateľov

The Elder Scrolls Online


Žáner:MMORPG
Dátum vydania:30. Marec 2014
Stránky hry:www.elderscrollsonline.com
Výrobca:Bethesda Softworks, ZeniMax Online Studios
Kúpiť hru The Elder Scrolls Online
Kúpiť hru

Po 20 rokoch vstupuje RPG sága The Elder Scrolls na pole online hier. Nové dobrodružstvá tak môžete skúsiť spolu s priateľmi. Preskúmajte nebezpečné kobky a jaskyne, skúste početné dobrodružstvá kontinentu Tamriel a zvádzajte epické boje s ostatnými hráčmi Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online je MMORPG zasadené na kontinent Tamriel vo Veku hrdinov, tj. zhruba 1000 rokov pred udalosťami z 5. dielu hry Skyrim. Ide o obdobie bezvládia po zániku Druhej a pred vznikom Tretej ríše. V tomto období politického chaosu dochádzalo k mnohým stretom medzi jednotlivými provinciami Tamrielu, ktoré bojovali o ovládnutie trónu.

Dobrodružstvám, ktoré na hráčov vo svete TES Online čakajú, nechýba príbehová časť (PvE) s mnohými úlohami, ktoré môžu hráči plniť samostatne, alebo v skupinách. Hra však spolieha predovšetkým na hranie proti sebe (PvP), kde bude možné zvoliť si jednu z troch strán konfliktu a máme sa tešiť na masívne bitky v otvorenom svete, ktorého sa budú zúčastňovať stovky hráčov naraz. Pevnosti, obliehacie stroje a dobývanie, to všetko ponúka The Elder Scrolls Online.

Boje sa budú sústreďovať na získanie strategických zdrojov - pevností, ale tiež podporných zariadení, ako sú farmy či mlyny. Ovládnuté oblasti totiž ovplyvňujú vplyv na jednotlivé časti hlavného mesta, čo má dopad na možnosť ovládnuť samotný trón. Bojovať sa bude tiež o The Elder Scrolls, mocné artefakty, ktoré dali ságe meno a ktoré posilujú všetkých členov aliancie, ktorá artefakt vlastní. Každá frakcia si artefakty stráži vo svojej materskej pevnosti a nemala by nepriateľom dovoliť ich vziať. Kto bude vládnuť? V The Elder Scrools Online sa vládcom stáva najvyššie postavený člen aliancie, ktorá ovládne trón. Hráči tak nebojujú iba za svoju alianciu, ale tiež za možnosť stať sa vládcom ríše.
Alternatívne názvy
The Elder Scrolls MMO; TESO

Ďalšie videá »


The Elder Scrolls Online - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry
76%

Recenzie
Sector.sk80%
The Elder Scrolls Online sa vydal cestou mesačných poplatkov, no spomedzi konkurencie výrazne neprečnieva. Spôsobené je to hlavne veľkým množstvom bugov, ktoré sú už v podstate trademarkom Bethesdy a keď sa pozriete na taký Daggerfall, tak sa dá len sucho podotknúť, že sa história opakuje stále dookola. Zostáva len dúfať, že sa tvorcom podarí najvážnejšie chyby zaplátať čo najskôr. Fanúšikom Elder Scrolls ale nie je možné inak, než hru odporučiť, pretože ponúka dlhý herný čas a mechanizmy z predchádzajúcich tradičných RPG, ktoré máme tak radi.
Tiscali Games70%
The Elder Scrolls Online nabízí osvědčené herní systémy, které fungují a často baví, zatímco navazující úkoly s povedenou příběhovou omáčkou vytváří dojem fungujícího virtuálního světa. Zároveň ale TESO nenabízí nic výjimečného, co by vás mohlo vyloženě nadchnout.


Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
palocundo100%
Veľmi dobrá hra priam skvelá.
+ Pekná grafika
+ Skvelí príbeh
+ Dobrý bojový systém
+ Dobrý pve/pvp obsah
- dlc sa musia kupovať :D
NORD_KING76%
-: množstvo bugov a odpájanie od servera, boj, mesačné poplatky (v minulosti), nekonzistentná grafika, miestami prázdny svet
+: hudba, herná doba, príbeh, úlohy, rozloha herného sveta, tvorba a rozvoj postavy, crafting, povolania, vylepšovanie predmetov, guildy, možnosti cestovania, skupinové dungeony, hra v partii všeobecne
Verdikt: The Elder Scrolls Online alebo TESO mohlo byť Skyrimom v online prostredí, no pre viaceré nedostatky hry a rozhodnutia autorov tomu tak nie je. Príbeh sa odohráva približne 1000 rokov pred TES 5, kedy o moc nad Tamrielom bojujú tri frakcie. Jedná sa o Aldmeri dominion, Daggerfall Covenant a Ebonheart pact. Ku každej prislúchajú tri rasy a špecifické územie. Cyrodiil zase slúži na hromadné PVP strety, ktoré môžu priniesť zaujímavé výhody pre dominujúcu frakciu. Herný svet ponúka úplnú voľnosť v rámci progresu, rozvoja postavy a voľby povolania. Na druhú stranu architektonicky nie je až tak atraktívny a miestami pôsobí prázdno. Rozvoj postavy je bohatý a závisí aj od používaných predmetov, respektíve zbraní a zbroje tak, ako v Skyrime. Slotov pre špeciálny schopnosti je málo, no postupne sa odomknú aj pre sekundárnu zbraň. Boj s nepriateľmi sa dočkal zmien, no nepôsobí najlepšie. TESO sa najlepšie hrá s dobrou partiou, než samostatne. Po hernom svete sa totiž pohybujú stovky vyvolených, čo trochu kazí príbeh a atmosféru. Celkovo sa nejedná o revolúciou, no evolúciu v rámci série áno.
Greeny60%
Túto hru si už hneď od začiatku netreba spájať zo Skyrimom. Pár tých questov čo som splnil nebolo nič extra a musím povedať že ani grafika nie je na túto dobu nič moc. Je pekné ž je dostupný (skoro) celý Tamriel ale musím sa spýtať hráčov: Naozaj ste toto chceli? Celý Tamriel? Áno je to pekný prídavok ale nie celkom domyslený. Hru som nikdy nevlastnil lebo niesom ochotný míňať toľko € za takú ľahko nadpriemernú hru ako je toto čudo ale BETA mi úplne stačila aby som si urobil obraz. Atmosféra sa mi celkom páči a vystihuje Tamriel ale len atmosféra nestačí aby ste z toho spravili prvotriednu hru. Nikdy som nevidel aby hra zožala toľko nenávisti z internetu a ani sa tomu nečudujem - tvorcovia úmyselne spoplatňujú túto hru aby čo najviac zarobili a čo najmenej dali hráčom a nepochybujem o tom že veľa hráčov ktorý hrali Skyrim si teraz nezahrajú ESO len zo vzdoru (a ja sa k nim pričleňujem). Táto hra môže byť dobrá len za nejaký rok keď updates úplne dopília všetky prvky aby vyzerali tak ako majú vyzerať a až vtedy keď sa táto hra prestane robiť pre biznis. Elder Scrolls séria neskutočne spadla po vydaní tejto "hry" robenej pre biznis a nie pre hráčov.


všetky (16) »

Súvisiace hry The Elder Scrolls VI
The Elder Scrolls Online: Gold Road
The Elder Scrolls: Blades
The Elder Scrolls Online: Necrom
The Elder Scrolls Online: High Isle
The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition
The Elder Scrolls Online: Blackwood
The Elder Scrolls Online: Greymoor
The Elder Scrolls Online: Elsweyr
The Elder Scrolls Online: Summerset
The Elder Scrolls Online: Morrowind
The Elder Scrolls: Legends
The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Orsinium
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Imperial City
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
The Elder Scrolls Anthology
The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn
The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard
The Elder Scrolls 5: Skyrim
The Elder Scrolls IV: Oblivion (5th Anniversary Edition)
The Elder Scrolls 4: The Shivering Isles
The Elder Scrolls 4: Knights Of The Nine
The Elder Scrolls 4: Oblivion
The Elder Scrolls 3: Bloodmoon
The Elder Scrolls 3: Morrowind - Game of the Year Edition
The Elder Scrolls 3: Tribunal
The Elder Scrolls 3: Morrowind
The Elder Scrolls 3: Morrowind - Collector's Edition
The Elder Scrolls Adventures: Redguard
An Elder Scrolls Legend: Battlespire
Daggerfall
The Elder Scrolls 2: Daggerfall
The Elder Scrolls: Arena

Diskusia o hre The Elder Scrolls Online Pridať príspevok
29.05.2024 23:44 - Moje meno je Micheline Peric z Írska, chcem poďakovať DR Ayovi ...
05.02.2018 15:55 - jej chalpče ty si myslíš že táto rádoby kiber...
13.08.2017 21:25 - teraz mam problemy s kompom a notas vykonejsi mam u brata momentalne(vsetko bu...
13.08.2017 21:22 - spytam sa slusne...inak ja tiez preferujem dotu 2 hravam ju od zaciatku co bol...
13.08.2017 21:16 - kde je pcking??
...
Zobraziť všetky príspevky (622) »

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |