HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21246
5455
5063
1438
1600
7336
6076
12997
1687

Online 8579 užívateľov

Návody > X-Men Legends II: Rise of Apocalypse


Zobrazení:63097
Autor návodu:Andrej Eperješi, ABCgames.sk

Úvod | Akt 1 | Akt 2 | Akt 3 | Akt 4 | Akt 5


Popis

Pokračovanie úspešného akčného RPG, jeho prví diel sa PC-čkárom vyhol. Nie je tak vôbec od vecí si povedať, že táto hra hráčom ponúka možnosť vytvoriť si a následne ovládať super-tým zložený z 4 mutantov. Na výber sú pritom postavy patriace ako k X-Men akadémií, tak i k Bratstvu. Obe dve organizácie totiž vôbec po prvý raz bok po boku riešia hádanky, prekonávajú prekážky, bojujú proti viac než 100 druhom nepriateľom a to všetko preto, aby zabránili apokalypse.Zbierane vecí

V hre môžete zbierať množstvo vecí. Štatistiky toho, čo máte a čo ešte môžete mať, si môžete pozrieť v každom akte vo vašej základni, v Review Computeri. V ňom si tiež môžete pozrieť všetky animačky, zozbierané Sketch Booky (kresby a náčrty postáv a prostredí; celkovo ich je 16 a každé jedno sprístupní tri kresby. Hra to ráta po tých troch kusoch, takže uvádza, že ich je 48. Keď zozbierate všetky tieto, automaticky sa vám sprístupnia všetky zvyšné kresby), Komiksy (obálky komiksov s niektorými hrdinami. Celkovo ich je 15 kusov.) a podobne. Pred každou misiou uvádzam zoznam toho, čo môžete v danej misii získať. Mimo takýchto zábaviek môžete zbierať aj ďalšie veci.

Data Disc - tieto disky sa vyskytujú v každom akte len štyri. Zozbieraním všetkých štyroch získate bonus - unesiete viacej zásobníkov energie a zdravia. Za prvé štyri disky máte +2 energia; za druhé štyri máte +2 zdravie; za tretie štyri máte +5 energia; za štvrté štyri disky máte +4 zdravie a za posledné štyri disky máte +6 aj energia aj zdravie. Takže celkovo je Data diskov 20 a oplatí sa mať väčšiu zásobu doplňovátok, aby ste si pomohli pri bossoch.

Tech Station - sú to technické zariadenia, ktoré pridávajú vždy nejaký trvalý bonus pre postavu, ktorá ich použije (život, energia, útok, atď). Vždy uvádzam aj čo konkrétne vám daná stanica zvýši. Celkovo ich je 30, po 6 v každom akte.

Homing Beacon - tieto majáky zbierate kvôli bonusovej postave. Celkovo ich je 30, po 6 v každom akte, no stačí vám nájsť v každom akte len 4, preto aj v Review computeri máte zobrazené, že ich je celkovo len 20. Totiž keď v akte zozbierate štyri, zvyšné dve sú nahradené skúsenostným bonusom (riadne tisíce skúseností, takže nie na zahodenie). Keď zozbierate tie štyri potrebné, objaví sa vám vo vašej základni portál, ktorý vás prenesie do bonusovej oblasti. V prvých štyroch aktoch nájdete v každej bonusovej oblasti časť Iron Manovho brnenia a v piatom akte nájdete v bonusovej oblasti samotného Iron Mana a ak máte jeho kompletné brnenie, tak ho získate ako ďalšiu hrateľnú postavu.

Danger Room Disc - tieto disky obsahujú tréningové kurzy pre X-Menov ako aj pre členov Bratstva (čo je trochu divné). Môžete si ich spustiť v Danger Room Computeri vo vašej základni. Za splnenie každého disku získavate odmenu, ktorá sa zlepšuje podľa toho, ako šikovne ho splníte (vždy tri ocenenia za každý tréning, podľa konkrétnych špecifík). Tréningových kurzov je celkovo 6 okruhov. Prvý máte prístupný automaticky a na sprístupnenie ďalších musíte vždy splniť hlavnú skúšku daného okruhu (Exam 100, Exam 200, atď), čo je v podstate tiež len bežný tréningový disk. Niektoré skúšky získate automaticky odomknutím nového okruhu (po sprístupnení šiesteho okruhu v ňom máte všetky skúšky prístupné hneď), no ostané hľadáte. Okrem skúšok 105, 106, 107 a 108, ktoré si môžete v druhom akte kúpiť u Forgea, sa dajú všetky ostatné nájsť v hre. Keď úspešne prejdete všetky tréningy (nemusíte na najlepšie hodnotenie), tak získate ako bonus hrateľnú postavu Profesora Charlesa Xaviera.Bonusové postavy

Len pre prehľadnosť ich uvediem spoločne:
Deadpool - treba kompletne prejsť hru až do konca.
Iron Man - treba pozbierať v každom akte štyri Homing Beacony a následne prejsť každú bonusovú oblasť.
Profesor X - treba prejsť všetky tréningy v Danger Room a preto samozrejme aj nájsť všetky Danger Room Disky.


Bonusové teamy

Vždy máte maximálne štvorčlennú skupinu, ale kto v nej bude, je na vás. Kombináciou niektorých konkrétnych postáv môže váš team získať rôzne bonusy.

Age of Apocalypse
(obrázok)
+100% Attack / zdvojnásobí silu útoku
(akékoľvek postavy, no musia mať na sebe oblek AoA. Obleky meníte klávesou "O" v menu, kde si aj vyberáte postavy. Oblek AoA nemajú len Pyro a Profesor X)
Agile Warriors +5% XP / skúseností
(Nightcrawler, Deadpool, Toad, Sunfire)
Brotherhood of Evil +5% XP / skúseností
(Juggernaut, Toad, Scarlet Witch, Mangeto)
Bruiser Brigade +20 bodov energie za každé zabitie
(Juggernaut, Colossus, Rogue, Wolverine)
Double Date +20 bodov života za každé zabitie
(Gambit, Rogue, Cyclops, Jean Grey)
Dark Past +5% zo spôsobeného poškodenia sa pridáva k životu
(Gambit, Rogue, Deadpool, Wolverine)
Energy Corps +5% k poškodeniu
(Iron Man, Cyclops, Gambit, Bishop)
Family Affair +5% regenerácia zdravia
(Magneto, Scarlet Witch, Juggernaut, Profesor X)
Femme Fatale +5% zo spôsobeného poškodenia sa pridáva k životu
(Storm, Scarlet Witch, Rogue, Jean Grey)
Forces of Nature +10 ku všetkým odolnostiam
(Storm, Sunfire, Magneto, Iceman)
Heavy Metal +10 ku všetkým štatistikám
(Colossus, Juggernaut, Iron Man, Magneto)
New Avengers +15% k maximu života
(Wolverine, Bishop, Iron Man, Scarlet Witch)
New X-Men +15% k maximu života
(Wolverine, Colossus, Nightcrawler, Storm, Sunfire, Bishop; samozrejme stačia štyria, no všetci títo vám poskytnú tento bonus)
Old School +15% k maximu energie
(Cyclops, Jean Grey, Iceman, Magneto, Toad, Profesor X; samozrejme stačia štyria, no všetci títo vám poskytnú tento bonus)
Raven Knights +60% naviac získavaných tech bitov
(Profesor X, Iceman, Iron Man, Deadpool)
Special Ops +5% k poškodeniu
(Bishop, Gambit, Nightcrawler, Deadpool)

Úvod | Akt 1 | Akt 2 | Akt 3 | Akt 4 | Akt 5

Súvisiace hry X-Men: Destiny
X-Men Origins: Wolverine
X-Men: The Official Game
X2: Wolverine's Revenge
X-Men: The Ravages of Apocalypse
X-Men: Children of the Atom
X-Men: Madness in Murderworld
X-Men 2.0Diskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
1223 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |