HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21277
5455
5063
1438
1600
7345
6094
13028
1687

Online 6846 užívateľov

Návody > Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned


Zobrazení:27711
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

Hlavné misie

1. Clean and Serene... (Billy Grey)

Ste Johnny Klebitz, člen motorkárskeho klubu Stratené Bratstvo, alebo ako si neraz vravia, len Stratení. Nie ste len člen, ste viceprezident klubu a keďže bol doteraz prezident na „rehabilitácii“ v base, tak ste klub sami aj viedli.
Okrem vás sú predstavení aj hlavní členovia klubu, pokladník Jimmy Fitzgerald, tajomník klubu Brian Jeremy, výkonný seržant Terry Thorpe, vynucovač Jason Michaels a cestný kapitán Clay Simons. Cestou budete míňať aj pešky kráčajúceho Nika Bellica. Napokon váš gang dôjde k stanici, kde je na slobodu prepustený prezident klubu, Billy Grey.
Po scénke si Billy nasadá k vám, tak ho spolu s ostatnými odvezte do vášho klubu. Prostá a pokojná cesta.
Po návrate do klubu vám dá Billy pocítiť, že ŠÉF je späť a zdrbe vás, prečo ste mu nezískali späť jeho motorku, ktorú majú Povaľači (konkurenčný klub, Anjeli Smrti, ktorého členov synovec je v kóme a jeho priateľka prišla o nohu kvôli Billymu, takže si nechali jeho motorku). Pri stupňujúcej hádke vás Jimmy presvedčí, aby ste sa na to vykašľali a proste šli získať jeho motorku späť.
Vyrazte opäť s Billym za vaším chrbtom, ktorý sa k vám pridá a odvezte sa do motodielne. Tam si trochu podáte technika Fešáka a ten vám povie, že Billyho motorku majú Anjeli smrti. Takže sa opäť prevezte na ďalší bod v meste, na parkovisko, kde sú Anjeli smrti. Len čo vstúpte na parkovisko, vaša banda rovno zosadne a dá sa do prestrelky s Povaľačmi. Pridajte sa a likvidujte ich, vaši sú skôr na okrasu, takže sa snažte hlavne vy. Keď ich pobijete, Billy si vezme svoju motorku a ako šéf povedie na ceste skupinu teraz on. Nasadnite aj vy a vydajte sa na cestu naspäť. Cestou za šéfom sa na neho môžete zamerať (CapsLock) a tak trochu zafixovať kameru za bod, ktorý sledujete.
Tieto výlety prvej misie sú ľahké, len sa prevážate, aby ste si osvojili ovládanie motorky a aby ste si cestou pohovorili s Billym a trochu pochopili, aké sú medzi vami rozdiely v názoroch na obchod, aj bratstvo.

Po návrate sa vám sprístupní váš klub Stratených. Môžete sa tu zabávať, pretláčať sa; stávkovať na karty, či padne vyššia, či nižšia; zahrať si biliard. Máte tu stenu spomienok, kde budú obrazy vašich padlých „bratov“. Máte tu tiež svoju izbu, je tu kutica skladu, kde spíte na matraci (nič moc na viceprezidenta motorkárskeho klubu) a ukladáte si tam hru (čo vám aj posunie herný čas vždy o 6 hodín). V druhej miestnosti máte k dispozícii televízor a počítač, aby ste mohli sledovať originálne seriály a surfovať po gtanete.
Samozrejme môžete používať aj váš mobil. Clay vám je schopný doručiť motorku (na výber máte z troch vašich bežne používaných, Hexer, Diabolus a Revenant, Hakuchou a Hellfury) a Terry zas zbrane (tak ako v GTAIV fungoval Malý Jacob). Tiež môžete volať svojim známym pre pokec a priateľom pre pokec, či pozvanie niekam von za zábavou.

Odmena: 250 $.


2. Angels in America (Billy Grey)

Billy má oslavu v klube po jeho návrate, no objavia sa nepozvaní hostia. Po vašom zásahu pre Billyho motorku prišlo pár členov Anjelov zistiť, prečo ste narušili prímerie. Billy jedného z nich chladne zastrelí od chrbta. Ostatní sa dajú na útek. Prenasledujte ich a zabite, aby nerozhlásili, čo sa stalo. Ak máte stále len brokovnicu, tak sa musíte dosť priblížiť k vašim cieľom, lebo na diaľku a pohyblivé ciele nie je veľmi efektná. Všetkých postupne dožeňte a zabite. Potom vám zavolá Billy, že sa chce stretnúť.

Odmena: 750 $.


3. Liberty City Choppers (Jim Fitzgerlad)

Po prvej misii vám zavolal Jim, že aj on má pre vás niečo. Skočte za ním, býva neďaleko klubu. Povie vám, že má kupca za dobrú cenu na pár motoriek od Anjelov Smrti. Zájdite s ním na označené miesto, kde si odparkujte motorky a nasadnite do nákladného auta. Tým sa odvezte k bistru, v ktorom sú členovia Anjelov. Zájdite k bistru, kde odparkujte nákladiak. Na parkovisku okolo bistra je päť motoriek. Nasadnite na jednu a odvezte ju na nákladiak. Keď to spravíte, samozrejme si to všimnú majitelia motoriek a vybehnú von, takže vás čaká prestrelka. Pozabíjajte ich. Keď padnú, už je kľud a v pokoji odvezte ďalšie tri motorky na nákladiak (celkovo vám stačia štyri). Potom nastúpte a vyrazte preč. Ako budete opúšťať parkovisko, tak sa objaví pár ďalších nepriateľov na motorkách. Môžete ich postrieľať, alebo proste utiecť, ste v nákladnom aute, to dosť znesie a cesta nie je dlhá. Len sa odvezte na miesto, kde ste odparkovali svoje vlastné motorky. Tam vás pristihnú dvaja policajti, ktorí sa vám budú trochu vyhrážať.

Odmena: 1000 $.


4. It´s War (Billy Grey)

Zájdite do klubu. Billy vám predstaví právnika menom Dave Grossman, ktorý sa môže hodiť. Váš rozhovor preruší Billova SMSka, po ktorej nariadi výjazd. Naskočte na motorku a choďte s Billym na miesto, kde sú členovia Anjelov Smrti, teraz už nepriateľského gangu, keďže Billy narušil prímerie. Všetkých postrieľajte. Z predošlých misií by ste už mali mať aj iné zbrane, než brokovnicu a tu tiež nezabudnite oberať nepriateľov. Hodia sa, keďže budete strieľať aj na diaľku, lebo nepriateľov je tu dosť. Pobite prvých. V tuneli máte nepriestrelnú vestu. Dvaja nepriatelia sú aj na strechách, pozor na nich, vaši si s nimi nevedia rady. Po pobití prvej skupiny sa presuňte ďalej na parkovisko, kde je pár ďalších nepriateľov a príde aj pár ďalších na motorkách. Pobite ich. Pri vraku auta máte lekárničku.
Keď všetkých pobijete, vráťte sa na motorku a sledujte Billyho na ďalšie miesto, kde je nejakých ďalších dvadsať nepriateľov. Postupne ich pozabíjajte. Nezabudnite využívať výbušné sudy a nádrže. Pri kope odpadu, pri ktorej pôjdete za budovu, máte lekárničku. Všetkých pobite a vráťte sa k motorke.

Tam vám Billy oznámi, že Jason Michaels bol zabitý. Vraj to spravil nejaký Srb, či Poliak, alebo kto. Kto hral GTA IV, už vie, kto to bol. Jason sa vám už pri prvej misii chválil, že obrába nejakú ruskú kočku ktorej tatka to hrozne štve. Aj po druhej úlohe povie, že sa do klubu nevracia, lebo ide za svojou ruskou na Firefland Islande. Randil s Annou Faustin a jej otec Mikhail Faustin si najal Nika Bellica, aby zabil jej milenca, ktorým bol práve Jason. Stalo sa to v misii 18. „No Love Lost“.
A len tak mimochodom po tejto misii nájdete na internete článok o vypálení Romanovej taxislužby (čo sa stalo pár misií po úlohe „No Love Lost“, len pre približnú orientáciu v prelínaní príbehov).

Odmena: 750 $.


5. Bad Cop Drop (Jim Fitzgerald)

Zájdite za Jimom. Ten je naštvaný na tých fízlov a vidí len dve možnosti. Poriadne im zaplatiť, aby vám dali pokoj, alebo im ukázať, že sa s vami nemajú zahrávať a zabiť ich. Súhlasíte s druhou možnosťou. Od Jima dostanete automatickú pištoľ. Vyrazte za policajtmi, cestou si môžete dať preteky, kto tam bude prvý. Na označenom mieste ich Jim vyprovokuje a začnú vás prenasledovať a aj po vás strieľať, tak pozor. Prekvapivo si nezavolajú žiadne bežné, cestné posily. Máte ich odviesť do priemyselného parku, kde sa o nich postaráte, tak tam vyrazte, ale nestraťte ich (môžete ich polohu sledovať cez CapsLock).
Keď dorazíte na miesto, zosadnite, čakajú tu už traja ďalší vaši bratia. Zabite policajtov z prvého auta, no pozor, dorazia ďalšie dve autá s policajtmi. Všetci majú vesty a sú dobre ozbrojení, takže pozor. Nejaký ten granát by tam nimi zamiešal. Tiež využite výbušné sudy pri ktorých sa kryjú. Ak ich výbuchy aj nezabijú, aspoň ich odhodia, čo vám dodá šancu. Keď všetkých zabijete, tak odíďte z oblasti, ktorá je teraz poplachová a v ktorej máte hľadanosť polície. Neskôr budete o zabití týchto policajtov počuť v rádiu a nájsť to môžete aj na internete.

Odmena: 2000 $.


6. Action/ Reaction (Billy Grey)

Po príchode do klubu vám opäť Billy predstaví nového človeka, ktorým je Ray Boccino. Zas vyrážate na akciu bez toho, aby vám Billy povedal, o čo ide. Až cestou zistíte, že idete ku klubu Anjelov Smrti a tam Johnny navrhne preteky, takže môžete ísť voľne a nemusíte sa držať za Billym. Tam vám Billy povie, že oni zabili Jasona (hoci vy, ako hráč, viete, že to bol Niko) a dostanete granátomet. Streľte z neho do okna klubu.
Keď trafíte a vybuchne granát vnútri, vybehne von skupina nepriateľov. Likvidujte ich. Granátomet môžete využiť aj na dodávky, za ktorými sa kryjú. Pobite ich a vstúpte s Billym do budovy, kde si radšej dajte brokovnicu, ktorá sa na blízko dobre hodí, ale aj pištoľ tu nájde svoje využitie. Dvaja sú v prvej miestnosti a jeden za barom (kde je aj lekárnička). Ďalší traja na chodbe a traja dole. Pobite ich a v scénke sa Billy raduje, ako získal heroín za dva milióny. Už je jasné, že tu nešlo o pomstu za Jasona, ale len čisto o kšeft a ešte k tomu o okradnutie konkurencie, čím Billy ohrozil váš klub.
Vybehnite von, naskočte na motorku a utečte pred prichádzajúcou políciou. Hotovo. Krátko po úlohe vám pošle Billy SMS, aby ste sa zastavili za Elizabeth Torresovou, ktorá vám pomôže predať tie drogy. Môžete mu aj zavolať naspäť a prebrať vašu nespokojnosť.

Odmena: 1000 $.


7. Buyer´s Market (Elizabeta Torres)

Zájdite za Elizabetou.
Toto je misia, ktorú ste v pôvodnom GTA IV už mohli zažiť. Bola to misia 31. „Blow your cover“ v ktorej zoznámila Elizabeta Torresová Nika Bellica s Playboyom X a práve aj s Johnnym Klebitzom. Elizabeta poslala Nika a Playboya, aby sa stretli na dohodnutom mieste s Johnnym a robili tam ochranku pri obchode s drogami. Ten nedopadol dobre, kupci boli agenti v utajení a Niko s Playboyom sa museli prestrieľať preč.
Teraz si ju zahráte z pohľadu Johnnyho. Po zoznámení sa s Elizabetou a Nikom poviete, že musíte ísť po tovar. Ten má Brian. Len za ním zájdite a v scénke si ho vezmite. Potom choďte na dohodnuté miesto. Zaparkujte pri budove a vojdite dnu. Vybehnite na poschodie, kde počkajte na Nika a Playboya. Keď prídu, odohrá sa známa scénka, kde sa z kupcov vykľujú agenti a vtrhne tam zásahovka. Niko a Playboy pobežia na strechu, ako pôvodne a vy sa vydáte dole; teda najprv sa musíte postarať o štyroch nepriateľov oproti a o dvoch na chodbe. Využite krytie gauča a zabite ich. Potom zbehnite dole schodmi. Pod prvými schodmi sú traja a dole pri východe dvaja. Dole sa rozhodnite, kade chcete utiecť. Už cez okno z medziposchodia ste videli vonku políciu, ktorá po vás strieľala. Môžete vybehnúť predným vchodom, pobiť nepriateľov a utiecť, alebo rovno skúsiť utiecť, no zrejme vás dostanú. Môžete tiež utiecť zadným vchodom. Tam je jeden nepriateľ pri vás a ďalší dvaja obďaleč pri východe zo zadného dvora na ulicu. Tu môžete obísť bočnou uličkou dopredu (podľa toho, kde ste zaparkovali, či sa vám oplatí riskovať), alebo utiecť zadom a vziať si ľubovoľné auto, čaká vás tam tiež motorka Bati 800. Keď ste už na vozidle, či na motorke, tak sa len zbavte hľadanosti.

Po misii vám zavolá Elizabeta. Len tak, ako ste to prežili. Tiež zavolá Billy a dá vám nový kontakt, Tom Stubbs III, politik, ktorého vám dohodil Dave Grossman.

Odmena: 0 $.


8. Politics (Tom Stubbs)

Zájdite za Stubbsom, ktorý vám povie, že máte zabiť jeho strýka, aby mal rodinné peniaze, ktoré by mu zaistili znovuzvolenie. Máte zaistiť, aby to vyzeralo ako teroristický útok a preto dostanete aj raketomet. Máte obmedzený čas, aby ste sa dostali na letisko, ale je to celkom dosť času, aby ste to stihli. Zájdite k bráne. Za ňou o chvíľu pristáva vrtuľník s vaším cieľom. Môžete vraziť dnu, no stráž pri bráne to zalarmuje a pôjdú po vás. Môžete zostreliť pristávajúci vrtuľník z letiska, alebo ho skúsiť zasiahnuť spoza brány. Môžete si však tiež počkať na konvoj. Keď vyjdú autá von z letiska, zamerajte si prostredné s cieľom a odpáľte ho raketometom. Len čo zabijete váš cieľ, tak máte štyri hviezdičky hľadanosti. Utečte a zbavte sa hľadanosti.

Odmena: 3000 $.


9. Coming Down (Ashley Butler)

Po misii „Politici“ pre Stubbsa vám zavolá Ashley Butlerová. Je to vaša (Johnnyho) bývalá priateľka, no teraz je v spojení s Rayom Boccinom. Zavolá vám s tým, že potrebuje vašu pomoc a automaticky začína táto misia. Zájdite k domu v ktorom sa zdržiava. Vyjdite na poschodie a tam vás napadne skupina feťákov. Nie sú pre vás žiadny problém, pozabíjajte ich do posledného a nájdete Ashley. Odveďte ju dole, nasadnite a odvezte ju do jej domu. Tam ju vyložíte, kvôli jej feťáctvu odignorujete jej návrh na spoločný útek a odídete.

Odmena: 0 $.


10. Off Route (Tom Stubbs)

Zájdite opäť za Stubbsom. Povie vám, že potrebuje, aby ste oslobodili skupinu ľudí, ktorí skončili vo väzení. Majú byť prevezení väzenským transportným autobusom z policajnej stanice do väzenia a vy máte zariadiť, aby tam neskončili. Zájdite k policajnej stanici a uvidíte, ako väzňov naložia. Môžete vraziť na stanicu, postrieľať policajtov a obsadiť autobus. No je aj ľahší spôsob. Počkajte si, kým autobus normálne vyjde von a sledujte ho. Ak budete mať šťastie a stihnete to, tak ho obsaďte, keď zastane na červenej (zablokovať sa vám ho nepodarí), ak nie, tak proste zastreľte šoféra a nastúpte.
Potom sa musíte zbaviť hľadanosti. Autobus je síce pomalý, ale zase je silný, veľa znesie a je schopný odrážať autá z cesty, takže nemusíte príliš manévrovať. Keď sa zbavíte hľadanosti, tak ich odvezte na miesto určenia k prístavu, kde odfrčia na lodi.

Po misii dostanete správu od Billyho, aby ste sa vrátili do klubu. Môžete mu aj zavolať, no nič sa nedozviete, len aby ste prišli. O úteku odsúdencov si môžete vypočuť v rádiu, aj sa dočítať na internete.

Odmena: 5000 $.


11. This Shit´s Cursed (Billy Grey)

Billy sa vadí s Jimom, ten totiž zistil, že heroín od Anjelov patril čínskym triádam a s tými sa nechce ťahať za prsty. Vy ho podporíte a tak Billy ustúpi a súhlasí, že im drogy vrátite za istý poplatok. Čo predchádzalo tejto dohode, uvidíte v úlohe 3. Chinese Takeout v Balade Gaya Tonyho. Po scénke sledujte Billa. Po chvíle jazdenia opäť navrhnete preteky, tak vyrazte na miesto určenia, no je jedno, či vyhráte, či nie. Keď všetci dorazíte, Billy s Brianom zostanú vonku strážiť a vás s Jimom, keďže ste to vymysleli, pošlú, aby ste Číňanom predali ich drogy. Keďže ich sami vyrobili aj doviezli, nepáči sa im, že za ne majú platiť a tak vás proste napadnú a drogy si vezmú.
Musíte sa prebojovať preč. Kryte sa a pobite okolie. Prejdite po lešení a cestou zabite troch ďalších a za rohom prejdite časťou budovy, kde sú ďalší nepriatelia. Na lešení pri nich je aj lekárnička. Prebehnite po streche opäť za roh. Tam sú pod vami ďalší nepriatelia, môžete ich zabiť zhora a potom zlezte dole po dvoch rebríkoch. Tam choďte k oknu za Jimom a uvidíte v scénke, ako zatknú Billyho. Zdá sa, že chcel utiecť, keď sa to pokašľalo a vybúral sa cestou. Je zúrivý a presvedčený, že ste to na neho narafičili vy, hoci je to blbosť. Potom zbehnite po rampe dole a choďte za roh, kde čaká Brian s vašimi motorkami.
Nasadnite a odveďte svojich bratov naspäť do okolia klubu. Odteraz ste vy prezidentom klubu. Ako prezident môžete v prípade potreby povolať na pomoc svojich verných, Claya a Terryho. Stačí im zavolať a žiadať podporu a oni prídu kedykoľvek, aj počas príbehových misií. Môžete tiež zavolať Angusovi a Ashley a pohovoriť si o tom, čo sa stalo.

Odmena: Povýšenie.


12. Hit the Pipe (Jim Fitzgerald)

Zájdite na miesto stretnutia s Jimom. Je tam s ním aj jeho známy Malc a jeho kamoš DeSean. Malc má prístup k výbušninám. Vy dostanete rovno 25 kusov a aby ste ich otestovali, máte zničiť tri dodávky Anjelov Smrti. Dodávky sú v pohybe, takže ich musíte nájsť a zničiť. Bomby hádžete za seba, takže si treba nadísť, vypustiť bombu a načasovať si to tak, aby jej výbuch zničil dodávky. Ale podstatné je zničenie dodávky, takže ak vám to nejde, môžete ich kľudne rozstrieľať - je to jednoduchšie. Podstatné sú dodávky, takže o pasažierov sa starať nemusíte.

Po misii dostanete tiež SMSku od Elizabety. Hovorila s Jimom a Malcom a mala by pre vás ďalšiu prácu.

Odmena: -


13. Heavy Toll (Elizabeta Torres)

Zaskočte si za Elizabetou, keďže sa vám predtým znovu ozvala. U nej stretávate aj Malca a DeSeana, s ktorými vás predtým zoznámil Jim. S Malcom a dvoma ďalšími máte ukradnúť zásielku konkurencie, ktorá podpláca ochranku. Zájdite k mýtnej búdke na moste, kde v scénke nahradíte obsluhu a vy s DeSeanom sa ukrývate kvôli zásahu. Keď dorazí kolóna, čakajte, kým neprejdú prvé dve autá za rampu a keď príde dodávka Slamvan, tak zaútočte. Pozor, všetky autá sú plné nepriateľov. Pobite ich a nasadnite do dodávky. Vaši pôjdu autom, ktorým ste prišli a vy s Malcolmom odvezte dodávku na miesto určenia, kde sa s Malcom rozlúčite.
Zavoláte Elizabete, že je to vybavené. Dostanete od nej aj SMS, kde odporúča taxislužbu Romana Bellica (na odporúčanie pravdepodobne od Mallorie), no kontaktovať ju nemôžete.

Odmena: 1000 $.


14. Marta Full of Grace (Elizabeta Torres)

Zájdite za Elizabetou, s ktorou si trochu pohovoríte. Až na záver vám povie, aby ste skočili na letisko a vyzdvihli Martu, ktorá pre ňu pašuje drogy. Zájdite na letisko a uvidíte ako Martu odváža nejaký chlap. Jednu mu vrazíte a chcete Martu odviezť, no chlap bol od polície a objaví sa pri vás skupina agentov a policajtov. Aby ste mohli Martu odviezť, musíte zlikvidovať tých najbližšie pri vás, teda tých, ktorých máte vyznačených. Niečím silným je vhodné odpratať aj vrtuľník nad vami. Nepriateľov pobite, môžete hodiť aj nejaké výbušniny medzi autá, no pozor, aby ste výbuchom nezasiahli auto, pri ktorom je Marta, aby ste ju nezabili. Keď ich pobijete, stále máte hľadanosť, ale máte chvíľku sa zorientovať, tak naskočte na svoju motorku, alebo do auta, ako chcete a odvezte Martu preč. Zbavte sa hľadanosti a odvezte ju k Elizabete. Cestou vám bude niečo hovoriť po španielsky, ale ak máte titulky, tak tie sú po anglicky a môžete tak zistiť, čo hovorí (ak teda neviete tiež španielsky).
Chvíľu potom ako odídete, dostanete od Elizabethy SMS, že má pre vás ďalšiu úlohu. O vašom zásahu na letisku sa môžete dočítať aj na internete.

Odmena: 2000 $.


15. Shifting Weight (Elizabeta Torres)

Elizabeta má ešte jednu prácu. Povie vám, že začína byť dusno, ako po nej ide polícia a tak vy a Malc máte vybaviť doručenie drog dílerom. Rozhodne sa vám hodí plná nepriestrelná vesta. Zájdite k ihrisku neďaleko od jej domu, kde sa stretnete s kupcami. No pokúsia sa vás okradnúť. Zničia vašu motorku a tak Malc zabije dílerovu spoločníčku. Dorazí polícia a vy sa dávate na útek. Malc riadi svoju motorku a vy sedíte za ním. Vašou starosťou je likvidovať políciu, ktorá po vás ide. Máte automatickú brokovnicu a neobmedzene nábojov, takže vyvolajte maximálne nerealistický masaker v uliciach Liberty City a likvidujte všetkých, ktorí sa na vás nalepia.
Ďalšie úlohy pre vás Elizabeta už nemá, dodá, nech sa od nej držíte teraz trochu ďalej, lebo sa veci veľmi priostrujú.

Odmena: 3000 $.


16. End Of Chapter (Jim Fitzgerald)

Jim vám povie, že sa Brian chce stretnúť a dojednať prímerie, pretože vás stále vinil a očierňoval z Billyho zatknutia. Zájdite teda s bratmi na miesto stretnutia, no to nedopadne dobre, pretože Brian je had a zradca a poštve proti vám svojich spriaznencov. Najprv postrieľajte skupinu krúžiacich motorkárov. Potom nepriateľov pri dodávke. O chvíľu dorazí ďalšia dodávka s nepriateľmi a potom ešte jedna z druhej strany. Spoza nej prelezie pár nepriateľov múr. Keď všetkých zabijete, objavia sa ďalší len preto, aby sa dali na útek. Prenasledujte ich a zabite ich. Potom sa vráťte za Jimom. Napriek všetkému ste spokojní, vy, Jim, Clay, Terry a Angus ste poslední členovia Stratených.

Odmena: 2000 $.


17. Bad Standing (Jim Fitzgerald)

Ray Boccino vám oznámi, kde sa ukrýva Brian, pretože potrebuje tichý chod biznisu a vaše vnútorné ťahanice mu to narušujú. Zájdite k Brianovmu úkrytu. Vojdite dovnútra zadným vchodom, prebojujte sa cez jeho chlapov na poschodie a dostaňte sa až k nemu. Tu je to už na vás. Buď ho zabite, alebo sa vzdiaľte a nechajte ho utiecť.
Po rozhodnutí je úloha splnená. Keď odídete z domu, napíše vám Jim, že by ste si mali ten dom nechať a máte tak ďalší úkryt.

Druhá možnosť ako to prejsť, je zavolať podporu Clay a Terryho. V tomto prípade, keď dorazíte, tak vám poradia hodiť do okna granát a oni pôjdu dávať pozor dozadu. Hoďte granát, alebo streľte z granátometu, či raketometu do okna, za ktorým stál Brian. Zozadu začnú po výbuchu utekať jeho muži a vy ich dostanete. Brian sa pokúsi utiecť. Môžete ho zabiť ešte než vyjde s motorkou spoza domu. Ak utečie, tak ho musíte prenasledovať a zabiť. Pri tomto postupe nemáte možnosť nechať ho žiť. Po splnení vám Jim napíše, že bratia uhasili oheň po výbuchu, dali to do poriadku a že si môžete ten dom nechať ako ďalší úkryt.

Po úlohe vám zavolá Ashley s tým, že jej priateľ Ray Boccino by sa s vami rád stretol. Neskôr vám pošle aj SMS, že vás chcela vidieť ona. Tým máte na výber dve ďalšie úlohy, pre ňu a pre Raya.

Odmena: 2000 $, nový úkryt.


18. Roman´s Holiday (Ashley Butlerová)

Zájdite pomôcť Ashley. U nej nájdete dvoch mužov Dimitriho Rascalova. Ashley Dimitrimu dlhuje veľa peňazí a ak nechcete, aby ju zabili, tak pre nich unesiete Romana Bellica. Zájdite za Malcom, ktorému cestou zavoláte, aby vám pomohol. Tam si presadnete do auta, keďže na motorku sa únosy veľmi nehodia. Len zájdite pred miesto s herňou a počkajte si, kým Roman nevyjde. V scénke ho unesiete. Teraz ho len dovezte na miesto určenia. Ak zastanete, či nabúrate, Roman vyjde z auta a dá sa na útek. Len ho dobehnite a namierte na neho zbraň a donúťte ho tak, aby sa vrátil do auta. Odvezte ho a je to. Už len zavoláte Ashley, že ste to vybavili.
Táto misia vysvetľuje, ako bol Roman unesený. V GTA IV totiž únos nevidíte, len sa o ňom dozviete a Nico Bellic ho vyrazí zachrániť v misii 38. „Hostile Negotiation“. Hoci Johnny robil s Nikom, tak buď nezachytil jeho priezvisko, alebo si to nedal dohromady.

Odmena: Záchrana Ashley.


19. Diamonds in the Rough (Ray Boccino)

Zájdite za Rayom Boccinom. Tam sa najprv stretnete s Ashley, ktorá vás prosí, aby ste Rayovi pomohli. Ray vám povie o diamantoch, ktoré má istý Gay Tony a vy ich máte pre neho ukradnúť. Zavoláte Jimovi a potom zájdite na miesto stretnutia s vašimi bratmi, zájdite do čela skupiny a odveďte ich do dokov. Prekazíte stretnutie Tonyho a Luisa. Vašich ľudí pošlete po nich dvoch (ako dopadla naháňačka sa dozviete z pohľadu Luisa v misii Frosting on the Cake, v Balade o Gayovi Tonym) a vy (s Clayom a Terrym, ak ste ich zavolali) sa vrhnete po aute s diamantmi. Sprevádza ho ešte jedno s ochrankou, ktorá po vás páli, tak sa ich zbavte a potom len sledujte limuzínu, zabite šoféra a Evana, ktorý sa pokúsi utiecť s diamantmi.
Tie si vezmite a zavoláte Rayovi, že ich máte. Povie vám, aby ste ich umiestnili do dvoch smetných košov, kde ich vyzdvihnú jeho chlapci, pretože on s tými kameňmi nesmie byť priamo spájaný. Už je to len prosté premiestnenie sa na dve miesta k odpadkom, do ktorých schováte diamanty. Po splnení zavoláte Ashley, ktorá vám povie, že odmenu zatiaľ nedostanete, pretože Ray musí tie diamanty najprv predať.

Opäť náväznosť na GTA IV. Tam Niko Bellic plnil misiu 59 „Taking in the Trash“, kde ste v smetiarskom aute obišli práve tieto dve miesta a vyzdvihli odpadky s diamantmi.

Odmena: -


20. Collector´s Item (Ray Boccino)

Po predošlej úlohe vám zavolá Ray. Prijatím jeho telefonátu automaticky začínate túto misiu. Máte pomôcť s predajom diamantov Nikovi. Zájdite k múzeu, vojdite do neho bočných vchodom a vnútri zbehnite o podlažie nižšie, kde sa stretnete s Nikom (v rovnakej scénke, v akej sa on stretol s vami). Zahájite obchod, ktorý však nedopadne dobre, strhne sa prestrelka a vy musíte utiecť. Prebojujte sa vašou stranou balkónu a zabite pár nepriateľov. Je tu mnoho vecí poskytujúcich krytie, takže len postupujte opatrne. Na druhej strane balkóna sú mŕtvoly, tadiaľ utekal Niko. Prejdite ku schodom, pri ktorých máte lekárničku. Zbehnite dole cez ďalšie mŕtvoly, Nikova práca (Johnny tu ešte aj poznamená, že by nechcel, aby šiel Niko Bellic po ňom. Takže priezvisko pozná. Asi mu to u Romana nedošlo.). Dole máte aj nepriestrelnú vestu. Vyjdite von už len cez jedného nepriateľa.
Vonku sú Rayovi muži. Rozhodli ste sa, že si peniaze necháte pre seba, takže ich pozabíjajte. Keď ich väčšinu dostanete, pár sa dá na útek v dvoch autách. Aby o vašej zrade nepovedali Rayovi, musíte ich dostať, tak naskočte do auta, prenasledujte ich a zabite.
Potom zavoláte Jimovi. Zájdite na miesto stretnutia s ním a dáte mu peniaze. Mali tam byť skoro dva milióny, takže vaša odmena je prekvapivo dosť malá.
Po misii vám volá Ray a je presvedčený, že máte jeho peniaze. Neskôr vám napíše Jim, aby ste sa s ním stretli u Raya.

Túto istú misiu ste plnili aj v GTA IV za Nika Bellica, misiu 61. Museum Piece. Niko Bellic a Johnny Klebitz sa stetli v múzeu, kde čakala aj skupina židovskej mafie pripravená diamanty odkúpiť. Obchod prekazil Luis Lopez, ktorý zastrelí pár židov a tak sa ostatní musia dať na útek. Niko sa musel prebojovať von sám, tak ako vy tu teraz. Luis ukradol židom diamanty a tiež utiekol z tejto hromadnej prestrelky, to si môžete vyskúšať v Balade o Gay Tonym v misii 17. Not So Fast.

Odmena: 10000 $.


21. Was it Worth It? (Jim Fitzgerald, Ray Boccino)

Po správe od Jima choďte k Rayovi. Je to pasca, Ray už má Jima a mučil ho, aby mu prezradil, kde ste ukryli peniaze. Spoločne sa vám podarí utiecť, no Ray na vás pošle svojich ľudí. Vyrazíte za Ashley, aby ste ju ochránili, no tá vám zavolá, že Rayovi muži sú už na ceste. Môžete sa o nich postarať sami, alebo zavolať Claya s Terrym a tí pripravia pascu. V tom prípade zájdite na miesto, kde čakajú, vylezte na strechu k nim a pobite nepriateľov, čo vás dostihnú na parkovisku.
Keď ich pobijete, vráťte sa k vášmu klubu, kde si pohovoríte s Ashley. Povie vám, že dostali Jima. Tiež dodá, že Billy bude problém. Neskôr vám zavolá Thomas Stubbs, aby ste sa stretli v Klube.

Jima zabil Niko Bellic v misii 64 „No Way on the Subway“. Ray mu len povedal, že motorkári, ktorí predtým pre neho pracovali, robia problémy a tak sa o nich má postarať. Nebol tam Johnny, takže to Niko spravil.

Odmena: -


22. Get Lost (Tom Stubbs)

Stubbs sa s vami stretne pri vašom klube. Povie vám, že Ray už problémom nebude (Niko Bellic ho zabije v misii „Pest Control“), ale problémom je Billy, váš bývalý prezident, ktorý chce svedčiť proti vám a dostať sa tak do programu na ochranu svedkov. Musíte ho umlčať. Zájdite po scénke k väzeniu. Tam sa stretnete s Terrym a Clayom. Terry privezie aj svoju dodávku so zbraňami a tentokrát máte možnosť nakúpiť výnimočne zadarmo, tak si maximalizujte muníciu do všetkých vašich obľúbených zbraní.
Keď ste pripravený, odpáľte bránu, raketometom, či granátometom. Potom pobite stráže za bránou a na dvore naľavo. Prejdite tam. Spoza rohu dobehnú ďalšie stráže. Prejdite cez ne a pozor na ostreľovača na streche oproti. Zabite stráže pri dodávke a pokračujte vpred. Na nádvorí vyložia dva vrtuľníky posily, takže tu vás čaká najťažšia prestrelka. Pobite stráže, môžete si zobrať z nádvoria vestu a prejdite napravo, kde čaká Billy. Zabite ho. Ak použijete pištoľ, môžete ho popraviť.
Potom sa vráťte na nádvorie za Terrym a Clayom, nasadnite na motorku a sledujte ich von z basy. Potom preberte iniciatívu a veďte ich domov. Tam už len sledujte smutný koniec vášho klubu a bratstva. Koniec. Po titulkoch môžete pokračovať vo voľnom hraní, ale nič nové na váš už nečaká. Môžete zavolať pár známym, ale to je všetko. Na Bociinove peniaze ste zrejme zabudli a klub neobnovujete.Preteky

Po prvých troch misiách vám zavolá Terry, že sú v meste preteky. Sprístupnia sa vám prvé. Preteky máte na mape zobrazené ikonkou malej motorkárskej prilby. Pretekov máte celkovo 12. Postupne sa vám po prejdení jedného sprístupní náhodný ďalší. Za prvý máte 500 dolárov a za každý ďalší o 250 dolárov naviac. Vždy pretekáte ôsmi, alebo deviati a ide sa na dve, alebo tri kolá. Aby to bolo zaujímavejšie, máte všetci baseballové pálky, ktorými sa môžete trieskať (ľavé a pravé tlačidlo myši, údery doľava a doprava). Vy môžete ich a samozrejme oni vás. Taký náraz dosť naruší jazdu, zasiahnutý totiž chvíľkovo vybočí zo svojej dráhy a pokiaľ nie je na širokej ceste, tak sa oplieska o prekážky, či do nich narazí.
No preteky nie sú nejaké ťažké a hra nenadržiava súperom, takže tí sú na motorkách rovnako ako vy a rovnako ako vy môžu naraziť do prekážok, áut bežnej dopravy, alebo sa netrafiť do brán, či úzkych uličiek. Preto vám väčšinou stačí vyhnúť sa prvým úderom pálky, kým začínate, získať si trochu náskok a potom už len udržovať pozíciu rýchlo, ale nie zas zbesilou jazdou. Nemusíte sa vždy držať priamo cesty, hlavné je trafiť kontrolné body, takže pri opakovanej jazde traťou už využívajte aj nejaké skratky.
Samotné trate nie je potrebné nejako osobitne vypisovať, máte ich celé vyobrazené na mapke po spustení preteku a dobre vidíte, kadiaľ idete. Na jednej trati (Alderney City) vedie cesta cez bočnú uličku, kde treba preraziť plot, tak sa tým nenechajte pomýliť. Pozor ešte na plážových tratiach, na piesku dosť zanáša a šmýka, tam radšej pomalšie v zákrutách.
Tudor Docks, Alderney Industrial, Alderney City, North West Alderney, Alderney Beach, Park Circuit, Race Holland, Bohan Steps, Bohan Strip, Bohan Beach, Schottler Station, Alderney Casino. (500 $, 750 $, 1000 $, 1250 $, 1500 $, 1750 $, 2000 $, 2250 $, 2500 $, 2750 $, 3000 $, 3250 $).
Po prejdení všetkých trás sa vám zase začnú sprístupňovať odznova, ale už ich môžete prechádzať len pre zábavu a najvyššiu výhru.Vojny Gangov

Po ôsmej misii vám zavolajú vaši bratia a povedia vám o možnosti vyraziť si a bojovať s konkurenciou. Je to podobné, ako Drogové vojny v Balade Gaya Tonyho. Kompletne pre stopercentné splnenie hry potrebujete spraviť 25 týchto úloh, ale tak ako pri pretekoch, aj tu môžete pokračovať potom ľubovoľne ďalej. Celkovo máte pár typov misií, ktoré sa striedajú. Zájdite na označené miesto (malý symbol výbuchu) a aktivujete misiu. Príde vám na pomoc pár vašich bratov. Terry, Clay a Jim sú dôležité postavy, takže nemôžu zomrieť, ale vaši ostatní spojenci môžu. A tiež si dávajte pozor, aj vy totiž môžete zabiť svojich parťákov, ak po nich strieľate, keď si ich pomýlite s nepriateľom.
Buď vás čaká skupina nepriateľov, ktorí sa preháňajú na autách, či motorkách, alebo sprevádzajú nejaký kamión, alebo sú proste stojaci v nejakej oblasti, vždy musíte všetkých pozabíjať. Preto je dobré mať pred začatím vojny dostatok munície a plné zdravie aj nepriestrelnú vestu. Za splnenie prvej vojny dostanete odmenu 1000 dolárov a za každú ďalšiu o 250 dolárov viac. Ďalšími odmenami sú zbrane, ktoré sa vám zjavujú v klube. Za 10 splnených vojen máte Sawn-Off Shotgun, za 20 máte automatickú pištoľ, za 30 útočnú pušku a za 40 bojovú brokovnicu. Celkovo je to nudné, opakujúce sa a stereotypné, vhodné akurát tak na privyrobenie si.Náhodné stretnutia

Náhodné stretnutia sú niečo ako vedľajšie misie, ktoré plníte pre postavy, ktoré náhodne stretnete pri postupe mestom. Teda tieto postavy sa neobjavujú úplne náhodne, sú vždy na rovnakých miestach, ale objavujú sa tam len občas a keď ste v blízkosti, tak sa na mape zobrazí ikonka malej postavičky. Keď narazíte na takúto postavu, tak sa k nej stačí priblížiť a automaticky sa s vami pustí do reči a sprístupní sa vám tak úloha súvisiaca s danou postavou. Postavy sa objavujú až postupne, ako prechádzate príbehové misie.

- Dave Grossman
Davea vám predstavil kedysi Billy v klube. Na Davea som narazil po úlohe 11. „This Shit´s Cursed“. Dave je na prostrednom ostrove, dole na juhu. Pred budovu západne od prístavného heliportu s helikoptérami. Na konci ulice, pri štvrtej križovatke pod obchodom so zbraňami. Dave vám povie, že ho jeho sekretárka vydiera za sexuálne obťažovanie, ktoré teda popiera. Máte zatlačiť na jej právnika, pretože ak sa to prevalí k súdu, Davea zničí jeho manželka. Zájdite na označené miesto a sledujte právnika Daveovej sekretárky, ktorý odchádza v aute Sledujte ho a trochu mu rozstrieľajte auto. Potom ho oslovte a on to vzdá. Za odmenu máte 500 dolárov.

- Malc 1
Malcolma s DeSeanom vám predstavil Jim v úlohe „Hit the Pipe“. Po úlohách pre Elizabetu Torresovú môžete naraziť na Malca. Je na severe prostredného ostrova. Pri dvojcestou, naľavo, napravo je rovno za cestou oproti Pay´n´Spray. Malc je na rohu budovy, kde si opravuje motorku. Bojí sa o DeSeana, pretože sa neukázal podľa dohody. Naskočte na motorku (ak nemáte vlastnú, neďaleko jedna parkuje) a nasledujte Malca. Cestou mu zavolá DeSean, že ho postrelili. Zájdite za ním. Stalo sa to na pretekoch, kde sú povolené pálky (ako viete, ak ste už pretekali), ale zbrane nie. Treba sa im pomstiť. Zájdite s DeSeanom a Malcom neďaleko, kde tí darebáci parkujú. Proste ich všetkých spoločne pozabíjajte. Za odmenu dostanete 500 dolárov.

- Malc 2
Asi o deň po vašom prvom stretnutí sa Malc opäť objaví na severe prostredného ostrova, neďaleko miesta, kde ste ho stretli prvýkrát. Je oproti Pay´n´Spray. Na parkovisku sa opäť venuje svojej motorke. Robíte si srandu z jeho motorky, tak vás vyzve na preteky. Zožeňte si motorku a choďte s ním na neďaleké závody. Sú to podobné preteky, ako aj klasických 12 pretekov v meste. Takže je vás osem, ide sa na dve kolá a baseballky sú dovolené. Jazdite a vyhrajte a porazte Malca. Za výhru dostanete 3250 dolárov (pravdepodobne ako za ďalšie nasledujúce preteky v poradí, takže u mňa to bola táto suma ako za 12 vyhratých pretekov, keďže som ich už absolvoval).

- Brian Jeremy
Na Briana môžete naraziť jedine po misii „Bad Standing“ a to v prípade, že ste počas nej Briana nezabili. Brian postáva neďaleko vášho motorkárskeho klubu. Povie vám, že má pre vás niečo dôležité, preto sa vrátil do mesta, hoci ste mu kázali nevracať sa, ak chce zostať na- žive. Uprosí vás, že je to pre dobro klubu, takže naskočte na motorku a nasledujte ho. Dovedie vás do pripravenej pasce, ktorú somár spustí hneď, ako tam vojde on, nie až keď zájdete vy. Pozabíjajte jeho ľudí na dvore medzi domami. Keď ich všetkých zabijete, dá sa Brian na útek. Tentokrát sa už smrti nevyhne. Len ho prenasledujte a zabite ho.Kradnuté motocykle pre Angusa

Po úlohe „Politici“ vám dá Jim vedieť, že Angus by mal záujem o ďalšie motorky, ako ste mu dodali spolu v úlohe „Liberty City Choppers“. Je to podobné ako získavanie áut pre Bucieho Kibbutza v GTA IV. Keď budete mať chuť na takúto úlohu, zavolajte Angusovi a ten vám povie, čo treba ukradnúť a kde to nájdete. Dostanete aktívnu misiu s vlastným menom a na mape označené miesto, kde sa motorka nachádza.
Keď motorku získate, máte ju odviezť do garáže neďaleko vášho klubu. Za doručenie motorky do garáže dostanete zaplatené a cena závisí od toho, v akom stave motorku doručíte (1400 dolárov za nepoškodenú a pri poškodení je cena od 400 do 900 dolárov). Cestou sa vždy môžete zastaviť v Paint ´n´ Spray a motorku si nechať opraviť.
Vozidlá, ktoré máte získať, môžu byť zaparkované (niekedy je pri nich majiteľ, buď sám, alebo aj s pomocníkmi, môžete ich zabiť, alebo proste nasadnúť a utiecť im, no môžu vám motorku trochu poškodiť, keďže po vás budú strieľať) a vtedy ich len ukradnite (niekedy je v okolí polícia, takže vašu krádež zaznamenajú a získavate hľadanosť), alebo budú v pohybe a musíte ich pripraviť o vodiča.
Keďže sa vraciate na ukradnutej motorke, nemusíte sa tam hnať na svojej vlastnej a tým pádom nezabudnite ušetriť čas presunom taxíkmi, aby ste sa nemuseli hnať cez pol mesta za motorkou a potom zase naspäť.

- Short Stay Parking
Motorka je zaparkovaná na vrchnom podlaží poschodovej garáže. Nik pri nej nie je, ale má alarm, tak po nasadnutí máte rovno dve hviezdičky hľadanosti. Stačí sa toho zbaviť.

- Delivery Boy´s Hardship
Chlapík jazdí na motorke v čínskej štvrti. Keď vás zbadá, dá sa na útek, tak ho zhoďte, vezmite si motorku a doručte.

- Beachcomber
Na pláži na ostrove Firefly sa preháňa chlapík na motorke v kruhu. Veľmi si vás nevšíma, tak ho len zablokujte a vezmite mu motorku.

- Ex-Display
Motorka je v predajni Westdyke Autos, vystavená za výkladom. Stačí vojsť, nasadnúť a utiecť. No má alarm, takže sa musíte zbaviť hľadanosti polície.

- Take Out Liquor
Motorka parkuje na Dillon Street pred obchodom s liehovinami. Sú pri nej štyria členovia Anjelov Smrti, tak ich zabite a vezmite si motorku.

- Tatoo Parlor Lament
Motorka parkuje v Alderney pred tetovacím štúdiom. Je pri nej jeden chlapík, ale ľahko ho vydesíte, takže nemusíte bojovať, ani nič. Len nasadnite a motorku odvezte.

- Stripclub Hog
Motorka parkuje pred striptízovým klubom Trojuholník. Majiteľ motorky postáva o kus ďalej so striptérkou. Keď nasadnete na motorku, tak vás obaja, on aj striptérka napadnú. Môžete stihnúť utiecť, alebo ich musíte zložiť.

- Get Off Your High Horse
Váš cieľ je v pohybe, je na motorke a sprevádzajú ho dvaja ďalší motorkári. Najjednoduchšie je do nich vraziť autom, zhodiť ich a vziať si svoju motorku, hoci ju nárazom samozrejme trochu poškodíte.

- Zorst Fumes
Motorka patrí Anjelom Smrti a práve je používaná. Má ju člen skupiny, ktorá sa preháňa mestom. Najlepšie je zrejme najprv sa postarať o ostatných členov skupiny, pretože po vás budú strieľať a sú nepríjemní. Môžete ich zostreliť z motorky, no prišlo mi ľahšie proste ich zhodiť nárazmi nejakým autom. Napokon zhoďte, alebo zostreľte chlapa z cieľovej motorky a odvezte si ju.

- A Ride in the Park
Mladý párik je v parku na výjazde motorkou. Zájdite k nim a oni sa dajú na odchod. Najjednoduchšie je počkať si, kým nezastanú na červenej a rovno im motorku ukradnúť.Práca pre Stubbsa

Tom Stubbs III je politik, pre ktorého ste pracovali v rámci hlavného príbehu. Po jeho druhej úlohe „Off Route“ sa vám začas ozve s tým, že má pre vás ďalšiu prácu. Keď budete mať záujem, len mu zavolajte a povie vám, čo potrebuje. Máte 5 úloh a za každú dostanete 1000 dolárov, takže celkovo si môžete privyrobiť 5000. Po týchto úlohách vám Stubbs zavolá a poďakuje za spoluprácu, no kvôli federálom navrhne, aby ste načas prerušili kontakty.

- When the Blue Chips are Down
Zatkli riaditeľku spoločnosti, ktorá si ulievala peniaze pre seba a Stubbs chce, aby ste ju zachránili. Držia ju na dvore medzi budovami. Vedú tam tri cesty, no každú stráži policajt a ďalší sú na dvore a v bočných uličkách. Pozabíjajte najbližších pri vás a pri žene so zviazanými rukami za chrbtom. Rozviažte ju a naskočte do auta. Ak by ste ich zabíjali viac, zvýšite si hľadanosť a to nechcete. Odvezte ju k helipadu nad podjazdom, ktorý spája tento a druhý ostrov. Tam si vystúpi, tak ju ochraňujte posledných pár sekúnd, než nenaskočí do vrtuľníka a neutečie si užívať svoje nakradnuté peniaze.

- Phone Ho´
Stubbs chce kompromitujúcu fotku na iného politika. Zájdite k obchodu so zbraňami. Tam máte vyliezť na strechu. Len vylezte na terasu za vstupom do obchodu a z nej pomocou krabice na strechu. Tam choďte na označené miesto a zavoláte Stubbsovi. Povie vám, že osoba, ktorú čakáte, je na ceste a že je v červenom Cognoscenti. Pripravte si mobil, máte v ňom aj fotoaparát. Keď dorazí červené auto (stranou vodiča k vám) a príde k okienku štetka, tak ich vyfoťte. Priblížte si obraz, aby ste zachytili tváre oboch. Keď spravíte dobrý záber, pošlite fotku Stubbsovi.

- Communication Breakdown
Niekto má citlivé informácie, s ktorými chce na verejnosť a máte tomu zabrániť. Máte dve hodiny hracieho času, aby ste sa dostali k cieľu, tak sa ponáhľajte. Nedá sa zastrašiť, takže ho musíte zabiť. Dá sa na útek, tak ho zlikvidujte. Buď mu odpáľte auto, alebo skočte na motorku, či auto, zastreľte ho, alebo vytlačte.

- Knowing Me, Knowing You
Máte ukradnúť a napichnúť auto starostu. Zájdite k autu a ukradnite ho. Máte obmedzený čas na celú akciu, než si niekto všimne, že auto chýba. Ponáhľajte sa k cieľu, cestou tam môžete auto kľudne nabúrať, nič sa nedeje, keď doň chlapík umiestni plošticu, tak ho zároveň aj opraví. Cestou späť si už musíte dávať pozor, pretože poškodené auto by bolo samozrejme podozrivé. Na celú akciu máte tri hracie hodiny, čo nie je veľa, preto sa ponáhľajte tam, keď môžete búrať. Naspäť choďte rýchlo, ale opatrne.

- First Impression
Istý priateľ Stubbsa je v kaviarni Superstar a máte ho zabiť. Váš cieľ sedí vnútri pri stole. Môžete si vypočuť jeho rozhovor s jeho asistentkou. Potom ho zabite. Pozor na jeho ochranku, traja sú vnútri a jeden vonku. Nestihnete len tak utiecť, takže bojujte. Prípadne prejdite tých vonku a keď vznikne poplach, dá sa cieľ na útek, vybehne von a tak ho dostanete ľahšie. Keď utečiete, je úloha splnená.

Súvisiace hry Grand Theft Auto VI
Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto Online
Grand Theft Auto IV: The Complete Edition
Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony
Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto 3
Grand Theft Auto 2
Grand Theft Auto: London 1961
Grand Theft Auto: London 1969
Grand Theft Auto 1Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
496 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |